Competició | TEMPORADA 2022-2023

prebenjami 7 | grup 16

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
FRUITOSENC, F.C. B 43 GIMNASTIC MANRESA, C. B
NAVÀS,C.E. B 45 GIRONELLA, C.F. AT. B
PIRINAICA, F.C. C 90 JOANENC, F.C. C
SALLENT, C.E. A 42 PUIGREIG, C.E. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B 51 AVIA, U.E. B
CASSERRES, C.F. A 80 BERGA, C.E. B
Jornada 2 16-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. B 25 CASSERRES, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. B 12 FRUITOSENC, F.C. B
JOANENC, F.C. C 03 NAVÀS,C.E. B
PUIGREIG, C.E. B 212 PIRINAICA, F.C. C
AVIA, U.E. B 110 SALLENT, C.E. A
BERGA, C.E. B 24 CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
Jornada 3 23-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. B 14 GIRONELLA, C.F. AT. B
FRUITOSENC, F.C. B 10 JOANENC, F.C. C
NAVÀS,C.E. B 11 PUIGREIG, C.E. B
PIRINAICA, F.C. C 100 AVIA, U.E. B
SALLENT, C.E. A 100 BERGA, C.E. B
CASSERRES, C.F. A 30 CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
Jornada 4 30-10-2022
GIRONELLA, C.F. AT. B 16 CASSERRES, C.F. A
JOANENC, F.C. C 50 GIMNASTIC MANRESA, C. B
PUIGREIG, C.E. B 23 FRUITOSENC, F.C. B
AVIA, U.E. B 18 NAVÀS,C.E. B
BERGA, C.E. B 08 PIRINAICA, F.C. C
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B 26 SALLENT, C.E. A
Jornada 5 06-11-2022
GIRONELLA, C.F. AT. B 18 JOANENC, F.C. C
GIMNASTIC MANRESA, C. B 23 PUIGREIG, C.E. B
FRUITOSENC, F.C. B 100 AVIA, U.E. B
NAVÀS,C.E. B 100 BERGA, C.E. B
PIRINAICA, F.C. C 30 CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
CASSERRES, C.F. A 32 SALLENT, C.E. A
Jornada 6 13-11-2022
JOANENC, F.C. C 15 CASSERRES, C.F. A
PUIGREIG, C.E. B 24 GIRONELLA, C.F. AT. B
AVIA, U.E. B 08 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BERGA, C.E. B 010 FRUITOSENC, F.C. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B 03 NAVÀS,C.E. B
SALLENT, C.E. A 14 PIRINAICA, F.C. C
Jornada 7 20-11-2022
JOANENC, F.C. C 37 PUIGREIG, C.E. B
GIRONELLA, C.F. AT. B 41 AVIA, U.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 41 BERGA, C.E. B
FRUITOSENC, F.C. B 32 CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
NAVÀS,C.E. B 04 SALLENT, C.E. A
CASSERRES, C.F. A 11 PIRINAICA, F.C. C
Jornada 8 27-11-2022
PUIGREIG, C.E. B 42 CASSERRES, C.F. A
AVIA, U.E. B 010 JOANENC, F.C. C
BERGA, C.E. B 14 GIRONELLA, C.F. AT. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B 51 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SALLENT, C.E. A 20 FRUITOSENC, F.C. B
PIRINAICA, F.C. C 31 NAVÀS,C.E. B
Jornada 9 11-12-2022
PUIGREIG, C.E. B - AVIA, U.E. B
JOANENC, F.C. C - BERGA, C.E. B
GIRONELLA, C.F. AT. B - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SALLENT, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. B - PIRINAICA, F.C. C
CASSERRES, C.F. A - NAVÀS,C.E. B
Jornada 10 18-12-2022
CASSERRES, C.F. A - AVIA, U.E. B
BERGA, C.E. B - PUIGREIG, C.E. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - JOANENC, F.C. C
SALLENT, C.E. A - GIRONELLA, C.F. AT. B
PIRINAICA, F.C. C - GIMNASTIC MANRESA, C. B
NAVÀS,C.E. B - FRUITOSENC, F.C. B
Jornada 11 08-01-2023
AVIA, U.E. B - BERGA, C.E. B
PUIGREIG, C.E. B - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
JOANENC, F.C. C - SALLENT, C.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. B - PIRINAICA, F.C. C
GIMNASTIC MANRESA, C. B - NAVÀS,C.E. B
FRUITOSENC, F.C. B - CASSERRES, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 15-01-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. B - FRUITOSENC, F.C. B
GIRONELLA, C.F. AT. B - NAVÀS,C.E. B
JOANENC, F.C. C - PIRINAICA, F.C. C
PUIGREIG, C.E. B - SALLENT, C.E. A
AVIA, U.E. B - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
BERGA, C.E. B - CASSERRES, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
CASSERRES, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
FRUITOSENC, F.C. B - GIRONELLA, C.F. AT. B
NAVÀS,C.E. B - JOANENC, F.C. C
PIRINAICA, F.C. C - PUIGREIG, C.E. B
SALLENT, C.E. A - AVIA, U.E. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - BERGA, C.E. B
Jornada 14 29-01-2023
GIRONELLA, C.F. AT. B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
JOANENC, F.C. C - FRUITOSENC, F.C. B
PUIGREIG, C.E. B - NAVÀS,C.E. B
AVIA, U.E. B - PIRINAICA, F.C. C
BERGA, C.E. B - SALLENT, C.E. A
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - CASSERRES, C.F. A
Jornada 15 05-02-2023
CASSERRES, C.F. A - GIRONELLA, C.F. AT. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - JOANENC, F.C. C
FRUITOSENC, F.C. B - PUIGREIG, C.E. B
NAVÀS,C.E. B - AVIA, U.E. B
PIRINAICA, F.C. C - BERGA, C.E. B
SALLENT, C.E. A - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
Jornada 16 12-02-2023
JOANENC, F.C. C - GIRONELLA, C.F. AT. B
PUIGREIG, C.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
AVIA, U.E. B - FRUITOSENC, F.C. B
BERGA, C.E. B - NAVÀS,C.E. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - PIRINAICA, F.C. C
SALLENT, C.E. A - CASSERRES, C.F. A
Jornada 17 26-02-2023
CASSERRES, C.F. A - JOANENC, F.C. C
GIRONELLA, C.F. AT. B - PUIGREIG, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - AVIA, U.E. B
FRUITOSENC, F.C. B - BERGA, C.E. B
NAVÀS,C.E. B - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
PIRINAICA, F.C. C - SALLENT, C.E. A
Jornada 18 05-03-2023
PUIGREIG, C.E. B - JOANENC, F.C. C
AVIA, U.E. B - GIRONELLA, C.F. AT. B
BERGA, C.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - FRUITOSENC, F.C. B
SALLENT, C.E. A - NAVÀS,C.E. B
PIRINAICA, F.C. C - CASSERRES, C.F. A
Jornada 19 12-03-2023
CASSERRES, C.F. A - PUIGREIG, C.E. B
JOANENC, F.C. C - AVIA, U.E. B
GIRONELLA, C.F. AT. B - BERGA, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
FRUITOSENC, F.C. B - SALLENT, C.E. A
NAVÀS,C.E. B - PIRINAICA, F.C. C
Jornada 20 19-03-2023
AVIA, U.E. B - PUIGREIG, C.E. B
BERGA, C.E. B - JOANENC, F.C. C
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - GIRONELLA, C.F. AT. B
SALLENT, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
PIRINAICA, F.C. C - FRUITOSENC, F.C. B
NAVÀS,C.E. B - CASSERRES, C.F. A
Jornada 21 26-03-2023
AVIA, U.E. B - CASSERRES, C.F. A
PUIGREIG, C.E. B - BERGA, C.E. B
JOANENC, F.C. C - CASTELLBELL I VILAR, C.E. B
GIRONELLA, C.F. AT. B - SALLENT, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - PIRINAICA, F.C. C
FRUITOSENC, F.C. B - NAVÀS,C.E. B
Jornada 22 02-04-2023
BERGA, C.E. B - AVIA, U.E. B
CASTELLBELL I VILAR, C.E. B - PUIGREIG, C.E. B
SALLENT, C.E. A - JOANENC, F.C. C
PIRINAICA, F.C. C - GIRONELLA, C.F. AT. B
NAVÀS,C.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
CASSERRES, C.F. A - FRUITOSENC, F.C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.