Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 segona divisio | grup 16

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ALZAMORA, C.F. B 36 CONGRÉS CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B 34 LA SALUT PERE GOL AE. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SARRIÀ, C.P. C 13 CATALÒNIA, U.B. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 34 Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 07 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
DIAGONAL CLUB ESP. A 32 TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 2 16-10-2022
CONGRÉS CLUB ESP. B 70 DIAGONAL CLUB ESP. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 30 ALZAMORA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 42 SINGUERLIN, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. A 63 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Pª BARC. CINC COPES C 11 SARRIÀ, C.P. C
MARTINENC, F.C. C 81 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
TECNOFUTBOL C.F A 10 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 3 23-10-2022
CONGRÉS CLUB ESP. B 24 LA SALUT PERE GOL AE. A
ALZAMORA, C.F. B 06 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SINGUERLIN, C.F. B 54 CATALÒNIA, U.B. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 100 Pª BARC. CINC COPES C
SARRIÀ, C.P. C 211 MARTINENC, F.C. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 53 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 06 TECNOFUTBOL C.F A
DIAGONAL CLUB ESP. A 72 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 4 30-10-2022
LA SALUT PERE GOL AE. A 81 DIAGONAL CLUB ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 01 CONGRÉS CLUB ESP. B
CATALÒNIA, U.B. A 70 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C 110 SINGUERLIN, C.F. B
MARTINENC, F.C. C 83 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 24 SARRIÀ, C.P. C
TECNOFUTBOL C.F A 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 18 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 5 06-11-2022
LA SALUT PERE GOL AE. A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
CONGRÉS CLUB ESP. B 14 CATALÒNIA, U.B. A
ALZAMORA, C.F. B 32 Pª BARC. CINC COPES C
SINGUERLIN, C.F. B 22 MARTINENC, F.C. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SARRIÀ, C.P. C 04 TECNOFUTBOL C.F A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 21 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
DIAGONAL CLUB ESP. A 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 6 13-11-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 51 DIAGONAL CLUB ESP. A
CATALÒNIA, U.B. A 22 LA SALUT PERE GOL AE. A
Pª BARC. CINC COPES C 23 CONGRÉS CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. C 83 ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 25 SINGUERLIN, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 15 SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 7 20-11-2022
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 03 CATALÒNIA, U.B. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 111 Pª BARC. CINC COPES C
CONGRÉS CLUB ESP. B 33 MARTINENC, F.C. C
ALZAMORA, C.F. B 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
SINGUERLIN, C.F. B 61 TECNOFUTBOL C.F A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 70 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SARRIÀ, C.P. C 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
DIAGONAL CLUB ESP. A 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 8 27-11-2022
CATALÒNIA, U.B. A 61 DIAGONAL CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES C 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
MARTINENC, F.C. C 33 LA SALUT PERE GOL AE. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 27 CONGRÉS CLUB ESP. B
TECNOFUTBOL C.F A 72 ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 17 SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 08 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 34 SARRIÀ, C.P. C
Jornada 9 11-12-2022
CATALÒNIA, U.B. A 50 Pª BARC. CINC COPES C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 20 MARTINENC, F.C. C
LA SALUT PERE GOL AE. A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CONGRÉS CLUB ESP. B 32 TECNOFUTBOL C.F A
ALZAMORA, C.F. B 60 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SINGUERLIN, C.F. B 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 70 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
DIAGONAL CLUB ESP. A 22 SARRIÀ, C.P. C
Jornada 10 18-12-2022
Pª BARC. CINC COPES C 11 DIAGONAL CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. C 62 CATALÒNIA, U.B. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
TECNOFUTBOL C.F A 14 LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 08 CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 13 ALZAMORA, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 44 SINGUERLIN, C.F. B
SARRIÀ, C.P. C 43 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 11 08-01-2023
Pª BARC. CINC COPES C 05 MARTINENC, F.C. C
CATALÒNIA, U.B. A 73 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 50 TECNOFUTBOL C.F A
LA SALUT PERE GOL AE. A 100 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CONGRÉS CLUB ESP. B 111 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ALZAMORA, C.F. B 42 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SINGUERLIN, C.F. B 51 SARRIÀ, C.P. C
DIAGONAL CLUB ESP. A 55 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 12 15-01-2023
MARTINENC, F.C. C 30 DIAGONAL CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D 31 Pª BARC. CINC COPES C
TECNOFUTBOL C.F A 33 CATALÒNIA, U.B. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 25 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 24 LA SALUT PERE GOL AE. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 14 CONGRÉS CLUB ESP. B
SARRIÀ, C.P. C 64 ALZAMORA, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 01 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 13 22-01-2023
MARTINENC, F.C. C 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
Pª BARC. CINC COPES C 15 TECNOFUTBOL C.F A
CATALÒNIA, U.B. A 100 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 90 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
LA SALUT PERE GOL AE. A 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CONGRÉS CLUB ESP. B 80 SARRIÀ, C.P. C
ALZAMORA, C.F. B 25 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
DIAGONAL CLUB ESP. A 23 SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 14 29-01-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A 93 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
TECNOFUTBOL C.F A 34 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 14 Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B 09 CATALÒNIA, U.B. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SARRIÀ, C.P. C 04 LA SALUT PERE GOL AE. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 23 CONGRÉS CLUB ESP. B
SINGUERLIN, C.F. B 41 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 15 05-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - TECNOFUTBOL C.F A
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Pª BARC. CINC COPES C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
CATALÒNIA, U.B. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - SARRIÀ, C.P. C
LA SALUT PERE GOL AE. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
CONGRÉS CLUB ESP. B - SINGUERLIN, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B - DIAGONAL CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CONGRÉS CLUB ESP. B - ALZAMORA, C.F. B
LA SALUT PERE GOL AE. A - SINGUERLIN, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
CATALÒNIA, U.B. A - SARRIÀ, C.P. C
Pª BARC. CINC COPES C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
MARTINENC, F.C. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
TECNOFUTBOL C.F A - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 17 26-02-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
ALZAMORA, C.F. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SINGUERLIN, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - CATALÒNIA, U.B. A
SARRIÀ, C.P. C - Pª BARC. CINC COPES C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - TECNOFUTBOL C.F A
Jornada 18 05-03-2023
LA SALUT PERE GOL AE. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - ALZAMORA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. A - SINGUERLIN, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
MARTINENC, F.C. C - SARRIÀ, C.P. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
TECNOFUTBOL C.F A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 19 12-03-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A - LA SALUT PERE GOL AE. A
CONGRÉS CLUB ESP. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
ALZAMORA, C.F. B - CATALÒNIA, U.B. A
SINGUERLIN, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - MARTINENC, F.C. C
SARRIÀ, C.P. C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Jornada 20 19-03-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - LA SALUT PERE GOL AE. A
CATALÒNIA, U.B. A - CONGRÉS CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES C - ALZAMORA, C.F. B
MARTINENC, F.C. C - SINGUERLIN, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
TECNOFUTBOL C.F A - SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 21 26-03-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
LA SALUT PERE GOL AE. A - CATALÒNIA, U.B. A
CONGRÉS CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES C
ALZAMORA, C.F. B - MARTINENC, F.C. C
SINGUERLIN, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - TECNOFUTBOL C.F A
SARRIÀ, C.P. C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
Jornada 22 02-04-2023
CATALÒNIA, U.B. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Pª BARC. CINC COPES C - LA SALUT PERE GOL AE. A
MARTINENC, F.C. C - CONGRÉS CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - ALZAMORA, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F A - SINGUERLIN, C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SARRIÀ, C.P. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 23 16-04-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A - CATALÒNIA, U.B. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - Pª BARC. CINC COPES C
LA SALUT PERE GOL AE. A - MARTINENC, F.C. C
CONGRÉS CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
ALZAMORA, C.F. B - TECNOFUTBOL C.F A
SINGUERLIN, C.F. B - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SARRIÀ, C.P. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Jornada 24 23-04-2023
Pª BARC. CINC COPES C - CATALÒNIA, U.B. A
MARTINENC, F.C. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - LA SALUT PERE GOL AE. A
TECNOFUTBOL C.F A - CONGRÉS CLUB ESP. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - SINGUERLIN, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SARRIÀ, C.P. C - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 25 30-04-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A - Pª BARC. CINC COPES C
CATALÒNIA, U.B. A - MARTINENC, F.C. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
LA SALUT PERE GOL AE. A - TECNOFUTBOL C.F A
CONGRÉS CLUB ESP. B - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ALZAMORA, C.F. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
SINGUERLIN, C.F. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - SARRIÀ, C.P. C
Jornada 26 07-05-2023
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. CINC COPES C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - CATALÒNIA, U.B. A
TECNOFUTBOL C.F A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - CONGRÉS CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - ALZAMORA, C.F. B
SARRIÀ, C.P. C - SINGUERLIN, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 27 14-05-2023
DIAGONAL CLUB ESP. A - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. CINC COPES C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
CATALÒNIA, U.B. A - TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
LA SALUT PERE GOL AE. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
CONGRÉS CLUB ESP. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ALZAMORA, C.F. B - SARRIÀ, C.P. C
SINGUERLIN, C.F. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 28 21-05-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - MARTINENC, F.C. C
TECNOFUTBOL C.F A - Pª BARC. CINC COPES C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - CATALÒNIA, U.B. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SARRIÀ, C.P. C - CONGRÉS CLUB ESP. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - ALZAMORA, C.F. B
SINGUERLIN, C.F. B - DIAGONAL CLUB ESP. A
Jornada 29 28-05-2023
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D - DIAGONAL CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. C - TECNOFUTBOL C.F A
Pª BARC. CINC COPES C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CATALÒNIA, U.B. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
LA SALUT PERE GOL AE. A - SARRIÀ, C.P. C
CONGRÉS CLUB ESP. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
ALZAMORA, C.F. B - SINGUERLIN, C.F. B
Jornada 30 04-06-2023
TECNOFUTBOL C.F A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C - MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA B - Pª BARC. CINC COPES C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B - CATALÒNIA, U.B. A
SARRIÀ, C.P. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SINGUERLIN, C.F. B - CONGRÉS CLUB ESP. B
DIAGONAL CLUB ESP. A - ALZAMORA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.