Competició | TEMPORADA 2022-2023

juvenil primera divisio | grup 1

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2022
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 CAN VIDALET, C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 42 SAN MAURO, U.D. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 24 CORBERA , C.F. A
IGUALADA, C.F. B 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 36 RIBES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 36 RIUDEBITLLES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. B 03 VISTA ALEGRE,U.D. A
SITGES, U.E. A 11 BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 2 09-10-2022
CAN VIDALET, C.F. B 41 SITGES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 13 SAN MAURO, U.D. A
CORBERA , C.F. A 13 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 42 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
RIBES, C.D. A 22 IGUALADA, C.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 61 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. B
BASE MARC BARTRA CF A 23 ESCOLA F. GAVA, C. B
Jornada 3 16-10-2022
CAN VIDALET, C.F. B 40 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 50 CORBERA , C.F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 50 RIBES, C.D. A
IGUALADA, C.F. B 32 RIUDEBITLLES, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 22 VISTA ALEGRE,U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 01 BASE MARC BARTRA CF A
SITGES, U.E. A 32 ESCOLA F. GAVA, C. B
Jornada 4 23-10-2022
SAN MAURO, U.D. A 11 SITGES, U.E. A
CORBERA , C.F. A 04 CAN VIDALET, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
RIBES, C.D. A 11 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 20 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
VISTA ALEGRE,U.D. A 13 IGUALADA, C.F. B
BASE MARC BARTRA CF A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
ESCOLA F. GAVA, C. B 41 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 5 30-10-2022
SAN MAURO, U.D. A 42 CORBERA , C.F. A
CAN VIDALET, C.F. B 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 RIBES, C.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 02 RIUDEBITLLES, C.D. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 01 VISTA ALEGRE,U.D. A
IGUALADA, C.F. B 21 BASE MARC BARTRA CF A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 05 ESCOLA F. GAVA, C. B
SITGES, U.E. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 6 06-11-2022
SITGES, U.E. A 33 CORBERA , C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 16 SAN MAURO, U.D. A
RIBES, C.D. A 23 CAN VIDALET, C.F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
VISTA ALEGRE,U.D. A 34 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A 23 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
ESCOLA F. GAVA, C. B 32 IGUALADA, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Jornada 7 13-11-2022
CORBERA , C.F. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 21 RIBES, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. B 52 RIUDEBITLLES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 VISTA ALEGRE,U.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 32 BASE MARC BARTRA CF A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 16 ESCOLA F. GAVA, C. B
IGUALADA, C.F. B 32 CASTELLDEFELS, U.E. B
SITGES, U.E. A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Jornada 8 20-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 SITGES, U.E. A
RIBES, C.D. A 12 CORBERA , C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 42 SAN MAURO, U.D. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 15 CAN VIDALET, C.F. B
BASE MARC BARTRA CF A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESCOLA F. GAVA, C. B 10 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B 01 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B 34 IGUALADA, C.F. B
Jornada 9 27-11-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 41 RIBES, C.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 42 CORBERA , C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 31 VISTA ALEGRE,U.D. A
CAN VIDALET, C.F. B 71 BASE MARC BARTRA CF A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 ESCOLA F. GAVA, C. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 60 CASTELLDEFELS, U.E. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 23 TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SITGES, U.E. A 11 IGUALADA, C.F. B
Jornada 10 11-12-2022
RIBES, C.D. A - SITGES, U.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - CORBERA , C.F. A
BASE MARC BARTRA CF A - SAN MAURO, U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - CAN VIDALET, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
IGUALADA, C.F. B - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
Jornada 11 18-12-2022
RIBES, C.D. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
CORBERA , C.F. A - BASE MARC BARTRA CF A
SAN MAURO, U.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
CAN VIDALET, C.F. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - IGUALADA, C.F. B
SITGES, U.E. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
Jornada 12 08-01-2023
RIUDEBITLLES, C.D. A - SITGES, U.E. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - RIBES, C.D. A
BASE MARC BARTRA CF A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - CORBERA , C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - SAN MAURO, U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - CAN VIDALET, C.F. B
IGUALADA, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 13 15-01-2023
RIUDEBITLLES, C.D. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
RIBES, C.D. A - BASE MARC BARTRA CF A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
CORBERA , C.F. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
SAN MAURO, U.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CAN VIDALET, C.F. B - IGUALADA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
SITGES, U.E. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 14 22-01-2023
SITGES, U.E. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
BASE MARC BARTRA CF A - RIUDEBITLLES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - RIBES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - CORBERA , C.F. A
IGUALADA, C.F. B - SAN MAURO, U.D. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - CAN VIDALET, C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 15 29-01-2023
VISTA ALEGRE,U.D. A - BASE MARC BARTRA CF A
RIUDEBITLLES, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
RIBES, C.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CORBERA , C.F. A - IGUALADA, C.F. B
SAN MAURO, U.D. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
CAN VIDALET, C.F. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - SITGES, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2023
CAN VIDALET, C.F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SAN MAURO, U.D. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
CORBERA , C.F. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - IGUALADA, C.F. B
RIBES, C.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
RIUDEBITLLES, C.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
BASE MARC BARTRA CF A - SITGES, U.E. A
Jornada 17 12-02-2023
SITGES, U.E. A - CAN VIDALET, C.F. B
SAN MAURO, U.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - CORBERA , C.F. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. B - RIBES, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - RIUDEBITLLES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - VISTA ALEGRE,U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - BASE MARC BARTRA CF A
Jornada 18 26-02-2023
SAN MAURO, U.D. A - CAN VIDALET, C.F. B
CORBERA , C.F. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
RIBES, C.D. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
RIUDEBITLLES, C.D. A - IGUALADA, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
BASE MARC BARTRA CF A - CASTELLDEFELS, U.E. B
ESCOLA F. GAVA, C. B - SITGES, U.E. A
Jornada 19 05-03-2023
SITGES, U.E. A - SAN MAURO, U.D. A
CAN VIDALET, C.F. B - CORBERA , C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - RIBES, C.D. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - RIUDEBITLLES, C.D. A
IGUALADA, C.F. B - VISTA ALEGRE,U.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - BASE MARC BARTRA CF A
CASTELLDEFELS, U.E. B - ESCOLA F. GAVA, C. B
Jornada 20 12-03-2023
CORBERA , C.F. A - SAN MAURO, U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - CAN VIDALET, C.F. B
RIBES, C.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
RIUDEBITLLES, C.D. A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
BASE MARC BARTRA CF A - IGUALADA, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
CASTELLDEFELS, U.E. B - SITGES, U.E. A
Jornada 21 19-03-2023
CORBERA , C.F. A - SITGES, U.E. A
SAN MAURO, U.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. B - RIBES, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - RIUDEBITLLES, C.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - BASE MARC BARTRA CF A
IGUALADA, C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - CASTELLDEFELS, U.E. B
Jornada 22 26-03-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - CORBERA , C.F. A
RIBES, C.D. A - SAN MAURO, U.D. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - CAN VIDALET, C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BASE MARC BARTRA CF A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
CASTELLDEFELS, U.E. B - IGUALADA, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SITGES, U.E. A
Jornada 23 02-04-2023
SITGES, U.E. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CORBERA , C.F. A - RIBES, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. B - VISTA ALEGRE,U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - BASE MARC BARTRA CF A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - CASTELLDEFELS, U.E. B
IGUALADA, C.F. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Jornada 24 16-04-2023
RIBES, C.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CORBERA , C.F. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - SAN MAURO, U.D. A
BASE MARC BARTRA CF A - CAN VIDALET, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CASTELLDEFELS, U.E. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
IGUALADA, C.F. B - SITGES, U.E. A
Jornada 25 23-04-2023
SITGES, U.E. A - RIBES, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
CORBERA , C.F. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
SAN MAURO, U.D. A - BASE MARC BARTRA CF A
CAN VIDALET, C.F. B - ESCOLA F. GAVA, C. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - CASTELLDEFELS, U.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - IGUALADA, C.F. B
Jornada 26 30-04-2023
RIUDEBITLLES, C.D. A - RIBES, C.D. A
VISTA ALEGRE,U.D. A - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BASE MARC BARTRA CF A - CORBERA , C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - SAN MAURO, U.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - CAN VIDALET, C.F. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. B - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - SITGES, U.E. A
Jornada 27 07-05-2023
SITGES, U.E. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
RIBES, C.D. A - VISTA ALEGRE,U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - BASE MARC BARTRA CF A
CORBERA , C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
SAN MAURO, U.D. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
CAN VIDALET, C.F. B - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - IGUALADA, C.F. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
Jornada 28 14-05-2023
VISTA ALEGRE,U.D. A - RIUDEBITLLES, C.D. A
BASE MARC BARTRA CF A - RIBES, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - CORBERA , C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - SAN MAURO, U.D. A
IGUALADA, C.F. B - CAN VIDALET, C.F. B
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - SITGES, U.E. A
Jornada 29 21-05-2023
VISTA ALEGRE,U.D. A - SITGES, U.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A - BASE MARC BARTRA CF A
RIBES, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A - CASTELLDEFELS, U.E. B
CORBERA , C.F. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. B
SAN MAURO, U.D. A - IGUALADA, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. B - Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A - VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 30 28-05-2023
BASE MARC BARTRA CF A - VISTA ALEGRE,U.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. B - RIUDEBITLLES, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. B - RIBES, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
IGUALADA, C.F. B - CORBERA , C.F. A
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A - SAN MAURO, U.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A - CAN VIDALET, C.F. B
SITGES, U.E. A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.