Competició | TEMPORADA 2022-2023

alevi primera divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
BERGA, C.E. A 36 GIMNASTIC MANRESA, C. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MANRESA, C.E. B 41 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
IGUALADA, C.F. B 33 NATACIO TERRASSA, C A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 18 SABADELL F.C., C.E. C
JUNIOR,C.F. A 35 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 44 MERCANTIL, C.E C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 2 09-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. C 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 11 BERGA, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C A 22 MANRESA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. C 90 IGUALADA, C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MERCANTIL, C.E C 43 JUNIOR,C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 3 16-10-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. C 91 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BERGA, C.E. A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 NATACIO TERRASSA, C A
MANRESA, C.E. B 22 SABADELL F.C., C.E. C
IGUALADA, C.F. B 14 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 05 MERCANTIL, C.E C
JUNIOR,C.F. A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 4 23-10-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. C
NATACIO TERRASSA, C A 13 BERGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. C 54 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 12 MANRESA, C.E. B
MERCANTIL, C.E C 41 IGUALADA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 82 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 31 JUNIOR,C.F. A
Jornada 5 30-10-2022
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 10 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 42 NATACIO TERRASSA, C A
BERGA, C.E. A 33 SABADELL F.C., C.E. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 06 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MANRESA, C.E. B 21 MERCANTIL, C.E C
IGUALADA, C.F. B 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 51 JUNIOR,C.F. A
Jornada 6 06-11-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
NATACIO TERRASSA, C A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL F.C., C.E. C 71 GIMNASTIC MANRESA, C. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 13 BERGA, C.E. A
MERCANTIL, C.E C 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 22 MANRESA, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 14 IGUALADA, C.F. B
JUNIOR,C.F. A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 7 13-11-2022
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 14 NATACIO TERRASSA, C A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 12 SABADELL F.C., C.E. C
GIMNASTIC MANRESA, C. C 53 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
BERGA, C.E. A 16 MERCANTIL, C.E C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MANRESA, C.E. B 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
IGUALADA, C.F. B 23 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 82 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 8 20-11-2022
NATACIO TERRASSA, C A 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
SABADELL F.C., C.E. C 91 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MERCANTIL, C.E C 34 GIMNASTIC MANRESA, C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 04 BERGA, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 01 MANRESA, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 25 IGUALADA, C.F. B
Jornada 9 27-11-2022
NATACIO TERRASSA, C A 23 SABADELL F.C., C.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 22 MERCANTIL, C.E C
GIMNASTIC MANRESA, C. C 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
BERGA, C.E. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 JUNIOR,C.F. A
MANRESA, C.E. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D 22 IGUALADA, C.F. B
Jornada 10 11-12-2022
SABADELL F.C., C.E. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - NATACIO TERRASSA, C A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - MERCANTIL, C.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - GIMNASTIC MANRESA, C. C
JUNIOR,C.F. A - BERGA, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
IGUALADA, C.F. B - MANRESA, C.E. B
Jornada 11 18-12-2022
SABADELL F.C., C.E. C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
NATACIO TERRASSA, C A - MERCANTIL, C.E C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
GIMNASTIC MANRESA, C. C - JUNIOR,C.F. A
BERGA, C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - IGUALADA, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - MANRESA, C.E. B
Jornada 12 08-01-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
MERCANTIL, C.E C - SABADELL F.C., C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - NATACIO TERRASSA, C A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUNIOR,C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
IGUALADA, C.F. B - BERGA, C.E. A
MANRESA, C.E. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 13 15-01-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - MERCANTIL, C.E C
SABADELL F.C., C.E. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
NATACIO TERRASSA, C A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - IGUALADA, C.F. B
BERGA, C.E. A - MANRESA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 14 22-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - MERCANTIL, C.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SABADELL F.C., C.E. C
JUNIOR,C.F. A - NATACIO TERRASSA, C A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MANRESA, C.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - BERGA, C.E. A
Jornada 15 29-01-2023
MERCANTIL, C.E C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. C - JUNIOR,C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - MANRESA, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
BERGA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. C - BERGA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - MANRESA, C.E. B
NATACIO TERRASSA, C A - IGUALADA, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - JUNIOR,C.F. A
MERCANTIL, C.E C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 17 12-02-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - GIMNASTIC MANRESA, C. C
BERGA, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MANRESA, C.E. B - NATACIO TERRASSA, C A
IGUALADA, C.F. B - SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUNIOR,C.F. A - MERCANTIL, C.E C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Jornada 18 26-02-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - BERGA, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. C - MANRESA, C.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - IGUALADA, C.F. B
MERCANTIL, C.E C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - JUNIOR,C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 19 05-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
BERGA, C.E. A - NATACIO TERRASSA, C A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. C
MANRESA, C.E. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
IGUALADA, C.F. B - MERCANTIL, C.E C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
JUNIOR,C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Jornada 20 12-03-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
NATACIO TERRASSA, C A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
SABADELL F.C., C.E. C - BERGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MERCANTIL, C.E C - MANRESA, C.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - IGUALADA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JUNIOR,C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 21 19-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - NATACIO TERRASSA, C A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - SABADELL F.C., C.E. C
BERGA, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - MERCANTIL, C.E C
MANRESA, C.E. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
IGUALADA, C.F. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - JUNIOR,C.F. A
Jornada 22 26-03-2023
NATACIO TERRASSA, C A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
MERCANTIL, C.E C - BERGA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - MANRESA, C.E. B
JUNIOR,C.F. A - IGUALADA, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 23 02-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - NATACIO TERRASSA, C A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - MERCANTIL, C.E C
BERGA, C.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MANRESA, C.E. B - JUNIOR,C.F. A
IGUALADA, C.F. B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 24 16-04-2023
SABADELL F.C., C.E. C - NATACIO TERRASSA, C A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MERCANTIL, C.E C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - GIMNASTIC MANRESA, C. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - BERGA, C.E. A
JUNIOR,C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MANRESA, C.E. B
IGUALADA, C.F. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 25 23-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - SABADELL F.C., C.E. C
NATACIO TERRASSA, C A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
MERCANTIL, C.E C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
GIMNASTIC MANRESA, C. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
BERGA, C.E. A - JUNIOR,C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MANRESA, C.E. B - IGUALADA, C.F. B
Jornada 26 30-04-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - SABADELL F.C., C.E. C
MERCANTIL, C.E C - NATACIO TERRASSA, C A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
JUNIOR,C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - BERGA, C.E. A
IGUALADA, C.F. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MANRESA, C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 27 07-05-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SABADELL F.C., C.E. C - MERCANTIL, C.E C
NATACIO TERRASSA, C A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - JUNIOR,C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BERGA, C.E. A - IGUALADA, C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - MANRESA, C.E. B
Jornada 28 14-05-2023
MERCANTIL, C.E C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - SABADELL F.C., C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - NATACIO TERRASSA, C A
JUNIOR,C.F. A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
IGUALADA, C.F. B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
MANRESA, C.E. B - BERGA, C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
Jornada 29 21-05-2023
MERCANTIL, C.E C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SABADELL F.C., C.E. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. C
NATACIO TERRASSA, C A - JUNIOR,C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - IGUALADA, C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - MANRESA, C.E. B
BERGA, C.E. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 30 28-05-2023
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C - MERCANTIL, C.E C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
JUNIOR,C.F. A - SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - NATACIO TERRASSA, C A
IGUALADA, C.F. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MANRESA, C.E. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB D - BERGA, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.