Competició | TEMPORADA 2022-2023

benjami 7 primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
CASTELLDEFELS, U.E. A 33 BARCELONA, F.C. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 14 IGUALADA, C.F. C
SANTBOIA, F.C. B 07 ESCOLA F. GAVA, C. C
MARTORELL C.F. A 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 05 PRAT, A.E. A
CUBELLES, C.F. A 54 CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 33 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 34 SITGES, U.E. A
Jornada 2 09-10-2022
BARCELONA, F.C. C 83 VILANOVA GELTRU C.F. A
IGUALADA, C.F. C 15 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 63 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 122 SANTBOIA, F.C. B
PRAT, A.E. A 81 MARTORELL C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A 41 ESPLUGUENC, C.F.A. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 41 CUBELLES, C.F. A
SITGES, U.E. A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 3 16-10-2022
BARCELONA, F.C. C 83 IGUALADA, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. A 41 ESCOLA F. GAVA, C. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTBOIA, F.C. B 212 PRAT, A.E. A
MARTORELL C.F. A 64 CAN BUXERES, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 23 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CUBELLES, C.F. A 35 SITGES, U.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 4 23-10-2022
IGUALADA, C.F. C 51 VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 06 BARCELONA, F.C. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 04 CASTELLDEFELS, U.E. A
PRAT, A.E. A 81 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CAN BUXERES, F.C. A 52 SANTBOIA, F.C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 33 MARTORELL C.F. A
SITGES, U.E. A 43 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 32 CUBELLES, C.F. A
Jornada 5 30-10-2022
IGUALADA, C.F. C 22 ESCOLA F. GAVA, C. C
BARCELONA, F.C. C 71 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CASTELLDEFELS, U.E. A 44 PRAT, A.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 23 CAN BUXERES, F.C. A
SANTBOIA, F.C. B 04 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARTORELL C.F. A 46 SITGES, U.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 35 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
VILANOVA GELTRU C.F. A 22 CUBELLES, C.F. A
Jornada 6 06-11-2022
ESCOLA F. GAVA, C. C 12 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 53 IGUALADA, C.F. C
PRAT, A.E. A 03 BARCELONA, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 40 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
SITGES, U.E. A 122 SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 12 MARTORELL C.F. A
CUBELLES, C.F. A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 7 13-11-2022
ESCOLA F. GAVA, C. C 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. C 13 PRAT, A.E. A
BARCELONA, F.C. C 41 CAN BUXERES, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 33 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 13 SITGES, U.E. A
SANTBOIA, F.C. B 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
MARTORELL C.F. A 32 CUBELLES, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 40 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 8 20-11-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 VILANOVA GELTRU C.F. A
PRAT, A.E. A 80 ESCOLA F. GAVA, C. C
CAN BUXERES, F.C. A 13 IGUALADA, C.F. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 07 BARCELONA, F.C. C
SITGES, U.E. A 32 CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C 63 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CUBELLES, C.F. A 101 SANTBOIA, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 22 MARTORELL C.F. A
Jornada 9 27-11-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 34 PRAT, A.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C 12 CAN BUXERES, F.C. A
IGUALADA, C.F. C 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
BARCELONA, F.C. C 80 SITGES, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A 54 CUBELLES, C.F. A
SANTBOIA, F.C. B 48 ESPLUGUENC, C.F.A. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 12 MARTORELL C.F. A
Jornada 10 11-12-2022
PRAT, A.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
SITGES, U.E. A - IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - BARCELONA, F.C. C
CUBELLES, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
MARTORELL C.F. A - SANTBOIA, F.C. B
Jornada 11 18-12-2022
PRAT, A.E. A - CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - SITGES, U.E. A
IGUALADA, C.F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
BARCELONA, F.C. C - CUBELLES, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - MARTORELL C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - SANTBOIA, F.C. B
Jornada 12 08-01-2023
CAN BUXERES, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - PRAT, A.E. A
SITGES, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ESCOLA F. GAVA, C. C
CUBELLES, C.F. A - IGUALADA, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - BARCELONA, F.C. C
MARTORELL C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
SANTBOIA, F.C. B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
Jornada 13 15-01-2023
CAN BUXERES, F.C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PRAT, A.E. A - SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESCOLA F. GAVA, C. C - CUBELLES, C.F. A
IGUALADA, C.F. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
BARCELONA, F.C. C - MARTORELL C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - SANTBOIA, F.C. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
Jornada 14 22-01-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SITGES, U.E. A - CAN BUXERES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - PRAT, A.E. A
CUBELLES, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
MARTORELL C.F. A - IGUALADA, C.F. C
SANTBOIA, F.C. B - BARCELONA, F.C. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 15 29-01-2023
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SITGES, U.E. A
CAN BUXERES, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
PRAT, A.E. A - CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - MARTORELL C.F. A
IGUALADA, C.F. C - SANTBOIA, F.C. B
BARCELONA, F.C. C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
BARCELONA, F.C. C - CASTELLDEFELS, U.E. A
IGUALADA, C.F. C - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - MARTORELL C.F. A
PRAT, A.E. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN BUXERES, F.C. A - CUBELLES, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SITGES, U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 17 12-02-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - BARCELONA, F.C. C
CASTELLDEFELS, U.E. A - IGUALADA, C.F. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
SANTBOIA, F.C. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. A - PRAT, A.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN BUXERES, F.C. A
CUBELLES, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SITGES, U.E. A
Jornada 18 26-02-2023
IGUALADA, C.F. C - BARCELONA, F.C. C
ESCOLA F. GAVA, C. C - CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
PRAT, A.E. A - SANTBOIA, F.C. B
CAN BUXERES, F.C. A - MARTORELL C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SITGES, U.E. A - CUBELLES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 19 05-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - IGUALADA, C.F. C
BARCELONA, F.C. C - ESCOLA F. GAVA, C. C
CASTELLDEFELS, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - PRAT, A.E. A
SANTBOIA, F.C. B - CAN BUXERES, F.C. A
MARTORELL C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SITGES, U.E. A
CUBELLES, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
Jornada 20 12-03-2023
ESCOLA F. GAVA, C. C - IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - BARCELONA, F.C. C
PRAT, A.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CAN BUXERES, F.C. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SANTBOIA, F.C. B
SITGES, U.E. A - MARTORELL C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CUBELLES, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 21 19-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
IGUALADA, C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BARCELONA, F.C. C - PRAT, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CAN BUXERES, F.C. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTBOIA, F.C. B - SITGES, U.E. A
MARTORELL C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CUBELLES, C.F. A
Jornada 22 26-03-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - ESCOLA F. GAVA, C. C
PRAT, A.E. A - IGUALADA, C.F. C
CAN BUXERES, F.C. A - BARCELONA, F.C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
SITGES, U.E. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - SANTBOIA, F.C. B
CUBELLES, C.F. A - MARTORELL C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 23 02-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F. GAVA, C. C - PRAT, A.E. A
IGUALADA, C.F. C - CAN BUXERES, F.C. A
BARCELONA, F.C. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - SITGES, U.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
SANTBOIA, F.C. B - CUBELLES, C.F. A
MARTORELL C.F. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 24 16-04-2023
PRAT, A.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CAN BUXERES, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - IGUALADA, C.F. C
SITGES, U.E. A - BARCELONA, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CASTELLDEFELS, U.E. A
CUBELLES, C.F. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANTBOIA, F.C. B
MARTORELL C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 25 23-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - PRAT, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CAN BUXERES, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
IGUALADA, C.F. C - SITGES, U.E. A
BARCELONA, F.C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
CASTELLDEFELS, U.E. A - CUBELLES, C.F. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANTBOIA, F.C. B - MARTORELL C.F. A
Jornada 26 30-04-2023
CAN BUXERES, F.C. A - PRAT, A.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SITGES, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - IGUALADA, C.F. C
CUBELLES, C.F. A - BARCELONA, F.C. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
MARTORELL C.F. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
SANTBOIA, F.C. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 27 07-05-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - CAN BUXERES, F.C. A
PRAT, A.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SITGES, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
IGUALADA, C.F. C - CUBELLES, C.F. A
BARCELONA, F.C. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - MARTORELL C.F. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - SANTBOIA, F.C. B
Jornada 28 14-05-2023
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CAN BUXERES, F.C. A
SITGES, U.E. A - PRAT, A.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CUBELLES, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - IGUALADA, C.F. C
MARTORELL C.F. A - BARCELONA, F.C. C
SANTBOIA, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 29 21-05-2023
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
CAN BUXERES, F.C. A - SITGES, U.E. A
PRAT, A.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CUBELLES, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
IGUALADA, C.F. C - MARTORELL C.F. A
BARCELONA, F.C. C - SANTBOIA, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A
Jornada 30 28-05-2023
SITGES, U.E. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA C - CAN BUXERES, F.C. A
CUBELLES, C.F. A - PRAT, A.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. C
SANTBOIA, F.C. B - IGUALADA, C.F. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. A - BARCELONA, F.C. C
VILANOVA GELTRU C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.