Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 segona divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ESCOLA F. GAVA, C. F 55 SITGES, U.E. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 17 BLANCA SUBUR, C.F. B
SANTBOIA, F.C. D 09 CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 60 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 28 MOLINS DE REI, C.F. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 100 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
BARCELONA, F.C. E 71 VISTA ALEGRE,U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 53 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Jornada 2 16-10-2022
SITGES, U.E. C 26 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
BLANCA SUBUR, C.F. B 41 ESCOLA F. GAVA, C. F
CASTELLDEFELS, U.E. C 13 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 111 SANTBOIA, F.C. D
MOLINS DE REI, C.F. A 73 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
VISTA ALEGRE,U.D. A 07 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 01 BARCELONA, F.C. E
Jornada 3 23-10-2022
SITGES, U.E. C 210 BLANCA SUBUR, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. F 90 CASTELLDEFELS, U.E. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 52 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SANTBOIA, F.C. D 010 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 100 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 41 VISTA ALEGRE,U.D. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 72 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 22 BARCELONA, F.C. E
Jornada 4 30-10-2022
BLANCA SUBUR, C.F. B 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CASTELLDEFELS, U.E. C 05 SITGES, U.E. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 38 ESCOLA F. GAVA, C. F
MOLINS DE REI, C.F. A 65 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 71 SANTBOIA, F.C. D
VISTA ALEGRE,U.D. A 09 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 73 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
BARCELONA, F.C. E 33 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 5 06-11-2022
BLANCA SUBUR, C.F. B 52 CASTELLDEFELS, U.E. C
SITGES, U.E. C 24 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ESCOLA F. GAVA, C. F 46 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 100 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SANTBOIA, F.C. D 47 VISTA ALEGRE,U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 25 BARCELONA, F.C. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 30 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 6 13-11-2022
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 24 BLANCA SUBUR, C.F. B
MOLINS DE REI, C.F. A 155 SITGES, U.E. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 05 ESCOLA F. GAVA, C. F
VISTA ALEGRE,U.D. A 25 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 92 SANTBOIA, F.C. D
BARCELONA, F.C. E 41 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 62 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
Jornada 7 20-11-2022
CASTELLDEFELS, U.E. C 82 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
BLANCA SUBUR, C.F. B 55 MOLINS DE REI, C.F. A
SITGES, U.E. C 82 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. F 61 VISTA ALEGRE,U.D. A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANTBOIA, F.C. D 19 BARCELONA, F.C. E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 33 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 30 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
Jornada 8 27-11-2022
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 210 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
MOLINS DE REI, C.F. A 75 CASTELLDEFELS, U.E. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 18 BLANCA SUBUR, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 02 SITGES, U.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 13 ESCOLA F. GAVA, C. F
BARCELONA, F.C. E 14 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 100 SANTBOIA, F.C. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 9 11-12-2022
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 27 MOLINS DE REI, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 30 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
BLANCA SUBUR, C.F. B 70 VISTA ALEGRE,U.D. A
SITGES, U.E. C 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ESCOLA F. GAVA, C. F 21 BARCELONA, F.C. E
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 38 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANTBOIA, F.C. D 15 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 65 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 10 18-12-2022
MOLINS DE REI, C.F. A 43 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 16 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
VISTA ALEGRE,U.D. A 25 CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 00 BLANCA SUBUR, C.F. B
BARCELONA, F.C. E 80 SITGES, U.E. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 42 ESCOLA F. GAVA, C. F
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 03 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 122 SANTBOIA, F.C. D
Jornada 11 08-01-2023
MOLINS DE REI, C.F. A 122 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 31 VISTA ALEGRE,U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
BLANCA SUBUR, C.F. B 21 BARCELONA, F.C. E
SITGES, U.E. C 09 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. F 100 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 100 SANTBOIA, F.C. D
Jornada 12 15-01-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 07 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
VISTA ALEGRE,U.D. A 08 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 52 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
BARCELONA, F.C. E 51 CASTELLDEFELS, U.E. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 24 BLANCA SUBUR, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 32 SITGES, U.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 23 ESCOLA F. GAVA, C. F
SANTBOIA, F.C. D 08 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Jornada 13 22-01-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 03 VISTA ALEGRE,U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 103 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 68 BARCELONA, F.C. E
CASTELLDEFELS, U.E. C 15 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
BLANCA SUBUR, C.F. B 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SITGES, U.E. C 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ESCOLA F. GAVA, C. F 111 SANTBOIA, F.C. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 33 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Jornada 14 29-01-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 111 VISTA ALEGRE,U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 10 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
BARCELONA, F.C. E 46 MOLINS DE REI, C.F. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 61 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C 11 CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 55 BLANCA SUBUR, C.F. B
SANTBOIA, F.C. D 010 SITGES, U.E. C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A 34 ESCOLA F. GAVA, C. F
Jornada 15 05-02-2023
VISTA ALEGRE,U.D. A 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 08 BARCELONA, F.C. E
MOLINS DE REI, C.F. A 93 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 02 TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
CASTELLDEFELS, U.E. C 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BLANCA SUBUR, C.F. B 111 SANTBOIA, F.C. D
SITGES, U.E. C 43 SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
ESCOLA F. GAVA, C. F 55 ATLETIC SANT JUST . F. C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
SITGES, U.E. C - ESCOLA F. GAVA, C. F
BLANCA SUBUR, C.F. B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
CASTELLDEFELS, U.E. C - SANTBOIA, F.C. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MOLINS DE REI, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
VISTA ALEGRE,U.D. A - BARCELONA, F.C. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 17 26-02-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SITGES, U.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. F - BLANCA SUBUR, C.F. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - CASTELLDEFELS, U.E. C
SANTBOIA, F.C. D - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - MOLINS DE REI, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - VISTA ALEGRE,U.D. A
BARCELONA, F.C. E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Jornada 18 05-03-2023
BLANCA SUBUR, C.F. B - SITGES, U.E. C
CASTELLDEFELS, U.E. C - ESCOLA F. GAVA, C. F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
MOLINS DE REI, C.F. A - SANTBOIA, F.C. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
VISTA ALEGRE,U.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. E - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 19 12-03-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - BLANCA SUBUR, C.F. B
SITGES, U.E. C - CASTELLDEFELS, U.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. F - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - MOLINS DE REI, C.F. A
SANTBOIA, F.C. D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - VISTA ALEGRE,U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - BARCELONA, F.C. E
Jornada 20 19-03-2023
CASTELLDEFELS, U.E. C - BLANCA SUBUR, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - SITGES, U.E. C
MOLINS DE REI, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. F
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
VISTA ALEGRE,U.D. A - SANTBOIA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BARCELONA, F.C. E - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 21 26-03-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CASTELLDEFELS, U.E. C
BLANCA SUBUR, C.F. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SITGES, U.E. C - MOLINS DE REI, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. F - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - VISTA ALEGRE,U.D. A
SANTBOIA, F.C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - BARCELONA, F.C. E
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 22 02-04-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - CASTELLDEFELS, U.E. C
MOLINS DE REI, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - SITGES, U.E. C
VISTA ALEGRE,U.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
BARCELONA, F.C. E - SANTBOIA, F.C. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 23 16-04-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
CASTELLDEFELS, U.E. C - MOLINS DE REI, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SITGES, U.E. C - VISTA ALEGRE,U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - BARCELONA, F.C. E
SANTBOIA, F.C. D - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
Jornada 24 23-04-2023
MOLINS DE REI, C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - CASTELLDEFELS, U.E. C
VISTA ALEGRE,U.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - SITGES, U.E. C
BARCELONA, F.C. E - ESCOLA F. GAVA, C. F
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - SANTBOIA, F.C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 25 30-04-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - MOLINS DE REI, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
CASTELLDEFELS, U.E. C - VISTA ALEGRE,U.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SITGES, U.E. C - BARCELONA, F.C. E
ESCOLA F. GAVA, C. F - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
SANTBOIA, F.C. D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
Jornada 26 07-05-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - MOLINS DE REI, C.F. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - CASTELLDEFELS, U.E. C
BARCELONA, F.C. E - BLANCA SUBUR, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - SITGES, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - ESCOLA F. GAVA, C. F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
SANTBOIA, F.C. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 27 14-05-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
MOLINS DE REI, C.F. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CASTELLDEFELS, U.E. C - BARCELONA, F.C. E
BLANCA SUBUR, C.F. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SITGES, U.E. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
ESCOLA F. GAVA, C. F - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 28 21-05-2023
VISTA ALEGRE,U.D. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - MOLINS DE REI, C.F. A
BARCELONA, F.C. E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - BLANCA SUBUR, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SITGES, U.E. C
SANTBOIA, F.C. D - ESCOLA F. GAVA, C. F
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 29 28-05-2023
VISTA ALEGRE,U.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
MOLINS DE REI, C.F. A - BARCELONA, F.C. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. C
BLANCA SUBUR, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SITGES, U.E. C - SANTBOIA, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. F - SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A
Jornada 30 04-06-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - VISTA ALEGRE,U.D. A
BARCELONA, F.C. E - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - MOLINS DE REI, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. C - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - CASTELLDEFELS, U.E. C
SANTBOIA, F.C. D - BLANCA SUBUR, C.F. B
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL A - SITGES, U.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ESCOLA F. GAVA, C. F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.