Competició | TEMPORADA 2022-2023

quarta catalana | grup 5

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-09-2022
ARENYS DE MAR, C.F. A
R
Descansa
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 00 CABRILS, C.E. C
JUVENTUS, A.C. A 14 JUVESPORT,C.D A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 21 LLAVANERES, C.E. B
CALELLA, C.F. B 03 CANET, F.C. A
ARENYS DE MUNT, C.E. A 23 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 151 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
PREMIA DALT, C.D. A
R
Descansa
Jornada 2 02-10-2022
Descansa
R
PREMIA DALT, C.D. A
CABRILS, C.E. C 02 ARENYS DE MAR, C.F. A
JUVESPORT,C.D A 30 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
LLAVANERES, C.E. B 30 JUVENTUS, A.C. A
CANET, F.C. A 21 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 80 CALELLA, C.F. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B 12 ARENYS DE MUNT, C.E. A
Descansa
R
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
Jornada 3 09-10-2022
Descansa
R
CABRILS, C.E. C
ARENYS DE MAR, C.F. A 10 JUVESPORT,C.D A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 15 LLAVANERES, C.E. B
JUVENTUS, A.C. A 26 CANET, F.C. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 23 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
CALELLA, C.F. B 31 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
ARENYS DE MUNT, C.E. A
R
Descansa
PREMIA DALT, C.D. A 41 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
Jornada 4 16-10-2022
CABRILS, C.E. C 13 PREMIA DALT, C.D. A
JUVESPORT,C.D A
R
Descansa
LLAVANERES, C.E. B 04 ARENYS DE MAR, C.F. A
CANET, F.C. A 81 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 22 JUVENTUS, A.C. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B 25 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Descansa
R
CALELLA, C.F. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 32 ARENYS DE MUNT, C.E. A
Jornada 5 23-10-2022
CABRILS, C.E. C 23 JUVESPORT,C.D A
Descansa
R
LLAVANERES, C.E. B
ARENYS DE MAR, C.F. A 21 CANET, F.C. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 36 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
JUVENTUS, A.C. A 33 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
R
Descansa
CALELLA, C.F. B 02 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
PREMIA DALT, C.D. A 42 ARENYS DE MUNT, C.E. A
Jornada 6 30-10-2022
JUVESPORT,C.D A 16 PREMIA DALT, C.D. A
LLAVANERES, C.E. B 21 CABRILS, C.E. C
CANET, F.C. A
R
Descansa
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 11 ARENYS DE MAR, C.F. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B 42 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Descansa
R
JUVENTUS, A.C. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 61 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
ARENYS DE MUNT, C.E. A 00 CALELLA, C.F. B
Jornada 7 06-11-2022
JUVESPORT,C.D A 11 LLAVANERES, C.E. B
CABRILS, C.E. C 34 CANET, F.C. A
Descansa
R
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
ARENYS DE MAR, C.F. A 30 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
R
Descansa
JUVENTUS, A.C. A 23 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 08 ARENYS DE MUNT, C.E. A
PREMIA DALT, C.D. A 40 CALELLA, C.F. B
Jornada 8 13-11-2022
LLAVANERES, C.E. B 23 PREMIA DALT, C.D. A
CANET, F.C. A 01 JUVESPORT,C.D A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 30 CABRILS, C.E. C
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
R
Descansa
Descansa
R
ARENYS DE MAR, C.F. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 62 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ARENYS DE MUNT, C.E. A 61 JUVENTUS, A.C. A
CALELLA, C.F. B 42 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Jornada 9 20-11-2022
LLAVANERES, C.E. B 14 CANET, F.C. A
JUVESPORT,C.D A 43 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
CABRILS, C.E. C 11 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
Descansa
R
R
Descansa
ARENYS DE MAR, C.F. A 13 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 19 ARENYS DE MUNT, C.E. A
JUVENTUS, A.C. A 10 CALELLA, C.F. B
PREMIA DALT, C.D. A 51 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Jornada 10 27-11-2022
CANET, F.C. A 40 PREMIA DALT, C.D. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 53 LLAVANERES, C.E. B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B 12 JUVESPORT,C.D A
Descansa
R
CABRILS, C.E. C
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
ARENYS DE MUNT, C.E. A 42 ARENYS DE MAR, C.F. A
CALELLA, C.F. B 21 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 44 JUVENTUS, A.C. A
Jornada 11 11-12-2022
CANET, F.C. A 42 PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
LLAVANERES, C.E. B 11 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
JUVESPORT,C.D A
R
Descansa
CABRILS, C.E. C 34 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
ARENYS DE MUNT, C.E. A
ARENYS DE MAR, C.F. A 33 CALELLA, C.F. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 35 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
PREMIA DALT, C.D. A 25 JUVENTUS, A.C. A
Jornada 12 18-12-2022
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 05 PREMIA DALT, C.D. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B 13 CANET, F.C. A
LLAVANERES, C.E. B
R
Descansa
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 40 JUVESPORT,C.D A
ARENYS DE MUNT, C.E. A 31 CABRILS, C.E. C
CALELLA, C.F. B
R
Descansa
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 12 ARENYS DE MAR, C.F. A
JUVENTUS, A.C. A 51 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 13 08-01-2023
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 91 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
CANET, F.C. A
R
Descansa
LLAVANERES, C.E. B 03 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
JUVESPORT,C.D A 12 ARENYS DE MUNT, C.E. A
CABRILS, C.E. C 41 CALELLA, C.F. B
Descansa
R
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
ARENYS DE MAR, C.F. A 40 JUVENTUS, A.C. A
PREMIA DALT, C.D. A 60 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 14 15-01-2023
PREMIA DALT, C.D. A 50 SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
Descansa
R
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A 31 CANET, F.C. A
ARENYS DE MUNT, C.E. A 32 LLAVANERES, C.E. B
CALELLA, C.F. B 13 JUVESPORT,C.D A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A 21 CABRILS, C.E. C
JUVENTUS, A.C. A
R
Descansa
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B 04 ARENYS DE MAR, C.F. A
Jornada 15 22-01-2023
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
R
Descansa
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 23 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CANET, F.C. A 02 ARENYS DE MUNT, C.E. A
LLAVANERES, C.E. B 20 CALELLA, C.F. B
JUVESPORT,C.D A 32 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
CABRILS, C.E. C 51 JUVENTUS, A.C. A
Descansa
R
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ARENYS DE MAR, C.F. A 21 PREMIA DALT, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2023
Descansa
R
ARENYS DE MAR, C.F. A
CABRILS, C.E. C 23 SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
JUVESPORT,C.D A - JUVENTUS, A.C. A
LLAVANERES, C.E. B 10 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
CANET, F.C. A 12 CALELLA, C.F. B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A 21 ARENYS DE MUNT, C.E. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B 12 ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 17 05-02-2023
PREMIA DALT, C.D. A
R
Descansa
ARENYS DE MAR, C.F. A - CABRILS, C.E. C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - JUVESPORT,C.D A
JUVENTUS, A.C. A - LLAVANERES, C.E. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - CANET, F.C. A
CALELLA, C.F. B - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
ARENYS DE MUNT, C.E. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
Jornada 18 12-02-2023
CABRILS, C.E. C
R
Descansa
JUVESPORT,C.D A - ARENYS DE MAR, C.F. A
LLAVANERES, C.E. B - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
CANET, F.C. A - JUVENTUS, A.C. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - CALELLA, C.F. B
Descansa
R
ARENYS DE MUNT, C.E. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 19 26-02-2023
PREMIA DALT, C.D. A - CABRILS, C.E. C
Descansa
R
JUVESPORT,C.D A
ARENYS DE MAR, C.F. A - LLAVANERES, C.E. B
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - CANET, F.C. A
JUVENTUS, A.C. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
CALELLA, C.F. B
R
Descansa
ARENYS DE MUNT, C.E. A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
Jornada 20 05-03-2023
JUVESPORT,C.D A - CABRILS, C.E. C
LLAVANERES, C.E. B
R
Descansa
CANET, F.C. A - ARENYS DE MAR, C.F. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - JUVENTUS, A.C. A
Descansa
R
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - CALELLA, C.F. B
ARENYS DE MUNT, C.E. A - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 21 12-03-2023
PREMIA DALT, C.D. A - JUVESPORT,C.D A
CABRILS, C.E. C - LLAVANERES, C.E. B
Descansa
R
CANET, F.C. A
ARENYS DE MAR, C.F. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
JUVENTUS, A.C. A
R
Descansa
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CALELLA, C.F. B - ARENYS DE MUNT, C.E. A
Jornada 22 19-03-2023
LLAVANERES, C.E. B - JUVESPORT,C.D A
CANET, F.C. A - CABRILS, C.E. C
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
R
Descansa
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - ARENYS DE MAR, C.F. A
Descansa
R
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - JUVENTUS, A.C. A
ARENYS DE MUNT, C.E. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
CALELLA, C.F. B - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 23 26-03-2023
PREMIA DALT, C.D. A - LLAVANERES, C.E. B
JUVESPORT,C.D A - CANET, F.C. A
CABRILS, C.E. C - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
Descansa
R
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
ARENYS DE MAR, C.F. A
R
Descansa
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
JUVENTUS, A.C. A - ARENYS DE MUNT, C.E. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - CALELLA, C.F. B
Jornada 24 02-04-2023
CANET, F.C. A - LLAVANERES, C.E. B
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A - JUVESPORT,C.D A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - CABRILS, C.E. C
Descansa
R
R
Descansa
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - ARENYS DE MAR, C.F. A
ARENYS DE MUNT, C.E. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
CALELLA, C.F. B - JUVENTUS, A.C. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 25 16-04-2023
PREMIA DALT, C.D. A - CANET, F.C. A
LLAVANERES, C.E. B - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
JUVESPORT,C.D A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
CABRILS, C.E. C
R
Descansa
Descansa
R
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
ARENYS DE MAR, C.F. A - ARENYS DE MUNT, C.E. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - CALELLA, C.F. B
JUVENTUS, A.C. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Jornada 26 23-04-2023
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A - CANET, F.C. A
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - LLAVANERES, C.E. B
Descansa
R
JUVESPORT,C.D A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - CABRILS, C.E. C
ARENYS DE MUNT, C.E. A
R
Descansa
CALELLA, C.F. B - ARENYS DE MAR, C.F. A
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
JUVENTUS, A.C. A - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 27 30-04-2023
PREMIA DALT, C.D. A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
CANET, F.C. A - SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
Descansa
R
LLAVANERES, C.E. B
JUVESPORT,C.D A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
CABRILS, C.E. C - ARENYS DE MUNT, C.E. A
Descansa
R
CALELLA, C.F. B
ARENYS DE MAR, C.F. A - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - JUVENTUS, A.C. A
Jornada 28 07-05-2023
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
Descansa
R
CANET, F.C. A
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - LLAVANERES, C.E. B
ARENYS DE MUNT, C.E. A - JUVESPORT,C.D A
CALELLA, C.F. B - CABRILS, C.E. C
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
R
Descansa
JUVENTUS, A.C. A - ARENYS DE MAR, C.F. A
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B - PREMIA DALT, C.D. A
Jornada 29 14-05-2023
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B - PREMIA DALT, C.D. A
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
R
Descansa
CANET, F.C. A - ROCAFONDA CLUB FUTBOL A
LLAVANERES, C.E. B - ARENYS DE MUNT, C.E. A
JUVESPORT,C.D A - CALELLA, C.F. B
CABRILS, C.E. C - CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A
Descansa
R
JUVENTUS, A.C. A
ARENYS DE MAR, C.F. A - SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
Jornada 30 21-05-2023
Descansa
R
SINERA UNITED FUTBOL CLUB ASS. B
ROCAFONDA CLUB FUTBOL A - PLA D'EN BOET,CLUB ESP. A
ARENYS DE MUNT, C.E. A - CANET, F.C. A
CALELLA, C.F. B - LLAVANERES, C.E. B
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL A - JUVESPORT,C.D A
JUVENTUS, A.C. A - CABRILS, C.E. C
SANTVICENTI CLUB FUTBOL B
R
Descansa
PREMIA DALT, C.D. A - ARENYS DE MAR, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.