Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 segona divisio | grup 20

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 12 BASE MARC BARTRA CF D
VENDRELL C.E. C 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
Descansa - LA RIERA, C.F. C
TANCAT, U.D. A
R
Descansa
NSA CAMP JOLIU A 41 RODA DE BARA AT. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H 19 RAMON SICART, A.E. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 22 ALTAFULLA, C.E. B
CONSTANTI, C.E. B 50 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
Jornada 2 16-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 17 CONSTANTI, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 64 BASE MARC BARTRA CF D
LA RIERA, C.F. C 33 VENDRELL C.E. C
Descansa
R
Descansa
RODA DE BARA AT. B 09 TANCAT, U.D. A
RAMON SICART, A.E. A 32 NSA CAMP JOLIU A
ALTAFULLA, C.E. B 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D 210 BASE L'ARBOÇ,CF. A
Jornada 3 23-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 54 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
BASE MARC BARTRA CF D 44 LA RIERA, C.F. C
VENDRELL C.E. C
R
Descansa
Descansa - RODA DE BARA AT. B
TANCAT, U.D. A 32 RAMON SICART, A.E. A
NSA CAMP JOLIU A 41 ALTAFULLA, C.E. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H 53 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
CONSTANTI, C.E. B 20 BASE L'ARBOÇ,CF. A
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 27 CONSTANTI, C.E. B
LA RIERA, C.F. C 31 CAMBRILS UNIÓ C.E. F
Descansa
R
BASE MARC BARTRA CF D
RODA DE BARA AT. B 13 VENDRELL C.E. C
RAMON SICART, A.E. A - Descansa
ALTAFULLA, C.E. B 13 TANCAT, U.D. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D 17 NSA CAMP JOLIU A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 44 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 52 LA RIERA, C.F. C
CAMBRILS UNIÓ C.E. F
R
Descansa
BASE MARC BARTRA CF D 54 RODA DE BARA AT. B
VENDRELL C.E. C 16 RAMON SICART, A.E. A
Descansa - ALTAFULLA, C.E. B
TANCAT, U.D. A 100 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
NSA CAMP JOLIU A 34 BASE L'ARBOÇ,CF. A
CONSTANTI, C.E. B 32 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
Jornada 6 13-11-2022
LA RIERA, C.F. C 52 CONSTANTI, C.E. B
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
RODA DE BARA AT. B 20 CAMBRILS UNIÓ C.E. F
RAMON SICART, A.E. A 61 BASE MARC BARTRA CF D
ALTAFULLA, C.E. B 34 VENDRELL C.E. C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF. A 14 TANCAT, U.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H 08 NSA CAMP JOLIU A
Jornada 7 20-11-2022
LA RIERA, C.F. C
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 43 RODA DE BARA AT. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 03 RAMON SICART, A.E. A
BASE MARC BARTRA CF D 21 ALTAFULLA, C.E. B
VENDRELL C.E. C 71 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
Descansa - BASE L'ARBOÇ,CF. A
TANCAT, U.D. A 40 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
CONSTANTI, C.E. B 35 NSA CAMP JOLIU A
Jornada 8 27-11-2022
Descansa
R
CONSTANTI, C.E. B
RODA DE BARA AT. B 51 LA RIERA, C.F. C
RAMON SICART, A.E. A 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
ALTAFULLA, C.E. B 27 CAMBRILS UNIÓ C.E. F
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D 62 BASE MARC BARTRA CF D
BASE L'ARBOÇ,CF. A 22 VENDRELL C.E. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - Descansa
NSA CAMP JOLIU A 51 TANCAT, U.D. A
Jornada 9 11-12-2022
Descansa
R
RODA DE BARA AT. B
LA RIERA, C.F. C 18 RAMON SICART, A.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 62 ALTAFULLA, C.E. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 33 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
BASE MARC BARTRA CF D 43 BASE L'ARBOÇ,CF. A
VENDRELL C.E. C 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
Descansa - NSA CAMP JOLIU A
CONSTANTI, C.E. B 23 TANCAT, U.D. A
Jornada 10 18-12-2022
RODA DE BARA AT. B 18 CONSTANTI, C.E. B
RAMON SICART, A.E. A
R
Descansa
ALTAFULLA, C.E. B 22 LA RIERA, C.F. C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D 50 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
BASE L'ARBOÇ,CF. A 21 CAMBRILS UNIÓ C.E. F
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H 22 BASE MARC BARTRA CF D
NSA CAMP JOLIU A 82 VENDRELL C.E. C
TANCAT, U.D. A - Descansa
Jornada 11 08-01-2023
RODA DE BARA AT. B 03 RAMON SICART, A.E. A
Descansa
R
ALTAFULLA, C.E. B
LA RIERA, C.F. C 43 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 32 BASE L'ARBOÇ,CF. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 25 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
BASE MARC BARTRA CF D 26 NSA CAMP JOLIU A
VENDRELL C.E. C 03 TANCAT, U.D. A
CONSTANTI, C.E. B - Descansa
Jornada 12 15-01-2023
RAMON SICART, A.E. A 23 CONSTANTI, C.E. B
ALTAFULLA, C.E. B 41 RODA DE BARA AT. B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
R
Descansa
BASE L'ARBOÇ,CF. A 11 LA RIERA, C.F. C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H 03 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
NSA CAMP JOLIU A 100 CAMBRILS UNIÓ C.E. F
TANCAT, U.D. A 31 BASE MARC BARTRA CF D
Descansa - VENDRELL C.E. C
Jornada 13 22-01-2023
RAMON SICART, A.E. A 51 ALTAFULLA, C.E. B
RODA DE BARA AT. B 71 BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
Descansa
R
BASE L'ARBOÇ,CF. A
LA RIERA, C.F. C 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E 23 NSA CAMP JOLIU A
CAMBRILS UNIÓ C.E. F 213 TANCAT, U.D. A
BASE MARC BARTRA CF D - Descansa
CONSTANTI, C.E. B 33 VENDRELL C.E. C
Jornada 14 29-01-2023
CONSTANTI, C.E. B 33 ALTAFULLA, C.E. B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D 08 RAMON SICART, A.E. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A 01 RODA DE BARA AT. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
R
Descansa
NSA CAMP JOLIU A - LA RIERA, C.F. C
TANCAT, U.D. A 61 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
VENDRELL C.E. C 80 BASE MARC BARTRA CF D
Jornada 15 05-02-2023
ALTAFULLA, C.E. B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
RAMON SICART, A.E. A - BASE L'ARBOÇ,CF. A
RODA DE BARA AT. B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
Descansa
R
NSA CAMP JOLIU A
LA RIERA, C.F. C - TANCAT, U.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - VENDRELL C.E. C
BASE MARC BARTRA CF D - CONSTANTI, C.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BASE MARC BARTRA CF D - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - VENDRELL C.E. C
LA RIERA, C.F. C - Descansa
Descansa
R
TANCAT, U.D. A
RODA DE BARA AT. B - NSA CAMP JOLIU A
RAMON SICART, A.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
ALTAFULLA, C.E. B - BASE L'ARBOÇ,CF. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 17 26-02-2023
CONSTANTI, C.E. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
BASE MARC BARTRA CF D - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
VENDRELL C.E. C - LA RIERA, C.F. C
Descansa
R
Descansa
TANCAT, U.D. A - RODA DE BARA AT. B
NSA CAMP JOLIU A - RAMON SICART, A.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - ALTAFULLA, C.E. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
LA RIERA, C.F. C - BASE MARC BARTRA CF D
Descansa
R
VENDRELL C.E. C
RODA DE BARA AT. B - Descansa
RAMON SICART, A.E. A - TANCAT, U.D. A
ALTAFULLA, C.E. B - NSA CAMP JOLIU A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
BASE L'ARBOÇ,CF. A - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 19 12-03-2023
CONSTANTI, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - LA RIERA, C.F. C
BASE MARC BARTRA CF D
R
Descansa
VENDRELL C.E. C - RODA DE BARA AT. B
Descansa - RAMON SICART, A.E. A
TANCAT, U.D. A - ALTAFULLA, C.E. B
NSA CAMP JOLIU A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - BASE L'ARBOÇ,CF. A
Jornada 20 19-03-2023
LA RIERA, C.F. C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E. F
RODA DE BARA AT. B - BASE MARC BARTRA CF D
RAMON SICART, A.E. A - VENDRELL C.E. C
ALTAFULLA, C.E. B - Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - TANCAT, U.D. A
BASE L'ARBOÇ,CF. A - NSA CAMP JOLIU A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 21 26-03-2023
CONSTANTI, C.E. B - LA RIERA, C.F. C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - RODA DE BARA AT. B
BASE MARC BARTRA CF D - RAMON SICART, A.E. A
VENDRELL C.E. C - ALTAFULLA, C.E. B
Descansa - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
TANCAT, U.D. A - BASE L'ARBOÇ,CF. A
NSA CAMP JOLIU A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
Jornada 22 02-04-2023
Descansa
R
LA RIERA, C.F. C
RODA DE BARA AT. B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
RAMON SICART, A.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
ALTAFULLA, C.E. B - BASE MARC BARTRA CF D
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - VENDRELL C.E. C
BASE L'ARBOÇ,CF. A - Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - TANCAT, U.D. A
NSA CAMP JOLIU A - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 23 16-04-2023
CONSTANTI, C.E. B
R
Descansa
LA RIERA, C.F. C - RODA DE BARA AT. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - RAMON SICART, A.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - ALTAFULLA, C.E. B
BASE MARC BARTRA CF D - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
VENDRELL C.E. C - BASE L'ARBOÇ,CF. A
Descansa - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
TANCAT, U.D. A - NSA CAMP JOLIU A
Jornada 24 23-04-2023
RODA DE BARA AT. B
R
Descansa
RAMON SICART, A.E. A - LA RIERA, C.F. C
ALTAFULLA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
BASE L'ARBOÇ,CF. A - BASE MARC BARTRA CF D
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - VENDRELL C.E. C
NSA CAMP JOLIU A - Descansa
TANCAT, U.D. A - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 25 30-04-2023
CONSTANTI, C.E. B - RODA DE BARA AT. B
Descansa
R
RAMON SICART, A.E. A
LA RIERA, C.F. C - ALTAFULLA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - BASE L'ARBOÇ,CF. A
BASE MARC BARTRA CF D - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
VENDRELL C.E. C - NSA CAMP JOLIU A
Descansa - TANCAT, U.D. A
Jornada 26 07-05-2023
RAMON SICART, A.E. A - RODA DE BARA AT. B
ALTAFULLA, C.E. B
R
Descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - LA RIERA, C.F. C
BASE L'ARBOÇ,CF. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
NSA CAMP JOLIU A - BASE MARC BARTRA CF D
TANCAT, U.D. A - VENDRELL C.E. C
Descansa - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 27 14-05-2023
CONSTANTI, C.E. B - RAMON SICART, A.E. A
RODA DE BARA AT. B - ALTAFULLA, C.E. B
Descansa
R
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
LA RIERA, C.F. C - BASE L'ARBOÇ,CF. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - NSA CAMP JOLIU A
BASE MARC BARTRA CF D - TANCAT, U.D. A
VENDRELL C.E. C - Descansa
Jornada 28 21-05-2023
ALTAFULLA, C.E. B - RAMON SICART, A.E. A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - RODA DE BARA AT. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - LA RIERA, C.F. C
NSA CAMP JOLIU A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
TANCAT, U.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
Descansa - BASE MARC BARTRA CF D
VENDRELL C.E. C - CONSTANTI, C.E. B
Jornada 29 28-05-2023
ALTAFULLA, C.E. B - CONSTANTI, C.E. B
RAMON SICART, A.E. A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB D
RODA DE BARA AT. B - BASE L'ARBOÇ,CF. A
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H
LA RIERA, C.F. C - NSA CAMP JOLIU A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E - TANCAT, U.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. F - Descansa
BASE MARC BARTRA CF D - VENDRELL C.E. C
Jornada 30 04-06-2023
BASE 2012 PALLARESOS CLUB D - ALTAFULLA, C.E. B
BASE L'ARBOÇ,CF. A - RAMON SICART, A.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. H - RODA DE BARA AT. B
NSA CAMP JOLIU A
R
Descansa
TANCAT, U.D. A - LA RIERA, C.F. C
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF E
VENDRELL C.E. C - CAMBRILS UNIÓ C.E. F
CONSTANTI, C.E. B - BASE MARC BARTRA CF D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.