Competició | TEMPORADA 2022-2023

preferent juvenils | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-09-2022
MARIANAO POBLET UD A 11 CORNELLA, U.E. SAD C
SEGRE, AT. B 35 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA FLORESTA, C.D. A 13 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 11 MANRESA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 62 SANTBOIA, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 71 ULLDECONA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 42 BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 2 02-10-2022
CORNELLA, U.E. SAD C 13 VILANOVA GELTRU C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 52 MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 24 SEGRE, AT. B
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 51 LA FLORESTA, C.D. A
MANRESA, C.E. A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SANTBOIA, F.C. A 30 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ULLDECONA, C.F. A 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
BLANCA SUBUR, C.F. A 25 CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 3 09-10-2022
CORNELLA, U.E. SAD C 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MARIANAO POBLET UD A 00 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
SEGRE, AT. B 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA FLORESTA, C.D. A 32 MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 22 SANTBOIA, F.C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 31 ULLDECONA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 41 BLANCA SUBUR, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. A 12 CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 4 16-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 31 VILANOVA GELTRU C.F. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 22 CORNELLA, U.E. SAD C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 MARIANAO POBLET UD A
MANRESA, C.E. A 33 SEGRE, AT. B
SANTBOIA, F.C. A 20 LA FLORESTA, C.D. A
ULLDECONA, C.F. A 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 13 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CASTELLDEFELS, U.E. A 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Jornada 5 23-10-2022
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
CORNELLA, U.E. SAD C 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MARIANAO POBLET UD A 21 MANRESA, C.E. A
SEGRE, AT. B 41 SANTBOIA, F.C. A
LA FLORESTA, C.D. A 21 ULLDECONA, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 13 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 41 VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 6 30-10-2022
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 12 VILANOVA GELTRU C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 42 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
MANRESA, C.E. A 03 CORNELLA, U.E. SAD C
SANTBOIA, F.C. A 00 MARIANAO POBLET UD A
ULLDECONA, C.F. A 04 SEGRE, AT. B
BLANCA SUBUR, C.F. A 21 LA FLORESTA, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
Jornada 7 06-11-2022
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 04 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 MANRESA, C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD C 12 SANTBOIA, F.C. A
MARIANAO POBLET UD A 20 ULLDECONA, C.F. A
SEGRE, AT. B 20 BLANCA SUBUR, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 02 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
VILANOVA GELTRU C.F. A 41 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
Jornada 8 13-11-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 32 VILANOVA GELTRU C.F. A
MANRESA, C.E. A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
SANTBOIA, F.C. A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ULLDECONA, C.F. A 10 CORNELLA, U.E. SAD C
BLANCA SUBUR, C.F. A 01 MARIANAO POBLET UD A
CASTELLDEFELS, U.E. A 11 SEGRE, AT. B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 32 LA FLORESTA, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Jornada 9 20-11-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 61 MANRESA, C.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A 04 SANTBOIA, F.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 22 ULLDECONA, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD C 12 BLANCA SUBUR, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 13 CASTELLDEFELS, U.E. A
SEGRE, AT. B 20 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
LA FLORESTA, C.D. A 52 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
VILANOVA GELTRU C.F. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Jornada 10 27-11-2022
MANRESA, C.E. A 25 VILANOVA GELTRU C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ULLDECONA, C.F. A 32 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
BLANCA SUBUR, C.F. A 35 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 14 CORNELLA, U.E. SAD C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A 32 MARIANAO POBLET UD A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 00 SEGRE, AT. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - LA FLORESTA, C.D. A
Jornada 11 11-12-2022
MANRESA, C.E. A - SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ULLDECONA, C.F. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - BLANCA SUBUR, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CORNELLA, U.E. SAD C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
MARIANAO POBLET UD A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SEGRE, AT. B - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
VILANOVA GELTRU C.F. A - LA FLORESTA, C.D. A
Jornada 12 18-12-2022
SANTBOIA, F.C. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
ULLDECONA, C.F. A - MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - BLANCA SUBUR, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - CORNELLA, U.E. SAD C
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - MARIANAO POBLET UD A
LA FLORESTA, C.D. A - SEGRE, AT. B
Jornada 13 08-01-2023
SANTBOIA, F.C. A - ULLDECONA, C.F. A
MANRESA, C.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CORNELLA, U.E. SAD C - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
MARIANAO POBLET UD A - LA FLORESTA, C.D. A
VILANOVA GELTRU C.F. A - SEGRE, AT. B
Jornada 14 15-01-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - ULLDECONA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - MANRESA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - CORNELLA, U.E. SAD C
SEGRE, AT. B - MARIANAO POBLET UD A
Jornada 15 22-01-2023
ULLDECONA, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
MANRESA, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
CORNELLA, U.E. SAD C - SEGRE, AT. B
MARIANAO POBLET UD A - VILANOVA GELTRU C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 29-01-2023
CORNELLA, U.E. SAD C - MARIANAO POBLET UD A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SEGRE, AT. B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - LA FLORESTA, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
MANRESA, C.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SANTBOIA, F.C. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
ULLDECONA, C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 17 05-02-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - CORNELLA, U.E. SAD C
MARIANAO POBLET UD A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SEGRE, AT. B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
LA FLORESTA, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - MANRESA, C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - ULLDECONA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
Jornada 18 12-02-2023
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CORNELLA, U.E. SAD C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SEGRE, AT. B
MANRESA, C.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
SANTBOIA, F.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ULLDECONA, C.F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CASTELLDEFELS, U.E. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 19 26-02-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
MARIANAO POBLET UD A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SEGRE, AT. B - MANRESA, C.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - SANTBOIA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - ULLDECONA, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - BLANCA SUBUR, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 20 05-03-2023
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CORNELLA, U.E. SAD C
MANRESA, C.E. A - MARIANAO POBLET UD A
SANTBOIA, F.C. A - SEGRE, AT. B
ULLDECONA, C.F. A - LA FLORESTA, C.D. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
VILANOVA GELTRU C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Jornada 21 12-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CORNELLA, U.E. SAD C - MANRESA, C.E. A
MARIANAO POBLET UD A - SANTBOIA, F.C. A
SEGRE, AT. B - ULLDECONA, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
Jornada 22 19-03-2023
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SANTBOIA, F.C. A - CORNELLA, U.E. SAD C
ULLDECONA, C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
BLANCA SUBUR, C.F. A - SEGRE, AT. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 23 26-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - MANRESA, C.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - SANTBOIA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD C - ULLDECONA, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A - BLANCA SUBUR, C.F. A
SEGRE, AT. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
Jornada 24 02-04-2023
MANRESA, C.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANTBOIA, F.C. A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
ULLDECONA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - CORNELLA, U.E. SAD C
CASTELLDEFELS, U.E. A - MARIANAO POBLET UD A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - SEGRE, AT. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - LA FLORESTA, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 25 16-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - ULLDECONA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD C - CASTELLDEFELS, U.E. A
MARIANAO POBLET UD A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
SEGRE, AT. B - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
LA FLORESTA, C.D. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
Jornada 26 23-04-2023
SANTBOIA, F.C. A - MANRESA, C.E. A
ULLDECONA, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BLANCA SUBUR, C.F. A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - CORNELLA, U.E. SAD C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - MARIANAO POBLET UD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - SEGRE, AT. B
LA FLORESTA, C.D. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 27 30-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
MANRESA, C.E. A - ULLDECONA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
CORNELLA, U.E. SAD C - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
MARIANAO POBLET UD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SEGRE, AT. B - LA FLORESTA, C.D. A
Jornada 28 07-05-2023
ULLDECONA, C.F. A - SANTBOIA, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. A - MANRESA, C.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - CORNELLA, U.E. SAD C
LA FLORESTA, C.D. A - MARIANAO POBLET UD A
SEGRE, AT. B - VILANOVA GELTRU C.F. A
Jornada 29 14-05-2023
ULLDECONA, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. A
SANTBOIA, F.C. A - BLANCA SUBUR, C.F. A
MANRESA, C.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CORNELLA, U.E. SAD C - LA FLORESTA, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A - SEGRE, AT. B
Jornada 30 21-05-2023
BLANCA SUBUR, C.F. A - ULLDECONA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF A - MANRESA, C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB A
LA FLORESTA, C.D. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SEGRE, AT. B - CORNELLA, U.E. SAD C
VILANOVA GELTRU C.F. A - MARIANAO POBLET UD A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.