Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 010 IGUALADA, C.F. D
SANTBOIA, F.C. C 00 ESCOLA F. GAVA, C. F
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 101 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 30 MARIANAO POBLET UD B
PRAT, A.E. B 100 SANTFELIUENC, F.C. B
MARTORELL C.F. B 32 BARCELONA, F.C. E
CASTELLDEFELS, U.E. E 62 BLANCA SUBUR, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 27 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 2 16-10-2022
IGUALADA, C.F. D 71 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. F 61 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 17 SANTBOIA, F.C. C
MARIANAO POBLET UD B 35 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 110 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
BARCELONA, F.C. E 31 PRAT, A.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. B 24 MARTORELL C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 35 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 3 23-10-2022
IGUALADA, C.F. D 91 ESCOLA F. GAVA, C. F
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 74 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SANTBOIA, F.C. C 81 MARIANAO POBLET UD B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 100 SANTFELIUENC, F.C. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 12 BARCELONA, F.C. E
PRAT, A.E. B 40 BLANCA SUBUR, C.F. B
MARTORELL C.F. B 41 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 35 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA F. GAVA, C. F 81 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 212 IGUALADA, C.F. D
MARIANAO POBLET UD B 40 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANTFELIUENC, F.C. B 010 SANTBOIA, F.C. C
BARCELONA, F.C. E 61 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. B 12 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 26 PRAT, A.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 15 MARTORELL C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA F. GAVA, C. F 63 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
IGUALADA, C.F. D 52 MARIANAO POBLET UD B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 122 SANTFELIUENC, F.C. B
SANTBOIA, F.C. C 07 BARCELONA, F.C. E
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 34 BLANCA SUBUR, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 31 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
PRAT, A.E. B 25 CASTELLDEFELS, U.E. E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 07 MARTORELL C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 77 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MARIANAO POBLET UD B 12 ESCOLA F. GAVA, C. F
SANTFELIUENC, F.C. B 17 IGUALADA, C.F. D
BARCELONA, F.C. E 111 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
BLANCA SUBUR, C.F. B 22 SANTBOIA, F.C. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 42 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. E 44 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
MARTORELL C.F. B 43 PRAT, A.E. B
Jornada 7 20-11-2022
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B 24 MARIANAO POBLET UD B
ESCOLA F. GAVA, C. F 100 SANTFELIUENC, F.C. B
IGUALADA, C.F. D 51 BARCELONA, F.C. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 25 BLANCA SUBUR, C.F. B
SANTBOIA, F.C. C 12 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 45 CASTELLDEFELS, U.E. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B 18 MARTORELL C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 03 PRAT, A.E. B
Jornada 8 27-11-2022
MARIANAO POBLET UD B 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. B 110 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
BARCELONA, F.C. E 80 ESCOLA F. GAVA, C. F
BLANCA SUBUR, C.F. B 03 IGUALADA, C.F. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 24 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
CASTELLDEFELS, U.E. E 23 SANTBOIA, F.C. C
MARTORELL C.F. B 71 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PRAT, A.E. B 70 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
Jornada 9 11-12-2022
MARIANAO POBLET UD B - SANTFELIUENC, F.C. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - BARCELONA, F.C. E
ESCOLA F. GAVA, C. F - BLANCA SUBUR, C.F. B
IGUALADA, C.F. D - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - CASTELLDEFELS, U.E. E
SANTBOIA, F.C. C - MARTORELL C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - PRAT, A.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
Jornada 10 18-12-2022
SANTFELIUENC, F.C. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. E - MARIANAO POBLET UD B
BLANCA SUBUR, C.F. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. GAVA, C. F
CASTELLDEFELS, U.E. E - IGUALADA, C.F. D
MARTORELL C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
PRAT, A.E. B - SANTBOIA, F.C. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 11 08-01-2023
SANTFELIUENC, F.C. B - BARCELONA, F.C. E
MARIANAO POBLET UD B - BLANCA SUBUR, C.F. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. F - CASTELLDEFELS, U.E. E
IGUALADA, C.F. D - MARTORELL C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - PRAT, A.E. B
SANTBOIA, F.C. C - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 12 15-01-2023
BARCELONA, F.C. E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. B - SANTFELIUENC, F.C. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - MARIANAO POBLET UD B
CASTELLDEFELS, U.E. E - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
MARTORELL C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. F
PRAT, A.E. B - IGUALADA, C.F. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - SANTBOIA, F.C. C
Jornada 13 22-01-2023
BARCELONA, F.C. E - BLANCA SUBUR, C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
MARIANAO POBLET UD B - CASTELLDEFELS, U.E. E
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - MARTORELL C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. F - PRAT, A.E. B
IGUALADA, C.F. D - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANTBOIA, F.C. C
Jornada 14 29-01-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - BLANCA SUBUR, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - BARCELONA, F.C. E
CASTELLDEFELS, U.E. E - SANTFELIUENC, F.C. B
MARTORELL C.F. B - MARIANAO POBLET UD B
PRAT, A.E. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - ESCOLA F. GAVA, C. F
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - IGUALADA, C.F. D
SANTBOIA, F.C. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Jornada 15 05-02-2023
BLANCA SUBUR, C.F. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. E - CASTELLDEFELS, U.E. E
SANTFELIUENC, F.C. B - MARTORELL C.F. B
MARIANAO POBLET UD B - PRAT, A.E. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
ESCOLA F. GAVA, C. F - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
IGUALADA, C.F. D - SANTBOIA, F.C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
IGUALADA, C.F. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
ESCOLA F. GAVA, C. F - SANTBOIA, F.C. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MARIANAO POBLET UD B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SANTFELIUENC, F.C. B - PRAT, A.E. B
BARCELONA, F.C. E - MARTORELL C.F. B
BLANCA SUBUR, C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. E
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 17 26-02-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - ESCOLA F. GAVA, C. F
SANTBOIA, F.C. C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - MARIANAO POBLET UD B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - SANTFELIUENC, F.C. B
PRAT, A.E. B - BARCELONA, F.C. E
MARTORELL C.F. B - BLANCA SUBUR, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA F. GAVA, C. F - IGUALADA, C.F. D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
MARIANAO POBLET UD B - SANTBOIA, F.C. C
SANTFELIUENC, F.C. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
BARCELONA, F.C. E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
BLANCA SUBUR, C.F. B - PRAT, A.E. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - MARTORELL C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 19 12-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. F
IGUALADA, C.F. D - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - MARIANAO POBLET UD B
SANTBOIA, F.C. C - SANTFELIUENC, F.C. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - BARCELONA, F.C. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - BLANCA SUBUR, C.F. B
PRAT, A.E. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
MARTORELL C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 20 19-03-2023
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - ESCOLA F. GAVA, C. F
MARIANAO POBLET UD B - IGUALADA, C.F. D
SANTFELIUENC, F.C. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
BARCELONA, F.C. E - SANTBOIA, F.C. C
BLANCA SUBUR, C.F. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
CASTELLDEFELS, U.E. E - PRAT, A.E. B
MARTORELL C.F. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 21 26-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. F - MARIANAO POBLET UD B
IGUALADA, C.F. D - SANTFELIUENC, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - BARCELONA, F.C. E
SANTBOIA, F.C. C - BLANCA SUBUR, C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - CASTELLDEFELS, U.E. E
PRAT, A.E. B - MARTORELL C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
MARIANAO POBLET UD B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
SANTFELIUENC, F.C. B - ESCOLA F. GAVA, C. F
BARCELONA, F.C. E - IGUALADA, C.F. D
BLANCA SUBUR, C.F. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - SANTBOIA, F.C. C
CASTELLDEFELS, U.E. E - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MARTORELL C.F. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
PRAT, A.E. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 23 16-04-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - MARIANAO POBLET UD B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - SANTFELIUENC, F.C. B
ESCOLA F. GAVA, C. F - BARCELONA, F.C. E
IGUALADA, C.F. D - BLANCA SUBUR, C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANTBOIA, F.C. C - CASTELLDEFELS, U.E. E
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - MARTORELL C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - PRAT, A.E. B
Jornada 24 23-04-2023
SANTFELIUENC, F.C. B - MARIANAO POBLET UD B
BARCELONA, F.C. E - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
BLANCA SUBUR, C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. F
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - IGUALADA, C.F. D
CASTELLDEFELS, U.E. E - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
MARTORELL C.F. B - SANTBOIA, F.C. C
PRAT, A.E. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 25 30-04-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. B
MARIANAO POBLET UD B - BARCELONA, F.C. E
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - BLANCA SUBUR, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. F - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. D - CASTELLDEFELS, U.E. E
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - MARTORELL C.F. B
SANTBOIA, F.C. C - PRAT, A.E. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
Jornada 26 07-05-2023
BARCELONA, F.C. E - SANTFELIUENC, F.C. B
BLANCA SUBUR, C.F. B - MARIANAO POBLET UD B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
CASTELLDEFELS, U.E. E - ESCOLA F. GAVA, C. F
MARTORELL C.F. B - IGUALADA, C.F. D
PRAT, A.E. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - SANTBOIA, F.C. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 27 14-05-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - BARCELONA, F.C. E
SANTFELIUENC, F.C. B - BLANCA SUBUR, C.F. B
MARIANAO POBLET UD B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - CASTELLDEFELS, U.E. E
ESCOLA F. GAVA, C. F - MARTORELL C.F. B
IGUALADA, C.F. D - PRAT, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
SANTBOIA, F.C. C - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 28 21-05-2023
BLANCA SUBUR, C.F. B - BARCELONA, F.C. E
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - SANTFELIUENC, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - MARIANAO POBLET UD B
MARTORELL C.F. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
PRAT, A.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. F
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - IGUALADA, C.F. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANTBOIA, F.C. C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 29 28-05-2023
BLANCA SUBUR, C.F. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. E - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANTFELIUENC, F.C. B - CASTELLDEFELS, U.E. E
MARIANAO POBLET UD B - MARTORELL C.F. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B - PRAT, A.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. F - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B
IGUALADA, C.F. D - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E - SANTBOIA, F.C. C
Jornada 30 04-06-2023
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - BLANCA SUBUR, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - BARCELONA, F.C. E
MARTORELL C.F. B - SANTFELIUENC, F.C. B
PRAT, A.E. B - MARIANAO POBLET UD B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. F
SANTBOIA, F.C. C - IGUALADA, C.F. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.