Competició | TEMPORADA 2022-2023

primera catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
ASCÓ, F.C. A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
VALLS U.E. A 21 EL CATLLAR, C.E. A
SANTFELIUENC, F.C. A 21 MARTORELL C.F. A
PRAT, A.E. B 12 REDDIS, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 02 SANTBOIA, F.C. A
VILADECANS U.D. A 22 SARRIA, C.P. A
CAN VIDALET, C.F. A 21 EUROPA, C.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 2 09-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 03 VILANOVA GELTRU C.F. A
EL CATLLAR, C.E. A 31 ASCÓ, F.C. A
MARTORELL C.F. A 30 VALLS U.E. A
PRAT, A.E. B 01 SANTFELIUENC, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A 01 REDDIS, C.F. A
SARRIA, C.P. A 11 MOLINS DE REI, C.F. A
EUROPA, C.E. B 20 VILADECANS U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 3 16-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 32 EL CATLLAR, C.E. A
ASCÓ, F.C. A 22 MARTORELL C.F. A
VALLS U.E. A 20 PRAT, A.E. B
SANTFELIUENC, F.C. A 12 SANTBOIA, F.C. A
REDDIS, C.F. A 40 SARRIA, C.P. A
MOLINS DE REI, C.F. A 11 EUROPA, C.E. B
VILADECANS U.D. A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 02 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 4 23-10-2022
EL CATLLAR, C.E. A 10 VILANOVA GELTRU C.F. A
MARTORELL C.F. A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
PRAT, A.E. B 21 ASCÓ, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A 11 VALLS U.E. A
SARRIA, C.P. A 02 SANTFELIUENC, F.C. A
EUROPA, C.E. B 00 REDDIS, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 21 MOLINS DE REI, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 12 VILADECANS U.D. A
Jornada 5 30-10-2022
EL CATLLAR, C.E. A 13 MARTORELL C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 12 PRAT, A.E. B
ASCÓ, F.C. A 13 SANTBOIA, F.C. A
VALLS U.E. A 42 SARRIA, C.P. A
SANTFELIUENC, F.C. A 30 EUROPA, C.E. B
REDDIS, C.F. A 00 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 04 CAN VIDALET, C.F. A
VILADECANS U.D. A 22 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 6 06-11-2022
MARTORELL C.F. A 00 VILANOVA GELTRU C.F. A
PRAT, A.E. B 10 EL CATLLAR, C.E. A
SANTBOIA, F.C. A 30 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SARRIA, C.P. A 32 ASCÓ, F.C. A
EUROPA, C.E. B 13 VALLS U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 SANTFELIUENC, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. A 32 REDDIS, C.F. A
VILADECANS U.D. A 20 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 7 13-11-2022
MARTORELL C.F. A 01 PRAT, A.E. B
EL CATLLAR, C.E. A 10 SANTBOIA, F.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 02 SARRIA, C.P. A
ASCÓ, F.C. A 00 EUROPA, C.E. B
VALLS U.E. A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANTFELIUENC, F.C. A 01 CAN VIDALET, C.F. A
REDDIS, C.F. A 10 VILADECANS U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 01 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 8 20-11-2022
PRAT, A.E. B 10 VILANOVA GELTRU C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 32 MARTORELL C.F. A
SARRIA, C.P. A 02 EL CATLLAR, C.E. A
EUROPA, C.E. B 31 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 30 ASCÓ, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. A 11 VALLS U.E. A
VILADECANS U.D. A 12 SANTFELIUENC, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 REDDIS, C.F. A
Jornada 9 27-11-2022
PRAT, A.E. B 00 SANTBOIA, F.C. A
MARTORELL C.F. A 11 SARRIA, C.P. A
EL CATLLAR, C.E. A 04 EUROPA, C.E. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ASCÓ, F.C. A 33 CAN VIDALET, C.F. A
VALLS U.E. A 03 VILADECANS U.D. A
SANTFELIUENC, F.C. A 30 MOLINS DE REI, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 01 REDDIS, C.F. A
Jornada 10 11-12-2022
SANTBOIA, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
SARRIA, C.P. A - PRAT, A.E. B
EUROPA, C.E. B 31 MARTORELL C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - EL CATLLAR, C.E. A
CAN VIDALET, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
VILADECANS U.D. A - ASCÓ, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - VALLS U.E. A
REDDIS, C.F. A 21 SANTFELIUENC, F.C. A
Jornada 11 18-12-2022
SANTBOIA, F.C. A - SARRIA, C.P. A
PRAT, A.E. B - EUROPA, C.E. B
MARTORELL C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
EL CATLLAR, C.E. A - CAN VIDALET, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - VILADECANS U.D. A
ASCÓ, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. A
VALLS U.E. A - REDDIS, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. A
Jornada 12 08-01-2023
SARRIA, C.P. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
EUROPA, C.E. B - SANTBOIA, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - PRAT, A.E. B
CAN VIDALET, C.F. A - MARTORELL C.F. A
VILADECANS U.D. A - EL CATLLAR, C.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
REDDIS, C.F. A - ASCÓ, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. A - VALLS U.E. A
Jornada 13 15-01-2023
SARRIA, C.P. A - EUROPA, C.E. B
SANTBOIA, F.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
PRAT, A.E. B - CAN VIDALET, C.F. A
MARTORELL C.F. A - VILADECANS U.D. A
EL CATLLAR, C.E. A - MOLINS DE REI, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - REDDIS, C.F. A
ASCÓ, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - VALLS U.E. A
Jornada 14 22-01-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - EUROPA, C.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SARRIA, C.P. A
CAN VIDALET, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
VILADECANS U.D. A - PRAT, A.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A - MARTORELL C.F. A
REDDIS, C.F. A - EL CATLLAR, C.E. A
SANTFELIUENC, F.C. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
VALLS U.E. A - ASCÓ, F.C. A
Jornada 15 29-01-2023
EUROPA, C.E. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SARRIA, C.P. A - CAN VIDALET, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - VILADECANS U.D. A
PRAT, A.E. B - MOLINS DE REI, C.F. A
MARTORELL C.F. A - REDDIS, C.F. A
EL CATLLAR, C.E. A - SANTFELIUENC, F.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - VALLS U.E. A
ASCÓ, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ASCÓ, F.C. A
EL CATLLAR, C.E. A - VALLS U.E. A
MARTORELL C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. A
REDDIS, C.F. A - PRAT, A.E. B
SANTBOIA, F.C. A - MOLINS DE REI, C.F. A
SARRIA, C.P. A - VILADECANS U.D. A
EUROPA, C.E. B - CAN VIDALET, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 17 12-02-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ASCÓ, F.C. A - EL CATLLAR, C.E. A
VALLS U.E. A - MARTORELL C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A - PRAT, A.E. B
REDDIS, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - SARRIA, C.P. A
VILADECANS U.D. A - EUROPA, C.E. B
CAN VIDALET, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 18 26-02-2023
EL CATLLAR, C.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MARTORELL C.F. A - ASCÓ, F.C. A
PRAT, A.E. B - VALLS U.E. A
SANTBOIA, F.C. A - SANTFELIUENC, F.C. A
SARRIA, C.P. A - REDDIS, C.F. A
EUROPA, C.E. B - MOLINS DE REI, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - VILADECANS U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 19 05-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - EL CATLLAR, C.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - MARTORELL C.F. A
ASCÓ, F.C. A - PRAT, A.E. B
VALLS U.E. A - SANTBOIA, F.C. A
SANTFELIUENC, F.C. A - SARRIA, C.P. A
REDDIS, C.F. A - EUROPA, C.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
VILADECANS U.D. A - CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 20 12-03-2023
MARTORELL C.F. A - EL CATLLAR, C.E. A
PRAT, A.E. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTBOIA, F.C. A - ASCÓ, F.C. A
SARRIA, C.P. A - VALLS U.E. A
EUROPA, C.E. B - SANTFELIUENC, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - REDDIS, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 21 19-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - MARTORELL C.F. A
EL CATLLAR, C.E. A - PRAT, A.E. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANTBOIA, F.C. A
ASCÓ, F.C. A - SARRIA, C.P. A
VALLS U.E. A - EUROPA, C.E. B
SANTFELIUENC, F.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
REDDIS, C.F. A - CAN VIDALET, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A - VILADECANS U.D. A
Jornada 22 26-03-2023
PRAT, A.E. B - MARTORELL C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - EL CATLLAR, C.E. A
SARRIA, C.P. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
EUROPA, C.E. B - ASCÓ, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - VALLS U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. A
VILADECANS U.D. A - REDDIS, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 23 02-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - PRAT, A.E. B
MARTORELL C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
EL CATLLAR, C.E. A - SARRIA, C.P. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - EUROPA, C.E. B
ASCÓ, F.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
VALLS U.E. A - CAN VIDALET, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A - VILADECANS U.D. A
REDDIS, C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 24 16-04-2023
SANTBOIA, F.C. A - PRAT, A.E. B
SARRIA, C.P. A - MARTORELL C.F. A
EUROPA, C.E. B - EL CATLLAR, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CAN VIDALET, C.F. A - ASCÓ, F.C. A
VILADECANS U.D. A - VALLS U.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A - SANTFELIUENC, F.C. A
REDDIS, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 25 23-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
PRAT, A.E. B - SARRIA, C.P. A
MARTORELL C.F. A - EUROPA, C.E. B
EL CATLLAR, C.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CAN VIDALET, C.F. A
ASCÓ, F.C. A - VILADECANS U.D. A
VALLS U.E. A - MOLINS DE REI, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A - REDDIS, C.F. A
Jornada 26 30-04-2023
SARRIA, C.P. A - SANTBOIA, F.C. A
EUROPA, C.E. B - PRAT, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - MARTORELL C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A - EL CATLLAR, C.E. A
VILADECANS U.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A - ASCÓ, F.C. A
REDDIS, C.F. A - VALLS U.E. A
SANTFELIUENC, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 27 07-05-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - SARRIA, C.P. A
SANTBOIA, F.C. A - EUROPA, C.E. B
PRAT, A.E. B - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARTORELL C.F. A - CAN VIDALET, C.F. A
EL CATLLAR, C.E. A - VILADECANS U.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - MOLINS DE REI, C.F. A
ASCÓ, F.C. A - REDDIS, C.F. A
VALLS U.E. A - SANTFELIUENC, F.C. A
Jornada 28 14-05-2023
EUROPA, C.E. B - SARRIA, C.P. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SANTBOIA, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. A - PRAT, A.E. B
VILADECANS U.D. A - MARTORELL C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A - EL CATLLAR, C.E. A
REDDIS, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTFELIUENC, F.C. A - ASCÓ, F.C. A
VALLS U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 29 21-05-2023
EUROPA, C.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
SARRIA, C.P. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANTBOIA, F.C. A - CAN VIDALET, C.F. A
PRAT, A.E. B - VILADECANS U.D. A
MARTORELL C.F. A - MOLINS DE REI, C.F. A
EL CATLLAR, C.E. A - REDDIS, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANTFELIUENC, F.C. A
ASCÓ, F.C. A - VALLS U.E. A
Jornada 30 28-05-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - EUROPA, C.E. B
CAN VIDALET, C.F. A - SARRIA, C.P. A
VILADECANS U.D. A - SANTBOIA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A - PRAT, A.E. B
REDDIS, C.F. A - MARTORELL C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. A - EL CATLLAR, C.E. A
VALLS U.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - ASCÓ, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.