Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 tercera divisio | grup 19

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
OSONA SUD, C.F. A 111 AMETLLA VALLES, C.F. B
TONA, U.E. B 36 BIGUES, C.E. A
OAR VIC C 52 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
RODA DE TER, C.E. B 62 GRANOLLERS, E.C. E
CARDEDEU, F.C. E 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. C 62 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 24 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 2 16-10-2022
AMETLLA VALLES, C.F. B 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
BIGUES, C.E. A 45 OSONA SUD, C.F. A
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 02 TONA, U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E 26 OAR VIC C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 111 RODA DE TER, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 43 CARDEDEU, F.C. E
CANOVELLES, U.E. B 40 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 3 23-10-2022
AMETLLA VALLES, C.F. B 111 BIGUES, C.E. A
OSONA SUD, C.F. A 42 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
TONA, U.E. B 100 GRANOLLERS, E.C. E
OAR VIC C 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
RODA DE TER, C.E. B 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
CARDEDEU, F.C. E 26 CANOVELLES, U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 30 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 4 30-10-2022
BIGUES, C.E. A 61 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 10 AMETLLA VALLES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. E 010 OSONA SUD, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 27 TONA, U.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 22 OAR VIC C
CANOVELLES, U.E. B 21 RODA DE TER, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 24 CARDEDEU, F.C. E
Jornada 5 06-11-2022
BIGUES, C.E. A 40 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
AMETLLA VALLES, C.F. B 24 GRANOLLERS, E.C. E
OSONA SUD, C.F. A 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
TONA, U.E. B 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
OAR VIC C 04 CANOVELLES, U.E. B
RODA DE TER, C.E. B 51 CALDES MONTBUI, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 65 CARDEDEU, F.C. E
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 24 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. E 010 BIGUES, C.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 53 AMETLLA VALLES, C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 110 OSONA SUD, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 22 TONA, U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 11 OAR VIC C
CARDEDEU, F.C. E 11 RODA DE TER, C.E. B
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 81 GRANOLLERS, E.C. E
BIGUES, C.E. A 100 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. B 17 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
OSONA SUD, C.F. A 20 CANOVELLES, U.E. B
TONA, U.E. B 80 CALDES MONTBUI, C.F. C
OAR VIC C 20 CARDEDEU, F.C. E
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 38 RODA DE TER, C.E. B
Jornada 8 27-11-2022
GRANOLLERS, E.C. E 07 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 22 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 28 BIGUES, C.E. A
CANOVELLES, U.E. B 52 AMETLLA VALLES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C 09 OSONA SUD, C.F. A
CARDEDEU, F.C. E 13 TONA, U.E. B
RODA DE TER, C.E. B 54 OAR VIC C
Jornada 9 11-12-2022
GRANOLLERS, E.C. E 36 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
BIGUES, C.E. A 70 CANOVELLES, U.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. B 23 CALDES MONTBUI, C.F. C
OSONA SUD, C.F. A 91 CARDEDEU, F.C. E
TONA, U.E. B 41 RODA DE TER, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 53 OAR VIC C
Jornada 10 18-12-2022
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 34 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 111 GRANOLLERS, E.C. E
CANOVELLES, U.E. B 31 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
CALDES MONTBUI, C.F. C 111 BIGUES, C.E. A
CARDEDEU, F.C. E 51 AMETLLA VALLES, C.F. B
RODA DE TER, C.E. B 17 OSONA SUD, C.F. A
OAR VIC C 43 TONA, U.E. B
Jornada 11 08-01-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
GRANOLLERS, E.C. E 24 CANOVELLES, U.E. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 31 CALDES MONTBUI, C.F. C
BIGUES, C.E. A 122 CARDEDEU, F.C. E
AMETLLA VALLES, C.F. B 09 RODA DE TER, C.E. B
OSONA SUD, C.F. A 40 OAR VIC C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 33 TONA, U.E. B
Jornada 12 15-01-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
CANOVELLES, U.E. B 72 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. C 61 GRANOLLERS, E.C. E
CARDEDEU, F.C. E 01 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
RODA DE TER, C.E. B 04 BIGUES, C.E. A
OAR VIC C 60 AMETLLA VALLES, C.F. B
TONA, U.E. B 15 OSONA SUD, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 16 CANOVELLES, U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 05 CALDES MONTBUI, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. E 44 CARDEDEU, F.C. E
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 23 RODA DE TER, C.E. B
BIGUES, C.E. A 81 OAR VIC C
AMETLLA VALLES, C.F. B 16 TONA, U.E. B
OSONA SUD, C.F. A 81 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
AMETLLA VALLES, C.F. B 010 OSONA SUD, C.F. A
BIGUES, C.E. A 31 TONA, U.E. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B 34 OAR VIC C
GRANOLLERS, E.C. E 31 RODA DE TER, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C 22 CARDEDEU, F.C. E
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 42 CALDES MONTBUI, C.F. C
CANOVELLES, U.E. B 91 SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 15 05-02-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B 81 AMETLLA VALLES, C.F. B
OSONA SUD, C.F. A 23 BIGUES, C.E. A
TONA, U.E. B 41 ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
OAR VIC C 71 GRANOLLERS, E.C. E
RODA DE TER, C.E. B 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CARDEDEU, F.C. E 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
CALDES MONTBUI, C.F. C 13 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 16 12-02-2023
BIGUES, C.E. A - AMETLLA VALLES, C.F. B
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B - OSONA SUD, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. E - TONA, U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - OAR VIC C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - RODA DE TER, C.E. B
CANOVELLES, U.E. B - CARDEDEU, F.C. E
CALDES MONTBUI, C.F. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 17 26-02-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - BIGUES, C.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. B - ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
OSONA SUD, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. E
TONA, U.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
OAR VIC C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
RODA DE TER, C.E. B - CANOVELLES, U.E. B
CARDEDEU, F.C. E - CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B - BIGUES, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. E - AMETLLA VALLES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - OSONA SUD, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - TONA, U.E. B
CANOVELLES, U.E. B - OAR VIC C
CALDES MONTBUI, C.F. C - RODA DE TER, C.E. B
CARDEDEU, F.C. E - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 19 12-03-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
BIGUES, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. E
AMETLLA VALLES, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
OSONA SUD, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
TONA, U.E. B - CANOVELLES, U.E. B
OAR VIC C - CALDES MONTBUI, C.F. C
RODA DE TER, C.E. B - CARDEDEU, F.C. E
Jornada 20 19-03-2023
GRANOLLERS, E.C. E - ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - BIGUES, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - AMETLLA VALLES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B - OSONA SUD, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - TONA, U.E. B
CARDEDEU, F.C. E - OAR VIC C
RODA DE TER, C.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 21 26-03-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. E
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
BIGUES, C.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
AMETLLA VALLES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. B
OSONA SUD, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
TONA, U.E. B - CARDEDEU, F.C. E
OAR VIC C - RODA DE TER, C.E. B
Jornada 22 02-04-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - GRANOLLERS, E.C. E
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
CANOVELLES, U.E. B - BIGUES, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - AMETLLA VALLES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. E - OSONA SUD, C.F. A
RODA DE TER, C.E. B - TONA, U.E. B
OAR VIC C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 23 16-04-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. E - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B - CANOVELLES, U.E. B
BIGUES, C.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. B - CARDEDEU, F.C. E
OSONA SUD, C.F. A - RODA DE TER, C.E. B
TONA, U.E. B - OAR VIC C
Jornada 24 23-04-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CANOVELLES, U.E. B - GRANOLLERS, E.C. E
CALDES MONTBUI, C.F. C - ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
CARDEDEU, F.C. E - BIGUES, C.E. A
RODA DE TER, C.E. B - AMETLLA VALLES, C.F. B
OAR VIC C - OSONA SUD, C.F. A
TONA, U.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
Jornada 25 30-04-2023
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - SANT FELIU DE CODINES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C - CANOVELLES, U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - CALDES MONTBUI, C.F. C
ESCOLA PIA GRANOLLERS, B - CARDEDEU, F.C. E
BIGUES, C.E. A - RODA DE TER, C.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. B - OAR VIC C
OSONA SUD, C.F. A - TONA, U.E. B
Jornada 26 07-05-2023
CANOVELLES, U.E. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
CALDES MONTBUI, C.F. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. C
CARDEDEU, F.C. E - GRANOLLERS, E.C. E
RODA DE TER, C.E. B - ESCOLA PIA GRANOLLERS, B
OAR VIC C - BIGUES, C.E. A
TONA, U.E. B - AMETLLA VALLES, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. B - OSONA SUD, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.