Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CATALÒNIA, U.B. E 22 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
ALZAMORA, C.F. D 111 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 14 MARTINENC, F.C. G
Pª BARC. BARCINO, CE B 101 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 43 SANT GABRIEL, C.D. G
SINGUERLÍN, C.F. C 122 GORNAL, U.D. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 05 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
TURO PEIRA, C.C.D. D 42 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 53 TURO PEIRA, C.C.D. D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 52 CATALÒNIA, U.B. E
MARTINENC, F.C. G 91 ALZAMORA, C.F. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D 33 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SANT GABRIEL, C.D. G 24 Pª BARC. BARCINO, CE B
GORNAL, U.D. C 111 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 50 SINGUERLÍN, C.F. C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A 28 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 12 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
CATALÒNIA, U.B. E 33 MARTINENC, F.C. G
ALZAMORA, C.F. D 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 111 SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. BARCINO, CE B 122 GORNAL, U.D. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 73 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
SINGUERLÍN, C.F. C 111 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
TURO PEIRA, C.C.D. D 38 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Jornada 4 30-10-2022
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 122 TURO PEIRA, C.C.D. D
MARTINENC, F.C. G 11 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D 55 CATALÒNIA, U.B. E
SANT GABRIEL, C.D. G 101 ALZAMORA, C.F. D
GORNAL, U.D. C 54 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 58 Pª BARC. BARCINO, CE B
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A 010 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 48 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 5 06-11-2022
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 42 MARTINENC, F.C. G
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 54 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
CATALÒNIA, U.B. E 08 SANT GABRIEL, C.D. G
ALZAMORA, C.F. D 14 GORNAL, U.D. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 010 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
Pª BARC. BARCINO, CE B 100 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 103 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
TURO PEIRA, C.C.D. D 111 SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 6 13-11-2022
MARTINENC, F.C. G 72 TURO PEIRA, C.C.D. D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D 25 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
SANT GABRIEL, C.D. G 31 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
GORNAL, U.D. C 010 CATALÒNIA, U.B. E
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 111 ALZAMORA, C.F. D
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A 29 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 010 Pª BARC. BARCINO, CE B
SINGUERLÍN, C.F. C 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 7 20-11-2022
MARTINENC, F.C. G 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B 34 SANT GABRIEL, C.D. G
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C 22 GORNAL, U.D. C
CATALÒNIA, U.B. E 111 VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
ALZAMORA, C.F. D 53 BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C 38 LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Pª BARC. BARCINO, CE B 44 SINGUERLÍN, C.F. C
TURO PEIRA, C.C.D. D 010 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 8 27-11-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D 71 TURO PEIRA, C.C.D. D
SANT GABRIEL, C.D. G 51 MARTINENC, F.C. G
GORNAL, U.D. C 27 FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G 91 ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A 010 CATALÒNIA, U.B. E
LA SALLE BONANOVA, C.E. C 63 ALZAMORA, C.F. D
SINGUERLÍN, C.F. C 111 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 34 Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 9 11-12-2022
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - SANT GABRIEL, C.D. G
MARTINENC, F.C. G - GORNAL, U.D. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
CATALÒNIA, U.B. E - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ALZAMORA, C.F. D - SINGUERLÍN, C.F. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
TURO PEIRA, C.C.D. D - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 10 18-12-2022
SANT GABRIEL, C.D. G - TURO PEIRA, C.C.D. D
GORNAL, U.D. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - MARTINENC, F.C. G
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
SINGUERLÍN, C.F. C - CATALÒNIA, U.B. E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - ALZAMORA, C.F. D
Pª BARC. BARCINO, CE B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 11 08-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. G - GORNAL, U.D. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
MARTINENC, F.C. G - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - SINGUERLÍN, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. E - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
ALZAMORA, C.F. D - Pª BARC. BARCINO, CE B
TURO PEIRA, C.C.D. D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 12 15-01-2023
GORNAL, U.D. C - TURO PEIRA, C.C.D. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - SANT GABRIEL, C.D. G
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - MARTINENC, F.C. G
SINGUERLÍN, C.F. C - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
Pª BARC. BARCINO, CE B - CATALÒNIA, U.B. E
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ALZAMORA, C.F. D
Jornada 13 22-01-2023
GORNAL, U.D. C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
SANT GABRIEL, C.D. G - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
MARTINENC, F.C. G - SINGUERLÍN, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - Pª BARC. BARCINO, CE B
CATALÒNIA, U.B. E - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
TURO PEIRA, C.C.D. D - ALZAMORA, C.F. D
Jornada 14 29-01-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - GORNAL, U.D. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - SANT GABRIEL, C.D. G
SINGUERLÍN, C.F. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - MARTINENC, F.C. G
Pª BARC. BARCINO, CE B - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
ALZAMORA, C.F. D - CATALÒNIA, U.B. E
Jornada 15 05-02-2023
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
GORNAL, U.D. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. G - SINGUERLÍN, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
MARTINENC, F.C. G - Pª BARC. BARCINO, CE B
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - ALZAMORA, C.F. D
CATALÒNIA, U.B. E - TURO PEIRA, C.C.D. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - CATALÒNIA, U.B. E
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - ALZAMORA, C.F. D
MARTINENC, F.C. G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - Pª BARC. BARCINO, CE B
SANT GABRIEL, C.D. G - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
GORNAL, U.D. C - SINGUERLÍN, C.F. C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 17 26-02-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
CATALÒNIA, U.B. E - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ALZAMORA, C.F. D - MARTINENC, F.C. G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
Pª BARC. BARCINO, CE B - SANT GABRIEL, C.D. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - GORNAL, U.D. C
SINGUERLÍN, C.F. C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
Jornada 18 05-03-2023
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
MARTINENC, F.C. G - CATALÒNIA, U.B. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - ALZAMORA, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
GORNAL, U.D. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - SINGUERLÍN, C.F. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 19 12-03-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - MARTINENC, F.C. G
CATALÒNIA, U.B. E - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
ALZAMORA, C.F. D - SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - GORNAL, U.D. C
Pª BARC. BARCINO, CE B - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
SINGUERLÍN, C.F. C - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Jornada 20 19-03-2023
MARTINENC, F.C. G - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
SANT GABRIEL, C.D. G - CATALÒNIA, U.B. E
GORNAL, U.D. C - ALZAMORA, C.F. D
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - Pª BARC. BARCINO, CE B
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SINGUERLÍN, C.F. C - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 21 26-03-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - MARTINENC, F.C. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - SANT GABRIEL, C.D. G
CATALÒNIA, U.B. E - GORNAL, U.D. C
ALZAMORA, C.F. D - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
Pª BARC. BARCINO, CE B - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - SINGUERLÍN, C.F. C
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - MARTINENC, F.C. G
SANT GABRIEL, C.D. G - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
GORNAL, U.D. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - CATALÒNIA, U.B. E
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - ALZAMORA, C.F. D
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
SINGUERLÍN, C.F. C - Pª BARC. BARCINO, CE B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 23 16-04-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
MARTINENC, F.C. G - SANT GABRIEL, C.D. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - GORNAL, U.D. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
CATALÒNIA, U.B. E - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
ALZAMORA, C.F. D - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - SINGUERLÍN, C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 24 23-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. G - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
GORNAL, U.D. C - MARTINENC, F.C. G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - CATALÒNIA, U.B. E
SINGUERLÍN, C.F. C - ALZAMORA, C.F. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Pª BARC. BARCINO, CE B - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 25 30-04-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - SANT GABRIEL, C.D. G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - GORNAL, U.D. C
MARTINENC, F.C. G - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
CATALÒNIA, U.B. E - SINGUERLÍN, C.F. C
ALZAMORA, C.F. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - Pª BARC. BARCINO, CE B
Jornada 26 07-05-2023
GORNAL, U.D. C - SANT GABRIEL, C.D. G
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - MARTINENC, F.C. G
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
SINGUERLÍN, C.F. C - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - CATALÒNIA, U.B. E
Pª BARC. BARCINO, CE B - ALZAMORA, C.F. D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 27 14-05-2023
TURO PEIRA, C.C.D. D - GORNAL, U.D. C
SANT GABRIEL, C.D. G - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
MARTINENC, F.C. G - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - SINGUERLÍN, C.F. C
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
CATALÒNIA, U.B. E - Pª BARC. BARCINO, CE B
ALZAMORA, C.F. D - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
Jornada 28 21-05-2023
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - GORNAL, U.D. C
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - SANT GABRIEL, C.D. G
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
SINGUERLÍN, C.F. C - MARTINENC, F.C. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
Pª BARC. BARCINO, CE B - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - CATALÒNIA, U.B. E
ALZAMORA, C.F. D - TURO PEIRA, C.C.D. D
Jornada 29 28-05-2023
VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G - TURO PEIRA, C.C.D. D
GORNAL, U.D. C - BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A
SANT GABRIEL, C.D. G - LA SALLE BONANOVA, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D - SINGUERLÍN, C.F. C
MARTINENC, F.C. G - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B - Pª BARC. BARCINO, CE B
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C - Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C
CATALÒNIA, U.B. E - ALZAMORA, C.F. D
Jornada 30 04-06-2023
BESÓS BARÓN DE VIVER CLUB FUTBOL A - VILA OLÍMPICA CLUB ESP. G
LA SALLE BONANOVA, C.E. C - GORNAL, U.D. C
SINGUERLÍN, C.F. C - SANT GABRIEL, C.D. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F D
Pª BARC. BARCINO, CE B - MARTINENC, F.C. G
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS C - FUNDACIÓ ESPORT. HOSPITALET AT B
ALZAMORA, C.F. D - ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E C
TURO PEIRA, C.C.D. D - CATALÒNIA, U.B. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.