Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 22 ABRERA, A.E. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 60 CORBERA , C.F. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 313 CORNELLA, U.E. SAD A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 27 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MOLINS DE REI, C.F. E 22 SANTBOIA, F.C. F
CASTELLDEFELS, U.E. H - ALMEDA, C.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 122 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
Descansa - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 2 16-10-2022
ABRERA, A.E. B - Descansa
CORBERA , C.F. D 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
CORNELLA, U.E. SAD A 111 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 53 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANTBOIA, F.C. F 41 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
ALMEDA, C.D. B 36 MOLINS DE REI, C.F. E
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 05 CASTELLDEFELS, U.E. H
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 38 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
Jornada 3 23-10-2022
ABRERA, A.E. B 52 CORBERA , C.F. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 08 CORNELLA, U.E. SAD A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 43 SANTBOIA, F.C. F
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 45 ALMEDA, C.D. B
MOLINS DE REI, C.F. E 52 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
CASTELLDEFELS, U.E. H 55 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Descansa - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
Jornada 4 30-10-2022
CORBERA , C.F. D - Descansa
CORNELLA, U.E. SAD A 81 ABRERA, A.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 16 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
SANTBOIA, F.C. F 17 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ALMEDA, C.D. B 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 31 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 44 MOLINS DE REI, C.F. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 82 CASTELLDEFELS, U.E. H
Jornada 5 06-11-2022
CORBERA , C.F. D 111 CORNELLA, U.E. SAD A
ABRERA, A.E. B 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 43 SANTBOIA, F.C. F
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 70 ALMEDA, C.D. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 27 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 212 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
MOLINS DE REI, C.F. E 67 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
Descansa - CASTELLDEFELS, U.E. H
Jornada 6 13-11-2022
CORNELLA, U.E. SAD A - Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 65 CORBERA , C.F. D
SANTBOIA, F.C. F 10 ABRERA, A.E. B
ALMEDA, C.D. B 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 23 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 52 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 100 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
CASTELLDEFELS, U.E. H 45 MOLINS DE REI, C.F. E
Jornada 7 20-11-2022
CORNELLA, U.E. SAD A 100 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTBOIA, F.C. F 32 CORBERA , C.F. D
ABRERA, A.E. B 03 ALMEDA, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 22 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 31 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 46 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 010 CASTELLDEFELS, U.E. H
Descansa - MOLINS DE REI, C.F. E
Jornada 8 27-11-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - Descansa
SANTBOIA, F.C. F 010 CORNELLA, U.E. SAD A
ALMEDA, C.D. B 11 CORBERA , C.F. D
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 43 ABRERA, A.E. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 52 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 60 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. H 33 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
MOLINS DE REI, C.F. E 100 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
Jornada 9 11-12-2022
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 12 SANTBOIA, F.C. F
CORNELLA, U.E. SAD A 70 ALMEDA, C.D. B
CORBERA , C.F. D 311 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
ABRERA, A.E. B 43 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 54 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. H
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 43 MOLINS DE REI, C.F. E
Descansa - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
Jornada 10 18-12-2022
SANTBOIA, F.C. F - Descansa
ALMEDA, C.D. B 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 212 CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 111 CORBERA , C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 71 ABRERA, A.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. H 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
MOLINS DE REI, C.F. E 35 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 18 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
Jornada 11 08-01-2023
SANTBOIA, F.C. F 22 ALMEDA, C.D. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 52 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
CORNELLA, U.E. SAD A 111 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CORBERA , C.F. D 511 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
ABRERA, A.E. B 58 CASTELLDEFELS, U.E. H
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 41 MOLINS DE REI, C.F. E
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 60 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
Descansa - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
Jornada 12 15-01-2023
ALMEDA, C.D. B - Descansa
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 73 SANTBOIA, F.C. F
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 74 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 36 CORNELLA, U.E. SAD A
CASTELLDEFELS, U.E. H 31 CORBERA , C.F. D
MOLINS DE REI, C.F. E 13 ABRERA, A.E. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 35 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Jornada 13 22-01-2023
ALMEDA, C.D. B 21 SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
SANTBOIA, F.C. F 04 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 58 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
CORNELLA, U.E. SAD A 71 CASTELLDEFELS, U.E. H
CORBERA , C.F. D 73 MOLINS DE REI, C.F. E
ABRERA, A.E. B 81 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J 32 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
Descansa - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 41 ALMEDA, C.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. G 100 SANTBOIA, F.C. F
CASTELLDEFELS, U.E. H 90 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MOLINS DE REI, C.F. E 010 CORNELLA, U.E. SAD A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D 26 CORBERA , C.F. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 47 ABRERA, A.E. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
Jornada 15 05-02-2023
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E 34 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ALMEDA, C.D. B 27 ATLETIC SANT JUST . F. C. G
SANTBOIA, F.C. F 39 CASTELLDEFELS, U.E. H
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 48 MOLINS DE REI, C.F. E
CORNELLA, U.E. SAD A 100 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
CORBERA , C.F. D 47 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ABRERA, A.E. B 27 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ABRERA, A.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
CORBERA , C.F. D - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
SANTBOIA, F.C. F - MOLINS DE REI, C.F. E
ALMEDA, C.D. B - CASTELLDEFELS, U.E. H
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - ABRERA, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - CORBERA , C.F. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - CORNELLA, U.E. SAD A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - SANTBOIA, F.C. F
MOLINS DE REI, C.F. E - ALMEDA, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. H - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
Jornada 18 05-03-2023
CORBERA , C.F. D - ABRERA, A.E. B
CORNELLA, U.E. SAD A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANTBOIA, F.C. F - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ALMEDA, C.D. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - MOLINS DE REI, C.F. E
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - CASTELLDEFELS, U.E. H
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - CORBERA , C.F. D
ABRERA, A.E. B - CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SANTBOIA, F.C. F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - ALMEDA, C.D. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
MOLINS DE REI, C.F. E - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CASTELLDEFELS, U.E. H - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
Jornada 20 19-03-2023
CORNELLA, U.E. SAD A - CORBERA , C.F. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - ABRERA, A.E. B
SANTBOIA, F.C. F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
ALMEDA, C.D. B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - MOLINS DE REI, C.F. E
CASTELLDEFELS, U.E. H - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - CORNELLA, U.E. SAD A
CORBERA , C.F. D - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ABRERA, A.E. B - SANTBOIA, F.C. F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - ALMEDA, C.D. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
MOLINS DE REI, C.F. E - CASTELLDEFELS, U.E. H
Jornada 22 02-04-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CORNELLA, U.E. SAD A
CORBERA , C.F. D - SANTBOIA, F.C. F
ALMEDA, C.D. B - ABRERA, A.E. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CASTELLDEFELS, U.E. H - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
MOLINS DE REI, C.F. E - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CORNELLA, U.E. SAD A - SANTBOIA, F.C. F
CORBERA , C.F. D - ALMEDA, C.D. B
ABRERA, A.E. B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - CASTELLDEFELS, U.E. H
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - MOLINS DE REI, C.F. E
Jornada 24 23-04-2023
SANTBOIA, F.C. F - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ALMEDA, C.D. B - CORNELLA, U.E. SAD A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - CORBERA , C.F. D
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ABRERA, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
CASTELLDEFELS, U.E. H - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
MOLINS DE REI, C.F. E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - SANTBOIA, F.C. F
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - ALMEDA, C.D. B
CORNELLA, U.E. SAD A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
CORBERA , C.F. D - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ABRERA, A.E. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - CASTELLDEFELS, U.E. H
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - MOLINS DE REI, C.F. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
Jornada 26 07-05-2023
ALMEDA, C.D. B - SANTBOIA, F.C. F
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - CORNELLA, U.E. SAD A
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - CORBERA , C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. H - ABRERA, A.E. B
MOLINS DE REI, C.F. E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - ALMEDA, C.D. B
SANTBOIA, F.C. F - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CORNELLA, U.E. SAD A - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
CORBERA , C.F. D - CASTELLDEFELS, U.E. H
ABRERA, A.E. B - MOLINS DE REI, C.F. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
Jornada 28 21-05-2023
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - ALMEDA, C.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SANTBOIA, F.C. F
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. H - CORNELLA, U.E. SAD A
MOLINS DE REI, C.F. E - CORBERA , C.F. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - ABRERA, A.E. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
SECTOR MONTSERRATINA U.D. E - Descansa
ALMEDA, C.D. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANTBOIA, F.C. F - ATLETIC SANT JUST . F. C. G
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CASTELLDEFELS, U.E. H
CORNELLA, U.E. SAD A - MOLINS DE REI, C.F. E
CORBERA , C.F. D - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D
ABRERA, A.E. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Jornada 30 04-06-2023
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. G - ALMEDA, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. H - SANTBOIA, F.C. F
MOLINS DE REI, C.F. E - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB D - CORNELLA, U.E. SAD A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - CORBERA , C.F. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - ABRERA, A.E. B
Descansa - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA J
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.