Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 30

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
AMETLLA VALLES, C.F. A 63 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VALLES, C.AT. D 50 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 28 GRANOLLERS, E.C. G
LES FRANQUESES, C.F. D 34 BELLAVISTA MILAN, C. B
VALLGORGUINA, F.C. A 10 LLINARS, C.E. C
LLERONA, C.E. B 80 PALAUTORDERA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. E 70 VILAMAJOR, C.F. C
VILANOVA VALLES,C.F. D 03 CANOVELLES, U.E. C
Jornada 2 16-10-2022
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 70 VILANOVA VALLES,C.F. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 111 AMETLLA VALLES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. G 22 VALLES, C.AT. D
BELLAVISTA MILAN, C. B 100 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LLINARS, C.E. C 313 LES FRANQUESES, C.F. D
PALAUTORDERA, C.F. B 103 VALLGORGUINA, F.C. A
VILAMAJOR, C.F. C 36 LLERONA, C.E. B
CANOVELLES, U.E. C 111 CARDEDEU, F.C. E
Jornada 3 23-10-2022
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
AMETLLA VALLES, C.F. A 111 GRANOLLERS, E.C. G
VALLES, C.AT. D 33 BELLAVISTA MILAN, C. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 42 LLINARS, C.E. C
LES FRANQUESES, C.F. D 111 PALAUTORDERA, C.F. B
VALLGORGUINA, F.C. A 310 VILAMAJOR, C.F. C
LLERONA, C.E. B 52 CANOVELLES, U.E. C
VILANOVA VALLES,C.F. D 19 CARDEDEU, F.C. E
Jornada 4 30-10-2022
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 50 VILANOVA VALLES,C.F. D
GRANOLLERS, E.C. G 24 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
BELLAVISTA MILAN, C. B 22 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLINARS, C.E. C 16 VALLES, C.AT. D
PALAUTORDERA, C.F. B 71 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VILAMAJOR, C.F. C 111 LES FRANQUESES, C.F. D
CANOVELLES, U.E. C 63 VALLGORGUINA, F.C. A
CARDEDEU, F.C. E 21 LLERONA, C.E. B
Jornada 5 06-11-2022
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 34 GRANOLLERS, E.C. G
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 64 BELLAVISTA MILAN, C. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 70 LLINARS, C.E. C
VALLES, C.AT. D 22 PALAUTORDERA, C.F. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 59 VILAMAJOR, C.F. C
LES FRANQUESES, C.F. D 111 CANOVELLES, U.E. C
VALLGORGUINA, F.C. A 17 CARDEDEU, F.C. E
VILANOVA VALLES,C.F. D 010 LLERONA, C.E. B
Jornada 6 13-11-2022
VILANOVA VALLES,C.F. D 07 GRANOLLERS, E.C. G
BELLAVISTA MILAN, C. B 62 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
LLINARS, C.E. C 11 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
PALAUTORDERA, C.F. B 110 AMETLLA VALLES, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. C 44 VALLES, C.AT. D
CANOVELLES, U.E. C 72 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. E 06 LES FRANQUESES, C.F. D
LLERONA, C.E. B 91 VALLGORGUINA, F.C. A
Jornada 7 20-11-2022
GRANOLLERS, E.C. G 54 BELLAVISTA MILAN, C. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 44 LLINARS, C.E. C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 23 PALAUTORDERA, C.F. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 100 VILAMAJOR, C.F. C
VALLES, C.AT. D 53 CANOVELLES, U.E. C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 37 CARDEDEU, F.C. E
LES FRANQUESES, C.F. D 10 LLERONA, C.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. D 25 VALLGORGUINA, F.C. A
Jornada 8 27-11-2022
BELLAVISTA MILAN, C. B 81 VILANOVA VALLES,C.F. D
GRANOLLERS, E.C. G 80 LLINARS, C.E. C
PALAUTORDERA, C.F. B 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
VILAMAJOR, C.F. C 41 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CANOVELLES, U.E. C 26 AMETLLA VALLES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. E 42 VALLES, C.AT. D
LLERONA, C.E. B 100 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VALLGORGUINA, F.C. A 19 LES FRANQUESES, C.F. D
Jornada 9 11-12-2022
BELLAVISTA MILAN, C. B 71 LLINARS, C.E. C
GRANOLLERS, E.C. G 63 PALAUTORDERA, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 23 VILAMAJOR, C.F. C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 61 CANOVELLES, U.E. C
AMETLLA VALLES, C.F. A 41 CARDEDEU, F.C. E
VALLES, C.AT. D 14 LLERONA, C.E. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 24 VALLGORGUINA, F.C. A
VILANOVA VALLES,C.F. D 27 LES FRANQUESES, C.F. D
Jornada 10 18-12-2022
LLINARS, C.E. C 85 VILANOVA VALLES,C.F. D
PALAUTORDERA, C.F. B 45 BELLAVISTA MILAN, C. B
VILAMAJOR, C.F. C 18 GRANOLLERS, E.C. G
CANOVELLES, U.E. C 33 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
CARDEDEU, F.C. E 50 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLERONA, C.E. B 15 AMETLLA VALLES, C.F. A
VALLGORGUINA, F.C. A 18 VALLES, C.AT. D
LES FRANQUESES, C.F. D 30 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 11 08-01-2023
LLINARS, C.E. C 32 PALAUTORDERA, C.F. B
BELLAVISTA MILAN, C. B 42 VILAMAJOR, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. G 81 CANOVELLES, U.E. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 15 CARDEDEU, F.C. E
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 33 LLERONA, C.E. B
AMETLLA VALLES, C.F. A 100 VALLGORGUINA, F.C. A
VALLES, C.AT. D 111 LES FRANQUESES, C.F. D
VILANOVA VALLES,C.F. D 31 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 12 15-01-2023
PALAUTORDERA, C.F. B 52 VILANOVA VALLES,C.F. D
VILAMAJOR, C.F. C 34 LLINARS, C.E. C
CANOVELLES, U.E. C 14 BELLAVISTA MILAN, C. B
CARDEDEU, F.C. E 40 GRANOLLERS, E.C. G
LLERONA, C.E. B 100 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
VALLGORGUINA, F.C. A 05 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LES FRANQUESES, C.F. D 13 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 16 VALLES, C.AT. D
Jornada 13 22-01-2023
PALAUTORDERA, C.F. B 32 VILAMAJOR, C.F. C
LLINARS, C.E. C 22 CANOVELLES, U.E. C
BELLAVISTA MILAN, C. B 15 CARDEDEU, F.C. E
GRANOLLERS, E.C. G 15 LLERONA, C.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F 15 VALLGORGUINA, F.C. A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A 16 LES FRANQUESES, C.F. D
AMETLLA VALLES, C.F. A 52 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VILANOVA VALLES,C.F. D 07 VALLES, C.AT. D
Jornada 14 29-01-2023
VILANOVA VALLES,C.F. D 19 VILAMAJOR, C.F. C
CANOVELLES, U.E. C 34 PALAUTORDERA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. E 102 LLINARS, C.E. C
LLERONA, C.E. B 23 BELLAVISTA MILAN, C. B
VALLGORGUINA, F.C. A 35 GRANOLLERS, E.C. G
LES FRANQUESES, C.F. D 100 SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 08 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VALLES, C.AT. D 010 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 15 05-02-2023
VILAMAJOR, C.F. C - CANOVELLES, U.E. C
PALAUTORDERA, C.F. B - CARDEDEU, F.C. E
LLINARS, C.E. C - LLERONA, C.E. B
BELLAVISTA MILAN, C. B - VALLGORGUINA, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. G - LES FRANQUESES, C.F. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - VALLES, C.AT. D
AMETLLA VALLES, C.F. A - VILANOVA VALLES,C.F. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - VALLES, C.AT. D
GRANOLLERS, E.C. G - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
BELLAVISTA MILAN, C. B - LES FRANQUESES, C.F. D
LLINARS, C.E. C - VALLGORGUINA, F.C. A
PALAUTORDERA, C.F. B - LLERONA, C.E. B
VILAMAJOR, C.F. C - CARDEDEU, F.C. E
CANOVELLES, U.E. C - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 17 26-02-2023
VILANOVA VALLES,C.F. D - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
AMETLLA VALLES, C.F. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
VALLES, C.AT. D - GRANOLLERS, E.C. G
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - BELLAVISTA MILAN, C. B
LES FRANQUESES, C.F. D - LLINARS, C.E. C
VALLGORGUINA, F.C. A - PALAUTORDERA, C.F. B
LLERONA, C.E. B - VILAMAJOR, C.F. C
CARDEDEU, F.C. E - CANOVELLES, U.E. C
Jornada 18 05-03-2023
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
GRANOLLERS, E.C. G - AMETLLA VALLES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. B - VALLES, C.AT. D
LLINARS, C.E. C - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
PALAUTORDERA, C.F. B - LES FRANQUESES, C.F. D
VILAMAJOR, C.F. C - VALLGORGUINA, F.C. A
CANOVELLES, U.E. C - LLERONA, C.E. B
CARDEDEU, F.C. E - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 19 12-03-2023
VILANOVA VALLES,C.F. D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - GRANOLLERS, E.C. G
AMETLLA VALLES, C.F. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
VALLES, C.AT. D - LLINARS, C.E. C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - PALAUTORDERA, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. D - VILAMAJOR, C.F. C
VALLGORGUINA, F.C. A - CANOVELLES, U.E. C
LLERONA, C.E. B - CARDEDEU, F.C. E
Jornada 20 19-03-2023
GRANOLLERS, E.C. G - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
BELLAVISTA MILAN, C. B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
LLINARS, C.E. C - AMETLLA VALLES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. B - VALLES, C.AT. D
VILAMAJOR, C.F. C - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. C - LES FRANQUESES, C.F. D
CARDEDEU, F.C. E - VALLGORGUINA, F.C. A
LLERONA, C.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 21 26-03-2023
GRANOLLERS, E.C. G - VILANOVA VALLES,C.F. D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - BELLAVISTA MILAN, C. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - LLINARS, C.E. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. B
VALLES, C.AT. D - VILAMAJOR, C.F. C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - CANOVELLES, U.E. C
LES FRANQUESES, C.F. D - CARDEDEU, F.C. E
VALLGORGUINA, F.C. A - LLERONA, C.E. B
Jornada 22 02-04-2023
BELLAVISTA MILAN, C. B - GRANOLLERS, E.C. G
LLINARS, C.E. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
PALAUTORDERA, C.F. B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VILAMAJOR, C.F. C - AMETLLA VALLES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. C - VALLES, C.AT. D
CARDEDEU, F.C. E - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LLERONA, C.E. B - LES FRANQUESES, C.F. D
VALLGORGUINA, F.C. A - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 23 16-04-2023
VILANOVA VALLES,C.F. D - BELLAVISTA MILAN, C. B
LLINARS, C.E. C - GRANOLLERS, E.C. G
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - PALAUTORDERA, C.F. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - VILAMAJOR, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. A - CANOVELLES, U.E. C
VALLES, C.AT. D - CARDEDEU, F.C. E
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - LLERONA, C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. D - VALLGORGUINA, F.C. A
Jornada 24 23-04-2023
LLINARS, C.E. C - BELLAVISTA MILAN, C. B
PALAUTORDERA, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. G
VILAMAJOR, C.F. C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
CANOVELLES, U.E. C - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
CARDEDEU, F.C. E - AMETLLA VALLES, C.F. A
LLERONA, C.E. B - VALLES, C.AT. D
VALLGORGUINA, F.C. A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. D - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 25 30-04-2023
VILANOVA VALLES,C.F. D - LLINARS, C.E. C
BELLAVISTA MILAN, C. B - PALAUTORDERA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. G - VILAMAJOR, C.F. C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - CANOVELLES, U.E. C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - CARDEDEU, F.C. E
AMETLLA VALLES, C.F. A - LLERONA, C.E. B
VALLES, C.AT. D - VALLGORGUINA, F.C. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - LES FRANQUESES, C.F. D
Jornada 26 07-05-2023
PALAUTORDERA, C.F. B - LLINARS, C.E. C
VILAMAJOR, C.F. C - BELLAVISTA MILAN, C. B
CANOVELLES, U.E. C - GRANOLLERS, E.C. G
CARDEDEU, F.C. E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
LLERONA, C.E. B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VALLGORGUINA, F.C. A - AMETLLA VALLES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. D - VALLES, C.AT. D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 27 14-05-2023
VILANOVA VALLES,C.F. D - PALAUTORDERA, C.F. B
LLINARS, C.E. C - VILAMAJOR, C.F. C
BELLAVISTA MILAN, C. B - CANOVELLES, U.E. C
GRANOLLERS, E.C. G - CARDEDEU, F.C. E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - LLERONA, C.E. B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - VALLGORGUINA, F.C. A
AMETLLA VALLES, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. D
VALLES, C.AT. D - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 28 21-05-2023
VILAMAJOR, C.F. C - PALAUTORDERA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. C - LLINARS, C.E. C
CARDEDEU, F.C. E - BELLAVISTA MILAN, C. B
LLERONA, C.E. B - GRANOLLERS, E.C. G
VALLGORGUINA, F.C. A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
LES FRANQUESES, C.F. D - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - AMETLLA VALLES, C.F. A
VALLES, C.AT. D - VILANOVA VALLES,C.F. D
Jornada 29 28-05-2023
VILAMAJOR, C.F. C - VILANOVA VALLES,C.F. D
PALAUTORDERA, C.F. B - CANOVELLES, U.E. C
LLINARS, C.E. C - CARDEDEU, F.C. E
BELLAVISTA MILAN, C. B - LLERONA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. G - VALLGORGUINA, F.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB F - LES FRANQUESES, C.F. D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
AMETLLA VALLES, C.F. A - VALLES, C.AT. D
Jornada 30 04-06-2023
CANOVELLES, U.E. C - VILAMAJOR, C.F. C
CARDEDEU, F.C. E - PALAUTORDERA, C.F. B
LLERONA, C.E. B - LLINARS, C.E. C
VALLGORGUINA, F.C. A - BELLAVISTA MILAN, C. B
LES FRANQUESES, C.F. D - GRANOLLERS, E.C. G
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB F
VALLES, C.AT. D - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA A
VILANOVA VALLES,C.F. D - AMETLLA VALLES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.