Competició | TEMPORADA 2022-2023

juvenil segona divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ALMEDA, C.D. B 012 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 02 CAN VIDALET, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A 90 CASTELLDEFELS, U.E. G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 28 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 51 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ESCOLA F. GAVA, C. D 23 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 2 16-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CAN VIDALET, C.F. C 11 ALMEDA, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. G 21 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 46 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 14 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 22 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 42 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 3 23-10-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 72 CAN VIDALET, C.F. C
ALMEDA, C.D. B 22 CASTELLDEFELS, U.E. G
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 14 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 110 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 50 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 06 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 30 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 4 30-10-2022
CAN VIDALET, C.F. C 24 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
CASTELLDEFELS, U.E. G 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 21 ALMEDA, C.D. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 14 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 15 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 32 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 22 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 5 06-11-2022
CAN VIDALET, C.F. C 01 CASTELLDEFELS, U.E. G
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 72 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ALMEDA, C.D. B 13 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 21 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 70 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 32 ESCOLA F. GAVA, C. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 40 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 6 13-11-2022
CASTELLDEFELS, U.E. G 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 41 CAN VIDALET, C.F. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 40 ALMEDA, C.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 30 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. D 23 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 32 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Jornada 7 20-11-2022
CASTELLDEFELS, U.E. G 05 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CAN VIDALET, C.F. C 01 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 110 FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ALMEDA, C.D. B 07 ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A 21 ESCOLA F. GAVA, C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. A 40 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 28 COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Jornada 8 27-11-2022
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 12 CASTELLDEFELS, U.E. G
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B 21 CAN VIDALET, C.F. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. C 07 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA F. GAVA, C. D 41 ALMEDA, C.D. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A 43 SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A 25 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 9 11-12-2022
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
CASTELLDEFELS, U.E. G - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CAN VIDALET, C.F. C - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ESCOLA F. GAVA, C. D
ALMEDA, C.D. B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 10 18-12-2022
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CASTELLDEFELS, U.E. G
ESCOLA F. GAVA, C. D - CAN VIDALET, C.F. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - ALMEDA, C.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Jornada 11 08-01-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CASTELLDEFELS, U.E. G - ESCOLA F. GAVA, C. D
CAN VIDALET, C.F. C - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ALMEDA, C.D. B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Jornada 12 15-01-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ESCOLA F. GAVA, C. D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. G
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - CAN VIDALET, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ALMEDA, C.D. B
Jornada 13 22-01-2023
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ESCOLA F. GAVA, C. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. G - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
CAN VIDALET, C.F. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ALMEDA, C.D. B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ALMEDA, C.D. B
CAN VIDALET, C.F. C - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
CASTELLDEFELS, U.E. G - ESPLUGUENC, C.F.A. A
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - ESCOLA F. GAVA, C. D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 15 05-02-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ALMEDA, C.D. B - CAN VIDALET, C.F. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - CASTELLDEFELS, U.E. G
ESPLUGUENC, C.F.A. A - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESCOLA F. GAVA, C. D - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
Jornada 16 12-02-2023
CAN VIDALET, C.F. C - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
CASTELLDEFELS, U.E. G - ALMEDA, C.D. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GAVA, C. D - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 17 26-02-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - CASTELLDEFELS, U.E. G
ALMEDA, C.D. B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 18 05-03-2023
CASTELLDEFELS, U.E. G - CAN VIDALET, C.F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ALMEDA, C.D. B
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ESCOLA F. GAVA, C. D - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 19 12-03-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - CASTELLDEFELS, U.E. G
CAN VIDALET, C.F. C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ALMEDA, C.D. B - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ESCOLA F. GAVA, C. D
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
Jornada 20 19-03-2023
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - CASTELLDEFELS, U.E. G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - ALMEDA, C.D. B
ESCOLA F. GAVA, C. D - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 21 26-03-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CASTELLDEFELS, U.E. G - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
CAN VIDALET, C.F. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
ALMEDA, C.D. B - ESCOLA F. GAVA, C. D
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
Jornada 22 02-04-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - CASTELLDEFELS, U.E. G
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - CAN VIDALET, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. D - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - ALMEDA, C.D. B
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
ESPLUGUENC, C.F.A. A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 23 16-04-2023
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
CASTELLDEFELS, U.E. G - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
CAN VIDALET, C.F. C - ESCOLA F. GAVA, C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
ALMEDA, C.D. B - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 24 23-04-2023
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESCOLA F. GAVA, C. D - CASTELLDEFELS, U.E. G
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - CAN VIDALET, C.F. C
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESPLUGUENC, C.F.A. A - ALMEDA, C.D. B
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Jornada 25 30-04-2023
FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B - FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ATLETIC SANT JUST . F. C. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - ESCOLA F. GAVA, C. D
CASTELLDEFELS, U.E. G - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A
CAN VIDALET, C.F. C - COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B - ESPLUGUENC, C.F.A. A
ALMEDA, C.D. B - SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A
Jornada 26 07-05-2023
ATLETIC SANT JUST . F. C. C - FUNDACIO PRIVADA ASSOC. ESP. PRAT B
ESCOLA F. GAVA, C. D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB A - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO,A.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. G
ESPLUGUENC, C.F.A. A - CAN VIDALET, C.F. C
SANT JOAN DESPI-SAN PANCRACIO, FUTBOL CLUB A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C - ALMEDA, C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.