Competició | TEMPORADA 2022-2023

juvenil segona divisio | grup 44

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CAN PARELLADA, C.D. A 41 RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 13 CASTELLBISBAL, U.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A 81 MATADEPERENC, ATHLETIC B
JUNIOR,C.F. B 14 LA FARGA XXI, CE A
ESCUELA F. BONAIRE A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 30 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 2 16-10-2022
RUBI, U.E. B 19 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CASTELLBISBAL, U.E. B 32 CAN PARELLADA, C.D. A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 05 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
LA FARGA XXI, CE A 71 SANT PERE NORD , C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 23 JUNIOR,C.F. B
Descansa
R
ESCUELA F. BONAIRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 3 23-10-2022
RUBI, U.E. B 12 CASTELLBISBAL, U.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 70 MATADEPERENC, ATHLETIC B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 18 LA FARGA XXI, CE A
SANT PERE NORD , C.F. A 53 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
JUNIOR,C.F. B
R
Descansa
ESCUELA F. BONAIRE A 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 130 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 4 30-10-2022
CASTELLBISBAL, U.E. B 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MATADEPERENC, ATHLETIC B 13 RUBI, U.E. B
LA FARGA XXI, CE A 51 CAN PARELLADA, C.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 50 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Descansa
R
SANT PERE NORD , C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 34 JUNIOR,C.F. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 24 ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 5 06-11-2022
CASTELLBISBAL, U.E. B 110 MATADEPERENC, ATHLETIC B
RUBI, U.E. B 06 LA FARGA XXI, CE A
CAN PARELLADA, C.D. A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
R
Descansa
SANT PERE NORD , C.F. A 43 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
JUNIOR,C.F. B 100 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 71 ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 6 13-11-2022
MATADEPERENC, ATHLETIC B 16 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
LA FARGA XXI, CE A 73 CASTELLBISBAL, U.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 10 RUBI, U.E. B
Descansa
R
CAN PARELLADA, C.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 21 SANT PERE NORD , C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 14 JUNIOR,C.F. B
Jornada 7 20-11-2022
MATADEPERENC, ATHLETIC B 27 LA FARGA XXI, CE A
CASTELLBISBAL, U.E. B 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
RUBI, U.E. B
R
Descansa
CAN PARELLADA, C.D. A 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A 15 ESCUELA F. BONAIRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 52 JUNIOR,C.F. B
Jornada 8 27-11-2022
LA FARGA XXI, CE A 03 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 13 MATADEPERENC, ATHLETIC B
Descansa
R
CASTELLBISBAL, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 41 RUBI, U.E. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 23 CAN PARELLADA, C.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A 80 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
JUNIOR,C.F. B 50 SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 9 11-12-2022
LA FARGA XXI, CE A 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
MATADEPERENC, ATHLETIC B
R
Descansa
CASTELLBISBAL, U.E. B 31 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
RUBI, U.E. B 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 61 ESCUELA F. BONAIRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 38 JUNIOR,C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 102 SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 10 18-12-2022
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 05 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Descansa
R
LA FARGA XXI, CE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 51 MATADEPERENC, ATHLETIC B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 16 CASTELLBISBAL, U.E. B
ESCUELA F. BONAIRE A 30 RUBI, U.E. B
JUNIOR,C.F. B 32 CAN PARELLADA, C.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Jornada 11 08-01-2023
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
R
Descansa
LA FARGA XXI, CE A 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
MATADEPERENC, ATHLETIC B 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
CASTELLBISBAL, U.E. B 42 ESCUELA F. BONAIRE A
RUBI, U.E. B 03 JUNIOR,C.F. B
CAN PARELLADA, C.D. A 71 SANT PERE NORD , C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 121 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Jornada 12 15-01-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
R
Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B 010 LA FARGA XXI, CE A
ESCUELA F. BONAIRE A 30 MATADEPERENC, ATHLETIC B
JUNIOR,C.F. B 11 CASTELLBISBAL, U.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A 23 RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 04 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 13 22-01-2023
Descansa
R
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
LA FARGA XXI, CE A 36 ESCUELA F. BONAIRE A
MATADEPERENC, ATHLETIC B 08 JUNIOR,C.F. B
CASTELLBISBAL, U.E. B 62 SANT PERE NORD , C.F. A
RUBI, U.E. B 52 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
CAN PARELLADA, C.D. A 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
RUBI, U.E. B 28 CAN PARELLADA, C.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. B 62 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
MATADEPERENC, ATHLETIC B 15 SANT PERE NORD , C.F. A
LA FARGA XXI, CE A 52 JUNIOR,C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B 16 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 15 05-02-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 110 RUBI, U.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 12 CASTELLBISBAL, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 41 MATADEPERENC, ATHLETIC B
SANT PERE NORD , C.F. A 22 LA FARGA XXI, CE A
JUNIOR,C.F. B 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
ESCUELA F. BONAIRE A
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
Jornada 16 12-02-2023
CASTELLBISBAL, U.E. B - RUBI, U.E. B
MATADEPERENC, ATHLETIC B - CAN PARELLADA, C.D. A
LA FARGA XXI, CE A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa
R
JUNIOR,C.F. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - ESCUELA F. BONAIRE A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 17 26-02-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CASTELLBISBAL, U.E. B
RUBI, U.E. B - MATADEPERENC, ATHLETIC B
CAN PARELLADA, C.D. A - LA FARGA XXI, CE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
SANT PERE NORD , C.F. A
R
Descansa
JUNIOR,C.F. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
ESCUELA F. BONAIRE A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Jornada 18 05-03-2023
MATADEPERENC, ATHLETIC B - CASTELLBISBAL, U.E. B
LA FARGA XXI, CE A - RUBI, U.E. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - CAN PARELLADA, C.D. A
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - SANT PERE NORD , C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - JUNIOR,C.F. B
ESCUELA F. BONAIRE A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 19 12-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - MATADEPERENC, ATHLETIC B
CASTELLBISBAL, U.E. B - LA FARGA XXI, CE A
RUBI, U.E. B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
CAN PARELLADA, C.D. A
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
SANT PERE NORD , C.F. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
JUNIOR,C.F. B - ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 20 19-03-2023
LA FARGA XXI, CE A - MATADEPERENC, ATHLETIC B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - CASTELLBISBAL, U.E. B
Descansa
R
RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CAN PARELLADA, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
ESCUELA F. BONAIRE A - SANT PERE NORD , C.F. A
JUNIOR,C.F. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 21 26-03-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - LA FARGA XXI, CE A
MATADEPERENC, ATHLETIC B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
CASTELLBISBAL, U.E. B
R
Descansa
RUBI, U.E. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CAN PARELLADA, C.D. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B - ESCUELA F. BONAIRE A
SANT PERE NORD , C.F. A - JUNIOR,C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - LA FARGA XXI, CE A
Descansa
R
MATADEPERENC, ATHLETIC B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - CASTELLBISBAL, U.E. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - RUBI, U.E. B
ESCUELA F. BONAIRE A - CAN PARELLADA, C.D. A
JUNIOR,C.F. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
SANT PERE NORD , C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 23 16-04-2023
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
LA FARGA XXI, CE A
R
Descansa
MATADEPERENC, ATHLETIC B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
CASTELLBISBAL, U.E. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
RUBI, U.E. B - ESCUELA F. BONAIRE A
CAN PARELLADA, C.D. A - JUNIOR,C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B - SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 24 23-04-2023
Descansa
R
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D - LA FARGA XXI, CE A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - MATADEPERENC, ATHLETIC B
ESCUELA F. BONAIRE A - CASTELLBISBAL, U.E. B
JUNIOR,C.F. B - RUBI, U.E. B
SANT PERE NORD , C.F. A - CAN PARELLADA, C.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 25 30-04-2023
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
LA FARGA XXI, CE A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B
MATADEPERENC, ATHLETIC B - ESCUELA F. BONAIRE A
CASTELLBISBAL, U.E. B - JUNIOR,C.F. B
RUBI, U.E. B - SANT PERE NORD , C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Jornada 26 07-05-2023
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 D
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE B
ESCUELA F. BONAIRE A - LA FARGA XXI, CE A
JUNIOR,C.F. B - MATADEPERENC, ATHLETIC B
SANT PERE NORD , C.F. A - CASTELLBISBAL, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B - RUBI, U.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C - CAN PARELLADA, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.