Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
PLA URGELL, C.E. B 91 ALCOLETGE, AE. B
SEGRE, AT. E 62 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D 72 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C C 30 BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C 19 MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B 50 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
FIF LLEIDA, C.E. C 35 AEM, S.E. E
Jornada 2 16-10-2022
ALCOLETGE, AE. B 211 FIF LLEIDA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 13 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 26 SEGRE, AT. E
BALAFIA, C.F.U.E. C 10 ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
MOLLERUSSA C.F.J. C 122 ESCOLA F. CERVERA,C C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C 23 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
AEM, S.E. E 65 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
Jornada 3 23-10-2022
ALCOLETGE, AE. B 43 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
PLA URGELL, C.E. B 111 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
SEGRE, AT. E 92 BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D 010 MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F. CERVERA,C C 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C 16 AEM, S.E. E
FIF LLEIDA, C.E. C 28 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
Jornada 4 30-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 03 FIF LLEIDA, C.E. C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 311 ALCOLETGE, AE. B
BALAFIA, C.F.U.E. C 03 PLA URGELL, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. C 61 SEGRE, AT. E
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C 42 ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
AEM, S.E. E 100 ESCOLA F. CERVERA,C C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B 90 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
Jornada 5 06-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 81 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ALCOLETGE, AE. B 56 BALAFIA, C.F.U.E. C
PLA URGELL, C.E. B 43 MOLLERUSSA C.F.J. C
SEGRE, AT. E 33 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D 010 AEM, S.E. E
ESCOLA F. CERVERA,C C 19 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. C 50 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 211 FIF LLEIDA, C.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. C 11 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ALCOLETGE, AE. B 010 MOLLERUSSA C.F.J. C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C 11 PLA URGELL, C.E. B
AEM, S.E. E 71 SEGRE, AT. E
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B 91 ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C 30 ESCOLA F. CERVERA,C C
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA F. RIALP, C.E. A BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 35 MOLLERUSSA C.F.J. C
ALCOLETGE, AE. B 37 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
PLA URGELL, C.E. B 10 AEM, S.E. E
SEGRE, AT. E 23 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D 54 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
FIF LLEIDA, C.E. C 52 ESCOLA F. CERVERA,C C
Jornada 8 27-11-2022
BALAFIA, C.F.U.E. C 26 FIF LLEIDA, C.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. C 111 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C 12 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
AEM, S.E. E 133 ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B 32 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C 43 SEGRE, AT. E
ESCOLA F. CERVERA,C C 80 ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
Jornada 9 11-12-2022
BALAFIA, C.F.U.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B 19 AEM, S.E. E
ALCOLETGE, AE. B 010 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. B 43 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
SEGRE, AT. E - ESCOLA F. CERVERA,C C
FIF LLEIDA, C.E. C 90 ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
Jornada 10 18-12-2022
MOLLERUSSA C.F.J. C - FIF LLEIDA, C.E. C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - BALAFIA, C.F.U.E. C
AEM, S.E. E - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - SEGRE, AT. E
Jornada 11 08-01-2023
MOLLERUSSA C.F.J. C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
BALAFIA, C.F.U.E. C - AEM, S.E. E
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
FIF LLEIDA, C.E. C - SEGRE, AT. E
Jornada 12 15-01-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
AEM, S.E. E - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - ALCOLETGE, AE. B
SEGRE, AT. E - PLA URGELL, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - AEM, S.E. E
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
ALCOLETGE, AE. B - SEGRE, AT. E
PLA URGELL, C.E. B - FIF LLEIDA, C.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
ALCOLETGE, AE. B - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - SEGRE, AT. E
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C C
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
AEM, S.E. E - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 15 05-02-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - ALCOLETGE, AE. B
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
SEGRE, AT. E - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C C - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - AEM, S.E. E
Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - PLA URGELL, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. C - SEGRE, AT. E
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - ESCOLA F. CERVERA,C C
AEM, S.E. E - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 17 26-02-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
PLA URGELL, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. C
SEGRE, AT. E - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA F. CERVERA,C C - AEM, S.E. E
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
Jornada 18 05-03-2023
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
BALAFIA, C.F.U.E. C - ALCOLETGE, AE. B
MOLLERUSSA C.F.J. C - PLA URGELL, C.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - SEGRE, AT. E
AEM, S.E. E - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 19 12-03-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - BALAFIA, C.F.U.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. C - ALCOLETGE, AE. B
PLA URGELL, C.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
SEGRE, AT. E - AEM, S.E. E
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
Jornada 20 19-03-2023
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - ALCOLETGE, AE. B
AEM, S.E. E - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - SEGRE, AT. E
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
ESCOLA F. CERVERA,C C - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 21 26-03-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ALCOLETGE, AE. B - AEM, S.E. E
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
SEGRE, AT. E - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - ESCOLA F. CERVERA,C C
Jornada 22 02-04-2023
MOLLERUSSA C.F.J. C - BALAFIA, C.F.U.E. C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
AEM, S.E. E - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C C - SEGRE, AT. E
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 23 16-04-2023
FIF LLEIDA, C.E. C - MOLLERUSSA C.F.J. C
BALAFIA, C.F.U.E. C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - AEM, S.E. E
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C C
SEGRE, AT. E - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
Jornada 24 23-04-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - MOLLERUSSA C.F.J. C
AEM, S.E. E - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
ESCOLA F. CERVERA,C C - ALCOLETGE, AE. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - PLA URGELL, C.E. B
SEGRE, AT. E - FIF LLEIDA, C.E. C
Jornada 25 30-04-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C - FIF LLEIDA, C.E. C
MOLLERUSSA C.F.J. C - AEM, S.E. E
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B - ESCOLA F. CERVERA,C C
ALCOLETGE, AE. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. D
PLA URGELL, C.E. B - SEGRE, AT. E
Jornada 26 07-05-2023
AEM, S.E. E - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. C
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA C - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. D - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA B
SEGRE, AT. E - ALCOLETGE, AE. B
FIF LLEIDA, C.E. C - PLA URGELL, C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.