Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 20 CAN BUXERES, F.C. B
BUFALÀ, C.F. B 14 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 31 CAN VIDALET, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 111 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CASTELLDEFELS, U.E. C 52 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ESCOLA F. GAVA, C. J 64 ALMEDA, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 24 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANTBOIA, F.C. D 42 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 2 16-10-2022
CAN BUXERES, F.C. B 33 SANTBOIA, F.C. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CAN VIDALET, C.F. A 63 BUFALÀ, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 100 MARIANAO POBLET UD A
ALMEDA, C.D. A 33 CASTELLDEFELS, U.E. C
SANT ILDEFONS, U.E. A 35 ESCOLA F. GAVA, C. J
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 3 23-10-2022
CAN BUXERES, F.C. B 33 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 42 CAN VIDALET, C.F. A
BUFALÀ, C.F. B 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 61 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MARIANAO POBLET UD A 010 ALMEDA, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 42 SANT ILDEFONS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. J 10 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANTBOIA, F.C. D 43 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 4 30-10-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 71 SANTBOIA, F.C. D
CAN VIDALET, C.F. A 52 CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 BUFALÀ, C.F. B
ALMEDA, C.D. A 29 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 111 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 81 CASTELLDEFELS, U.E. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 ESCOLA F. GAVA, C. J
Jornada 5 06-11-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 32 CAN VIDALET, C.F. A
CAN BUXERES, F.C. B 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 70 ESPLUGUENC, C.F.A. A
BUFALÀ, C.F. B 25 ALMEDA, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 40 SANT ILDEFONS, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A 111 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
CASTELLDEFELS, U.E. C 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTBOIA, F.C. D 41 ESCOLA F. GAVA, C. J
Jornada 6 13-11-2022
CAN VIDALET, C.F. A 71 SANTBOIA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN BUXERES, F.C. B
ALMEDA, C.D. A 111 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANT ILDEFONS, U.E. A 34 BUFALÀ, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 43 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 100 MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA F. GAVA, C. J 13 CASTELLDEFELS, U.E. C
Jornada 7 20-11-2022
CAN VIDALET, C.F. A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN BUXERES, F.C. B 32 ALMEDA, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 90 SANT ILDEFONS, U.E. A
BUFALÀ, C.F. B 44 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 70 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A 010 ESCOLA F. GAVA, C. J
SANTBOIA, F.C. D - CASTELLDEFELS, U.E. C
Jornada 8 27-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F 72 SANTBOIA, F.C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 23 CAN VIDALET, C.F. A
ALMEDA, C.D. A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SANT ILDEFONS, U.E. A 34 CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 43 BUFALÀ, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. J 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 100 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 9 11-12-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN VIDALET, C.F. A - ALMEDA, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - SANT ILDEFONS, U.E. A
CAN BUXERES, F.C. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BUFALÀ, C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. J
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
SANTBOIA, F.C. D - MARIANAO POBLET UD A
Jornada 10 18-12-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANTBOIA, F.C. D
ALMEDA, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
SANT ILDEFONS, U.E. A - CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - CAN BUXERES, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. J - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CASTELLDEFELS, U.E. C - BUFALÀ, C.F. B
MARIANAO POBLET UD A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 11 08-01-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ALMEDA, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - SANT ILDEFONS, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAN BUXERES, F.C. B - ESCOLA F. GAVA, C. J
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CASTELLDEFELS, U.E. C
BUFALÀ, C.F. B - MARIANAO POBLET UD A
SANTBOIA, F.C. D - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 12 15-01-2023
ALMEDA, C.D. A - SANTBOIA, F.C. D
SANT ILDEFONS, U.E. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - CAN VIDALET, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. J - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
CASTELLDEFELS, U.E. C - CAN BUXERES, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - BUFALÀ, C.F. B
Jornada 13 22-01-2023
ALMEDA, C.D. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. J
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN BUXERES, F.C. B - MARIANAO POBLET UD A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANTBOIA, F.C. D - BUFALÀ, C.F. B
Jornada 14 29-01-2023
SANTBOIA, F.C. D - SANT ILDEFONS, U.E. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - ALMEDA, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ESCOLA F. GAVA, C. J - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CASTELLDEFELS, U.E. C - CAN VIDALET, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - CAN BUXERES, F.C. B
BUFALÀ, C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 15 05-02-2023
SANT ILDEFONS, U.E. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ALMEDA, C.D. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ESCOLA F. GAVA, C. J
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - CASTELLDEFELS, U.E. C
CAN VIDALET, C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CAN BUXERES, F.C. B - BUFALÀ, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SANTBOIA, F.C. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CAN BUXERES, F.C. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - BUFALÀ, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - MARIANAO POBLET UD A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
ALMEDA, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. J
SANT ILDEFONS, U.E. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 17 26-02-2023
SANTBOIA, F.C. D - CAN BUXERES, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
BUFALÀ, C.F. B - CAN VIDALET, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
MARIANAO POBLET UD A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CASTELLDEFELS, U.E. C - ALMEDA, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. J - SANT ILDEFONS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 18 05-03-2023
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - CAN BUXERES, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - BUFALÀ, C.F. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ALMEDA, C.D. A - MARIANAO POBLET UD A
SANT ILDEFONS, U.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - ESCOLA F. GAVA, C. J
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 19 12-03-2023
SANTBOIA, F.C. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
CAN BUXERES, F.C. B - CAN VIDALET, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
BUFALÀ, C.F. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - ALMEDA, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A - SANT ILDEFONS, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESCOLA F. GAVA, C. J - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 20 19-03-2023
CAN VIDALET, C.F. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - CAN BUXERES, F.C. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ALMEDA, C.D. A - BUFALÀ, C.F. B
SANT ILDEFONS, U.E. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - MARIANAO POBLET UD A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. J - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 21 26-03-2023
SANTBOIA, F.C. D - CAN VIDALET, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CAN BUXERES, F.C. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ALMEDA, C.D. A
BUFALÀ, C.F. B - SANT ILDEFONS, U.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
MARIANAO POBLET UD A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. C - ESCOLA F. GAVA, C. J
Jornada 22 02-04-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - CAN VIDALET, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ALMEDA, C.D. A - CAN BUXERES, F.C. B
SANT ILDEFONS, U.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - BUFALÀ, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. J - MARIANAO POBLET UD A
CASTELLDEFELS, U.E. C - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 23 16-04-2023
SANTBOIA, F.C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
CAN VIDALET, C.F. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - ALMEDA, C.D. A
CAN BUXERES, F.C. B - SANT ILDEFONS, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
BUFALÀ, C.F. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. J
MARIANAO POBLET UD A - CASTELLDEFELS, U.E. C
Jornada 24 23-04-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ALMEDA, C.D. A - CAN VIDALET, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - CAN BUXERES, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ESCOLA F. GAVA, C. J - BUFALÀ, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. C - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 25 30-04-2023
SANTBOIA, F.C. D - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ALMEDA, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
CAN BUXERES, F.C. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ESCOLA F. GAVA, C. J
BUFALÀ, C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - MARIANAO POBLET UD A
Jornada 26 07-05-2023
ALMEDA, C.D. A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - CAN VIDALET, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ESCOLA F. GAVA, C. J - CAN BUXERES, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
MARIANAO POBLET UD A - BUFALÀ, C.F. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 27 14-05-2023
SANTBOIA, F.C. D - ALMEDA, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
CAN VIDALET, C.F. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - ESCOLA F. GAVA, C. J
CAN BUXERES, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - MARIANAO POBLET UD A
BUFALÀ, C.F. B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 28 21-05-2023
SANT ILDEFONS, U.E. A - ALMEDA, C.D. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
ESCOLA F. GAVA, C. J - CAN VIDALET, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
MARIANAO POBLET UD A - CAN BUXERES, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
BUFALÀ, C.F. B - SANTBOIA, F.C. D
Jornada 29 28-05-2023
SANT ILDEFONS, U.E. A - SANTBOIA, F.C. D
ALMEDA, C.D. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F - ESCOLA F. GAVA, C. J
CAN VIDALET, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - MARIANAO POBLET UD A
CAN BUXERES, F.C. B - UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - BUFALÀ, C.F. B
Jornada 30 04-06-2023
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - SANT ILDEFONS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A - ALMEDA, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. J - ESPLUGUENC, C.F.A. A
CASTELLDEFELS, U.E. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA F
MARIANAO POBLET UD A - CAN VIDALET, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
BUFALÀ, C.F. B - CAN BUXERES, F.C. B
SANTBOIA, F.C. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.