Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
VETERANS CATALUNYA,AF A 47 SARRIÀ, C.P. D
CAN BUXERES, F.C. D 75 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
TRINIDAD, C.D. A 21 ESCOLA E.BRAFA C
MONTAÑESA, C.F. D 05 LLOREDA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA F 122 SANTS, U.E. G
LA FLORIDA C.F. B 60 Pª BARC. CINC COPES H
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 93 VALLDOREIX, F.C. A
Descansa - DON BOSCO, C.F. A
Jornada 2 16-10-2022
SARRIÀ, C.P. D - Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 28 VETERANS CATALUNYA,AF A
ESCOLA E.BRAFA C 07 CAN BUXERES, F.C. D
LLOREDA, C.F. D 71 TRINIDAD, C.D. A
SANTS, U.E. G 413 MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. CINC COPES H 111 Pª BARC. ANGUERA F
VALLDOREIX, F.C. A 94 LA FLORIDA C.F. B
DON BOSCO, C.F. A 45 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 3 23-10-2022
SARRIÀ, C.P. D 52 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
VETERANS CATALUNYA,AF A 44 ESCOLA E.BRAFA C
CAN BUXERES, F.C. D 11 LLOREDA, C.F. D
TRINIDAD, C.D. A 100 SANTS, U.E. G
MONTAÑESA, C.F. D 43 Pª BARC. CINC COPES H
Pª BARC. ANGUERA F 53 VALLDOREIX, F.C. A
LA FLORIDA C.F. B 110 DON BOSCO, C.F. A
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 4 30-10-2022
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - Descansa
ESCOLA E.BRAFA C 06 SARRIÀ, C.P. D
LLOREDA, C.F. D 21 VETERANS CATALUNYA,AF A
SANTS, U.E. G 111 CAN BUXERES, F.C. D
Pª BARC. CINC COPES H 12 TRINIDAD, C.D. A
VALLDOREIX, F.C. A 114 MONTAÑESA, C.F. D
DON BOSCO, C.F. A 43 Pª BARC. ANGUERA F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 73 LA FLORIDA C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 36 ESCOLA E.BRAFA C
SARRIÀ, C.P. D 31 LLOREDA, C.F. D
VETERANS CATALUNYA,AF A 111 SANTS, U.E. G
CAN BUXERES, F.C. D 61 Pª BARC. CINC COPES H
TRINIDAD, C.D. A 37 VALLDOREIX, F.C. A
MONTAÑESA, C.F. D 15 DON BOSCO, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA F 34 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Descansa - LA FLORIDA C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA E.BRAFA C - Descansa
LLOREDA, C.F. D 51 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
SANTS, U.E. G 212 SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. CINC COPES H 16 VETERANS CATALUNYA,AF A
VALLDOREIX, F.C. A 134 CAN BUXERES, F.C. D
DON BOSCO, C.F. A 71 TRINIDAD, C.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 100 MONTAÑESA, C.F. D
LA FLORIDA C.F. B 25 Pª BARC. ANGUERA F
Jornada 7 20-11-2022
LLOREDA, C.F. D 31 ESCOLA E.BRAFA C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 122 SANTS, U.E. G
SARRIÀ, C.P. D 50 Pª BARC. CINC COPES H
VETERANS CATALUNYA,AF A 34 VALLDOREIX, F.C. A
CAN BUXERES, F.C. D 33 DON BOSCO, C.F. A
TRINIDAD, C.D. A 09 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
MONTAÑESA, C.F. D 00 LA FLORIDA C.F. B
Descansa - Pª BARC. ANGUERA F
Jornada 8 27-11-2022
LLOREDA, C.F. D - Descansa
SANTS, U.E. G 18 ESCOLA E.BRAFA C
Pª BARC. CINC COPES H 37 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
VALLDOREIX, F.C. A 52 SARRIÀ, C.P. D
DON BOSCO, C.F. A 100 VETERANS CATALUNYA,AF A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C 91 CAN BUXERES, F.C. D
LA FLORIDA C.F. B 80 TRINIDAD, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA F 80 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 9 11-12-2022
LLOREDA, C.F. D - SANTS, U.E. G
ESCOLA E.BRAFA C - Pª BARC. CINC COPES H
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - VALLDOREIX, F.C. A
SARRIÀ, C.P. D - DON BOSCO, C.F. A
VETERANS CATALUNYA,AF A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
CAN BUXERES, F.C. D - LA FLORIDA C.F. B
TRINIDAD, C.D. A - Pª BARC. ANGUERA F
Descansa - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 10 18-12-2022
SANTS, U.E. G - Descansa
Pª BARC. CINC COPES H - LLOREDA, C.F. D
VALLDOREIX, F.C. A - ESCOLA E.BRAFA C
DON BOSCO, C.F. A - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - SARRIÀ, C.P. D
LA FLORIDA C.F. B - VETERANS CATALUNYA,AF A
Pª BARC. ANGUERA F - CAN BUXERES, F.C. D
MONTAÑESA, C.F. D - TRINIDAD, C.D. A
Jornada 11 08-01-2023
SANTS, U.E. G - Pª BARC. CINC COPES H
LLOREDA, C.F. D - VALLDOREIX, F.C. A
ESCOLA E.BRAFA C - DON BOSCO, C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
SARRIÀ, C.P. D - LA FLORIDA C.F. B
VETERANS CATALUNYA,AF A - Pª BARC. ANGUERA F
CAN BUXERES, F.C. D - MONTAÑESA, C.F. D
Descansa - TRINIDAD, C.D. A
Jornada 12 15-01-2023
Pª BARC. CINC COPES H - Descansa
VALLDOREIX, F.C. A - SANTS, U.E. G
DON BOSCO, C.F. A - LLOREDA, C.F. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - ESCOLA E.BRAFA C
LA FLORIDA C.F. B - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Pª BARC. ANGUERA F - SARRIÀ, C.P. D
MONTAÑESA, C.F. D - VETERANS CATALUNYA,AF A
TRINIDAD, C.D. A - CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 13 22-01-2023
Pª BARC. CINC COPES H - VALLDOREIX, F.C. A
SANTS, U.E. G - DON BOSCO, C.F. A
LLOREDA, C.F. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
ESCOLA E.BRAFA C - LA FLORIDA C.F. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - Pª BARC. ANGUERA F
SARRIÀ, C.P. D - MONTAÑESA, C.F. D
VETERANS CATALUNYA,AF A - TRINIDAD, C.D. A
Descansa - CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - VALLDOREIX, F.C. A
DON BOSCO, C.F. A - Pª BARC. CINC COPES H
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - SANTS, U.E. G
LA FLORIDA C.F. B - LLOREDA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA F - ESCOLA E.BRAFA C
MONTAÑESA, C.F. D - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
TRINIDAD, C.D. A - SARRIÀ, C.P. D
CAN BUXERES, F.C. D - VETERANS CATALUNYA,AF A
Jornada 15 05-02-2023
VALLDOREIX, F.C. A - DON BOSCO, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES H - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
SANTS, U.E. G - LA FLORIDA C.F. B
LLOREDA, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA F
ESCOLA E.BRAFA C - MONTAÑESA, C.F. D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - TRINIDAD, C.D. A
SARRIÀ, C.P. D - CAN BUXERES, F.C. D
VETERANS CATALUNYA,AF A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
SARRIÀ, C.P. D - VETERANS CATALUNYA,AF A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - CAN BUXERES, F.C. D
ESCOLA E.BRAFA C - TRINIDAD, C.D. A
LLOREDA, C.F. D - MONTAÑESA, C.F. D
SANTS, U.E. G - Pª BARC. ANGUERA F
Pª BARC. CINC COPES H - LA FLORIDA C.F. B
VALLDOREIX, F.C. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
DON BOSCO, C.F. A - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - SARRIÀ, C.P. D
VETERANS CATALUNYA,AF A - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
CAN BUXERES, F.C. D - ESCOLA E.BRAFA C
TRINIDAD, C.D. A - LLOREDA, C.F. D
MONTAÑESA, C.F. D - SANTS, U.E. G
Pª BARC. ANGUERA F - Pª BARC. CINC COPES H
LA FLORIDA C.F. B - VALLDOREIX, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - DON BOSCO, C.F. A
Jornada 18 05-03-2023
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - SARRIÀ, C.P. D
ESCOLA E.BRAFA C - VETERANS CATALUNYA,AF A
LLOREDA, C.F. D - CAN BUXERES, F.C. D
SANTS, U.E. G - TRINIDAD, C.D. A
Pª BARC. CINC COPES H - MONTAÑESA, C.F. D
VALLDOREIX, F.C. A - Pª BARC. ANGUERA F
DON BOSCO, C.F. A - LA FLORIDA C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
SARRIÀ, C.P. D - ESCOLA E.BRAFA C
VETERANS CATALUNYA,AF A - LLOREDA, C.F. D
CAN BUXERES, F.C. D - SANTS, U.E. G
TRINIDAD, C.D. A - Pª BARC. CINC COPES H
MONTAÑESA, C.F. D - VALLDOREIX, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA F - DON BOSCO, C.F. A
LA FLORIDA C.F. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA E.BRAFA C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
LLOREDA, C.F. D - SARRIÀ, C.P. D
SANTS, U.E. G - VETERANS CATALUNYA,AF A
Pª BARC. CINC COPES H - CAN BUXERES, F.C. D
VALLDOREIX, F.C. A - TRINIDAD, C.D. A
DON BOSCO, C.F. A - MONTAÑESA, C.F. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - Pª BARC. ANGUERA F
LA FLORIDA C.F. B - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - ESCOLA E.BRAFA C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - LLOREDA, C.F. D
SARRIÀ, C.P. D - SANTS, U.E. G
VETERANS CATALUNYA,AF A - Pª BARC. CINC COPES H
CAN BUXERES, F.C. D - VALLDOREIX, F.C. A
TRINIDAD, C.D. A - DON BOSCO, C.F. A
MONTAÑESA, C.F. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
Pª BARC. ANGUERA F - LA FLORIDA C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA E.BRAFA C - LLOREDA, C.F. D
SANTS, U.E. G - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
Pª BARC. CINC COPES H - SARRIÀ, C.P. D
VALLDOREIX, F.C. A - VETERANS CATALUNYA,AF A
DON BOSCO, C.F. A - CAN BUXERES, F.C. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - TRINIDAD, C.D. A
LA FLORIDA C.F. B - MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA F - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - LLOREDA, C.F. D
ESCOLA E.BRAFA C - SANTS, U.E. G
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - Pª BARC. CINC COPES H
SARRIÀ, C.P. D - VALLDOREIX, F.C. A
VETERANS CATALUNYA,AF A - DON BOSCO, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
TRINIDAD, C.D. A - LA FLORIDA C.F. B
MONTAÑESA, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA F
Jornada 24 23-04-2023
SANTS, U.E. G - LLOREDA, C.F. D
Pª BARC. CINC COPES H - ESCOLA E.BRAFA C
VALLDOREIX, F.C. A - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
DON BOSCO, C.F. A - SARRIÀ, C.P. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - VETERANS CATALUNYA,AF A
LA FLORIDA C.F. B - CAN BUXERES, F.C. D
Pª BARC. ANGUERA F - TRINIDAD, C.D. A
MONTAÑESA, C.F. D - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - SANTS, U.E. G
LLOREDA, C.F. D - Pª BARC. CINC COPES H
ESCOLA E.BRAFA C - VALLDOREIX, F.C. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - DON BOSCO, C.F. A
SARRIÀ, C.P. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
VETERANS CATALUNYA,AF A - LA FLORIDA C.F. B
CAN BUXERES, F.C. D - Pª BARC. ANGUERA F
TRINIDAD, C.D. A - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 26 07-05-2023
Pª BARC. CINC COPES H - SANTS, U.E. G
VALLDOREIX, F.C. A - LLOREDA, C.F. D
DON BOSCO, C.F. A - ESCOLA E.BRAFA C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
LA FLORIDA C.F. B - SARRIÀ, C.P. D
Pª BARC. ANGUERA F - VETERANS CATALUNYA,AF A
MONTAÑESA, C.F. D - CAN BUXERES, F.C. D
TRINIDAD, C.D. A - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - Pª BARC. CINC COPES H
SANTS, U.E. G - VALLDOREIX, F.C. A
LLOREDA, C.F. D - DON BOSCO, C.F. A
ESCOLA E.BRAFA C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - LA FLORIDA C.F. B
SARRIÀ, C.P. D - Pª BARC. ANGUERA F
VETERANS CATALUNYA,AF A - MONTAÑESA, C.F. D
CAN BUXERES, F.C. D - TRINIDAD, C.D. A
Jornada 28 21-05-2023
VALLDOREIX, F.C. A - Pª BARC. CINC COPES H
DON BOSCO, C.F. A - SANTS, U.E. G
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - LLOREDA, C.F. D
LA FLORIDA C.F. B - ESCOLA E.BRAFA C
Pª BARC. ANGUERA F - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
MONTAÑESA, C.F. D - SARRIÀ, C.P. D
TRINIDAD, C.D. A - VETERANS CATALUNYA,AF A
CAN BUXERES, F.C. D - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
VALLDOREIX, F.C. A - Descansa
Pª BARC. CINC COPES H - DON BOSCO, C.F. A
SANTS, U.E. G - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C
LLOREDA, C.F. D - LA FLORIDA C.F. B
ESCOLA E.BRAFA C - Pª BARC. ANGUERA F
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D - MONTAÑESA, C.F. D
SARRIÀ, C.P. D - TRINIDAD, C.D. A
VETERANS CATALUNYA,AF A - CAN BUXERES, F.C. D
Jornada 30 04-06-2023
DON BOSCO, C.F. A - VALLDOREIX, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET C - Pª BARC. CINC COPES H
LA FLORIDA C.F. B - SANTS, U.E. G
Pª BARC. ANGUERA F - LLOREDA, C.F. D
MONTAÑESA, C.F. D - ESCOLA E.BRAFA C
TRINIDAD, C.D. A - FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D
CAN BUXERES, F.C. D - SARRIÀ, C.P. D
Descansa - VETERANS CATALUNYA,AF A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.