Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CARDEDEU, F.C. C 17 GRANOLLERS, E.C. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 31 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 22 VALLES, C.AT. B
PARETS, C.F. C 12 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 51 VILANOVA VALLES,C.F. B
OAR VIC B 05 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 36 TONA, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 34 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 2 16-10-2022
GRANOLLERS, E.C. D 72 CALDES MONTBUI, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 43 CARDEDEU, F.C. C
VALLES, C.AT. B 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 11 LES FRANQUESES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 010 PARETS, C.F. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 74 MANLLEU, A.E.C. C
TONA, U.E. A 100 OAR VIC B
CANOVELLES, U.E. A 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 3 23-10-2022
GRANOLLERS, E.C. D 81 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 51 VALLES, C.AT. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 30 VILANOVA VALLES,C.F. B
PARETS, C.F. C 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
MANLLEU, A.E.C. C 110 TONA, U.E. A
OAR VIC B 53 CANOVELLES, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. B 29 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 4 30-10-2022
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 14 CALDES MONTBUI, C.F. B
VALLES, C.AT. B 33 GRANOLLERS, E.C. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 40 CARDEDEU, F.C. C
VILANOVA VALLES,C.F. B 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 61 LES FRANQUESES, C.F. B
TONA, U.E. A 26 PARETS, C.F. C
CANOVELLES, U.E. A 44 MANLLEU, A.E.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 20 OAR VIC B
Jornada 5 06-11-2022
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 14 VALLES, C.AT. B
GRANOLLERS, E.C. D 72 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. C 41 VILANOVA VALLES,C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 25 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
LES FRANQUESES, C.F. B 15 TONA, U.E. A
PARETS, C.F. C 33 CANOVELLES, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 75 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 51 OAR VIC B
Jornada 6 13-11-2022
VALLES, C.AT. B 26 CALDES MONTBUI, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 73 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 010 GRANOLLERS, E.C. D
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 72 CARDEDEU, F.C. C
TONA, U.E. A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
CANOVELLES, U.E. A 01 LES FRANQUESES, C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 20 PARETS, C.F. C
OAR VIC B 18 MANLLEU, A.E.C. C
Jornada 7 20-11-2022
VALLES, C.AT. B 34 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 23 VILANOVA VALLES,C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D 44 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CARDEDEU, F.C. C 33 TONA, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 31 CANOVELLES, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
PARETS, C.F. C 81 OAR VIC B
CALDES MONTBUI, C.F. B 64 MANLLEU, A.E.C. C
Jornada 8 27-11-2022
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 35 CALDES MONTBUI, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 03 VALLES, C.AT. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 100 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
TONA, U.E. A 40 GRANOLLERS, E.C. D
CANOVELLES, U.E. A 12 CARDEDEU, F.C. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 63 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
OAR VIC B 11 LES FRANQUESES, C.F. B
MANLLEU, A.E.C. C 35 PARETS, C.F. C
Jornada 9 11-12-2022
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 62 VILANOVA VALLES,C.F. B
VALLES, C.AT. B 23 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 06 TONA, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. D 61 CANOVELLES, U.E. A
CARDEDEU, F.C. C 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
OAR VIC B 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
LES FRANQUESES, C.F. B 12 MANLLEU, A.E.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. B 35 PARETS, C.F. C
Jornada 10 18-12-2022
VILANOVA VALLES,C.F. B 08 CALDES MONTBUI, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
TONA, U.E. A 40 VALLES, C.AT. B
CANOVELLES, U.E. A 63 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 16 GRANOLLERS, E.C. D
OAR VIC B 26 CARDEDEU, F.C. C
MANLLEU, A.E.C. C 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
PARETS, C.F. C 61 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 11 08-01-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B 18 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 34 TONA, U.E. A
VALLES, C.AT. B 40 CANOVELLES, U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D 70 OAR VIC B
CARDEDEU, F.C. C 37 MANLLEU, A.E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 19 PARETS, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. B 51 LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 12 15-01-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 53 CALDES MONTBUI, C.F. B
TONA, U.E. A 111 VILANOVA VALLES,C.F. B
CANOVELLES, U.E. A 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 25 VALLES, C.AT. B
OAR VIC B 55 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 15 GRANOLLERS, E.C. D
PARETS, C.F. C 80 CARDEDEU, F.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
Jornada 13 22-01-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A 64 TONA, U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. B 13 CANOVELLES, U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VALLES, C.AT. B 61 OAR VIC B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 52 MANLLEU, A.E.C. C
GRANOLLERS, E.C. D 44 PARETS, C.F. C
CARDEDEU, F.C. C 32 LES FRANQUESES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
Jornada 14 29-01-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B 06 TONA, U.E. A
CANOVELLES, U.E. A 45 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 72 VILANOVA VALLES,C.F. B
OAR VIC B 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 14 VALLES, C.AT. B
PARETS, C.F. C 51 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 01 GRANOLLERS, E.C. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D 72 CARDEDEU, F.C. C
Jornada 15 05-02-2023
TONA, U.E. A - CANOVELLES, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - OAR VIC B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - MANLLEU, A.E.C. C
VALLES, C.AT. B - PARETS, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
CARDEDEU, F.C. C - CALDES MONTBUI, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
GRANOLLERS, E.C. D - CARDEDEU, F.C. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
VALLES, C.AT. B - LES FRANQUESES, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - PARETS, C.F. C
VILANOVA VALLES,C.F. B - MANLLEU, A.E.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - OAR VIC B
TONA, U.E. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 17 26-02-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. D
CARDEDEU, F.C. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - VALLES, C.AT. B
LES FRANQUESES, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PARETS, C.F. C - VILANOVA VALLES,C.F. B
MANLLEU, A.E.C. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OAR VIC B - TONA, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CANOVELLES, U.E. A
Jornada 18 05-03-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. D
VALLES, C.AT. B - CARDEDEU, F.C. C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
VILANOVA VALLES,C.F. B - LES FRANQUESES, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - PARETS, C.F. C
TONA, U.E. A - MANLLEU, A.E.C. C
CANOVELLES, U.E. A - OAR VIC B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 19 12-03-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. D - VALLES, C.AT. B
CARDEDEU, F.C. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - VILANOVA VALLES,C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
PARETS, C.F. C - TONA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C - CANOVELLES, U.E. A
OAR VIC B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 20 19-03-2023
VALLES, C.AT. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. D
VILANOVA VALLES,C.F. B - CARDEDEU, F.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
TONA, U.E. A - LES FRANQUESES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. A - PARETS, C.F. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - MANLLEU, A.E.C. C
OAR VIC B - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 21 26-03-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - VALLES, C.AT. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. D - VILANOVA VALLES,C.F. B
CARDEDEU, F.C. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - TONA, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. A
PARETS, C.F. C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
MANLLEU, A.E.C. C - OAR VIC B
Jornada 22 02-04-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - VALLES, C.AT. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - GRANOLLERS, E.C. D
TONA, U.E. A - CARDEDEU, F.C. C
CANOVELLES, U.E. A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LES FRANQUESES, C.F. B
OAR VIC B - PARETS, C.F. C
MANLLEU, A.E.C. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 23 16-04-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VALLES, C.AT. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
GRANOLLERS, E.C. D - TONA, U.E. A
CARDEDEU, F.C. C - CANOVELLES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B - OAR VIC B
PARETS, C.F. C - MANLLEU, A.E.C. C
Jornada 24 23-04-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VALLES, C.AT. B
TONA, U.E. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - GRANOLLERS, E.C. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CARDEDEU, F.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - OAR VIC B
MANLLEU, A.E.C. C - LES FRANQUESES, C.F. B
PARETS, C.F. C - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 25 30-04-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VALLES, C.AT. B - TONA, U.E. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. D - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C - OAR VIC B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - MANLLEU, A.E.C. C
LES FRANQUESES, C.F. B - PARETS, C.F. C
Jornada 26 07-05-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - VILANOVA VALLES,C.F. B
TONA, U.E. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A - VALLES, C.AT. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
OAR VIC B - GRANOLLERS, E.C. D
MANLLEU, A.E.C. C - CARDEDEU, F.C. C
PARETS, C.F. C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
LES FRANQUESES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 27 14-05-2023
CALDES MONTBUI, C.F. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
VILANOVA VALLES,C.F. B - TONA, U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - CANOVELLES, U.E. A
VALLES, C.AT. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - OAR VIC B
GRANOLLERS, E.C. D - MANLLEU, A.E.C. C
CARDEDEU, F.C. C - PARETS, C.F. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 28 21-05-2023
TONA, U.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
CANOVELLES, U.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
OAR VIC B - VALLES, C.AT. B
MANLLEU, A.E.C. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PARETS, C.F. C - GRANOLLERS, E.C. D
LES FRANQUESES, C.F. B - CARDEDEU, F.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - CALDES MONTBUI, C.F. B
Jornada 29 28-05-2023
TONA, U.E. A - CALDES MONTBUI, C.F. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A - CANOVELLES, U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A - OAR VIC B
VALLES, C.AT. B - MANLLEU, A.E.C. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - PARETS, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. D - LES FRANQUESES, C.F. B
CARDEDEU, F.C. C - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D
Jornada 30 04-06-2023
CANOVELLES, U.E. A - TONA, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC A
OAR VIC B - VILANOVA VALLES,C.F. B
MANLLEU, A.E.C. C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PARETS, C.F. C - VALLES, C.AT. B
LES FRANQUESES, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB D - GRANOLLERS, E.C. D
CALDES MONTBUI, C.F. B - CARDEDEU, F.C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.