Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
BERGA, C.E. C 14 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 43 GIMNASTIC MANRESA, C. F
MAURINA EGARA, C.F. A 73 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JOANENC, F.C. C 18 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JUNIOR,C.F. B 22 NATACIO TERRASSA, C C
CAN TRIAS, U.D. A 38 SAN CRISTOBAL, C.P. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 26 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 73 MANRESA, C.E. E
Jornada 2 16-10-2022
CAN PARELLADA, C.D. A 45 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
GIMNASTIC MANRESA, C. F 32 BERGA, C.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 06 SAN LORENZO, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 71 MAURINA EGARA, C.F. A
JUNIOR,C.F. B 52 JOANENC, F.C. C
SAN CRISTOBAL, C.P. A 33 NATACIO TERRASSA, C C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 52 CAN TRIAS, U.D. A
MANRESA, C.E. E 60 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
Jornada 3 23-10-2022
CAN PARELLADA, C.D. A 18 GIMNASTIC MANRESA, C. F
BERGA, C.E. C 17 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SAN LORENZO, U.D. A 44 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
MAURINA EGARA, C.F. A 05 JUNIOR,C.F. B
JOANENC, F.C. C 01 SAN CRISTOBAL, C.P. A
NATACIO TERRASSA, C C 36 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CAN TRIAS, U.D. A 16 MANRESA, C.E. E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 64 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
Jornada 4 30-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. F 47 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 15 CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 40 BERGA, C.E. C
JUNIOR,C.F. B 62 SAN LORENZO, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 100 MAURINA EGARA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 42 JOANENC, F.C. C
MANRESA, C.E. E 55 NATACIO TERRASSA, C C
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 73 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 5 06-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. F 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
CAN PARELLADA, C.D. A 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
BERGA, C.E. C 19 JUNIOR,C.F. B
SAN LORENZO, U.D. A 17 SAN CRISTOBAL, C.P. A
MAURINA EGARA, C.F. A 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
JOANENC, F.C. C 26 MANRESA, C.E. E
NATACIO TERRASSA, C C 61 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 91 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 6 13-11-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 16 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 22 GIMNASTIC MANRESA, C. F
JUNIOR,C.F. B 42 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 101 BERGA, C.E. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 51 SAN LORENZO, U.D. A
MANRESA, C.E. E 71 MAURINA EGARA, C.F. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 21 JOANENC, F.C. C
CAN TRIAS, U.D. A 29 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 7 20-11-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 34 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
GIMNASTIC MANRESA, C. F 34 JUNIOR,C.F. B
CAN PARELLADA, C.D. A 18 SAN CRISTOBAL, C.P. A
BERGA, C.E. C 26 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
SAN LORENZO, U.D. A 41 MANRESA, C.E. E
MAURINA EGARA, C.F. A 45 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
JOANENC, F.C. C 42 CAN TRIAS, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 84 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 8 27-11-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 55 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
JUNIOR,C.F. B 70 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SAN CRISTOBAL, C.P. A 81 GIMNASTIC MANRESA, C. F
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 44 CAN PARELLADA, C.D. A
MANRESA, C.E. E 20 BERGA, C.E. C
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 36 SAN LORENZO, U.D. A
CAN TRIAS, U.D. A 33 MAURINA EGARA, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C 30 JOANENC, F.C. C
Jornada 9 11-12-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 16 JUNIOR,C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 49 SAN CRISTOBAL, C.P. A
GIMNASTIC MANRESA, C. F 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CAN PARELLADA, C.D. A 42 MANRESA, C.E. E
BERGA, C.E. C 34 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
SAN LORENZO, U.D. A 96 CAN TRIAS, U.D. A
MAURINA EGARA, C.F. A 09 NATACIO TERRASSA, C C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 111 JOANENC, F.C. C
Jornada 10 18-12-2022
JUNIOR,C.F. B 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
SAN CRISTOBAL, C.P. A 111 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 92 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MANRESA, C.E. E 22 GIMNASTIC MANRESA, C. F
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 46 CAN PARELLADA, C.D. A
CAN TRIAS, U.D. A 43 BERGA, C.E. C
NATACIO TERRASSA, C C 62 SAN LORENZO, U.D. A
JOANENC, F.C. C 43 MAURINA EGARA, C.F. A
Jornada 11 08-01-2023
JUNIOR,C.F. B 16 SAN CRISTOBAL, C.P. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 28 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 25 MANRESA, C.E. E
GIMNASTIC MANRESA, C. F 53 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
CAN PARELLADA, C.D. A 104 CAN TRIAS, U.D. A
BERGA, C.E. C 19 NATACIO TERRASSA, C C
SAN LORENZO, U.D. A 72 JOANENC, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 100 MAURINA EGARA, C.F. A
Jornada 12 15-01-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 41 JUNIOR,C.F. B
MANRESA, C.E. E 15 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
CAN TRIAS, U.D. A 15 GIMNASTIC MANRESA, C. F
NATACIO TERRASSA, C C 93 CAN PARELLADA, C.D. A
JOANENC, F.C. C 40 BERGA, C.E. C
MAURINA EGARA, C.F. A 11 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 13 22-01-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
JUNIOR,C.F. B 62 MANRESA, C.E. E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 101 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 31 CAN TRIAS, U.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. F 26 NATACIO TERRASSA, C C
CAN PARELLADA, C.D. A 100 JOANENC, F.C. C
BERGA, C.E. C 23 MAURINA EGARA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 81 SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 14 29-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
MANRESA, C.E. E 18 SAN CRISTOBAL, C.P. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A 02 JUNIOR,C.F. B
CAN TRIAS, U.D. A 16 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
NATACIO TERRASSA, C C 72 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JOANENC, F.C. C 33 GIMNASTIC MANRESA, C. F
MAURINA EGARA, C.F. A 15 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 41 BERGA, C.E. C
Jornada 15 05-02-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 10 MANRESA, C.E. E
SAN CRISTOBAL, C.P. A 92 ESCOLA F. VILADECAVALLS A
JUNIOR,C.F. B 51 CAN TRIAS, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 24 NATACIO TERRASSA, C C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 62 JOANENC, F.C. C
GIMNASTIC MANRESA, C. F 31 MAURINA EGARA, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 24 SAN LORENZO, U.D. A
BERGA, C.E. C 110 SANT CUGAT FUTBOL CLUB F

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CAN PARELLADA, C.D. A - BERGA, C.E. C
GIMNASTIC MANRESA, C. F - SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - MAURINA EGARA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - JOANENC, F.C. C
NATACIO TERRASSA, C C - JUNIOR,C.F. B
SAN CRISTOBAL, C.P. A - CAN TRIAS, U.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
MANRESA, C.E. E - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 17 26-02-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - CAN PARELLADA, C.D. A
BERGA, C.E. C - GIMNASTIC MANRESA, C. F
SAN LORENZO, U.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MAURINA EGARA, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JOANENC, F.C. C - JUNIOR,C.F. B
NATACIO TERRASSA, C C - SAN CRISTOBAL, C.P. A
CAN TRIAS, U.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - MANRESA, C.E. E
Jornada 18 05-03-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. F - CAN PARELLADA, C.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - BERGA, C.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - SAN LORENZO, U.D. A
JUNIOR,C.F. B - MAURINA EGARA, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A - JOANENC, F.C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - NATACIO TERRASSA, C C
MANRESA, C.E. E - CAN TRIAS, U.D. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 19 12-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - GIMNASTIC MANRESA, C. F
CAN PARELLADA, C.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
BERGA, C.E. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SAN LORENZO, U.D. A - JUNIOR,C.F. B
MAURINA EGARA, C.F. A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
JOANENC, F.C. C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
NATACIO TERRASSA, C C - MANRESA, C.E. E
CAN TRIAS, U.D. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
Jornada 20 19-03-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - GIMNASTIC MANRESA, C. F
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - CAN PARELLADA, C.D. A
JUNIOR,C.F. B - BERGA, C.E. C
SAN CRISTOBAL, C.P. A - SAN LORENZO, U.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - MAURINA EGARA, C.F. A
MANRESA, C.E. E - JOANENC, F.C. C
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - NATACIO TERRASSA, C C
CAN TRIAS, U.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 21 26-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN PARELLADA, C.D. A - JUNIOR,C.F. B
BERGA, C.E. C - SAN CRISTOBAL, C.P. A
SAN LORENZO, U.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
MAURINA EGARA, C.F. A - MANRESA, C.E. E
JOANENC, F.C. C - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
NATACIO TERRASSA, C C - CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 22 02-04-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JUNIOR,C.F. B - GIMNASTIC MANRESA, C. F
SAN CRISTOBAL, C.P. A - CAN PARELLADA, C.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - BERGA, C.E. C
MANRESA, C.E. E - SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - MAURINA EGARA, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A - JOANENC, F.C. C
NATACIO TERRASSA, C C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 23 16-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - JUNIOR,C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. F - SAN CRISTOBAL, C.P. A
CAN PARELLADA, C.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
BERGA, C.E. C - MANRESA, C.E. E
SAN LORENZO, U.D. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
MAURINA EGARA, C.F. A - CAN TRIAS, U.D. A
JOANENC, F.C. C - NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 24 23-04-2023
JUNIOR,C.F. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SAN CRISTOBAL, C.P. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - GIMNASTIC MANRESA, C. F
MANRESA, C.E. E - CAN PARELLADA, C.D. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - BERGA, C.E. C
CAN TRIAS, U.D. A - SAN LORENZO, U.D. A
NATACIO TERRASSA, C C - MAURINA EGARA, C.F. A
JOANENC, F.C. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 25 30-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - SAN CRISTOBAL, C.P. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
GIMNASTIC MANRESA, C. F - MANRESA, C.E. E
CAN PARELLADA, C.D. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
BERGA, C.E. C - CAN TRIAS, U.D. A
SAN LORENZO, U.D. A - NATACIO TERRASSA, C C
MAURINA EGARA, C.F. A - JOANENC, F.C. C
Jornada 26 07-05-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. A - JUNIOR,C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
MANRESA, C.E. E - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - GIMNASTIC MANRESA, C. F
CAN TRIAS, U.D. A - CAN PARELLADA, C.D. A
NATACIO TERRASSA, C C - BERGA, C.E. C
JOANENC, F.C. C - SAN LORENZO, U.D. A
MAURINA EGARA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 27 14-05-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - SAN CRISTOBAL, C.P. A
JUNIOR,C.F. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - MANRESA, C.E. E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
GIMNASTIC MANRESA, C. F - CAN TRIAS, U.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A - NATACIO TERRASSA, C C
BERGA, C.E. C - JOANENC, F.C. C
SAN LORENZO, U.D. A - MAURINA EGARA, C.F. A
Jornada 28 21-05-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - SAN CRISTOBAL, C.P. A
MANRESA, C.E. E - JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN TRIAS, U.D. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
NATACIO TERRASSA, C C - GIMNASTIC MANRESA, C. F
JOANENC, F.C. C - CAN PARELLADA, C.D. A
MAURINA EGARA, C.F. A - BERGA, C.E. C
SAN LORENZO, U.D. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
Jornada 29 28-05-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - SANT CUGAT FUTBOL CLUB F
SAN CRISTOBAL, C.P. A - MANRESA, C.E. E
JUNIOR,C.F. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - CAN TRIAS, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B - NATACIO TERRASSA, C C
GIMNASTIC MANRESA, C. F - JOANENC, F.C. C
CAN PARELLADA, C.D. A - MAURINA EGARA, C.F. A
BERGA, C.E. C - SAN LORENZO, U.D. A
Jornada 30 04-06-2023
MANRESA, C.E. E - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
ESCOLA F. VILADECAVALLS A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
CAN TRIAS, U.D. A - JUNIOR,C.F. B
NATACIO TERRASSA, C C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JOANENC, F.C. C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MAURINA EGARA, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. F
SAN LORENZO, U.D. A - CAN PARELLADA, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB F - BERGA, C.E. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.