Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CANOVELLES, U.E. B 010 LLERONA, C.E. A
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F. F
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 28 MOLLET U.E.,CF. G
CARDEDEU, F.C. F 35 MOLLETENSE, U.D. D
MARTORELLES, C.F. B 21 LLIÇA DE VALL C.F. C
FINSOBE, C.F. B 71 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
BIGUES, C.E. B 32 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Descansa - PONENT C.F. A
Jornada 2 16-10-2022
LLERONA, C.E. A - Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. F 610 CANOVELLES, U.E. B
MOLLET U.E.,CF. G
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D. D 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LLIÇA DE VALL C.F. C 81 CARDEDEU, F.C. F
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 13 MARTORELLES, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 111 FINSOBE, C.F. B
PONENT C.F. A 22 BIGUES, C.E. B
Jornada 3 23-10-2022
LLERONA, C.E. A 90 CALDES MONTBUI, C.F. F
CANOVELLES, U.E. B 41 MOLLET U.E.,CF. G
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 45 LLIÇA DE VALL C.F. C
CARDEDEU, F.C. F 39 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MARTORELLES, C.F. B 91 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
FINSOBE, C.F. B 111 PONENT C.F. A
Descansa - BIGUES, C.E. B
Jornada 4 30-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. F - Descansa
MOLLET U.E.,CF. G 09 LLERONA, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. D 29 CANOVELLES, U.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. C
R
Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 45 CARDEDEU, F.C. F
PONENT C.F. A 15 MARTORELLES, C.F. B
BIGUES, C.E. B 010 FINSOBE, C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
CALDES MONTBUI, C.F. F 08 MOLLET U.E.,CF. G
LLERONA, C.E. A 100 MOLLETENSE, U.D. D
CANOVELLES, U.E. B 18 LLIÇA DE VALL C.F. C
Descansa
R
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 26 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
CARDEDEU, F.C. F 53 PONENT C.F. A
MARTORELLES, C.F. B 112 BIGUES, C.E. B
Descansa - FINSOBE, C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
MOLLET U.E.,CF. G - Descansa
MOLLETENSE, U.D. D 26 CALDES MONTBUI, C.F. F
LLIÇA DE VALL C.F. C 09 LLERONA, C.E. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 41 CANOVELLES, U.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
R
Descansa
PONENT C.F. A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
BIGUES, C.E. B 64 CARDEDEU, F.C. F
FINSOBE, C.F. B 32 MARTORELLES, C.F. B
Jornada 7 20-11-2022
MOLLET U.E.,CF. G 31 MOLLETENSE, U.D. D
CALDES MONTBUI, C.F. F 22 LLIÇA DE VALL C.F. C
LLERONA, C.E. A 112 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CANOVELLES, U.E. B 81 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
Descansa
R
PONENT C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 64 BIGUES, C.E. B
CARDEDEU, F.C. F 210 FINSOBE, C.F. B
Descansa - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 8 27-11-2022
MOLLETENSE, U.D. D - Descansa
LLIÇA DE VALL C.F. C 15 MOLLET U.E.,CF. G
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 33 CALDES MONTBUI, C.F. F
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 010 LLERONA, C.E. A
PONENT C.F. A 04 CANOVELLES, U.E. B
BIGUES, C.E. B
R
Descansa
FINSOBE, C.F. B 84 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MARTORELLES, C.F. B 72 CARDEDEU, F.C. F
Jornada 9 11-12-2022
MOLLETENSE, U.D. D 010 LLIÇA DE VALL C.F. C
MOLLET U.E.,CF. G 35 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CALDES MONTBUI, C.F. F 32 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
LLERONA, C.E. A 81 PONENT C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 71 BIGUES, C.E. B
Descansa
R
FINSOBE, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 34 MARTORELLES, C.F. B
Descansa - CARDEDEU, F.C. F
Jornada 10 18-12-2022
LLIÇA DE VALL C.F. C - Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 70 MOLLETENSE, U.D. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 63 MOLLET U.E.,CF. G
PONENT C.F. A 55 CALDES MONTBUI, C.F. F
BIGUES, C.E. B 111 LLERONA, C.E. A
FINSOBE, C.F. B 61 CANOVELLES, U.E. B
MARTORELLES, C.F. B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C. F 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 11 08-01-2023
LLIÇA DE VALL C.F. C 21 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MOLLETENSE, U.D. D 32 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
MOLLET U.E.,CF. G 14 PONENT C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. F 102 BIGUES, C.E. B
LLERONA, C.E. A 111 FINSOBE, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B 26 MARTORELLES, C.F. B
Descansa
R
CARDEDEU, F.C. F
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 12 15-01-2023
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - Descansa
LLIÇA DE VALL C.F. C 83 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
PONENT C.F. A 62 MOLLETENSE, U.D. D
BIGUES, C.E. B 04 MOLLET U.E.,CF. G
FINSOBE, C.F. B 44 CALDES MONTBUI, C.F. F
MARTORELLES, C.F. B 38 LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. F 28 CANOVELLES, U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
R
Descansa
Jornada 13 22-01-2023
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 22 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
LLIÇA DE VALL C.F. C 20 PONENT C.F. A
MOLLETENSE, U.D. D 25 BIGUES, C.E. B
MOLLET U.E.,CF. G 32 FINSOBE, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. F 27 MARTORELLES, C.F. B
LLERONA, C.E. A 100 CARDEDEU, F.C. F
CANOVELLES, U.E. B 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Descansa
R
Descansa
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
PONENT C.F. A 22 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
BIGUES, C.E. B 84 LLIÇA DE VALL C.F. C
FINSOBE, C.F. B 91 MOLLETENSE, U.D. D
MARTORELLES, C.F. B 10 MOLLET U.E.,CF. G
CARDEDEU, F.C. F 32 CALDES MONTBUI, C.F. F
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 010 LLERONA, C.E. A
Descansa
R
CANOVELLES, U.E. B
Jornada 15 05-02-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C 79 PONENT C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 71 BIGUES, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. C 22 FINSOBE, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. D 04 MARTORELLES, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. G 31 CARDEDEU, F.C. F
CALDES MONTBUI, C.F. F 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LLERONA, C.E. A
R
Descansa
CANOVELLES, U.E. B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
LLERONA, C.E. A - CANOVELLES, U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. F
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF. G - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MOLLETENSE, U.D. D - CARDEDEU, F.C. F
LLIÇA DE VALL C.F. C - MARTORELLES, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - FINSOBE, C.F. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - BIGUES, C.E. B
PONENT C.F. A - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - LLERONA, C.E. A
CANOVELLES, U.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. F
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - MOLLETENSE, U.D. D
CARDEDEU, F.C. F - LLIÇA DE VALL C.F. C
MARTORELLES, C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
FINSOBE, C.F. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
BIGUES, C.E. B - PONENT C.F. A
Jornada 18 05-03-2023
CALDES MONTBUI, C.F. F - LLERONA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. G - CANOVELLES, U.E. B
MOLLETENSE, U.D. D
R
Descansa
LLIÇA DE VALL C.F. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - CARDEDEU, F.C. F
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - MARTORELLES, C.F. B
PONENT C.F. A - FINSOBE, C.F. B
BIGUES, C.E. B - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F. F
LLERONA, C.E. A - MOLLET U.E.,CF. G
CANOVELLES, U.E. B - MOLLETENSE, U.D. D
Descansa
R
LLIÇA DE VALL C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CARDEDEU, F.C. F - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
MARTORELLES, C.F. B - PONENT C.F. A
FINSOBE, C.F. B - BIGUES, C.E. B
Jornada 20 19-03-2023
MOLLET U.E.,CF. G - CALDES MONTBUI, C.F. F
MOLLETENSE, U.D. D - LLERONA, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. C - CANOVELLES, U.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
R
Descansa
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
PONENT C.F. A - CARDEDEU, F.C. F
BIGUES, C.E. B - MARTORELLES, C.F. B
FINSOBE, C.F. B - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - MOLLET U.E.,CF. G
CALDES MONTBUI, C.F. F - MOLLETENSE, U.D. D
LLERONA, C.E. A - LLIÇA DE VALL C.F. C
CANOVELLES, U.E. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Descansa
R
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - PONENT C.F. A
CARDEDEU, F.C. F - BIGUES, C.E. B
MARTORELLES, C.F. B - FINSOBE, C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
MOLLETENSE, U.D. D - MOLLET U.E.,CF. G
LLIÇA DE VALL C.F. C - CALDES MONTBUI, C.F. F
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LLERONA, C.E. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - CANOVELLES, U.E. B
PONENT C.F. A
R
Descansa
BIGUES, C.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
FINSOBE, C.F. B - CARDEDEU, F.C. F
MARTORELLES, C.F. B - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - MOLLETENSE, U.D. D
MOLLET U.E.,CF. G - LLIÇA DE VALL C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. F - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLERONA, C.E. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
CANOVELLES, U.E. B - PONENT C.F. A
Descansa
R
BIGUES, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - FINSOBE, C.F. B
CARDEDEU, F.C. F - MARTORELLES, C.F. B
Jornada 24 23-04-2023
LLIÇA DE VALL C.F. C - MOLLETENSE, U.D. D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - MOLLET U.E.,CF. G
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - CALDES MONTBUI, C.F. F
PONENT C.F. A - LLERONA, C.E. A
BIGUES, C.E. B - CANOVELLES, U.E. B
FINSOBE, C.F. B
R
Descansa
MARTORELLES, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
CARDEDEU, F.C. F - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - LLIÇA DE VALL C.F. C
MOLLETENSE, U.D. D - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
MOLLET U.E.,CF. G - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
CALDES MONTBUI, C.F. F - PONENT C.F. A
LLERONA, C.E. A - BIGUES, C.E. B
CANOVELLES, U.E. B - FINSOBE, C.F. B
Descansa
R
MARTORELLES, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - CARDEDEU, F.C. F
Jornada 26 07-05-2023
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LLIÇA DE VALL C.F. C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - MOLLETENSE, U.D. D
PONENT C.F. A - MOLLET U.E.,CF. G
BIGUES, C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. F
FINSOBE, C.F. B - LLERONA, C.E. A
MARTORELLES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. B
CARDEDEU, F.C. F
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - LLIÇA DE VALL C.F. C
MOLLETENSE, U.D. D - PONENT C.F. A
MOLLET U.E.,CF. G - BIGUES, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. F - FINSOBE, C.F. B
LLERONA, C.E. A - MARTORELLES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B - CARDEDEU, F.C. F
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 28 21-05-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
PONENT C.F. A - LLIÇA DE VALL C.F. C
BIGUES, C.E. B - MOLLETENSE, U.D. D
FINSOBE, C.F. B - MOLLET U.E.,CF. G
MARTORELLES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. F
CARDEDEU, F.C. F - LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - CANOVELLES, U.E. B
Descansa
R
Descansa
Jornada 29 28-05-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C - Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - PONENT C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. C - BIGUES, C.E. B
MOLLETENSE, U.D. D - FINSOBE, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. G - MARTORELLES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. F - CARDEDEU, F.C. F
LLERONA, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
CANOVELLES, U.E. B
R
Descansa
Jornada 30 04-06-2023
PONENT C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS C
BIGUES, C.E. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
FINSOBE, C.F. B - LLIÇA DE VALL C.F. C
MARTORELLES, C.F. B - MOLLETENSE, U.D. D
CARDEDEU, F.C. F - MOLLET U.E.,CF. G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - CALDES MONTBUI, C.F. F
Descansa
R
LLERONA, C.E. A
Descansa - CANOVELLES, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.