Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 44 MARTINENC, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 71 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANTS, U.E. A 15 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA F. GAVA, C. D 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 00 HORTA, U.AT. A
BARCELONA, F.C. D 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Pª BARC. CINC COPES A 33 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 2 09-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 14 Pª BARC. CINC COPES A
MARTINENC, F.C. A 15 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 45 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 34 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 33 SANTS, U.E. A
HORTA, U.AT. A 51 ESCOLA F. GAVA, C. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 10 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 23 BARCELONA, F.C. D
Jornada 3 16-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 32 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 51 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANTS, U.E. A 110 HORTA, U.AT. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 21 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Pª BARC. CINC COPES A 05 BARCELONA, F.C. D
Jornada 4 23-10-2022
MARTINENC, F.C. A 03 Pª BARC. CINC COPES A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 17 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 44 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 21 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
HORTA, U.AT. A 01 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 70 SANTS, U.E. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 43 ESCOLA F. GAVA, C. D
BARCELONA, F.C. D 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 5 30-10-2022
MARTINENC, F.C. A 43 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 02 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 47 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 12 HORTA, U.AT. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTS, U.E. A 07 FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESCOLA F. GAVA, C. D 22 BARCELONA, F.C. D
Pª BARC. CINC COPES A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 6 06-11-2022
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 02 Pª BARC. CINC COPES A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 71 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
HORTA, U.AT. A 32 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 80 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
BARCELONA, F.C. D 41 SANTS, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 13 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 7 13-11-2022
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 35 ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
MARTINENC, F.C. A 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 20 HORTA, U.AT. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 33 FUNDACIO P.E. EUROPA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 11 BARCELONA, F.C. D
SANTS, U.E. A 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. CINC COPES A 32 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 8 20-11-2022
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 23 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
HORTA, U.AT. A 11 MARTINENC, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIO P.E. EUROPA B 24 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
BARCELONA, F.C. D 31 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA F. GAVA, C. D 101 SANTS, U.E. A
Jornada 9 27-11-2022
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A 52 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 47 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. A 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 14 FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A 26 BARCELONA, F.C. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B 11 ESCOLA F. GAVA, C. D
Pª BARC. CINC COPES A 51 SANTS, U.E. A
Jornada 10 11-12-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - Pª BARC. CINC COPES A
HORTA, U.AT. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - MARTINENC, F.C. A
BARCELONA, F.C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ESCOLA F. GAVA, C. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
SANTS, U.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 11 18-12-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - HORTA, U.AT. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - FUNDACIO P.E. EUROPA B
MARTINENC, F.C. A - BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - SANTS, U.E. A
Pª BARC. CINC COPES A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 12 08-01-2023
HORTA, U.AT. A - Pª BARC. CINC COPES A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
FUNDACIO P.E. EUROPA B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
BARCELONA, F.C. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - MARTINENC, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANTS, U.E. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 13 15-01-2023
HORTA, U.AT. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - BARCELONA, F.C. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MARTINENC, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - SANTS, U.E. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Pª BARC. CINC COPES A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 14 22-01-2023
Pª BARC. CINC COPES A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - HORTA, U.AT. A
BARCELONA, F.C. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA F. GAVA, C. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANTS, U.E. A - MARTINENC, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Jornada 15 29-01-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIO P.E. EUROPA B
HORTA, U.AT. A - BARCELONA, F.C. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - ESCOLA F. GAVA, C. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - Pª BARC. CINC COPES A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA F. GAVA, C. D
HORTA, U.AT. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO P.E. EUROPA B - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 17 12-02-2023
Pª BARC. CINC COPES A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
SANTS, U.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA F. GAVA, C. D - HORTA, U.AT. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
BARCELONA, F.C. D - FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 18 26-02-2023
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
HORTA, U.AT. A - SANTS, U.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO P.E. EUROPA B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
BARCELONA, F.C. D - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 19 05-03-2023
Pª BARC. CINC COPES A - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - HORTA, U.AT. A
SANTS, U.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - BARCELONA, F.C. D
Jornada 20 12-03-2023
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - MARTINENC, F.C. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
HORTA, U.AT. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
FUNDACIO P.E. EUROPA B - SANTS, U.E. A
BARCELONA, F.C. D - ESCOLA F. GAVA, C. D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 21 19-03-2023
Pª BARC. CINC COPES A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - FUNDACIO P.E. EUROPA B
SANTS, U.E. A - BARCELONA, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. D - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 22 26-03-2023
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - MARTINENC, F.C. A
HORTA, U.AT. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
BARCELONA, F.C. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - SANTS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 23 02-04-2023
Pª BARC. CINC COPES A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MARTINENC, F.C. A - HORTA, U.AT. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - FUNDACIO P.E. EUROPA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - BARCELONA, F.C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANTS, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 24 16-04-2023
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
HORTA, U.AT. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
BARCELONA, F.C. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
ESCOLA F. GAVA, C. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
SANTS, U.E. A - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 25 23-04-2023
Pª BARC. CINC COPES A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - HORTA, U.AT. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. A - FUNDACIO P.E. EUROPA B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - BARCELONA, F.C. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - ESCOLA F. GAVA, C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - SANTS, U.E. A
Jornada 26 30-04-2023
HORTA, U.AT. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
BARCELONA, F.C. D - MARTINENC, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ESCOLA F. GAVA, C. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
SANTS, U.E. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 27 07-05-2023
Pª BARC. CINC COPES A - HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - FUNDACIO P.E. EUROPA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - BARCELONA, F.C. D
MARTINENC, F.C. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - ESCOLA F. GAVA, C. D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
Jornada 28 14-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - HORTA, U.AT. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
BARCELONA, F.C. D - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA F. GAVA, C. D - MARTINENC, F.C. A
SANTS, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - Pª BARC. CINC COPES A
Jornada 29 21-05-2023
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Pª BARC. CINC COPES A
HORTA, U.AT. A - FUNDACIO P.E. EUROPA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C - BARCELONA, F.C. D
ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A - ESCOLA F. GAVA, C. D
MARTINENC, F.C. A - SANTS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A
Jornada 30 28-05-2023
FUNDACIO P.E. EUROPA B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
BARCELONA, F.C. D - HORTA, U.AT. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA F. GAVA, C. D - ESCUELA F ANGEL PEDRAZA A
SANTS, U.E. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS B - MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Pª BARC. CINC COPES A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.