Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 15 CASTELLDEFELS, U.E. F
MARC BARTRA 2020, C.F. A 56 ESCOLA F. GAVA, C. I
SANTFELIUENC, F.C. A 44 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 32 PRAT, A.E. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 144 RIBES, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 43 SANTBOIA, F.C. B
IGUALADA, C.F. G 51 BLANCA SUBUR, C.F. C
CUBELLES, C.F. D 78 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 2 16-10-2022
CASTELLDEFELS, U.E. F 85 CUBELLES, C.F. D
ESCOLA F. GAVA, C. I 81 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 41 MARC BARTRA 2020, C.F. A
PRAT, A.E. C 33 SANTFELIUENC, F.C. A
RIBES, C.D. B 25 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
SANTBOIA, F.C. B 40 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
BLANCA SUBUR, C.F. C 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 61 IGUALADA, C.F. G
Jornada 3 23-10-2022
CASTELLDEFELS, U.E. F 43 ESCOLA F. GAVA, C. I
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
MARC BARTRA 2020, C.F. A 08 PRAT, A.E. C
SANTFELIUENC, F.C. A 42 RIBES, C.D. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 14 SANTBOIA, F.C. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 41 BLANCA SUBUR, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CUBELLES, C.F. D 55 IGUALADA, C.F. G
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA F. GAVA, C. I 103 CUBELLES, C.F. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 42 CASTELLDEFELS, U.E. F
PRAT, A.E. C 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
RIBES, C.D. B 21 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANTBOIA, F.C. B 22 SANTFELIUENC, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. C 52 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 07 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. G 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA F. GAVA, C. I 24 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
CASTELLDEFELS, U.E. F 28 PRAT, A.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 24 RIBES, C.D. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A 24 SANTBOIA, F.C. B
SANTFELIUENC, F.C. A 62 BLANCA SUBUR, C.F. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 14 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 115 IGUALADA, C.F. G
CUBELLES, C.F. D 47 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Jornada 6 13-11-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 11 CUBELLES, C.F. D
PRAT, A.E. C 21 ESCOLA F. GAVA, C. I
RIBES, C.D. B 35 CASTELLDEFELS, U.E. F
SANTBOIA, F.C. B 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
BLANCA SUBUR, C.F. C 31 MARC BARTRA 2020, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 32 SANTFELIUENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. G 44 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 56 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Jornada 7 20-11-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C 42 PRAT, A.E. C
ESCOLA F. GAVA, C. I 65 RIBES, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. F 23 SANTBOIA, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D 33 BLANCA SUBUR, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTFELIUENC, F.C. A 12 IGUALADA, C.F. G
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CUBELLES, C.F. D 32 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Jornada 8 27-11-2022
PRAT, A.E. C 91 CUBELLES, C.F. D
RIBES, C.D. B 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANTBOIA, F.C. B 22 ESCOLA F. GAVA, C. I
BLANCA SUBUR, C.F. C 34 CASTELLDEFELS, U.E. F
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 81 ATLETIC SANT JUST . F. C. D
IGUALADA, C.F. G 32 MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 73 SANTFELIUENC, F.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 51 SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Jornada 9 11-12-2022
PRAT, A.E. C - RIBES, C.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SANTBOIA, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. I - BLANCA SUBUR, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. F - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - IGUALADA, C.F. G
MARC BARTRA 2020, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANTFELIUENC, F.C. A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
CUBELLES, C.F. D - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Jornada 10 18-12-2022
RIBES, C.D. B - CUBELLES, C.F. D
SANTBOIA, F.C. B - PRAT, A.E. C
BLANCA SUBUR, C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ESCOLA F. GAVA, C. I
IGUALADA, C.F. G - CASTELLDEFELS, U.E. F
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - SANTFELIUENC, F.C. A
Jornada 11 08-01-2023
RIBES, C.D. B - SANTBOIA, F.C. B
PRAT, A.E. C - BLANCA SUBUR, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. I - IGUALADA, C.F. G
CASTELLDEFELS, U.E. F - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CUBELLES, C.F. D - SANTFELIUENC, F.C. A
Jornada 12 15-01-2023
SANTBOIA, F.C. B - CUBELLES, C.F. D
BLANCA SUBUR, C.F. C - RIBES, C.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - PRAT, A.E. C
IGUALADA, C.F. G - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - ESCOLA F. GAVA, C. I
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. F
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANTFELIUENC, F.C. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
SANTBOIA, F.C. B - BLANCA SUBUR, C.F. C
RIBES, C.D. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
PRAT, A.E. C - IGUALADA, C.F. G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ESCOLA F. GAVA, C. I - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. F - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANTFELIUENC, F.C. A
CUBELLES, C.F. D - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 14 29-01-2023
CUBELLES, C.F. D - BLANCA SUBUR, C.F. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SANTBOIA, F.C. B
IGUALADA, C.F. G - RIBES, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - PRAT, A.E. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. I
SANTFELIUENC, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. F
MARC BARTRA 2020, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Jornada 15 05-02-2023
BLANCA SUBUR, C.F. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANTBOIA, F.C. B - IGUALADA, C.F. G
RIBES, C.D. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
PRAT, A.E. C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. I - SANTFELIUENC, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. F - MARC BARTRA 2020, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - CUBELLES, C.F. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CASTELLDEFELS, U.E. F - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
ESCOLA F. GAVA, C. I - MARC BARTRA 2020, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SANTFELIUENC, F.C. A
PRAT, A.E. C - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
RIBES, C.D. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
SANTBOIA, F.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
BLANCA SUBUR, C.F. C - IGUALADA, C.F. G
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CUBELLES, C.F. D
Jornada 17 26-02-2023
CUBELLES, C.F. D - CASTELLDEFELS, U.E. F
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - ESCOLA F. GAVA, C. I
MARC BARTRA 2020, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANTFELIUENC, F.C. A - PRAT, A.E. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - RIBES, C.D. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - BLANCA SUBUR, C.F. C
IGUALADA, C.F. G - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA F. GAVA, C. I - CASTELLDEFELS, U.E. F
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
PRAT, A.E. C - MARC BARTRA 2020, C.F. A
RIBES, C.D. B - SANTFELIUENC, F.C. A
SANTBOIA, F.C. B - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
IGUALADA, C.F. G - CUBELLES, C.F. D
Jornada 19 12-03-2023
CUBELLES, C.F. D - ESCOLA F. GAVA, C. I
CASTELLDEFELS, U.E. F - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - PRAT, A.E. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - RIBES, C.D. B
SANTFELIUENC, F.C. A - SANTBOIA, F.C. B
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - IGUALADA, C.F. G
Jornada 20 19-03-2023
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - ESCOLA F. GAVA, C. I
PRAT, A.E. C - CASTELLDEFELS, U.E. F
RIBES, C.D. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SANTBOIA, F.C. B - MARC BARTRA 2020, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - SANTFELIUENC, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
IGUALADA, C.F. G - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - CUBELLES, C.F. D
Jornada 21 26-03-2023
CUBELLES, C.F. D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
ESCOLA F. GAVA, C. I - PRAT, A.E. C
CASTELLDEFELS, U.E. F - RIBES, C.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SANTBOIA, F.C. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
SANTFELIUENC, F.C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - IGUALADA, C.F. G
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Jornada 22 02-04-2023
PRAT, A.E. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
RIBES, C.D. B - ESCOLA F. GAVA, C. I
SANTBOIA, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. F
BLANCA SUBUR, C.F. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
IGUALADA, C.F. G - SANTFELIUENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - CUBELLES, C.F. D
Jornada 23 16-04-2023
CUBELLES, C.F. D - PRAT, A.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - RIBES, C.D. B
ESCOLA F. GAVA, C. I - SANTBOIA, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. F - BLANCA SUBUR, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - IGUALADA, C.F. G
SANTFELIUENC, F.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Jornada 24 23-04-2023
RIBES, C.D. B - PRAT, A.E. C
SANTBOIA, F.C. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
BLANCA SUBUR, C.F. C - ESCOLA F. GAVA, C. I
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CASTELLDEFELS, U.E. F
IGUALADA, C.F. G - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - SANTFELIUENC, F.C. A
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - CUBELLES, C.F. D
Jornada 25 30-04-2023
CUBELLES, C.F. D - RIBES, C.D. B
PRAT, A.E. C - SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - BLANCA SUBUR, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. I - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. F - IGUALADA, C.F. G
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
SANTFELIUENC, F.C. A - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
Jornada 26 07-05-2023
SANTBOIA, F.C. B - RIBES, C.D. B
BLANCA SUBUR, C.F. C - PRAT, A.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
IGUALADA, C.F. G - ESCOLA F. GAVA, C. I
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - CASTELLDEFELS, U.E. F
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A - CUBELLES, C.F. D
Jornada 27 14-05-2023
CUBELLES, C.F. D - SANTBOIA, F.C. B
RIBES, C.D. B - BLANCA SUBUR, C.F. C
PRAT, A.E. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - IGUALADA, C.F. G
ESCOLA F. GAVA, C. I - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CASTELLDEFELS, U.E. F - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. A
Jornada 28 21-05-2023
BLANCA SUBUR, C.F. C - SANTBOIA, F.C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - RIBES, C.D. B
IGUALADA, C.F. G - PRAT, A.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. GAVA, C. I
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. F
SANTFELIUENC, F.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
MARC BARTRA 2020, C.F. A - CUBELLES, C.F. D
Jornada 29 28-05-2023
BLANCA SUBUR, C.F. C - CUBELLES, C.F. D
SANTBOIA, F.C. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
RIBES, C.D. B - IGUALADA, C.F. G
PRAT, A.E. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. I - SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. F - SANTFELIUENC, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. D - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 30 04-06-2023
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
IGUALADA, C.F. G - SANTBOIA, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H - RIBES, C.D. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - PRAT, A.E. C
SECTOR MONTSERRATINA U.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA C
SANTFELIUENC, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. I
MARC BARTRA 2020, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. F
CUBELLES, C.F. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.