Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CANYELLES,C.E. B 44 GORNAL, U.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 41 LLOREDA, C.F. E
Pª BARC. ANGUERA G 105 LA FLORIDA C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 42 SARRIÀ, C.P. E
MONTAÑESA, C.F. E 43 TRINIDAD, C.D. B
ALZAMORA, C.F. B 122 Pª BARC. CINC COPES I
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D 13 SANT GABRIEL, C.D. E
BARCELONETA, C.F. A 133 DON BOSCO, C.F. B
Jornada 2 16-10-2022
GORNAL, U.D. A 64 BARCELONETA, C.F. A
LLOREDA, C.F. E 51 CANYELLES,C.E. B
LA FLORIDA C.F. C 111 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SARRIÀ, C.P. E 24 Pª BARC. ANGUERA G
TRINIDAD, C.D. B 27 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Pª BARC. CINC COPES I 72 MONTAÑESA, C.F. E
SANT GABRIEL, C.D. E 53 ALZAMORA, C.F. B
DON BOSCO, C.F. B 09 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
Jornada 3 23-10-2022
GORNAL, U.D. A 66 LLOREDA, C.F. E
CANYELLES,C.E. B 41 LA FLORIDA C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 72 SARRIÀ, C.P. E
Pª BARC. ANGUERA G 100 TRINIDAD, C.D. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 38 Pª BARC. CINC COPES I
MONTAÑESA, C.F. E 010 SANT GABRIEL, C.D. E
ALZAMORA, C.F. B 122 DON BOSCO, C.F. B
BARCELONETA, C.F. A 11 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
Jornada 4 30-10-2022
LLOREDA, C.F. E 23 BARCELONETA, C.F. A
LA FLORIDA C.F. C 313 GORNAL, U.D. A
SARRIÀ, C.P. E 07 CANYELLES,C.E. B
TRINIDAD, C.D. B 411 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. CINC COPES I 18 Pª BARC. ANGUERA G
SANT GABRIEL, C.D. E 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
DON BOSCO, C.F. B 31 MONTAÑESA, C.F. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D 53 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
LLOREDA, C.F. E 54 LA FLORIDA C.F. C
GORNAL, U.D. A 123 SARRIÀ, C.P. E
CANYELLES,C.E. B 111 TRINIDAD, C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 90 Pª BARC. CINC COPES I
Pª BARC. ANGUERA G 15 SANT GABRIEL, C.D. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 61 DON BOSCO, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. E 010 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
BARCELONETA, C.F. A 102 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
LA FLORIDA C.F. C 512 BARCELONETA, C.F. A
SARRIÀ, C.P. E 28 LLOREDA, C.F. E
TRINIDAD, C.D. B 212 GORNAL, U.D. A
Pª BARC. CINC COPES I 111 CANYELLES,C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. E 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
DON BOSCO, C.F. B 010 Pª BARC. ANGUERA G
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D 61 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
ALZAMORA, C.F. B 100 MONTAÑESA, C.F. E
Jornada 7 20-11-2022
LA FLORIDA C.F. C 33 SARRIÀ, C.P. E
LLOREDA, C.F. E 91 TRINIDAD, C.D. B
GORNAL, U.D. A 112 Pª BARC. CINC COPES I
CANYELLES,C.E. B 74 SANT GABRIEL, C.D. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 100 DON BOSCO, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA G 63 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 18 ALZAMORA, C.F. B
BARCELONETA, C.F. A 100 MONTAÑESA, C.F. E
Jornada 8 27-11-2022
SARRIÀ, C.P. E 32 BARCELONETA, C.F. A
TRINIDAD, C.D. B 26 LA FLORIDA C.F. C
Pª BARC. CINC COPES I 42 LLOREDA, C.F. E
SANT GABRIEL, C.D. E 23 GORNAL, U.D. A
DON BOSCO, C.F. B 010 CANYELLES,C.E. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ALZAMORA, C.F. B 32 Pª BARC. ANGUERA G
MONTAÑESA, C.F. E 19 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Jornada 9 11-12-2022
SARRIÀ, C.P. E 41 TRINIDAD, C.D. B
LA FLORIDA C.F. C 71 Pª BARC. CINC COPES I
LLOREDA, C.F. E 34 SANT GABRIEL, C.D. E
GORNAL, U.D. A 111 DON BOSCO, C.F. B
CANYELLES,C.E. B 21 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 24 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. ANGUERA G 111 MONTAÑESA, C.F. E
BARCELONETA, C.F. A 91 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Jornada 10 18-12-2022
TRINIDAD, C.D. B 212 BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES I 20 SARRIÀ, C.P. E
SANT GABRIEL, C.D. E 61 LA FLORIDA C.F. C
DON BOSCO, C.F. B 010 LLOREDA, C.F. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D 46 GORNAL, U.D. A
ALZAMORA, C.F. B 34 CANYELLES,C.E. B
MONTAÑESA, C.F. E 010 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 29 Pª BARC. ANGUERA G
Jornada 11 08-01-2023
TRINIDAD, C.D. B 111 Pª BARC. CINC COPES I
SARRIÀ, C.P. E 06 SANT GABRIEL, C.D. E
LA FLORIDA C.F. C 50 DON BOSCO, C.F. B
LLOREDA, C.F. E 22 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
GORNAL, U.D. A 17 ALZAMORA, C.F. B
CANYELLES,C.E. B 111 MONTAÑESA, C.F. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E 72 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
BARCELONETA, C.F. A 48 Pª BARC. ANGUERA G
Jornada 12 15-01-2023
Pª BARC. CINC COPES I 16 BARCELONETA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. E 100 TRINIDAD, C.D. B
DON BOSCO, C.F. B 22 SARRIÀ, C.P. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D 61 LA FLORIDA C.F. C
ALZAMORA, C.F. B 70 LLOREDA, C.F. E
MONTAÑESA, C.F. E 111 GORNAL, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C 17 CANYELLES,C.E. B
Pª BARC. ANGUERA G 45 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 13 22-01-2023
Pª BARC. CINC COPES I 110 SANT GABRIEL, C.D. E
TRINIDAD, C.D. B 53 DON BOSCO, C.F. B
SARRIÀ, C.P. E 44 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
LA FLORIDA C.F. C 54 ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. E 111 MONTAÑESA, C.F. E
GORNAL, U.D. A 94 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
CANYELLES,C.E. B 15 Pª BARC. ANGUERA G
BARCELONETA, C.F. A 35 VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 14 29-01-2023
BARCELONETA, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. E
DON BOSCO, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES I
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - TRINIDAD, C.D. B
ALZAMORA, C.F. B - SARRIÀ, C.P. E
MONTAÑESA, C.F. E - LA FLORIDA C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - LLOREDA, C.F. E
Pª BARC. ANGUERA G - GORNAL, U.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - CANYELLES,C.E. B
Jornada 15 05-02-2023
SANT GABRIEL, C.D. E - DON BOSCO, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES I - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
TRINIDAD, C.D. B - ALZAMORA, C.F. B
SARRIÀ, C.P. E - MONTAÑESA, C.F. E
LA FLORIDA C.F. C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
LLOREDA, C.F. E - Pª BARC. ANGUERA G
GORNAL, U.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
CANYELLES,C.E. B - BARCELONETA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
GORNAL, U.D. A - CANYELLES,C.E. B
LLOREDA, C.F. E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
LA FLORIDA C.F. C - Pª BARC. ANGUERA G
SARRIÀ, C.P. E - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
TRINIDAD, C.D. B - MONTAÑESA, C.F. E
Pª BARC. CINC COPES I - ALZAMORA, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. E - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
DON BOSCO, C.F. B - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 17 26-02-2023
BARCELONETA, C.F. A - GORNAL, U.D. A
CANYELLES,C.E. B - LLOREDA, C.F. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - LA FLORIDA C.F. C
Pª BARC. ANGUERA G - SARRIÀ, C.P. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - TRINIDAD, C.D. B
MONTAÑESA, C.F. E - Pª BARC. CINC COPES I
ALZAMORA, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - DON BOSCO, C.F. B
Jornada 18 05-03-2023
LLOREDA, C.F. E - GORNAL, U.D. A
LA FLORIDA C.F. C - CANYELLES,C.E. B
SARRIÀ, C.P. E - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
TRINIDAD, C.D. B - Pª BARC. ANGUERA G
Pª BARC. CINC COPES I - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
SANT GABRIEL, C.D. E - MONTAÑESA, C.F. E
DON BOSCO, C.F. B - ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 19 12-03-2023
BARCELONETA, C.F. A - LLOREDA, C.F. E
GORNAL, U.D. A - LA FLORIDA C.F. C
CANYELLES,C.E. B - SARRIÀ, C.P. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - TRINIDAD, C.D. B
Pª BARC. ANGUERA G - Pª BARC. CINC COPES I
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - SANT GABRIEL, C.D. E
MONTAÑESA, C.F. E - DON BOSCO, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
Jornada 20 19-03-2023
LA FLORIDA C.F. C - LLOREDA, C.F. E
SARRIÀ, C.P. E - GORNAL, U.D. A
TRINIDAD, C.D. B - CANYELLES,C.E. B
Pª BARC. CINC COPES I - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
SANT GABRIEL, C.D. E - Pª BARC. ANGUERA G
DON BOSCO, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - MONTAÑESA, C.F. E
ALZAMORA, C.F. B - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 21 26-03-2023
BARCELONETA, C.F. A - LA FLORIDA C.F. C
LLOREDA, C.F. E - SARRIÀ, C.P. E
GORNAL, U.D. A - TRINIDAD, C.D. B
CANYELLES,C.E. B - Pª BARC. CINC COPES I
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - SANT GABRIEL, C.D. E
Pª BARC. ANGUERA G - DON BOSCO, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
MONTAÑESA, C.F. E - ALZAMORA, C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
SARRIÀ, C.P. E - LA FLORIDA C.F. C
TRINIDAD, C.D. B - LLOREDA, C.F. E
Pª BARC. CINC COPES I - GORNAL, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. E - CANYELLES,C.E. B
DON BOSCO, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - Pª BARC. ANGUERA G
ALZAMORA, C.F. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
MONTAÑESA, C.F. E - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 23 16-04-2023
BARCELONETA, C.F. A - SARRIÀ, C.P. E
LA FLORIDA C.F. C - TRINIDAD, C.D. B
LLOREDA, C.F. E - Pª BARC. CINC COPES I
GORNAL, U.D. A - SANT GABRIEL, C.D. E
CANYELLES,C.E. B - DON BOSCO, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
Pª BARC. ANGUERA G - ALZAMORA, C.F. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - MONTAÑESA, C.F. E
Jornada 24 23-04-2023
TRINIDAD, C.D. B - SARRIÀ, C.P. E
Pª BARC. CINC COPES I - LA FLORIDA C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. E - LLOREDA, C.F. E
DON BOSCO, C.F. B - GORNAL, U.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - CANYELLES,C.E. B
ALZAMORA, C.F. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
MONTAÑESA, C.F. E - Pª BARC. ANGUERA G
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 25 30-04-2023
BARCELONETA, C.F. A - TRINIDAD, C.D. B
SARRIÀ, C.P. E - Pª BARC. CINC COPES I
LA FLORIDA C.F. C - SANT GABRIEL, C.D. E
LLOREDA, C.F. E - DON BOSCO, C.F. B
GORNAL, U.D. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
CANYELLES,C.E. B - ALZAMORA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - MONTAÑESA, C.F. E
Pª BARC. ANGUERA G - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
Jornada 26 07-05-2023
Pª BARC. CINC COPES I - TRINIDAD, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. E - SARRIÀ, C.P. E
DON BOSCO, C.F. B - LA FLORIDA C.F. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - LLOREDA, C.F. E
ALZAMORA, C.F. B - GORNAL, U.D. A
MONTAÑESA, C.F. E - CANYELLES,C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Pª BARC. ANGUERA G - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 27 14-05-2023
BARCELONETA, C.F. A - Pª BARC. CINC COPES I
TRINIDAD, C.D. B - SANT GABRIEL, C.D. E
SARRIÀ, C.P. E - DON BOSCO, C.F. B
LA FLORIDA C.F. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
LLOREDA, C.F. E - ALZAMORA, C.F. B
GORNAL, U.D. A - MONTAÑESA, C.F. E
CANYELLES,C.E. B - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - Pª BARC. ANGUERA G
Jornada 28 21-05-2023
SANT GABRIEL, C.D. E - Pª BARC. CINC COPES I
DON BOSCO, C.F. B - TRINIDAD, C.D. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - SARRIÀ, C.P. E
ALZAMORA, C.F. B - LA FLORIDA C.F. C
MONTAÑESA, C.F. E - LLOREDA, C.F. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - GORNAL, U.D. A
Pª BARC. ANGUERA G - CANYELLES,C.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - BARCELONETA, C.F. A
Jornada 29 28-05-2023
SANT GABRIEL, C.D. E - BARCELONETA, C.F. A
Pª BARC. CINC COPES I - DON BOSCO, C.F. B
TRINIDAD, C.D. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D
SARRIÀ, C.P. E - ALZAMORA, C.F. B
LA FLORIDA C.F. C - MONTAÑESA, C.F. E
LLOREDA, C.F. E - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C
GORNAL, U.D. A - Pª BARC. ANGUERA G
CANYELLES,C.E. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. E
Jornada 30 04-06-2023
DON BOSCO, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET D - Pª BARC. CINC COPES I
ALZAMORA, C.F. B - TRINIDAD, C.D. B
MONTAÑESA, C.F. E - SARRIÀ, C.P. E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F C - LA FLORIDA C.F. C
Pª BARC. ANGUERA G - LLOREDA, C.F. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. E - GORNAL, U.D. A
BARCELONETA, C.F. A - CANYELLES,C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.