Competició | TEMPORADA 2022-2023
segona catalana | subgrup 6b
Competició | TEMPORADA 2022-2023
PRIMERA FEDERACIÓ SEGONA FEDERACIÓ TERCERA FEDERACIÓ PLAY OFF ASCENS A SEGONA FEDERACIÓ FASE FINAL CAMPIONAT CATALUNYA AMATEUR COPA FEDERACIÓ - Fase Autonòmica COPA CATALUNYA ABSOLUTA COPA CATALUNYA AMATEUR COPA LLEIDA AMATER CAMPIONAT DE CATALUNYA AMATEUR 23 ELIMINATÒRIA ASCENS A SUPERLLIGA CATALANA PRIMERA CATALANA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2023/2024 FASE FINAL COPA PIRINEUS SEGONA CATALANA COPA PIRINEUS Segona Fase - SEGONA CATALANA TORNEIG MEMORIAL PEPITO ESTEVE TERCERA CATALANA Fase Final Torneig - QUARTA CATALANA QUARTA CATALANA Torneig - QUARTA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA SEMIFINALS COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA DIVISIÓ HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL PREFERENT JUVENILS FASE ASCENS JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ EBRE Fase Final Torneig - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET DIVISIÓ HONOR CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL COPA LLEIDA INFANTIL - FASE FINAL DIVISIÓ HONOR INFANTIL COPA LLEIDA INFANTIL PREFERENT INFANTIL INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA INFANTIL SEGONA DIVISIÓ EBRE
SUBGRUP 1.A SUBGRUP 1.B SUBGRUP 2.A SUBGRUP 2.B SUBGRUP 3.A SUBGRUP 3.B SUBGRUP 4.A SUBGRUP 4.B SUBGRUP 5.A SUBGRUP 5.B SUBGRUP 6.A SUBGRUP 6.B
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
18-09-2022
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
4 0
AMPOLLA, C.F. A LA SENIA, C.F. A
2 3
ALDEANA, U.E. A CAMARLES, C.F. A
0 0
MORA LA NOVA, AT. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
1 1
JESUS CATALONIA, C.F. A ULLDECONA, C.F. A
4 2
TORTOSA, C.D. A
Jornada 2
25-09-2022
AMPOLLA, C.F. A
2 2
ULLDECONA, C.F. A ALDEANA, U.E. A
2 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF A MORA LA NOVA, AT. A
4 0
LA SENIA, C.F. A JESUS CATALONIA, C.F. A
2 1
CAMARLES, C.F. A TORTOSA, C.D. A
3 2
REMOLINS-BITEM, U.E. A
Jornada 3
02-10-2022
AMPOLLA, C.F. A
2 0
ALDEANA, U.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 1
MORA LA NOVA, AT. A LA SENIA, C.F. A
2 4
JESUS CATALONIA, C.F. A CAMARLES, C.F. A
2 2
TORTOSA, C.D. A ULLDECONA, C.F. A
4 0
REMOLINS-BITEM, U.E. A
Jornada 4
09-10-2022
ALDEANA, U.E. A
1 1
ULLDECONA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
2 3
AMPOLLA, C.F. A JESUS CATALONIA, C.F. A
0 3
EBRE ESCOLA ESP.,CF A TORTOSA, C.D. A
2 0
LA SENIA, C.F. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
0 2
CAMARLES, C.F. A
Jornada 5
16-10-2022
ALDEANA, U.E. A
2 0
MORA LA NOVA, AT. A AMPOLLA, C.F. A
2 1
JESUS CATALONIA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
2 1
TORTOSA, C.D. A LA SENIA, C.F. A
2 1
REMOLINS-BITEM, U.E. A ULLDECONA, C.F. A
2 0
CAMARLES, C.F. A
Jornada 6
23-10-2022
MORA LA NOVA, AT. A
1 2
ULLDECONA, C.F. A JESUS CATALONIA, C.F. A
0 1
ALDEANA, U.E. A TORTOSA, C.D. A
4 1
AMPOLLA, C.F. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
0 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF A CAMARLES, C.F. A
3 1
LA SENIA, C.F. A
Jornada 7
30-10-2022
MORA LA NOVA, AT. A
2 0
JESUS CATALONIA, C.F. A ALDEANA, U.E. A
1 0
TORTOSA, C.D. A AMPOLLA, C.F. A
2 0
REMOLINS-BITEM, U.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
3 1
CAMARLES, C.F. A ULLDECONA, C.F. A
4 1
LA SENIA, C.F. A
Jornada 8
06-11-2022
ULLDECONA, C.F. A
4 1
JESUS CATALONIA, C.F. A TORTOSA, C.D. A
5 1
MORA LA NOVA, AT. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
0 2
ALDEANA, U.E. A CAMARLES, C.F. A
2 1
AMPOLLA, C.F. A LA SENIA, C.F. A
1 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Jornada 9
13-11-2022
JESUS CATALONIA, C.F. A
2 2
TORTOSA, C.D. A MORA LA NOVA, AT. A
3 0
REMOLINS-BITEM, U.E. A ALDEANA, U.E. A
1 1
CAMARLES, C.F. A AMPOLLA, C.F. A
2 1
LA SENIA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
0 3
ULLDECONA, C.F. A
SEGONA VOLTA
Jornada 10
20-11-2022
AMPOLLA, C.F. A
1 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF A ALDEANA, U.E. A
3 1
LA SENIA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
1 1
CAMARLES, C.F. A JESUS CATALONIA, C.F. A
2 1
REMOLINS-BITEM, U.E. A TORTOSA, C.D. A
4 2
ULLDECONA, C.F. A
Jornada 11
27-11-2022
ULLDECONA, C.F. A
0 1
AMPOLLA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
0 0
ALDEANA, U.E. A LA SENIA, C.F. A
1 4
MORA LA NOVA, AT. A CAMARLES, C.F. A
4 6
JESUS CATALONIA, C.F. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
0 6
TORTOSA, C.D. A
Jornada 12
11-12-2022
ALDEANA, U.E. A
6 0
AMPOLLA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
0 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A JESUS CATALONIA, C.F. A
0 4
LA SENIA, C.F. A TORTOSA, C.D. A
3 0
CAMARLES, C.F. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
1 1
ULLDECONA, C.F. A
Jornada 13
18-12-2022
ULLDECONA, C.F. A
3 1
ALDEANA, U.E. A AMPOLLA, C.F. A
1 4
MORA LA NOVA, AT. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
4 0
JESUS CATALONIA, C.F. A LA SENIA, C.F. A
1 2
TORTOSA, C.D. A CAMARLES, C.F. A
1 1
REMOLINS-BITEM, U.E. A
Jornada 14
08-01-2023
MORA LA NOVA, AT. A
0 0
ALDEANA, U.E. A JESUS CATALONIA, C.F. A
1 0
AMPOLLA, C.F. A TORTOSA, C.D. A
1 0
EBRE ESCOLA ESP.,CF A REMOLINS-BITEM, U.E. A
2 2
LA SENIA, C.F. A CAMARLES, C.F. A
2 1
ULLDECONA, C.F. A
Jornada 15
15-01-2023
ULLDECONA, C.F. A
2 1
MORA LA NOVA, AT. A ALDEANA, U.E. A
4 1
JESUS CATALONIA, C.F. A AMPOLLA, C.F. A
0 3
TORTOSA, C.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
1 1
REMOLINS-BITEM, U.E. A LA SENIA, C.F. A
1 0
CAMARLES, C.F. A
Jornada 16
22-01-2023
JESUS CATALONIA, C.F. A
3 2
MORA LA NOVA, AT. A TORTOSA, C.D. A
6 2
ALDEANA, U.E. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
1 0
AMPOLLA, C.F. A CAMARLES, C.F. A
0 2
EBRE ESCOLA ESP.,CF A LA SENIA, C.F. A
3 1
ULLDECONA, C.F. A
Jornada 17
29-01-2023
JESUS CATALONIA, C.F. A
2 2
ULLDECONA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
0 7
TORTOSA, C.D. A ALDEANA, U.E. A
0 0
REMOLINS-BITEM, U.E. A AMPOLLA, C.F. A
0 3
CAMARLES, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A
3 1
LA SENIA, C.F. A
Jornada 18
05-02-2023
TORTOSA, C.D. A
4 0
JESUS CATALONIA, C.F. A REMOLINS-BITEM, U.E. A
1 0
MORA LA NOVA, AT. A CAMARLES, C.F. A
3 0
ALDEANA, U.E. A LA SENIA, C.F. A
2 0
AMPOLLA, C.F. A ULLDECONA, C.F. A
3 4
EBRE ESCOLA ESP.,CF A
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77