Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
SARRIÀ, C.P. A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PARC, U.D. A 44 HORTA, U.AT. B
Pª BARC. ANGUERA B 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
LLOREDA, C.F. B 28 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. BARCINO, CE A 41 SISTRELLS C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 23 SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA E.BRAFA A 111 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SANT GABRIEL, C.D. C 100 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 2 16-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 21 SANT GABRIEL, C.D. C
HORTA, U.AT. B 74 SARRIÀ, C.P. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 33 PARC, U.D. A
SANT ANDREU, U.E C 14 Pª BARC. ANGUERA B
SISTRELLS C.F. A 63 LLOREDA, C.F. B
SINGUERLIN, C.F. A 60 Pª BARC. BARCINO, CE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 35 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 03 ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 3 23-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 52 HORTA, U.AT. B
SARRIÀ, C.P. A 04 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
PARC, U.D. A 25 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. ANGUERA B 40 SISTRELLS C.F. A
LLOREDA, C.F. B 44 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 100 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
SANT GABRIEL, C.D. C 100 ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 4 30-10-2022
HORTA, U.AT. B 22 SANT GABRIEL, C.D. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 05 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANT ANDREU, U.E C 82 SARRIÀ, C.P. A
SISTRELLS C.F. A 14 PARC, U.D. A
SINGUERLIN, C.F. A 04 Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 51 LLOREDA, C.F. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 09 Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA E.BRAFA A 111 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 5 06-11-2022
HORTA, U.AT. B 40 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 24 SANT ANDREU, U.E C
SARRIÀ, C.P. A 41 SISTRELLS C.F. A
PARC, U.D. A 25 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA B 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
LLOREDA, C.F. B 53 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Pª BARC. BARCINO, CE A 100 ESCOLA E.BRAFA A
SANT GABRIEL, C.D. C 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 6 13-11-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 20 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E C 53 HORTA, U.AT. B
SISTRELLS C.F. A 15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SINGUERLIN, C.F. A 11 SARRIÀ, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 15 PARC, U.D. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 18 Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA E.BRAFA A 39 LLOREDA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 40 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 7 20-11-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 11 SANT ANDREU, U.E C
HORTA, U.AT. B 10 SISTRELLS C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 42 SINGUERLIN, C.F. A
SARRIÀ, C.P. A 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
PARC, U.D. A 61 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Pª BARC. ANGUERA B 100 ESCOLA E.BRAFA A
LLOREDA, C.F. B 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT GABRIEL, C.D. C 31 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 8 27-11-2022
SANT ANDREU, U.E C 22 SANT GABRIEL, C.D. C
SISTRELLS C.F. A 24 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SINGUERLIN, C.F. A 61 HORTA, U.AT. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B 15 SARRIÀ, C.P. A
ESCOLA E.BRAFA A 19 PARC, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 55 Pª BARC. ANGUERA B
Pª BARC. BARCINO, CE A 41 LLOREDA, C.F. B
Jornada 9 11-12-2022
SANT ANDREU, U.E C - SISTRELLS C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SINGUERLIN, C.F. A
HORTA, U.AT. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
SARRIÀ, C.P. A - ESCOLA E.BRAFA A
PARC, U.D. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Pª BARC. ANGUERA B - Pª BARC. BARCINO, CE A
SANT GABRIEL, C.D. C - LLOREDA, C.F. B
Jornada 10 18-12-2022
SISTRELLS C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. C
SINGUERLIN, C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - HORTA, U.AT. B
ESCOLA E.BRAFA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SARRIÀ, C.P. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - PARC, U.D. A
LLOREDA, C.F. B - Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 11 08-01-2023
SISTRELLS C.F. A - SINGUERLIN, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
HORTA, U.AT. B - ESCOLA E.BRAFA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SARRIÀ, C.P. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
PARC, U.D. A - LLOREDA, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. C - Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 12 15-01-2023
SINGUERLIN, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SISTRELLS C.F. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA E.BRAFA A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - HORTA, U.AT. B
Pª BARC. BARCINO, CE A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
LLOREDA, C.F. B - SARRIÀ, C.P. A
Pª BARC. ANGUERA B - PARC, U.D. A
Jornada 13 22-01-2023
SINGUERLIN, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SISTRELLS C.F. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
SANT ANDREU, U.E C - ESCOLA E.BRAFA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
HORTA, U.AT. B - Pª BARC. BARCINO, CE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - LLOREDA, C.F. B
SARRIÀ, C.P. A - Pª BARC. ANGUERA B
SANT GABRIEL, C.D. C - PARC, U.D. A
Jornada 14 29-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA E.BRAFA A - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. BARCINO, CE A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
LLOREDA, C.F. B - HORTA, U.AT. B
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PARC, U.D. A - SARRIÀ, C.P. A
Jornada 15 05-02-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
SINGUERLIN, C.F. A - ESCOLA E.BRAFA A
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT ANDREU, U.E C - Pª BARC. BARCINO, CE A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - LLOREDA, C.F. B
HORTA, U.AT. B - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - PARC, U.D. A
SARRIÀ, C.P. A - SANT GABRIEL, C.D. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - SARRIÀ, C.P. A
HORTA, U.AT. B - PARC, U.D. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Pª BARC. ANGUERA B
SANT ANDREU, U.E C - LLOREDA, C.F. B
SISTRELLS C.F. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
SINGUERLIN, C.F. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - ESCOLA E.BRAFA A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 17 26-02-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SARRIÀ, C.P. A - HORTA, U.AT. B
PARC, U.D. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. ANGUERA B - SANT ANDREU, U.E C
LLOREDA, C.F. B - SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA E.BRAFA A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
Jornada 18 05-03-2023
HORTA, U.AT. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SARRIÀ, C.P. A
SANT ANDREU, U.E C - PARC, U.D. A
SISTRELLS C.F. A - Pª BARC. ANGUERA B
SINGUERLIN, C.F. A - LLOREDA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA E.BRAFA A - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 19 12-03-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - HORTA, U.AT. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SARRIÀ, C.P. A - SANT ANDREU, U.E C
PARC, U.D. A - SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. ANGUERA B - SINGUERLIN, C.F. A
LLOREDA, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - ESCOLA E.BRAFA A
Jornada 20 19-03-2023
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - HORTA, U.AT. B
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SISTRELLS C.F. A - SARRIÀ, C.P. A
SINGUERLIN, C.F. A - PARC, U.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - Pª BARC. ANGUERA B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - LLOREDA, C.F. B
ESCOLA E.BRAFA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 21 26-03-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
HORTA, U.AT. B - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - SISTRELLS C.F. A
SARRIÀ, C.P. A - SINGUERLIN, C.F. A
PARC, U.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. ANGUERA B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
LLOREDA, C.F. B - ESCOLA E.BRAFA A
Pª BARC. BARCINO, CE A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 22 02-04-2023
SANT ANDREU, U.E C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SISTRELLS C.F. A - HORTA, U.AT. B
SINGUERLIN, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SARRIÀ, C.P. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - PARC, U.D. A
ESCOLA E.BRAFA A - Pª BARC. ANGUERA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE A - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 23 16-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - SANT ANDREU, U.E C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SISTRELLS C.F. A
HORTA, U.AT. B - SINGUERLIN, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SARRIÀ, C.P. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
PARC, U.D. A - ESCOLA E.BRAFA A
Pª BARC. ANGUERA B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLOREDA, C.F. B - Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 24 23-04-2023
SISTRELLS C.F. A - SANT ANDREU, U.E C
SINGUERLIN, C.F. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - HORTA, U.AT. B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
ESCOLA E.BRAFA A - SARRIÀ, C.P. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - PARC, U.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - Pª BARC. ANGUERA B
LLOREDA, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 25 30-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - SISTRELLS C.F. A
SANT ANDREU, U.E C - SINGUERLIN, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
HORTA, U.AT. B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - ESCOLA E.BRAFA A
SARRIÀ, C.P. A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
PARC, U.D. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
Pª BARC. ANGUERA B - LLOREDA, C.F. B
Jornada 26 07-05-2023
SINGUERLIN, C.F. A - SISTRELLS C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SANT ANDREU, U.E C
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
ESCOLA E.BRAFA A - HORTA, U.AT. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Pª BARC. BARCINO, CE A - SARRIÀ, C.P. A
LLOREDA, C.F. B - PARC, U.D. A
Pª BARC. ANGUERA B - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 27 14-05-2023
SANT GABRIEL, C.D. C - SINGUERLIN, C.F. A
SISTRELLS C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SANT ANDREU, U.E C - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - ESCOLA E.BRAFA A
HORTA, U.AT. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - Pª BARC. BARCINO, CE A
SARRIÀ, C.P. A - LLOREDA, C.F. B
PARC, U.D. A - Pª BARC. ANGUERA B
Jornada 28 21-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SINGUERLIN, C.F. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - SISTRELLS C.F. A
ESCOLA E.BRAFA A - SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - HORTA, U.AT. B
LLOREDA, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Pª BARC. ANGUERA B - SARRIÀ, C.P. A
PARC, U.D. A - SANT GABRIEL, C.D. C
Jornada 29 28-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SANT GABRIEL, C.D. C
SINGUERLIN, C.F. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B
SISTRELLS C.F. A - ESCOLA E.BRAFA A
SANT ANDREU, U.E C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Pª BARC. BARCINO, CE A
HORTA, U.AT. B - LLOREDA, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - Pª BARC. ANGUERA B
SARRIÀ, C.P. A - PARC, U.D. A
Jornada 30 04-06-2023
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA E.BRAFA A - SINGUERLIN, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A - SISTRELLS C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE A - SANT ANDREU, U.E C
LLOREDA, C.F. B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. ANGUERA B - HORTA, U.AT. B
PARC, U.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANT GABRIEL, C.D. C - SARRIÀ, C.P. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.