Competició | TEMPORADA 2022-2023

preferent juvenils | grup 3

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-09-2022
AEM, S.E. A 00 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. C 52 BALAGUER, C.F. A
MANRESA, C.E. B 23 OLOT, U.E. SAD A
IGUALADA, C.F. A 22 GIMNASTIC MANRESA, C. B
GRANOLLERS, E.C. B 22 MERCANTIL, C.E B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 23 SEGRE, AT. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
Jornada 2 02-10-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BALAGUER, C.F. A 01 AEM, S.E. A
OLOT, U.E. SAD A 02 SABADELL F.C., C.E. C
GIMNASTIC MANRESA, C. B 07 MANRESA, C.E. B
MERCANTIL, C.E B 23 IGUALADA, C.F. A
SEGRE, AT. A 11 GRANOLLERS, E.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 3 09-10-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 43 BALAGUER, C.F. A
AEM, S.E. A 23 OLOT, U.E. SAD A
SABADELL F.C., C.E. C 21 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MANRESA, C.E. B 22 MERCANTIL, C.E B
IGUALADA, C.F. A 11 SEGRE, AT. A
GRANOLLERS, E.C. B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 22 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 4 16-10-2022
BALAGUER, C.F. A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
OLOT, U.E. SAD A 20 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 31 AEM, S.E. A
MERCANTIL, C.E B - SABADELL F.C., C.E. C
SEGRE, AT. A 14 MANRESA, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 26 IGUALADA, C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 02 GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 5 23-10-2022
BALAGUER, C.F. A 02 OLOT, U.E. SAD A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
AEM, S.E. A 11 MERCANTIL, C.E B
SABADELL F.C., C.E. C 40 SEGRE, AT. A
MANRESA, C.E. B 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 6 30-10-2022
OLOT, U.E. SAD A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 BALAGUER, C.F. A
MERCANTIL, C.E B 12 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SEGRE, AT. A 25 AEM, S.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 SABADELL F.C., C.E. C
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 11 MANRESA, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 42 IGUALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 21 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 7 06-11-2022
OLOT, U.E. SAD A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BALAGUER, C.F. A 12 MERCANTIL, C.E B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 02 SEGRE, AT. A
AEM, S.E. A 34 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. C 60 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
MANRESA, C.E. B 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
IGUALADA, C.F. A 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 8 13-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. B 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MERCANTIL, C.E B 22 OLOT, U.E. SAD A
SEGRE, AT. A 41 BALAGUER, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 04 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 12 AEM, S.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A 12 SABADELL F.C., C.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 02 MANRESA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B 02 IGUALADA, C.F. A
Jornada 9 20-11-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 MERCANTIL, C.E B
OLOT, U.E. SAD A 21 SEGRE, AT. A
BALAGUER, C.F. A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 30 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
AEM, S.E. A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
SABADELL F.C., C.E. C 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MANRESA, C.E. B 32 GRANOLLERS, E.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 16 IGUALADA, C.F. A
Jornada 10 27-11-2022
MERCANTIL, C.E B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SEGRE, AT. A 22 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 OLOT, U.E. SAD A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 12 BALAGUER, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 32 AEM, S.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 11 SABADELL F.C., C.E. C
IGUALADA, C.F. A - MANRESA, C.E. B
Jornada 11 11-12-2022
MERCANTIL, C.E B - SEGRE, AT. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
OLOT, U.E. SAD A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
BALAGUER, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
AEM, S.E. A - GRANOLLERS, E.C. B
SABADELL F.C., C.E. C - IGUALADA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - MANRESA, C.E. B
Jornada 12 18-12-2022
SEGRE, AT. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - MERCANTIL, C.E B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - BALAGUER, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A - AEM, S.E. A
MANRESA, C.E. B - SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 13 08-01-2023
SEGRE, AT. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MERCANTIL, C.E B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
OLOT, U.E. SAD A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
BALAGUER, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - IGUALADA, C.F. A
AEM, S.E. A - MANRESA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 14 15-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - SEGRE, AT. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - MERCANTIL, C.E B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
GRANOLLERS, E.C. B - OLOT, U.E. SAD A
IGUALADA, C.F. A - BALAGUER, C.F. A
MANRESA, C.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. C - AEM, S.E. A
Jornada 15 22-01-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SEGRE, AT. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MERCANTIL, C.E B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - GRANOLLERS, E.C. B
OLOT, U.E. SAD A - IGUALADA, C.F. A
BALAGUER, C.F. A - MANRESA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - SABADELL F.C., C.E. C
AEM, S.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2023
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - AEM, S.E. A
BALAGUER, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. C
OLOT, U.E. SAD A - MANRESA, C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - IGUALADA, C.F. A
MERCANTIL, C.E B - GRANOLLERS, E.C. B
SEGRE, AT. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 17 05-02-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
AEM, S.E. A - BALAGUER, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. C - OLOT, U.E. SAD A
MANRESA, C.E. B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
IGUALADA, C.F. A - MERCANTIL, C.E B
GRANOLLERS, E.C. B - SEGRE, AT. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
Jornada 18 12-02-2023
BALAGUER, C.F. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
OLOT, U.E. SAD A - AEM, S.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SABADELL F.C., C.E. C
MERCANTIL, C.E B - MANRESA, C.E. B
SEGRE, AT. A - IGUALADA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - GRANOLLERS, E.C. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 19 26-02-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - BALAGUER, C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - OLOT, U.E. SAD A
AEM, S.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
SABADELL F.C., C.E. C - MERCANTIL, C.E B
MANRESA, C.E. B - SEGRE, AT. A
IGUALADA, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
Jornada 20 05-03-2023
OLOT, U.E. SAD A - BALAGUER, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MERCANTIL, C.E B - AEM, S.E. A
SEGRE, AT. A - SABADELL F.C., C.E. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - MANRESA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - IGUALADA, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 21 12-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - OLOT, U.E. SAD A
BALAGUER, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - MERCANTIL, C.E B
AEM, S.E. A - SEGRE, AT. A
SABADELL F.C., C.E. C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MANRESA, C.E. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
IGUALADA, C.F. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GRANOLLERS, E.C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Jornada 22 19-03-2023
GIMNASTIC MANRESA, C. B - OLOT, U.E. SAD A
MERCANTIL, C.E B - BALAGUER, C.F. A
SEGRE, AT. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - AEM, S.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - SABADELL F.C., C.E. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - MANRESA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - IGUALADA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 23 26-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
OLOT, U.E. SAD A - MERCANTIL, C.E B
BALAGUER, C.F. A - SEGRE, AT. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
AEM, S.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
MANRESA, C.E. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 24 02-04-2023
MERCANTIL, C.E B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
SEGRE, AT. A - OLOT, U.E. SAD A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - BALAGUER, C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - AEM, S.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - SABADELL F.C., C.E. C
GRANOLLERS, E.C. B - MANRESA, C.E. B
IGUALADA, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 25 16-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - MERCANTIL, C.E B
GIMNASTIC MANRESA, C. B - SEGRE, AT. A
OLOT, U.E. SAD A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BALAGUER, C.F. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
AEM, S.E. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SABADELL F.C., C.E. C - GRANOLLERS, E.C. B
MANRESA, C.E. B - IGUALADA, C.F. A
Jornada 26 23-04-2023
SEGRE, AT. A - MERCANTIL, C.E B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - OLOT, U.E. SAD A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - BALAGUER, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B - AEM, S.E. A
IGUALADA, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. C
MANRESA, C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 27 30-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - SEGRE, AT. A
MERCANTIL, C.E B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
OLOT, U.E. SAD A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
BALAGUER, C.F. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. B
AEM, S.E. A - IGUALADA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. C - MANRESA, C.E. B
Jornada 28 07-05-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SEGRE, AT. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - MERCANTIL, C.E B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - GIMNASTIC MANRESA, C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - OLOT, U.E. SAD A
GRANOLLERS, E.C. B - BALAGUER, C.F. A
IGUALADA, C.F. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MANRESA, C.E. B - AEM, S.E. A
SABADELL F.C., C.E. C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 29 14-05-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SEGRE, AT. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
MERCANTIL, C.E B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A
GIMNASTIC MANRESA, C. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
OLOT, U.E. SAD A - GRANOLLERS, E.C. B
BALAGUER, C.F. A - IGUALADA, C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - MANRESA, C.E. B
AEM, S.E. A - SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 30 21-05-2023
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 A - SEGRE, AT. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A - MERCANTIL, C.E B
GRANOLLERS, E.C. B - GIMNASTIC MANRESA, C. B
IGUALADA, C.F. A - OLOT, U.E. SAD A
MANRESA, C.E. B - BALAGUER, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. C - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A - AEM, S.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.