Competició | TEMPORADA 2022-2023

juvenil segona divisio | grup 33

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. C 10 BIGUES, C.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 11 LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 30 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B 31 LLINARS, C.E. C
CANOVELLES, U.E. B 02 SANT FOST , U.E. C
LLIÇA DE VALL C.F. B 14 VALLES, C.AT. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 28 VILAMAJOR, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 26 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 2 16-10-2022
BIGUES, C.E. B 22 VILANOVA VALLES,C.F. B
LLERONA, C.E. A 34 CALDES MONTBUI, C.F. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 14 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLINARS, C.E. C 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT FOST , U.E. C 14 LES FRANQUESES, C.F. B
VALLES, C.AT. A 52 CANOVELLES, U.E. B
VILAMAJOR, C.F. B 27 LLIÇA DE VALL C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 71 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Jornada 3 23-10-2022
BIGUES, C.E. B 02 LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 01 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A 12 LLINARS, C.E. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 90 SANT FOST , U.E. C
LES FRANQUESES, C.F. B 21 VALLES, C.AT. A
CANOVELLES, U.E. B 40 VILAMAJOR, C.F. B
LLIÇA DE VALL C.F. B 32 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VILANOVA VALLES,C.F. B 80 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Jornada 4 30-10-2022
LLERONA, C.E. A 01 VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 21 BIGUES, C.E. B
LLINARS, C.E. C 32 CALDES MONTBUI, C.F. C
SANT FOST , U.E. C 20 LA LLAGOSTA, C.D. A
VALLES, C.AT. A 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VILAMAJOR, C.F. B 05 LES FRANQUESES, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - CANOVELLES, U.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 08 LLIÇA DE VALL C.F. B
Jornada 5 06-11-2022
LLERONA, C.E. A 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
BIGUES, C.E. B 03 LLINARS, C.E. C
CALDES MONTBUI, C.F. C 33 SANT FOST , U.E. C
LA LLAGOSTA, C.D. A 23 VALLES, C.AT. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 120 VILAMAJOR, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. B 60 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
VILANOVA VALLES,C.F. B 02 LLIÇA DE VALL C.F. B
Jornada 6 13-11-2022
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 31 VILANOVA VALLES,C.F. B
LLINARS, C.E. C 41 LLERONA, C.E. A
SANT FOST , U.E. C 22 BIGUES, C.E. B
VALLES, C.AT. A 24 CALDES MONTBUI, C.F. C
VILAMAJOR, C.F. B 02 LA LLAGOSTA, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 08 LES FRANQUESES, C.F. B
LLIÇA DE VALL C.F. B 22 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 7 20-11-2022
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 11 LLINARS, C.E. C
LLERONA, C.E. A 80 SANT FOST , U.E. C
BIGUES, C.E. B 11 VALLES, C.AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 61 VILAMAJOR, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 190 ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LES FRANQUESES, C.F. B 53 LLIÇA DE VALL C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B 14 CANOVELLES, U.E. B
Jornada 8 27-11-2022
VILANOVA VALLES,C.F. B 03 LLINARS, C.E. C
SANT FOST , U.E. C 24 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VALLES, C.AT. A - LLERONA, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. B 04 BIGUES, C.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 12 CALDES MONTBUI, C.F. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A 15 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLIÇA DE VALL C.F. B 17 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CANOVELLES, U.E. B - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 9 11-12-2022
LLINARS, C.E. C - SANT FOST , U.E. C
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VALLES, C.AT. A
LLERONA, C.E. A - VILAMAJOR, C.F. B
BIGUES, C.E. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CALDES MONTBUI, C.F. C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LA LLAGOSTA, C.D. A - LLIÇA DE VALL C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - CANOVELLES, U.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 10 18-12-2022
SANT FOST , U.E. C - VILANOVA VALLES,C.F. B
VALLES, C.AT. A - LLINARS, C.E. C
VILAMAJOR, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LLERONA, C.E. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - BIGUES, C.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
CANOVELLES, U.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
LES FRANQUESES, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 11 08-01-2023
SANT FOST , U.E. C - VALLES, C.AT. A
LLINARS, C.E. C - VILAMAJOR, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
BIGUES, C.E. B - LLIÇA DE VALL C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - CANOVELLES, U.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - LES FRANQUESES, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 12 15-01-2023
VALLES, C.AT. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B - SANT FOST , U.E. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LLINARS, C.E. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. B - LLERONA, C.E. A
CANOVELLES, U.E. B - BIGUES, C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 13 22-01-2023
VALLES, C.AT. A - VILAMAJOR, C.F. B
SANT FOST , U.E. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLINARS, C.E. C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LLIÇA DE VALL C.F. B
LLERONA, C.E. A - CANOVELLES, U.E. B
BIGUES, C.E. B - LES FRANQUESES, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VILANOVA VALLES,C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 14 29-01-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - VILAMAJOR, C.F. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VALLES, C.AT. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - SANT FOST , U.E. C
LLIÇA DE VALL C.F. B - LLINARS, C.E. C
CANOVELLES, U.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. B - LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - BIGUES, C.E. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 15 05-02-2023
VILAMAJOR, C.F. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
VALLES, C.AT. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
SANT FOST , U.E. C - LLIÇA DE VALL C.F. B
LLINARS, C.E. C - CANOVELLES, U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LES FRANQUESES, C.F. B
LLERONA, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
BIGUES, C.E. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - VILANOVA VALLES,C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BIGUES, C.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLERONA, C.E. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LLINARS, C.E. C - LES FRANQUESES, C.F. B
SANT FOST , U.E. C - CANOVELLES, U.E. B
VALLES, C.AT. A - LLIÇA DE VALL C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 17 26-02-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - BIGUES, C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLERONA, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LLINARS, C.E. C
LES FRANQUESES, C.F. B - SANT FOST , U.E. C
CANOVELLES, U.E. B - VALLES, C.AT. A
LLIÇA DE VALL C.F. B - VILAMAJOR, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 18 05-03-2023
LLERONA, C.E. A - BIGUES, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLINARS, C.E. C - LA LLAGOSTA, C.D. A
SANT FOST , U.E. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VALLES, C.AT. A - LES FRANQUESES, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B - CANOVELLES, U.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LLIÇA DE VALL C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 19 12-03-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - LLERONA, C.E. A
BIGUES, C.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLINARS, C.E. C
LA LLAGOSTA, C.D. A - SANT FOST , U.E. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLIÇA DE VALL C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
Jornada 20 19-03-2023
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LLERONA, C.E. A
LLINARS, C.E. C - BIGUES, C.E. B
SANT FOST , U.E. C - CALDES MONTBUI, C.F. C
VALLES, C.AT. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
VILAMAJOR, C.F. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LES FRANQUESES, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - CANOVELLES, U.E. B
LLIÇA DE VALL C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 21 26-03-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLERONA, C.E. A - LLINARS, C.E. C
BIGUES, C.E. B - SANT FOST , U.E. C
CALDES MONTBUI, C.F. C - VALLES, C.AT. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - VILAMAJOR, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CANOVELLES, U.E. B - LLIÇA DE VALL C.F. B
Jornada 22 02-04-2023
LLINARS, C.E. C - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANT FOST , U.E. C - LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. A - BIGUES, C.E. B
VILAMAJOR, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - LA LLAGOSTA, C.D. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LLIÇA DE VALL C.F. B - LES FRANQUESES, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 23 16-04-2023
LLINARS, C.E. C - VILANOVA VALLES,C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - SANT FOST , U.E. C
LLERONA, C.E. A - VALLES, C.AT. A
BIGUES, C.E. B - VILAMAJOR, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LA LLAGOSTA, C.D. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LLIÇA DE VALL C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. B - CANOVELLES, U.E. B
Jornada 24 23-04-2023
SANT FOST , U.E. C - LLINARS, C.E. C
VALLES, C.AT. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. B - LLERONA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - BIGUES, C.E. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLIÇA DE VALL C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
CANOVELLES, U.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LES FRANQUESES, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 25 30-04-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - SANT FOST , U.E. C
LLINARS, C.E. C - VALLES, C.AT. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. B
LLERONA, C.E. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BIGUES, C.E. B - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLIÇA DE VALL C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - CANOVELLES, U.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LES FRANQUESES, C.F. B
Jornada 26 07-05-2023
VALLES, C.AT. A - SANT FOST , U.E. C
VILAMAJOR, C.F. B - LLINARS, C.E. C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LLERONA, C.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. B - BIGUES, C.E. B
CANOVELLES, U.E. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LES FRANQUESES, C.F. B - LA LLAGOSTA, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 27 14-05-2023
VILANOVA VALLES,C.F. B - VALLES, C.AT. A
SANT FOST , U.E. C - VILAMAJOR, C.F. B
LLINARS, C.E. C - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLERONA, C.E. A - LLIÇA DE VALL C.F. B
BIGUES, C.E. B - CANOVELLES, U.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LES FRANQUESES, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
Jornada 28 21-05-2023
VILAMAJOR, C.F. B - VALLES, C.AT. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - SANT FOST , U.E. C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - LLINARS, C.E. C
LLIÇA DE VALL C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - LLERONA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. B - BIGUES, C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - CALDES MONTBUI, C.F. C
LA LLAGOSTA, C.D. A - VILANOVA VALLES,C.F. B
Jornada 29 28-05-2023
VILAMAJOR, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. B
VALLES, C.AT. A - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANT FOST , U.E. C - ESCOLA F. BASE SENTMENAT A
LLINARS, C.E. C - LLIÇA DE VALL C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
LLERONA, C.E. A - LES FRANQUESES, C.F. B
BIGUES, C.E. B - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
CALDES MONTBUI, C.F. C - LA LLAGOSTA, C.D. A
Jornada 30 04-06-2023
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A - VILAMAJOR, C.F. B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT A - VALLES, C.AT. A
LLIÇA DE VALL C.F. B - SANT FOST , U.E. C
CANOVELLES, U.E. B - LLINARS, C.E. C
LES FRANQUESES, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A - LLERONA, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - BIGUES, C.E. B
VILANOVA VALLES,C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.