Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 27 GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B 05 OAR VIC B
LLERONA, C.E. B 07 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D 09 BELLAVISTA MILAN, C. B
PARETS, C.F. D 44 VALLES, C.AT. A
CARDEDEU, F.C. C 11 VILANOVA VALLES,C.F. A
CENTELLES, U.E. A 62 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 2 16-10-2022
Descansa
R
CENTELLES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 70 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
OAR VIC B 310 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 122 LES FRANQUESES, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B 30 LLERONA, C.E. B
VALLES, C.AT. A 101 MOLLET U.E.,CF. D
VILANOVA VALLES,C.F. A 71 PARETS, C.F. D
CANOVELLES, U.E. A 40 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 3 23-10-2022
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 05 OAR VIC B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 75 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B 15 BELLAVISTA MILAN, C. B
LLERONA, C.E. B 05 VALLES, C.AT. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 21 MOLLET U.E.,CF. D
PARETS, C.F. D 38 CANOVELLES, U.E. A
CENTELLES, U.E. A 30 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 4 30-10-2022
GRANOLLERS, E.C. C 72 CENTELLES, U.E. A
OAR VIC B
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 60 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
BELLAVISTA MILAN, C. B 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
VALLES, C.AT. A 93 LES FRANQUESES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 41 LLERONA, C.E. B
CANOVELLES, U.E. A 90 MOLLET U.E.,CF. D
CARDEDEU, F.C. C 32 PARETS, C.F. D
Jornada 5 06-11-2022
GRANOLLERS, E.C. C 90 OAR VIC B
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 43 BELLAVISTA MILAN, C. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 54 VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. B 09 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLERONA, C.E. B 210 CANOVELLES, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 18 CARDEDEU, F.C. C
CENTELLES, U.E. A 11 PARETS, C.F. D
Jornada 6 13-11-2022
OAR VIC B 15 CENTELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 36 GRANOLLERS, E.C. C
BELLAVISTA MILAN, C. B
R
Descansa
VALLES, C.AT. A 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VILANOVA VALLES,C.F. A 25 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
CANOVELLES, U.E. A 100 LES FRANQUESES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C 50 LLERONA, C.E. B
PARETS, C.F. D 40 MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 7 20-11-2022
OAR VIC B 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. C 31 BELLAVISTA MILAN, C. B
Descansa
R
VALLES, C.AT. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 16 VILANOVA VALLES,C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 65 CANOVELLES, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B 00 CARDEDEU, F.C. C
LLERONA, C.E. B 08 PARETS, C.F. D
CENTELLES, U.E. A 51 MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 8 27-11-2022
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 13 CENTELLES, U.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. B 22 OAR VIC B
VALLES, C.AT. A 35 GRANOLLERS, E.C. C
VILANOVA VALLES,C.F. A
R
Descansa
CANOVELLES, U.E. A 102 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CARDEDEU, F.C. C 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
PARETS, C.F. D 50 LES FRANQUESES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D 21 LLERONA, C.E. B
Jornada 9 11-12-2022
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
OAR VIC B - VALLES, C.AT. A
GRANOLLERS, E.C. C - VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa
R
CANOVELLES, U.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CARDEDEU, F.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - PARETS, C.F. D
LES FRANQUESES, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. D
CENTELLES, U.E. A - LLERONA, C.E. B
Jornada 10 18-12-2022
BELLAVISTA MILAN, C. B - CENTELLES, U.E. A
VALLES, C.AT. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - OAR VIC B
CANOVELLES, U.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
CARDEDEU, F.C. C
R
Descansa
PARETS, C.F. D - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
MOLLET U.E.,CF. D - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
LLERONA, C.E. B - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 11 08-01-2023
BELLAVISTA MILAN, C. B - VALLES, C.AT. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
OAR VIC B - CANOVELLES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C - CARDEDEU, F.C. C
Descansa
R
PARETS, C.F. D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - MOLLET U.E.,CF. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - LLERONA, C.E. B
CENTELLES, U.E. A - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 12 15-01-2023
VALLES, C.AT. A - CENTELLES, U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
CANOVELLES, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C - OAR VIC B
PARETS, C.F. D - GRANOLLERS, E.C. C
MOLLET U.E.,CF. D
R
Descansa
LLERONA, C.E. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LES FRANQUESES, C.F. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 13 22-01-2023
VALLES, C.AT. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - CANOVELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CARDEDEU, F.C. C
OAR VIC B - PARETS, C.F. D
GRANOLLERS, E.C. C - MOLLET U.E.,CF. D
Descansa
R
LLERONA, C.E. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LES FRANQUESES, C.F. B
CENTELLES, U.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 14 29-01-2023
CENTELLES, U.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - VALLES, C.AT. A
CARDEDEU, F.C. C - BELLAVISTA MILAN, C. B
PARETS, C.F. D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. D - OAR VIC B
LLERONA, C.E. B - GRANOLLERS, E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B
R
Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
Jornada 15 05-02-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
VALLES, C.AT. A - CARDEDEU, F.C. C
BELLAVISTA MILAN, C. B - PARETS, C.F. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. D
OAR VIC B - LLERONA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. C - LES FRANQUESES, C.F. B
Descansa
R
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CENTELLES, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
GRANOLLERS, E.C. C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
OAR VIC B - LES FRANQUESES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLERONA, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. B - MOLLET U.E.,CF. D
VALLES, C.AT. A - PARETS, C.F. D
VILANOVA VALLES,C.F. A - CARDEDEU, F.C. C
CANOVELLES, U.E. A - CENTELLES, U.E. A
Jornada 17 26-02-2023
CENTELLES, U.E. A
R
Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - GRANOLLERS, E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - OAR VIC B
LES FRANQUESES, C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLERONA, C.E. B - BELLAVISTA MILAN, C. B
MOLLET U.E.,CF. D - VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. D - VILANOVA VALLES,C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 18 05-03-2023
GRANOLLERS, E.C. C
R
Descansa
OAR VIC B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
BELLAVISTA MILAN, C. B - LES FRANQUESES, C.F. B
VALLES, C.AT. A - LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - VILANOVA VALLES,C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - PARETS, C.F. D
CARDEDEU, F.C. C - CENTELLES, U.E. A
Jornada 19 12-03-2023
CENTELLES, U.E. A - GRANOLLERS, E.C. C
Descansa
R
OAR VIC B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - BELLAVISTA MILAN, C. B
LES FRANQUESES, C.F. B - VALLES, C.AT. A
LLERONA, C.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D - CANOVELLES, U.E. A
PARETS, C.F. D - CARDEDEU, F.C. C
Jornada 20 19-03-2023
OAR VIC B - GRANOLLERS, E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VALLES, C.AT. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
VILANOVA VALLES,C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A - LLERONA, C.E. B
CARDEDEU, F.C. C - MOLLET U.E.,CF. D
PARETS, C.F. D - CENTELLES, U.E. A
Jornada 21 26-03-2023
CENTELLES, U.E. A - OAR VIC B
GRANOLLERS, E.C. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - VALLES, C.AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - VILANOVA VALLES,C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. A
LLERONA, C.E. B - CARDEDEU, F.C. C
MOLLET U.E.,CF. D - PARETS, C.F. D
Jornada 22 02-04-2023
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - OAR VIC B
BELLAVISTA MILAN, C. B - GRANOLLERS, E.C. C
VALLES, C.AT. A
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CANOVELLES, U.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
CARDEDEU, F.C. C - LES FRANQUESES, C.F. B
PARETS, C.F. D - LLERONA, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. D - CENTELLES, U.E. A
Jornada 23 16-04-2023
CENTELLES, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
OAR VIC B - BELLAVISTA MILAN, C. B
GRANOLLERS, E.C. C - VALLES, C.AT. A
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CANOVELLES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - CARDEDEU, F.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B - PARETS, C.F. D
LLERONA, C.E. B - MOLLET U.E.,CF. D
Jornada 24 23-04-2023
BELLAVISTA MILAN, C. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VALLES, C.AT. A - OAR VIC B
VILANOVA VALLES,C.F. A - GRANOLLERS, E.C. C
CANOVELLES, U.E. A
R
Descansa
CARDEDEU, F.C. C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
PARETS, C.F. D - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MOLLET U.E.,CF. D - LES FRANQUESES, C.F. B
LLERONA, C.E. B - CENTELLES, U.E. A
Jornada 25 30-04-2023
CENTELLES, U.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VALLES, C.AT. A
OAR VIC B - VILANOVA VALLES,C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C - CANOVELLES, U.E. A
Descansa
R
CARDEDEU, F.C. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - PARETS, C.F. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - MOLLET U.E.,CF. D
LES FRANQUESES, C.F. B - LLERONA, C.E. B
Jornada 26 07-05-2023
VALLES, C.AT. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A - OAR VIC B
CARDEDEU, F.C. C - GRANOLLERS, E.C. C
PARETS, C.F. D
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF. D - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLERONA, C.E. B - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
LES FRANQUESES, C.F. B - CENTELLES, U.E. A
Jornada 27 14-05-2023
CENTELLES, U.E. A - VALLES, C.AT. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CANOVELLES, U.E. A
OAR VIC B - CARDEDEU, F.C. C
GRANOLLERS, E.C. C - PARETS, C.F. D
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LLERONA, C.E. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 28 21-05-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - VALLES, C.AT. A
CANOVELLES, U.E. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
CARDEDEU, F.C. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
PARETS, C.F. D - OAR VIC B
MOLLET U.E.,CF. D - GRANOLLERS, E.C. C
LLERONA, C.E. B
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C - CENTELLES, U.E. A
Jornada 29 28-05-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - CENTELLES, U.E. A
VALLES, C.AT. A - CANOVELLES, U.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - CARDEDEU, F.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - PARETS, C.F. D
OAR VIC B - MOLLET U.E.,CF. D
GRANOLLERS, E.C. C - LLERONA, C.E. B
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 30 04-06-2023
CANOVELLES, U.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
CARDEDEU, F.C. C - VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. D - BELLAVISTA MILAN, C. B
MOLLET U.E.,CF. D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLERONA, C.E. B - OAR VIC B
LES FRANQUESES, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
R
Descansa
CENTELLES, U.E. A - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.