Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 tercera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ARENYS DE MUNT, C.E. B 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
VILASSAR MAR,U.E. G 72 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
MOLINOS, U.D. B 30 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ALELLA, C.F. B 15 MASNOU AT. D
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 90 JUVENTUS, A.C. D
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 102 PREMIA DALT, C.D. G
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 24 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
Jornada 2 16-10-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 65 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 111 ARENYS DE MUNT, C.E. B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 32 VILASSAR MAR,U.E. G
MASNOU AT. D 11 MOLINOS, U.D. B
JUVENTUS, A.C. D 111 ALELLA, C.F. B
PREMIA DALT, C.D. G 010 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 52 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
Jornada 3 23-10-2022
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 70 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
ARENYS DE MUNT, C.E. B 16 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
VILASSAR MAR,U.E. G 01 MASNOU AT. D
MOLINOS, U.D. B 111 JUVENTUS, A.C. D
ALELLA, C.F. B 82 PREMIA DALT, C.D. G
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 60 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 24 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
Jornada 4 30-10-2022
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 34 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
MASNOU AT. D 100 ARENYS DE MUNT, C.E. B
JUVENTUS, A.C. D 18 VILASSAR MAR,U.E. G
PREMIA DALT, C.D. G 111 MOLINOS, U.D. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 23 ALELLA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 01 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
Jornada 5 06-11-2022
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 40 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 04 MASNOU AT. D
ARENYS DE MUNT, C.E. B 42 JUVENTUS, A.C. D
VILASSAR MAR,U.E. G 82 PREMIA DALT, C.D. G
MOLINOS, U.D. B 62 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
ALELLA, C.F. B 00 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 13 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 63 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
MASNOU AT. D 30 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
JUVENTUS, A.C. D 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
PREMIA DALT, C.D. G 30 ARENYS DE MUNT, C.E. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 52 VILASSAR MAR,U.E. G
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 13 MOLINOS, U.D. B
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 43 ALELLA, C.F. B
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 14 MASNOU AT. D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 20 JUVENTUS, A.C. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 84 PREMIA DALT, C.D. G
ARENYS DE MUNT, C.E. B 37 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
VILASSAR MAR,U.E. G 23 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
MOLINOS, U.D. B 11 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 14 ALELLA, C.F. B
Jornada 8 27-11-2022
MASNOU AT. D 11 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
JUVENTUS, A.C. D 14 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
PREMIA DALT, C.D. G 15 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 102 ARENYS DE MUNT, C.E. B
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 53 VILASSAR MAR,U.E. G
ALELLA, C.F. B 21 MOLINOS, U.D. B
Jornada 9 11-12-2022
MASNOU AT. D 60 JUVENTUS, A.C. D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 43 PREMIA DALT, C.D. G
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 42 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
ARENYS DE MUNT, C.E. B 111 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. G 36 ALELLA, C.F. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 11 MOLINOS, U.D. B
Jornada 10 18-12-2022
JUVENTUS, A.C. D 25 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
PREMIA DALT, C.D. G 07 MASNOU AT. D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 12 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 14 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
ALELLA, C.F. B 81 ARENYS DE MUNT, C.E. B
MOLINOS, U.D. B 54 VILASSAR MAR,U.E. G
Jornada 11 08-01-2023
JUVENTUS, A.C. D 25 PREMIA DALT, C.D. G
MASNOU AT. D 13 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 22 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 18 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 41 ALELLA, C.F. B
ARENYS DE MUNT, C.E. B 010 MOLINOS, U.D. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 42 VILASSAR MAR,U.E. G
Jornada 12 15-01-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 21 PREMIA DALT, C.D. G
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 100 JUVENTUS, A.C. D
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 12 MASNOU AT. D
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 20 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ALELLA, C.F. B 82 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
MOLINOS, U.D. B 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
VILASSAR MAR,U.E. G 61 ARENYS DE MUNT, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
PREMIA DALT, C.D. G 17 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
JUVENTUS, A.C. D 15 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
MASNOU AT. D 11 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 06 ALELLA, C.F. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 16 MOLINOS, U.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 62 VILASSAR MAR,U.E. G
ARENYS DE MUNT, C.E. B 26 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 111 ARENYS DE MUNT, C.E. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C 41 VILASSAR MAR,U.E. G
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A 25 MOLINOS, U.D. B
MASNOU AT. D 32 ALELLA, C.F. B
JUVENTUS, A.C. D 18 SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. G 26 ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 31 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 15 05-02-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
ARENYS DE MUNT, C.E. B 17 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
VILASSAR MAR,U.E. G 31 ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
MOLINOS, U.D. B 21 MASNOU AT. D
ALELLA, C.F. B 100 JUVENTUS, A.C. D
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A 100 PREMIA DALT, C.D. G
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A 14 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
Jornada 16 12-02-2023
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - ARENYS DE MUNT, C.E. B
MASNOU AT. D - VILASSAR MAR,U.E. G
JUVENTUS, A.C. D - MOLINOS, U.D. B
PREMIA DALT, C.D. G - ALELLA, C.F. B
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E - SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 17 26-02-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
ARENYS DE MUNT, C.E. B - MASNOU AT. D
VILASSAR MAR,U.E. G - JUVENTUS, A.C. D
MOLINOS, U.D. B - PREMIA DALT, C.D. G
ALELLA, C.F. B - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A - ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
MASNOU AT. D - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
JUVENTUS, A.C. D - ARENYS DE MUNT, C.E. B
PREMIA DALT, C.D. G - VILASSAR MAR,U.E. G
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E - MOLINOS, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A - ALELLA, C.F. B
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 19 12-03-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C - MASNOU AT. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C - JUVENTUS, A.C. D
ARENYS DE MUNT, C.E. B - PREMIA DALT, C.D. G
VILASSAR MAR,U.E. G - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
MOLINOS, U.D. B - ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
ALELLA, C.F. B - SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
Jornada 20 19-03-2023
MASNOU AT. D - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
JUVENTUS, A.C. D - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
PREMIA DALT, C.D. G - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E - ARENYS DE MUNT, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A - VILASSAR MAR,U.E. G
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A - MOLINOS, U.D. B
ALELLA, C.F. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 21 26-03-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - MASNOU AT. D
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - JUVENTUS, A.C. D
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C - PREMIA DALT, C.D. G
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
ARENYS DE MUNT, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
VILASSAR MAR,U.E. G - SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
MOLINOS, U.D. B - ALELLA, C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
JUVENTUS, A.C. D - MASNOU AT. D
PREMIA DALT, C.D. G - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C - ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A - ARENYS DE MUNT, C.E. B
ALELLA, C.F. B - VILASSAR MAR,U.E. G
MOLINOS, U.D. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 23 16-04-2023
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - JUVENTUS, A.C. D
MASNOU AT. D - PREMIA DALT, C.D. G
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C - ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C - SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
ARENYS DE MUNT, C.E. B - ALELLA, C.F. B
VILASSAR MAR,U.E. G - MOLINOS, U.D. B
Jornada 24 23-04-2023
PREMIA DALT, C.D. G - JUVENTUS, A.C. D
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E - MASNOU AT. D
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
ALELLA, C.F. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
MOLINOS, U.D. B - ARENYS DE MUNT, C.E. B
VILASSAR MAR,U.E. G - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 25 30-04-2023
PREMIA DALT, C.D. G - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
JUVENTUS, A.C. D - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E
MASNOU AT. D - ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A
ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A - SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C - ALELLA, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C - MOLINOS, U.D. B
ARENYS DE MUNT, C.E. B - VILASSAR MAR,U.E. G
Jornada 26 07-05-2023
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E - PREMIA DALT, C.D. G
ESCOLA DE FUTBOL SALESIANS-MATARO A - JUVENTUS, A.C. D
SANT CEBRIA 2019,CLUB FUTBOL A - MASNOU AT. D
ALELLA, C.F. B - ESCOLA DE LLAVANERES,CF. A
MOLINOS, U.D. B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. C
VILASSAR MAR,U.E. G - FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - ARENYS DE MUNT, C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.