Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
MIRALCAMP, CF A 62 BALAGUER, C.F. C
ALCOLETGE, AE. B 63 AEM, S.E. E
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 14 ESCOLA F. URGELL B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C 72 GARDENY, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D 510 MOLLERUSSA C.F.J. D
AEM, S.E. F - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D 01 SEGRE, AT. E
FIF LLEIDA, C.E. C 30 BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 2 16-10-2022
BALAGUER, C.F. C 75 FIF LLEIDA, C.E. C
AEM, S.E. E 42 MIRALCAMP, CF A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 33 ALCOLETGE, AE. B
GARDENY, U.D. A 84 ESCOLA F. URGELL B
MOLLERUSSA C.F.J. D 111 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
SEGRE, AT. E 15 AEM, S.E. F
BALAFIA, C.F.U.E. B 11 BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
Jornada 3 23-10-2022
BALAGUER, C.F. C 32 AEM, S.E. E
MIRALCAMP, CF A 91 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ALCOLETGE, AE. B 23 GARDENY, U.D. A
ESCOLA F. URGELL B 63 MOLLERUSSA C.F.J. D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D 14 SEGRE, AT. E
AEM, S.E. F 30 BALAFIA, C.F.U.E. B
FIF LLEIDA, C.E. C 01 BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
Jornada 4 30-10-2022
AEM, S.E. E 50 FIF LLEIDA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 64 BALAGUER, C.F. C
GARDENY, U.D. A 81 MIRALCAMP, CF A
MOLLERUSSA C.F.J. D 14 ALCOLETGE, AE. B
Descansa - ESCOLA F. URGELL B
SEGRE, AT. E 05 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. B 110 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D 17 AEM, S.E. F
Jornada 5 06-11-2022
AEM, S.E. E 21 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
BALAGUER, C.F. C 05 GARDENY, U.D. A
MIRALCAMP, CF A 42 MOLLERUSSA C.F.J. D
ALCOLETGE, AE. B - Descansa
ESCOLA F. URGELL B - SEGRE, AT. E
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C 100 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D 25 BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
FIF LLEIDA, C.E. C 16 AEM, S.E. F
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 45 FIF LLEIDA, C.E. C
GARDENY, U.D. A 50 AEM, S.E. E
MOLLERUSSA C.F.J. D 34 BALAGUER, C.F. C
Descansa - MIRALCAMP, CF A
SEGRE, AT. E 42 ALCOLETGE, AE. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 04 ESCOLA F. URGELL B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D 04 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
AEM, S.E. F 114 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B 33 GARDENY, U.D. A
AEM, S.E. E 33 MOLLERUSSA C.F.J. D
BALAGUER, C.F. C - Descansa
MIRALCAMP, CF A 54 SEGRE, AT. E
ALCOLETGE, AE. B 81 BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. URGELL B 40 BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C 23 AEM, S.E. F
FIF LLEIDA, C.E. C 96 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
Jornada 8 27-11-2022
GARDENY, U.D. A - FIF LLEIDA, C.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. D 06 ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
Descansa - AEM, S.E. E
SEGRE, AT. E 34 BALAGUER, C.F. C
BALAFIA, C.F.U.E. B 15 MIRALCAMP, CF A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D 05 ALCOLETGE, AE. B
AEM, S.E. F 42 ESCOLA F. URGELL B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D 010 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
Jornada 9 11-12-2022
GARDENY, U.D. A - MOLLERUSSA C.F.J. D
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - Descansa
AEM, S.E. E - SEGRE, AT. E
BALAGUER, C.F. C - BALAFIA, C.F.U.E. B
MIRALCAMP, CF A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
ALCOLETGE, AE. B - AEM, S.E. F
ESCOLA F. URGELL B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
FIF LLEIDA, C.E. C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
Jornada 10 18-12-2022
MOLLERUSSA C.F.J. D - FIF LLEIDA, C.E. C
Descansa - GARDENY, U.D. A
SEGRE, AT. E - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
BALAFIA, C.F.U.E. B - AEM, S.E. E
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - BALAGUER, C.F. C
AEM, S.E. F - MIRALCAMP, CF A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - ESCOLA F. URGELL B
Jornada 11 08-01-2023
MOLLERUSSA C.F.J. D - Descansa
GARDENY, U.D. A - SEGRE, AT. E
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. E - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
BALAGUER, C.F. C - AEM, S.E. F
MIRALCAMP, CF A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
FIF LLEIDA, C.E. C - ESCOLA F. URGELL B
Jornada 12 15-01-2023
Descansa - FIF LLEIDA, C.E. C
SEGRE, AT. E - MOLLERUSSA C.F.J. D
BALAFIA, C.F.U.E. B - GARDENY, U.D. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
AEM, S.E. F - AEM, S.E. E
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - BALAGUER, C.F. C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - MIRALCAMP, CF A
ESCOLA F. URGELL B - ALCOLETGE, AE. B
Jornada 13 22-01-2023
Descansa - SEGRE, AT. E
MOLLERUSSA C.F.J. D - BALAFIA, C.F.U.E. B
GARDENY, U.D. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - AEM, S.E. F
AEM, S.E. E - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
BALAGUER, C.F. C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
MIRALCAMP, CF A - ESCOLA F. URGELL B
FIF LLEIDA, C.E. C - ALCOLETGE, AE. B
Jornada 14 29-01-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - SEGRE, AT. E
BALAFIA, C.F.U.E. B - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - MOLLERUSSA C.F.J. D
AEM, S.E. F - GARDENY, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - AEM, S.E. E
ESCOLA F. URGELL B - BALAGUER, C.F. C
ALCOLETGE, AE. B - MIRALCAMP, CF A
Jornada 15 05-02-2023
SEGRE, AT. E - BALAFIA, C.F.U.E. B
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
MOLLERUSSA C.F.J. D - AEM, S.E. F
GARDENY, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
AEM, S.E. E - ESCOLA F. URGELL B
BALAGUER, C.F. C - ALCOLETGE, AE. B
MIRALCAMP, CF A - FIF LLEIDA, C.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BALAGUER, C.F. C - MIRALCAMP, CF A
AEM, S.E. E - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA F. URGELL B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
GARDENY, U.D. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
Descansa - AEM, S.E. F
SEGRE, AT. E - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
BALAFIA, C.F.U.E. B - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 17 26-02-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - BALAGUER, C.F. C
MIRALCAMP, CF A - AEM, S.E. E
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA F. URGELL B - GARDENY, U.D. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - Descansa
AEM, S.E. F - SEGRE, AT. E
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 18 05-03-2023
AEM, S.E. E - BALAGUER, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - MIRALCAMP, CF A
GARDENY, U.D. A - ALCOLETGE, AE. B
MOLLERUSSA C.F.J. D - ESCOLA F. URGELL B
Descansa - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
SEGRE, AT. E - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
BALAFIA, C.F.U.E. B - AEM, S.E. F
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 19 12-03-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - AEM, S.E. E
BALAGUER, C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
MIRALCAMP, CF A - GARDENY, U.D. A
ALCOLETGE, AE. B - MOLLERUSSA C.F.J. D
ESCOLA F. URGELL B - Descansa
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - SEGRE, AT. E
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. F - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - AEM, S.E. E
GARDENY, U.D. A - BALAGUER, C.F. C
MOLLERUSSA C.F.J. D - MIRALCAMP, CF A
Descansa - ALCOLETGE, AE. B
SEGRE, AT. E - ESCOLA F. URGELL B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
AEM, S.E. F - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 21 26-03-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
AEM, S.E. E - GARDENY, U.D. A
BALAGUER, C.F. C - MOLLERUSSA C.F.J. D
MIRALCAMP, CF A - Descansa
ALCOLETGE, AE. B - SEGRE, AT. E
ESCOLA F. URGELL B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - AEM, S.E. F
Jornada 22 02-04-2023
GARDENY, U.D. A - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
MOLLERUSSA C.F.J. D - AEM, S.E. E
Descansa - BALAGUER, C.F. C
SEGRE, AT. E - MIRALCAMP, CF A
BALAFIA, C.F.U.E. B - ALCOLETGE, AE. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - ESCOLA F. URGELL B
AEM, S.E. F - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 23 16-04-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - GARDENY, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - MOLLERUSSA C.F.J. D
AEM, S.E. E - Descansa
BALAGUER, C.F. C - SEGRE, AT. E
MIRALCAMP, CF A - BALAFIA, C.F.U.E. B
ALCOLETGE, AE. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
ESCOLA F. URGELL B - AEM, S.E. F
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
Jornada 24 23-04-2023
MOLLERUSSA C.F.J. D - GARDENY, U.D. A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
SEGRE, AT. E - AEM, S.E. E
BALAFIA, C.F.U.E. B - BALAGUER, C.F. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - MIRALCAMP, CF A
AEM, S.E. F - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - ESCOLA F. URGELL B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 25 30-04-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. D
GARDENY, U.D. A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - SEGRE, AT. E
AEM, S.E. E - BALAFIA, C.F.U.E. B
BALAGUER, C.F. C - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
MIRALCAMP, CF A - AEM, S.E. F
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
ESCOLA F. URGELL B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
Jornada 26 07-05-2023
Descansa - MOLLERUSSA C.F.J. D
SEGRE, AT. E - GARDENY, U.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - AEM, S.E. E
AEM, S.E. F - BALAGUER, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - MIRALCAMP, CF A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA F. URGELL B - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 27 14-05-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - Descansa
MOLLERUSSA C.F.J. D - SEGRE, AT. E
GARDENY, U.D. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
AEM, S.E. E - AEM, S.E. F
BALAGUER, C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
MIRALCAMP, CF A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA F. URGELL B
Jornada 28 21-05-2023
SEGRE, AT. E - Descansa
BALAFIA, C.F.U.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. D
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - GARDENY, U.D. A
AEM, S.E. F - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - AEM, S.E. E
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - BALAGUER, C.F. C
ESCOLA F. URGELL B - MIRALCAMP, CF A
ALCOLETGE, AE. B - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 29 28-05-2023
SEGRE, AT. E - FIF LLEIDA, C.E. C
Descansa - BALAFIA, C.F.U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. D - BORDETA DE LLEIDA, U.E. D
GARDENY, U.D. A - AEM, S.E. F
ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D
AEM, S.E. E - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C
BALAGUER, C.F. C - ESCOLA F. URGELL B
MIRALCAMP, CF A - ALCOLETGE, AE. B
Jornada 30 04-06-2023
BALAFIA, C.F.U.E. B - SEGRE, AT. E
BORDETA DE LLEIDA, U.E. D - Descansa
AEM, S.E. F - MOLLERUSSA C.F.J. D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA D - GARDENY, U.D. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL INTERCOMARCAL B
ESCOLA F. URGELL B - AEM, S.E. E
ALCOLETGE, AE. B - BALAGUER, C.F. C
FIF LLEIDA, C.E. C - MIRALCAMP, CF A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.