Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 23 ESCOLA F. GAVA, C. G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 46 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
RIBES, C.D. A 25 CASTELLDEFELS, U.E. D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 77 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 12 VILANOVA GELTRU C.F. A
BEGUES, C.F. A 35 MARC BARTRA 2020, C.F. B
IGUALADA, C.F. E 111 CUBELLES, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. A 25 SITGES, U.E. B
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA F. GAVA, C. G 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 51 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CASTELLDEFELS, U.E. D 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SANT SADURNI, U.E. A 23 RIBES, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 122 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
MARC BARTRA 2020, C.F. B 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CUBELLES, C.F. C 64 BEGUES, C.F. A
SITGES, U.E. B 80 IGUALADA, C.F. E
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA F. GAVA, C. G 62 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 04 CASTELLDEFELS, U.E. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 17 SANT SADURNI, U.E. A
RIBES, C.D. A 12 VILANOVA GELTRU C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 111 MARC BARTRA 2020, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 111 CUBELLES, C.F. C
BEGUES, C.F. A 111 SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 32 IGUALADA, C.F. E
Jornada 4 30-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 02 BLANCA SUBUR, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 11 ESCOLA F. GAVA, C. G
SANT SADURNI, U.E. A 42 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
MARC BARTRA 2020, C.F. B 110 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. C 212 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SITGES, U.E. B 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
IGUALADA, C.F. E 111 BEGUES, C.F. A
Jornada 5 06-11-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 06 CASTELLDEFELS, U.E. D
ESCOLA F. GAVA, C. G 31 SANT SADURNI, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 19 VILANOVA GELTRU C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 70 MARC BARTRA 2020, C.F. B
RIBES, C.D. A 111 CUBELLES, C.F. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 43 SITGES, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 31 IGUALADA, C.F. E
BLANCA SUBUR, C.F. A 100 BEGUES, C.F. A
Jornada 6 13-11-2022
CASTELLDEFELS, U.E. D 21 BLANCA SUBUR, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A 44 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
VILANOVA GELTRU C.F. A 41 ESCOLA F. GAVA, C. G
MARC BARTRA 2020, C.F. B 03 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CUBELLES, C.F. C 54 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SITGES, U.E. B 61 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. E 511 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BEGUES, C.F. A 28 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 7 20-11-2022
CASTELLDEFELS, U.E. D 40 SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 08 VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. G 100 MARC BARTRA 2020, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 42 CUBELLES, C.F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B 63 SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. A 40 IGUALADA, C.F. E
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 100 BEGUES, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A 52 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 8 27-11-2022
SANT SADURNI, U.E. A 11 BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 33 CASTELLDEFELS, U.E. D
MARC BARTRA 2020, C.F. B 310 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
CUBELLES, C.F. C 010 ESCOLA F. GAVA, C. G
SITGES, U.E. B 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
IGUALADA, C.F. E 60 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
BEGUES, C.F. A 010 RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 57 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 9 11-12-2022
SANT SADURNI, U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D - MARC BARTRA 2020, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - CUBELLES, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. G - SITGES, U.E. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - IGUALADA, C.F. E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - BEGUES, C.F. A
RIBES, C.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BLANCA SUBUR, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 10 18-12-2022
VILANOVA GELTRU C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. B - SANT SADURNI, U.E. A
CUBELLES, C.F. C - CASTELLDEFELS, U.E. D
SITGES, U.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
IGUALADA, C.F. E - ESCOLA F. GAVA, C. G
BEGUES, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - RIBES, C.D. A
Jornada 11 08-01-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - MARC BARTRA 2020, C.F. B
SANT SADURNI, U.E. A - CUBELLES, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D - SITGES, U.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - IGUALADA, C.F. E
ESCOLA F. GAVA, C. G - BEGUES, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BLANCA SUBUR, C.F. A - RIBES, C.D. A
Jornada 12 15-01-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
CUBELLES, C.F. C - VILANOVA GELTRU C.F. A
SITGES, U.E. B - SANT SADURNI, U.E. A
IGUALADA, C.F. E - CASTELLDEFELS, U.E. D
BEGUES, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - ESCOLA F. GAVA, C. G
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
RIBES, C.D. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
Jornada 13 22-01-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. B - CUBELLES, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. A - SITGES, U.E. B
SANT SADURNI, U.E. A - IGUALADA, C.F. E
CASTELLDEFELS, U.E. D - BEGUES, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ESCOLA F. GAVA, C. G - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - RIBES, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
Jornada 14 29-01-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - CUBELLES, C.F. C
SITGES, U.E. B - MARC BARTRA 2020, C.F. B
IGUALADA, C.F. E - VILANOVA GELTRU C.F. A
BEGUES, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - CASTELLDEFELS, U.E. D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
RIBES, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Jornada 15 05-02-2023
CUBELLES, C.F. C - SITGES, U.E. B
MARC BARTRA 2020, C.F. B - IGUALADA, C.F. E
VILANOVA GELTRU C.F. A - BEGUES, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CASTELLDEFELS, U.E. D - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. G - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - BLANCA SUBUR, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA F. GAVA, C. G - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
CASTELLDEFELS, U.E. D - RIBES, C.D. A
SANT SADURNI, U.E. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
VILANOVA GELTRU C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
MARC BARTRA 2020, C.F. B - BEGUES, C.F. A
CUBELLES, C.F. C - IGUALADA, C.F. E
SITGES, U.E. B - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 17 26-02-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. G
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - CASTELLDEFELS, U.E. D
RIBES, C.D. A - SANT SADURNI, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - MARC BARTRA 2020, C.F. B
BEGUES, C.F. A - CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. E - SITGES, U.E. B
Jornada 18 05-03-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - ESCOLA F. GAVA, C. G
CASTELLDEFELS, U.E. D - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SANT SADURNI, U.E. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
VILANOVA GELTRU C.F. A - RIBES, C.D. A
MARC BARTRA 2020, C.F. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. C - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SITGES, U.E. B - BEGUES, C.F. A
IGUALADA, C.F. E - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 19 12-03-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
ESCOLA F. GAVA, C. G - CASTELLDEFELS, U.E. D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SANT SADURNI, U.E. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - VILANOVA GELTRU C.F. A
RIBES, C.D. A - MARC BARTRA 2020, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - CUBELLES, C.F. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - SITGES, U.E. B
BEGUES, C.F. A - IGUALADA, C.F. E
Jornada 20 19-03-2023
CASTELLDEFELS, U.E. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SANT SADURNI, U.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. G
VILANOVA GELTRU C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
MARC BARTRA 2020, C.F. B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
CUBELLES, C.F. C - RIBES, C.D. A
SITGES, U.E. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. E - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
BEGUES, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 21 26-03-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SANT SADURNI, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. G - VILANOVA GELTRU C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - MARC BARTRA 2020, C.F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - CUBELLES, C.F. C
RIBES, C.D. A - SITGES, U.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - IGUALADA, C.F. E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - BEGUES, C.F. A
Jornada 22 02-04-2023
SANT SADURNI, U.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
VILANOVA GELTRU C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
MARC BARTRA 2020, C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. G
CUBELLES, C.F. C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SITGES, U.E. B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
IGUALADA, C.F. E - RIBES, C.D. A
BEGUES, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 23 16-04-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. D - VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - MARC BARTRA 2020, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. G - CUBELLES, C.F. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SITGES, U.E. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - IGUALADA, C.F. E
RIBES, C.D. A - BEGUES, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Jornada 24 23-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - SANT SADURNI, U.E. A
MARC BARTRA 2020, C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
CUBELLES, C.F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SITGES, U.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. G
IGUALADA, C.F. E - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
BEGUES, C.F. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - RIBES, C.D. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 25 30-04-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
SANT SADURNI, U.E. A - MARC BARTRA 2020, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - CUBELLES, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SITGES, U.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. G - IGUALADA, C.F. E
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - BEGUES, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
RIBES, C.D. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 26 07-05-2023
MARC BARTRA 2020, C.F. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
CUBELLES, C.F. C - SANT SADURNI, U.E. A
SITGES, U.E. B - CASTELLDEFELS, U.E. D
IGUALADA, C.F. E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
BEGUES, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. G
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
RIBES, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 27 14-05-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - MARC BARTRA 2020, C.F. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - CUBELLES, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. A - SITGES, U.E. B
CASTELLDEFELS, U.E. D - IGUALADA, C.F. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - BEGUES, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. G - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - RIBES, C.D. A
Jornada 28 21-05-2023
CUBELLES, C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. B
SITGES, U.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
IGUALADA, C.F. E - SANT SADURNI, U.E. A
BEGUES, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - ESCOLA F. GAVA, C. G
RIBES, C.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 29 28-05-2023
CUBELLES, C.F. C - BLANCA SUBUR, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. B - SITGES, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - IGUALADA, C.F. E
SANT SADURNI, U.E. A - BEGUES, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. GAVA, C. G - RIBES, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B
Jornada 30 04-06-2023
SITGES, U.E. B - CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. E - MARC BARTRA 2020, C.F. B
BEGUES, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B - SANT SADURNI, U.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - CASTELLDEFELS, U.E. D
RIBES, C.D. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB B - ESCOLA F. GAVA, C. G
BLANCA SUBUR, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.