Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi tercera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
MONTAÑESA, C.F. B 11 EUROPA, C.E. E
VIARÓ, C.E. B
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES F 100 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
SANT ANDREU, U.E J 42 BUFALÀ, C.F. F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D 010 DIAGONAL CLUB ESP. B
LLOREDA, C.F. B 32 TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I 41 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
SANTS, U.E. E 41 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 2 16-10-2022
EUROPA, C.E. E 100 SANTS, U.E. E
Descansa
R
MONTAÑESA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 33 VIARÓ, C.E. B
BUFALÀ, C.F. F 12 Pª BARC. CINC COPES F
DIAGONAL CLUB ESP. B 100 SANT ANDREU, U.E J
TECNOFUTBOL C.F B 64 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F 15 LLOREDA, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 010 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
Jornada 3 23-10-2022
EUROPA, C.E. E
R
Descansa
MONTAÑESA, C.F. B 61 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
VIARÓ, C.E. B 71 BUFALÀ, C.F. F
Pª BARC. CINC COPES F 311 DIAGONAL CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E J 38 TECNOFUTBOL C.F B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D 33 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
LLOREDA, C.F. B 111 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANTS, U.E. E 24 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
Jornada 4 30-10-2022
Descansa
R
SANTS, U.E. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 111 EUROPA, C.E. E
BUFALÀ, C.F. F 07 MONTAÑESA, C.F. B
DIAGONAL CLUB ESP. B 43 VIARÓ, C.E. B
TECNOFUTBOL C.F B 71 Pª BARC. CINC COPES F
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F 41 SANT ANDREU, U.E J
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 02 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I 15 LLOREDA, C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
EUROPA, C.E. E 100 BUFALÀ, C.F. F
MONTAÑESA, C.F. B 03 DIAGONAL CLUB ESP. B
VIARÓ, C.E. B 67 TECNOFUTBOL C.F B
Pª BARC. CINC COPES F 12 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
SANT ANDREU, U.E J 40 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D 413 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
SANTS, U.E. E 09 LLOREDA, C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 30 SANTS, U.E. E
BUFALÀ, C.F. F
R
Descansa
DIAGONAL CLUB ESP. B 95 EUROPA, C.E. E
TECNOFUTBOL C.F B 25 MONTAÑESA, C.F. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F 34 VIARÓ, C.E. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 25 Pª BARC. CINC COPES F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I 100 SANT ANDREU, U.E J
LLOREDA, C.F. B 41 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
Jornada 7 20-11-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 70 BUFALÀ, C.F. F
Descansa
R
DIAGONAL CLUB ESP. B
EUROPA, C.E. E 61 TECNOFUTBOL C.F B
MONTAÑESA, C.F. B 40 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
VIARÓ, C.E. B 91 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Pª BARC. CINC COPES F 37 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
SANT ANDREU, U.E J 17 LLOREDA, C.F. B
SANTS, U.E. E 72 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
Jornada 8 27-11-2022
BUFALÀ, C.F. F 14 SANTS, U.E. E
DIAGONAL CLUB ESP. B 111 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
TECNOFUTBOL C.F B
R
Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F 010 EUROPA, C.E. E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C 010 MONTAÑESA, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I 42 VIARÓ, C.E. B
LLOREDA, C.F. B 100 Pª BARC. CINC COPES F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D 54 SANT ANDREU, U.E J
Jornada 9 11-12-2022
BUFALÀ, C.F. F - DIAGONAL CLUB ESP. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - TECNOFUTBOL C.F B
Descansa
R
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
EUROPA, C.E. E - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
MONTAÑESA, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
VIARÓ, C.E. B - LLOREDA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES F - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
SANTS, U.E. E - SANT ANDREU, U.E J
Jornada 10 18-12-2022
DIAGONAL CLUB ESP. B - SANTS, U.E. E
TECNOFUTBOL C.F B - BUFALÀ, C.F. F
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - EUROPA, C.E. E
LLOREDA, C.F. B - MONTAÑESA, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - VIARÓ, C.E. B
SANT ANDREU, U.E J - Pª BARC. CINC COPES F
Jornada 11 08-01-2023
DIAGONAL CLUB ESP. B - TECNOFUTBOL C.F B
BUFALÀ, C.F. F - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
EUROPA, C.E. E - LLOREDA, C.F. B
MONTAÑESA, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
VIARÓ, C.E. B - SANT ANDREU, U.E J
SANTS, U.E. E - Pª BARC. CINC COPES F
Jornada 12 15-01-2023
TECNOFUTBOL C.F B - SANTS, U.E. E
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - DIAGONAL CLUB ESP. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - BUFALÀ, C.F. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
LLOREDA, C.F. B
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - EUROPA, C.E. E
SANT ANDREU, U.E J - MONTAÑESA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES F - VIARÓ, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
TECNOFUTBOL C.F B - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
DIAGONAL CLUB ESP. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
BUFALÀ, C.F. F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - LLOREDA, C.F. B
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
EUROPA, C.E. E - SANT ANDREU, U.E J
MONTAÑESA, C.F. B - Pª BARC. CINC COPES F
SANTS, U.E. E - VIARÓ, C.E. B
Jornada 14 29-01-2023
SANTS, U.E. E - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - TECNOFUTBOL C.F B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - DIAGONAL CLUB ESP. B
LLOREDA, C.F. B - BUFALÀ, C.F. F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
SANT ANDREU, U.E J
R
Descansa
Pª BARC. CINC COPES F - EUROPA, C.E. E
VIARÓ, C.E. B - MONTAÑESA, C.F. B
Jornada 15 05-02-2023
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
TECNOFUTBOL C.F B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
DIAGONAL CLUB ESP. B - LLOREDA, C.F. B
BUFALÀ, C.F. F - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - SANT ANDREU, U.E J
Descansa
R
Pª BARC. CINC COPES F
EUROPA, C.E. E - VIARÓ, C.E. B
MONTAÑESA, C.F. B - SANTS, U.E. E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
EUROPA, C.E. E - MONTAÑESA, C.F. B
Descansa
R
VIARÓ, C.E. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - Pª BARC. CINC COPES F
BUFALÀ, C.F. F - SANT ANDREU, U.E J
DIAGONAL CLUB ESP. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
TECNOFUTBOL C.F B - LLOREDA, C.F. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - SANTS, U.E. E
Jornada 17 26-02-2023
SANTS, U.E. E - EUROPA, C.E. E
MONTAÑESA, C.F. B
R
Descansa
VIARÓ, C.E. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Pª BARC. CINC COPES F - BUFALÀ, C.F. F
SANT ANDREU, U.E J - DIAGONAL CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - TECNOFUTBOL C.F B
LLOREDA, C.F. B - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
Jornada 18 05-03-2023
Descansa
R
EUROPA, C.E. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - MONTAÑESA, C.F. B
BUFALÀ, C.F. F - VIARÓ, C.E. B
DIAGONAL CLUB ESP. B - Pª BARC. CINC COPES F
TECNOFUTBOL C.F B - SANT ANDREU, U.E J
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - LLOREDA, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - SANTS, U.E. E
Jornada 19 12-03-2023
SANTS, U.E. E
R
Descansa
EUROPA, C.E. E - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
MONTAÑESA, C.F. B - BUFALÀ, C.F. F
VIARÓ, C.E. B - DIAGONAL CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES F - TECNOFUTBOL C.F B
SANT ANDREU, U.E J - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
LLOREDA, C.F. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
Jornada 20 19-03-2023
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
R
Descansa
BUFALÀ, C.F. F - EUROPA, C.E. E
DIAGONAL CLUB ESP. B - MONTAÑESA, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F B - VIARÓ, C.E. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - Pª BARC. CINC COPES F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - SANT ANDREU, U.E J
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
LLOREDA, C.F. B - SANTS, U.E. E
Jornada 21 26-03-2023
SANTS, U.E. E - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Descansa
R
BUFALÀ, C.F. F
EUROPA, C.E. E - DIAGONAL CLUB ESP. B
MONTAÑESA, C.F. B - TECNOFUTBOL C.F B
VIARÓ, C.E. B - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
Pª BARC. CINC COPES F - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
SANT ANDREU, U.E J - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - LLOREDA, C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
BUFALÀ, C.F. F - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
DIAGONAL CLUB ESP. B
R
Descansa
TECNOFUTBOL C.F B - EUROPA, C.E. E
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - MONTAÑESA, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - VIARÓ, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - Pª BARC. CINC COPES F
LLOREDA, C.F. B - SANT ANDREU, U.E J
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - SANTS, U.E. E
Jornada 23 16-04-2023
SANTS, U.E. E - BUFALÀ, C.F. F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - DIAGONAL CLUB ESP. B
Descansa
R
TECNOFUTBOL C.F B
EUROPA, C.E. E - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
MONTAÑESA, C.F. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
VIARÓ, C.E. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
Pª BARC. CINC COPES F - LLOREDA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E J - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
Jornada 24 23-04-2023
DIAGONAL CLUB ESP. B - BUFALÀ, C.F. F
TECNOFUTBOL C.F B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - EUROPA, C.E. E
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - MONTAÑESA, C.F. B
LLOREDA, C.F. B - VIARÓ, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - Pª BARC. CINC COPES F
SANT ANDREU, U.E J - SANTS, U.E. E
Jornada 25 30-04-2023
SANTS, U.E. E - DIAGONAL CLUB ESP. B
BUFALÀ, C.F. F - TECNOFUTBOL C.F B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
EUROPA, C.E. E - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
MONTAÑESA, C.F. B - LLOREDA, C.F. B
VIARÓ, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
Pª BARC. CINC COPES F - SANT ANDREU, U.E J
Jornada 26 07-05-2023
TECNOFUTBOL C.F B - DIAGONAL CLUB ESP. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - BUFALÀ, C.F. F
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
R
Descansa
LLOREDA, C.F. B - EUROPA, C.E. E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - MONTAÑESA, C.F. B
SANT ANDREU, U.E J - VIARÓ, C.E. B
Pª BARC. CINC COPES F - SANTS, U.E. E
Jornada 27 14-05-2023
SANTS, U.E. E - TECNOFUTBOL C.F B
DIAGONAL CLUB ESP. B - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
BUFALÀ, C.F. F - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
Descansa
R
LLOREDA, C.F. B
EUROPA, C.E. E - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
MONTAÑESA, C.F. B - SANT ANDREU, U.E J
VIARÓ, C.E. B - Pª BARC. CINC COPES F
Jornada 28 21-05-2023
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - TECNOFUTBOL C.F B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - DIAGONAL CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - BUFALÀ, C.F. F
LLOREDA, C.F. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E J - EUROPA, C.E. E
Pª BARC. CINC COPES F - MONTAÑESA, C.F. B
VIARÓ, C.E. B - SANTS, U.E. E
Jornada 29 28-05-2023
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F - SANTS, U.E. E
TECNOFUTBOL C.F B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C
DIAGONAL CLUB ESP. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I
BUFALÀ, C.F. F - LLOREDA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E J
EUROPA, C.E. E - Pª BARC. CINC COPES F
MONTAÑESA, C.F. B - VIARÓ, C.E. B
Jornada 30 04-06-2023
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. C - UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. F
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA I - TECNOFUTBOL C.F B
LLOREDA, C.F. B - DIAGONAL CLUB ESP. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ D - BUFALÀ, C.F. F
SANT ANDREU, U.E J - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Pª BARC. CINC COPES F
R
Descansa
VIARÓ, C.E. B - EUROPA, C.E. E
SANTS, U.E. E - MONTAÑESA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.