Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 tercera divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
LA LLAGOSTA, C.D. B 06 CALDES MONTBUI, C.F. B
PARETS, C.F. G 53 MARTORELLES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C
R
Descansa
LLERONA, C.E. D 30 BELLAVISTA MILAN, C. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 81 SANT FOST , U.E. B
VALLES, C.AT. C 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 52 BIGUES, C.E. B
Jornada 2 16-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. B 72 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
MARTORELLES, C.F. B 71 LA LLAGOSTA, C.D. B
Descansa
R
PARETS, C.F. G
BELLAVISTA MILAN, C. C 11 MOLLETENSE, U.D. C
SANT FOST , U.E. B 41 LLERONA, C.E. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 14 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
BIGUES, C.E. B 23 VALLES, C.AT. C
Jornada 3 23-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. B 82 MARTORELLES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. B
R
Descansa
PARETS, C.F. G 61 BELLAVISTA MILAN, C. C
MOLLETENSE, U.D. C 24 SANT FOST , U.E. B
LLERONA, C.E. D 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 31 BIGUES, C.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 74 VALLES, C.AT. C
Jornada 4 30-10-2022
MARTORELLES, C.F. B 53 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. C 21 LA LLAGOSTA, C.D. B
SANT FOST , U.E. B 14 PARETS, C.F. G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 33 MOLLETENSE, U.D. C
BIGUES, C.E. B 24 LLERONA, C.E. D
VALLES, C.AT. C 03 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 5 06-11-2022
MARTORELLES, C.F. B
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. B 70 BELLAVISTA MILAN, C. C
LA LLAGOSTA, C.D. B 36 SANT FOST , U.E. B
PARETS, C.F. G 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MOLLETENSE, U.D. C 62 BIGUES, C.E. B
LLERONA, C.E. D 06 VALLES, C.AT. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 64 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 6 13-11-2022
Descansa
R
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
BELLAVISTA MILAN, C. C 16 MARTORELLES, C.F. B
SANT FOST , U.E. B 09 CALDES MONTBUI, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 14 LA LLAGOSTA, C.D. B
BIGUES, C.E. B 07 PARETS, C.F. G
VALLES, C.AT. C 32 MOLLETENSE, U.D. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 41 LLERONA, C.E. D
Jornada 7 20-11-2022
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C. C
MARTORELLES, C.F. B 55 SANT FOST , U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LA LLAGOSTA, C.D. B 62 BIGUES, C.E. B
PARETS, C.F. G 93 VALLES, C.AT. C
MOLLETENSE, U.D. C 34 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 31 LLERONA, C.E. D
Jornada 8 27-11-2022
BELLAVISTA MILAN, C. C 23 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
SANT FOST , U.E. B
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 92 MARTORELLES, C.F. B
BIGUES, C.E. B 010 CALDES MONTBUI, C.F. B
VALLES, C.AT. C 23 LA LLAGOSTA, C.D. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 23 PARETS, C.F. G
LLERONA, C.E. D 64 MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 9 11-12-2022
BELLAVISTA MILAN, C. C 03 SANT FOST , U.E. B
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
MARTORELLES, C.F. B 50 BIGUES, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 83 VALLES, C.AT. C
LA LLAGOSTA, C.D. B 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PARETS, C.F. G 70 LLERONA, C.E. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 64 MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 10 18-12-2022
SANT FOST , U.E. B 17 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 30 BELLAVISTA MILAN, C. C
BIGUES, C.E. B
R
Descansa
VALLES, C.AT. C 52 MARTORELLES, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 22 CALDES MONTBUI, C.F. B
LLERONA, C.E. D 22 LA LLAGOSTA, C.D. B
MOLLETENSE, U.D. C 110 PARETS, C.F. G
Jornada 11 08-01-2023
SANT FOST , U.E. B 36 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BELLAVISTA MILAN, C. C 02 BIGUES, C.E. B
Descansa
R
VALLES, C.AT. C
MARTORELLES, C.F. B 35 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 31 LLERONA, C.E. D
LA LLAGOSTA, C.D. B 17 MOLLETENSE, U.D. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 27 PARETS, C.F. G
Jornada 12 15-01-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BIGUES, C.E. B 33 SANT FOST , U.E. B
VALLES, C.AT. C 22 BELLAVISTA MILAN, C. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
R
Descansa
LLERONA, C.E. D 33 MARTORELLES, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C 06 CALDES MONTBUI, C.F. B
PARETS, C.F. G 62 LA LLAGOSTA, C.D. B
Jornada 13 22-01-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 52 BIGUES, C.E. B
SANT FOST , U.E. B 15 VALLES, C.AT. C
BELLAVISTA MILAN, C. C 11 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Descansa
R
LLERONA, C.E. D
MARTORELLES, C.F. B 43 MOLLETENSE, U.D. C
CALDES MONTBUI, C.F. B 02 PARETS, C.F. G
LA LLAGOSTA, C.D. B 04 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B 100 LA LLAGOSTA, C.D. B
MARTORELLES, C.F. B 26 PARETS, C.F. G
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D. C
BELLAVISTA MILAN, C. C - LLERONA, C.E. D
SANT FOST , U.E. B 010 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 05 VALLES, C.AT. C
BIGUES, C.E. B 25 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Jornada 15 05-02-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - CALDES MONTBUI, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. B - MARTORELLES, C.F. B
PARETS, C.F. G
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D. C - BELLAVISTA MILAN, C. C
LLERONA, C.E. D - SANT FOST , U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VALLES, C.AT. C - BIGUES, C.E. B
Jornada 16 12-02-2023
MARTORELLES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D. B
BELLAVISTA MILAN, C. C - PARETS, C.F. G
SANT FOST , U.E. B - MOLLETENSE, U.D. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - LLERONA, C.E. D
BIGUES, C.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VALLES, C.AT. C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Jornada 17 26-02-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - MARTORELLES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B
R
Descansa
LA LLAGOSTA, C.D. B - BELLAVISTA MILAN, C. C
PARETS, C.F. G - SANT FOST , U.E. B
MOLLETENSE, U.D. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
LLERONA, C.E. D - BIGUES, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VALLES, C.AT. C
Jornada 18 05-03-2023
Descansa
R
MARTORELLES, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
SANT FOST , U.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - PARETS, C.F. G
BIGUES, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. C
VALLES, C.AT. C - LLERONA, C.E. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Jornada 19 12-03-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
R
Descansa
MARTORELLES, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. C
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANT FOST , U.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
PARETS, C.F. G - BIGUES, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. C - VALLES, C.AT. C
LLERONA, C.E. D - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 20 19-03-2023
BELLAVISTA MILAN, C. C
R
Descansa
SANT FOST , U.E. B - MARTORELLES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - CALDES MONTBUI, C.F. B
BIGUES, C.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. B
VALLES, C.AT. C - PARETS, C.F. G
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - MOLLETENSE, U.D. C
LLERONA, C.E. D - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Jornada 21 26-03-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - BELLAVISTA MILAN, C. C
Descansa
R
SANT FOST , U.E. B
MARTORELLES, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CALDES MONTBUI, C.F. B - BIGUES, C.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. B - VALLES, C.AT. C
PARETS, C.F. G - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. C - LLERONA, C.E. D
Jornada 22 02-04-2023
SANT FOST , U.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
R
Descansa
BIGUES, C.E. B - MARTORELLES, C.F. B
VALLES, C.AT. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. B
LLERONA, C.E. D - PARETS, C.F. G
MOLLETENSE, U.D. C - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Jornada 23 16-04-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - SANT FOST , U.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Descansa
R
BIGUES, C.E. B
MARTORELLES, C.F. B - VALLES, C.AT. C
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. B - LLERONA, C.E. D
PARETS, C.F. G - MOLLETENSE, U.D. C
Jornada 24 23-04-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - SANT FOST , U.E. B
BIGUES, C.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. C
VALLES, C.AT. C
R
Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - MARTORELLES, C.F. B
LLERONA, C.E. D - CALDES MONTBUI, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. C - LA LLAGOSTA, C.D. B
PARETS, C.F. G - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Jornada 25 30-04-2023
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
SANT FOST , U.E. B - BIGUES, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. C - VALLES, C.AT. C
Descansa
R
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MARTORELLES, C.F. B - LLERONA, C.E. D
CALDES MONTBUI, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. C
LA LLAGOSTA, C.D. B - PARETS, C.F. G
Jornada 26 07-05-2023
BIGUES, C.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VALLES, C.AT. C - SANT FOST , U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. C
LLERONA, C.E. D
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D. C - MARTORELLES, C.F. B
PARETS, C.F. G - CALDES MONTBUI, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - LA LLAGOSTA, C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.