Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 100 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 60 ANDORRA, F.C. A
MIG SEGRIA, C.E. A 63 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
AEM, S.E. B 82 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 56 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 61 PARDINYES C.F. A
BALAGUER, C.F. B 100 PLA URGELL, C.E. A
LLEIDA PROMESES, C.F. B 25 SEGRE, AT. B
Jornada 2 09-10-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 04 LLEIDA PROMESES, C.F. B
ANDORRA, F.C. A 39 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 43 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 212 MIG SEGRIA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 26 AEM, S.E. B
PARDINYES C.F. A 51 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
PLA URGELL, C.E. A 111 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
SEGRE, AT. B 64 BALAGUER, C.F. B
Jornada 3 16-10-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 25 ANDORRA, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 43 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
MOLLERUSSA C.F.J. B 100 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
MIG SEGRIA, C.E. A 73 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AEM, S.E. B 31 PARDINYES C.F. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 51 PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 51 SEGRE, AT. B
LLEIDA PROMESES, C.F. B 52 BALAGUER, C.F. B
Jornada 4 23-10-2022
ANDORRA, F.C. A 34 LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 91 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 09 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 33 MOLLERUSSA C.F.J. B
PARDINYES C.F. A 43 MIG SEGRIA, C.E. A
PLA URGELL, C.E. A 19 AEM, S.E. B
SEGRE, AT. B 71 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
BALAGUER, C.F. B 38 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Jornada 5 30-10-2022
ANDORRA, F.C. A 55 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 23 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 41 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
MOLLERUSSA C.F.J. B 21 PARDINYES C.F. A
MIG SEGRIA, C.E. A 111 PLA URGELL, C.E. A
AEM, S.E. B 17 SEGRE, AT. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 17 BALAGUER, C.F. B
LLEIDA PROMESES, C.F. B 17 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Jornada 6 06-11-2022
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 41 LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 34 ANDORRA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 60 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PARDINYES C.F. A 34 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
PLA URGELL, C.E. A 110 MOLLERUSSA C.F.J. B
SEGRE, AT. B 30 MIG SEGRIA, C.E. A
BALAGUER, C.F. B 46 AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 83 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Jornada 7 13-11-2022
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 51 ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ANDORRA, F.C. A 33 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 34 PARDINYES C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 53 PLA URGELL, C.E. A
SEGRE, AT. B 72 MOLLERUSSA C.F.J. B
MIG SEGRIA, C.E. A 44 BALAGUER, C.F. B
AEM, S.E. B 05 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
LLEIDA PROMESES, C.F. B 24 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Jornada 8 20-11-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 06 LLEIDA PROMESES, C.F. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 33 ESCOLA F. PINYANA, C.E A
PARDINYES C.F. A 95 ANDORRA, F.C. A
PLA URGELL, C.E. A 55 BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
SEGRE, AT. B 71 ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
BALAGUER, C.F. B 22 MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 82 MIG SEGRIA, C.E. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 02 AEM, S.E. B
Jornada 9 27-11-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B 45 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A 13 PARDINYES C.F. A
ANDORRA, F.C. A 115 PLA URGELL, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B 010 SEGRE, AT. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A 12 BALAGUER, C.F. B
MOLLERUSSA C.F.J. B 03 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
MIG SEGRIA, C.E. A 21 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
LLEIDA PROMESES, C.F. B 32 AEM, S.E. B
Jornada 10 11-12-2022
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
SEGRE, AT. B - ANDORRA, F.C. A
BALAGUER, C.F. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - MOLLERUSSA C.F.J. B
AEM, S.E. B - MIG SEGRIA, C.E. A
Jornada 11 18-12-2022
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - SEGRE, AT. B
ANDORRA, F.C. A - BALAGUER, C.F. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
MOLLERUSSA C.F.J. B - AEM, S.E. B
LLEIDA PROMESES, C.F. B - MIG SEGRIA, C.E. A
Jornada 12 08-01-2023
PARDINYES C.F. A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
SEGRE, AT. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ANDORRA, F.C. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
AEM, S.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
MIG SEGRIA, C.E. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 13 15-01-2023
PARDINYES C.F. A - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - SEGRE, AT. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ANDORRA, F.C. A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - AEM, S.E. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - MIG SEGRIA, C.E. A
LLEIDA PROMESES, C.F. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 14 22-01-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - PLA URGELL, C.E. A
SEGRE, AT. B - PARDINYES C.F. A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
AEM, S.E. B - ANDORRA, F.C. A
MIG SEGRIA, C.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Jornada 15 29-01-2023
PLA URGELL, C.E. A - SEGRE, AT. B
PARDINYES C.F. A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - AEM, S.E. B
ANDORRA, F.C. A - MIG SEGRIA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - LLEIDA PROMESES, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ANDORRA, F.C. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - MIG SEGRIA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - AEM, S.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
PARDINYES C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
PLA URGELL, C.E. A - BALAGUER, C.F. B
SEGRE, AT. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 17 12-02-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ANDORRA, F.C. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
MIG SEGRIA, C.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AEM, S.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - PARDINYES C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - PLA URGELL, C.E. A
BALAGUER, C.F. B - SEGRE, AT. B
Jornada 18 26-02-2023
ANDORRA, F.C. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - MIG SEGRIA, C.E. A
PARDINYES C.F. A - AEM, S.E. B
PLA URGELL, C.E. A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
SEGRE, AT. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
BALAGUER, C.F. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 19 05-03-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ANDORRA, F.C. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
MIG SEGRIA, C.E. A - PARDINYES C.F. A
AEM, S.E. B - PLA URGELL, C.E. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - SEGRE, AT. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - BALAGUER, C.F. B
Jornada 20 12-03-2023
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ANDORRA, F.C. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
PARDINYES C.F. A - MOLLERUSSA C.F.J. B
PLA URGELL, C.E. A - MIG SEGRIA, C.E. A
SEGRE, AT. B - AEM, S.E. B
BALAGUER, C.F. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 21 19-03-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ANDORRA, F.C. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - PARDINYES C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - PLA URGELL, C.E. A
MIG SEGRIA, C.E. A - SEGRE, AT. B
AEM, S.E. B - BALAGUER, C.F. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Jornada 22 26-03-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ANDORRA, F.C. A
PARDINYES C.F. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
MOLLERUSSA C.F.J. B - SEGRE, AT. B
BALAGUER, C.F. B - MIG SEGRIA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - AEM, S.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 23 02-04-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ANDORRA, F.C. A - PARDINYES C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - SEGRE, AT. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - BALAGUER, C.F. B
MIG SEGRIA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
AEM, S.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Jornada 24 16-04-2023
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
PARDINYES C.F. A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
PLA URGELL, C.E. A - ANDORRA, F.C. A
SEGRE, AT. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - MOLLERUSSA C.F.J. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - MIG SEGRIA, C.E. A
AEM, S.E. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 25 23-04-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - PARDINYES C.F. A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - PLA URGELL, C.E. A
ANDORRA, F.C. A - SEGRE, AT. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
MOLLERUSSA C.F.J. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
MIG SEGRIA, C.E. A - AEM, S.E. B
Jornada 26 30-04-2023
PARDINYES C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
PLA URGELL, C.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
SEGRE, AT. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
BALAGUER, C.F. B - ANDORRA, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
AEM, S.E. B - MOLLERUSSA C.F.J. B
MIG SEGRIA, C.E. A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 27 07-05-2023
LLEIDA PROMESES, C.F. B - PARDINYES C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - PLA URGELL, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - SEGRE, AT. B
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - BALAGUER, C.F. B
ANDORRA, F.C. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - AEM, S.E. B
MOLLERUSSA C.F.J. B - MIG SEGRIA, C.E. A
Jornada 28 14-05-2023
PLA URGELL, C.E. A - PARDINYES C.F. A
SEGRE, AT. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
BALAGUER, C.F. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ANDORRA, F.C. A
AEM, S.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
MIG SEGRIA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
MOLLERUSSA C.F.J. B - LLEIDA PROMESES, C.F. B
Jornada 29 21-05-2023
PLA URGELL, C.E. A - LLEIDA PROMESES, C.F. B
PARDINYES C.F. A - SEGRE, AT. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - BALAGUER, C.F. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F. PINYANA, C.E A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ANDORRA, F.C. A - AEM, S.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. B - MIG SEGRIA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A - MOLLERUSSA C.F.J. B
Jornada 30 28-05-2023
SEGRE, AT. B - PLA URGELL, C.E. A
BALAGUER, C.F. B - PARDINYES C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. B
AEM, S.E. B - ESCOLA F. PINYANA, C.E A
MIG SEGRIA, C.E. A - ANDORRA, F.C. A
MOLLERUSSA C.F.J. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. B
LLEIDA PROMESES, C.F. B - ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.