Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 tercera divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ALZAMORA, C.F. D 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
POMAR, C.D. C - Descansa
SISTRELLS C.F. D 15 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SANT GABRIEL, C.D. F 33 DON BOSCO, C.F. A
POBLE NOU ,AT. B 10 BUFALÀ, C.F. D
GORNAL, U.D. B 82 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 81 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
IMPERIO , C.F. A
R
Descansa
Jornada 2 16-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 03 IMPERIO , C.F. A
Descansa - ALZAMORA, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 05 POMAR, C.D. C
DON BOSCO, C.F. A 51 SISTRELLS C.F. D
BUFALÀ, C.F. D 74 SANT GABRIEL, C.D. F
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 40 POBLE NOU ,AT. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. C 010 GORNAL, U.D. B
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 3 23-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - Descansa
ALZAMORA, C.F. D 34 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
POMAR, C.D. C 50 DON BOSCO, C.F. A
SISTRELLS C.F. D 12 BUFALÀ, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. F 14 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
POBLE NOU ,AT. B 10 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
GORNAL, U.D. B
R
Descansa
IMPERIO , C.F. A 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 4 30-10-2022
Descansa - IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 43 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
DON BOSCO, C.F. A 70 ALZAMORA, C.F. D
BUFALÀ, C.F. D 06 POMAR, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 61 SISTRELLS C.F. D
TURÓ PEIRA, C.C.D. C 15 SANT GABRIEL, C.D. F
Descansa
R
POBLE NOU ,AT. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 14 GORNAL, U.D. B
Jornada 5 06-11-2022
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 32 DON BOSCO, C.F. A
ALZAMORA, C.F. D 14 BUFALÀ, C.F. D
POMAR, C.D. C 40 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
SISTRELLS C.F. D 72 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. F
R
Descansa
POBLE NOU ,AT. B 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
IMPERIO , C.F. A 43 GORNAL, U.D. B
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 25 IMPERIO , C.F. A
DON BOSCO, C.F. A - Descansa
BUFALÀ, C.F. D 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 91 ALZAMORA, C.F. D
TURÓ PEIRA, C.C.D. C 07 POMAR, C.D. C
Descansa
R
SISTRELLS C.F. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 22 SANT GABRIEL, C.D. F
GORNAL, U.D. B 100 POBLE NOU ,AT. B
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 16 DON BOSCO, C.F. A
Descansa - BUFALÀ, C.F. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 27 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ALZAMORA, C.F. D 43 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
POMAR, C.D. C
R
Descansa
SISTRELLS C.F. D 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. F 010 GORNAL, U.D. B
IMPERIO , C.F. A 100 POBLE NOU ,AT. B
Jornada 8 27-11-2022
DON BOSCO, C.F. A 33 IMPERIO , C.F. A
BUFALÀ, C.F. D 14 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - Descansa
TURÓ PEIRA, C.C.D. C 34 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 08 POMAR, C.D. C
GORNAL, U.D. B 133 SISTRELLS C.F. D
POBLE NOU ,AT. B 02 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 9 11-12-2022
DON BOSCO, C.F. A 41 BUFALÀ, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 61 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Descansa - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. D 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
POMAR, C.D. C 12 GORNAL, U.D. B
SISTRELLS C.F. D 20 POBLE NOU ,AT. B
IMPERIO , C.F. A 50 SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 10 18-12-2022
BUFALÀ, C.F. D 25 IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 22 DON BOSCO, C.F. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. C 23 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
Descansa
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 64 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
GORNAL, U.D. B 82 ALZAMORA, C.F. D
POBLE NOU ,AT. B 010 POMAR, C.D. C
SANT GABRIEL, C.D. F 02 SISTRELLS C.F. D
Jornada 11 08-01-2023
BUFALÀ, C.F. D 22 ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
DON BOSCO, C.F. A 100 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
R
Descansa
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 12 GORNAL, U.D. B
ALZAMORA, C.F. D 53 POBLE NOU ,AT. B
POMAR, C.D. C 50 SANT GABRIEL, C.D. F
IMPERIO , C.F. A 70 SISTRELLS C.F. D
Jornada 12 15-01-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 75 IMPERIO , C.F. A
TURÓ PEIRA, C.C.D. C 24 BUFALÀ, C.F. D
Descansa
R
DON BOSCO, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 21 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
GORNAL, U.D. B - Descansa
POBLE NOU ,AT. B 15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SANT GABRIEL, C.D. F 12 ALZAMORA, C.F. D
SISTRELLS C.F. D 06 POMAR, C.D. C
Jornada 13 22-01-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 60 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
BUFALÀ, C.F. D
R
Descansa
DON BOSCO, C.F. A 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 45 GORNAL, U.D. B
Descansa - POBLE NOU ,AT. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 22 SANT GABRIEL, C.D. F
ALZAMORA, C.F. D 04 SISTRELLS C.F. D
IMPERIO , C.F. A 03 POMAR, C.D. C
Jornada 14 29-01-2023
IMPERIO , C.F. A 92 TURÓ PEIRA, C.C.D. C
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 25 BUFALÀ, C.F. D
GORNAL, U.D. B 64 DON BOSCO, C.F. A
POBLE NOU ,AT. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SANT GABRIEL, C.D. F - Descansa
SISTRELLS C.F. D 05 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
POMAR, C.D. C 40 ALZAMORA, C.F. D
Jornada 15 05-02-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. C
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A 67 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
BUFALÀ, C.F. D 43 GORNAL, U.D. B
DON BOSCO, C.F. A 41 POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B 22 SANT GABRIEL, C.D. F
Descansa - SISTRELLS C.F. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F 06 POMAR, C.D. C
ALZAMORA, C.F. D 27 IMPERIO , C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - ALZAMORA, C.F. D
Descansa - POMAR, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - SISTRELLS C.F. D
DON BOSCO, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. F
BUFALÀ, C.F. D - POBLE NOU ,AT. B
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - GORNAL, U.D. B
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Descansa
R
IMPERIO , C.F. A
Jornada 17 26-02-2023
IMPERIO , C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ALZAMORA, C.F. D - Descansa
POMAR, C.D. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SISTRELLS C.F. D - DON BOSCO, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. F - BUFALÀ, C.F. D
POBLE NOU ,AT. B - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
GORNAL, U.D. B - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
R
Descansa
Jornada 18 05-03-2023
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - ALZAMORA, C.F. D
DON BOSCO, C.F. A - POMAR, C.D. C
BUFALÀ, C.F. D - SISTRELLS C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - SANT GABRIEL, C.D. F
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - POBLE NOU ,AT. B
Descansa
R
GORNAL, U.D. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - IMPERIO , C.F. A
Jornada 19 12-03-2023
IMPERIO , C.F. A - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
ALZAMORA, C.F. D - DON BOSCO, C.F. A
POMAR, C.D. C - BUFALÀ, C.F. D
SISTRELLS C.F. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
SANT GABRIEL, C.D. F - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
POBLE NOU ,AT. B
R
Descansa
GORNAL, U.D. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - Descansa
DON BOSCO, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
BUFALÀ, C.F. D - ALZAMORA, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - POMAR, C.D. C
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - SISTRELLS C.F. D
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - POBLE NOU ,AT. B
GORNAL, U.D. B - IMPERIO , C.F. A
Jornada 21 26-03-2023
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
Descansa - DON BOSCO, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - BUFALÀ, C.F. D
ALZAMORA, C.F. D - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
POMAR, C.D. C - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
SISTRELLS C.F. D
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D. F - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
POBLE NOU ,AT. B - GORNAL, U.D. B
Jornada 22 02-04-2023
DON BOSCO, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
BUFALÀ, C.F. D - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - ALZAMORA, C.F. D
Descansa
R
POMAR, C.D. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - SISTRELLS C.F. D
GORNAL, U.D. B - SANT GABRIEL, C.D. F
POBLE NOU ,AT. B - IMPERIO , C.F. A
Jornada 23 16-04-2023
IMPERIO , C.F. A - DON BOSCO, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - BUFALÀ, C.F. D
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
ALZAMORA, C.F. D
R
Descansa
POMAR, C.D. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SISTRELLS C.F. D - GORNAL, U.D. B
SANT GABRIEL, C.D. F - POBLE NOU ,AT. B
Jornada 24 23-04-2023
BUFALÀ, C.F. D - DON BOSCO, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - Descansa
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - ALZAMORA, C.F. D
GORNAL, U.D. B - POMAR, C.D. C
POBLE NOU ,AT. B - SISTRELLS C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. F - IMPERIO , C.F. A
Jornada 25 30-04-2023
IMPERIO , C.F. A - BUFALÀ, C.F. D
DON BOSCO, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
Descansa
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
ALZAMORA, C.F. D - GORNAL, U.D. B
POMAR, C.D. C - POBLE NOU ,AT. B
SISTRELLS C.F. D - SANT GABRIEL, C.D. F
Jornada 26 07-05-2023
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A - BUFALÀ, C.F. D
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - DON BOSCO, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - Descansa
GORNAL, U.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
POBLE NOU ,AT. B - ALZAMORA, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. F - POMAR, C.D. C
SISTRELLS C.F. D - IMPERIO , C.F. A
Jornada 27 14-05-2023
IMPERIO , C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
BUFALÀ, C.F. D - TURÓ PEIRA, C.C.D. C
DON BOSCO, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Descansa - GORNAL, U.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - POBLE NOU ,AT. B
ALZAMORA, C.F. D - SANT GABRIEL, C.D. F
POMAR, C.D. C - SISTRELLS C.F. D
Jornada 28 21-05-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
Descansa
R
BUFALÀ, C.F. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - DON BOSCO, C.F. A
GORNAL, U.D. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
POBLE NOU ,AT. B - Descansa
SANT GABRIEL, C.D. F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
SISTRELLS C.F. D - ALZAMORA, C.F. D
POMAR, C.D. C - IMPERIO , C.F. A
Jornada 29 28-05-2023
TURÓ PEIRA, C.C.D. C - IMPERIO , C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
R
Descansa
BUFALÀ, C.F. D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
DON BOSCO, C.F. A - GORNAL, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B - POBLE NOU ,AT. B
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F - SISTRELLS C.F. D
ALZAMORA, C.F. D - POMAR, C.D. C
Jornada 30 04-06-2023
Descansa
R
TURÓ PEIRA, C.C.D. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - ESCOLA DE FUTBOL PONT MARINA A
GORNAL, U.D. B - BUFALÀ, C.F. D
POBLE NOU ,AT. B - DON BOSCO, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. F - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ B
SISTRELLS C.F. D - Descansa
POMAR, C.D. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA F
IMPERIO , C.F. A - ALZAMORA, C.F. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.