Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 57

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 03 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
RUBI, U.E. B 10 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MERCANTIL, C.E E 40 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
LA FARGA XXI, CE B 160 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
JUAN XXIII,C.S. B 70 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 30 ESCUELA F. BONAIRE B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 21 SAN CRISTOBAL, C.P. D
Jornada 2 16-10-2022
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 61 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 25 RUBI, U.E. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 214 MERCANTIL, C.E E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 013 LA FARGA XXI, CE B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 04 JUAN XXIII,C.S. B
ESCUELA F. BONAIRE B 13 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
SAN CRISTOBAL, C.P. D 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Jornada 3 23-10-2022
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 36 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 04 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
RUBI, U.E. B 61 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
MERCANTIL, C.E E 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
LA FARGA XXI, CE B 91 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
JUAN XXIII,C.S. B 90 ESCUELA F. BONAIRE B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 21 SAN CRISTOBAL, C.P. D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 45 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Jornada 4 30-10-2022
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 24 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 11 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 110 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 27 RUBI, U.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 18 MERCANTIL, C.E E
ESCUELA F. BONAIRE B 07 LA FARGA XXI, CE B
SAN CRISTOBAL, C.P. D 21 JUAN XXIII,C.S. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 81 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Jornada 5 06-11-2022
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 61 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 100 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
RUBI, U.E. B 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
MERCANTIL, C.E E 130 ESCUELA F. BONAIRE B
LA FARGA XXI, CE B 50 SAN CRISTOBAL, C.P. D
JUAN XXIII,C.S. B 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 62 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Jornada 6 13-11-2022
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 16 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 34 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
ESCUELA F. BONAIRE B 05 RUBI, U.E. B
SAN CRISTOBAL, C.P. D 43 MERCANTIL, C.E E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 01 LA FARGA XXI, CE B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 02 JUAN XXIII,C.S. B
Jornada 7 20-11-2022
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 71 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 81 ESCUELA F. BONAIRE B
RUBI, U.E. B 15 SAN CRISTOBAL, C.P. D
MERCANTIL, C.E E 53 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
LA FARGA XXI, CE B 81 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 41 JUAN XXIII,C.S. B
Jornada 8 27-11-2022
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 111 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 08 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 13 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
ESCUELA F. BONAIRE B 03 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SAN CRISTOBAL, C.P. D 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 51 RUBI, U.E. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 02 MERCANTIL, C.E E
JUAN XXIII,C.S. B 04 LA FARGA XXI, CE B
Jornada 9 11-12-2022
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 62 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 70 ESCUELA F. BONAIRE B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 03 SAN CRISTOBAL, C.P. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 17 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
RUBI, U.E. B 42 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
MERCANTIL, C.E E 21 JUAN XXIII,C.S. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 14 LA FARGA XXI, CE B
Jornada 10 18-12-2022
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 19 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 52 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
ESCUELA F. BONAIRE B 08 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
SAN CRISTOBAL, C.P. D 02 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 70 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
JUAN XXIII,C.S. B 21 RUBI, U.E. B
LA FARGA XXI, CE B 22 MERCANTIL, C.E E
Jornada 11 08-01-2023
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 20 ESCUELA F. BONAIRE B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 43 SAN CRISTOBAL, C.P. D
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 01 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 27 JUAN XXIII,C.S. B
RUBI, U.E. B 06 LA FARGA XXI, CE B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 23 MERCANTIL, C.E E
Jornada 12 15-01-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 06 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
ESCUELA F. BONAIRE B 15 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
SAN CRISTOBAL, C.P. D 121 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 52 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 35 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
JUAN XXIII,C.S. B 41 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
LA FARGA XXI, CE B 82 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
MERCANTIL, C.E E 71 RUBI, U.E. B
Jornada 13 22-01-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E 70 ESCUELA F. BONAIRE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 13 SAN CRISTOBAL, C.P. D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D 19 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A 42 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 10 JUAN XXIII,C.S. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 05 LA FARGA XXI, CE B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H 05 MERCANTIL, C.E E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 50 RUBI, U.E. B
Jornada 14 29-01-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 160 ESCUELA F. BONAIRE B
SAN CRISTOBAL, C.P. D 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E 92 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
ESCOLA F. VILADECAVALLS B 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
JUAN XXIII,C.S. B 43 D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
LA FARGA XXI, CE B 53 EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
MERCANTIL, C.E E 50 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
RUBI, U.E. B 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Jornada 15 05-02-2023
ESCUELA F. BONAIRE B 010 SAN CRISTOBAL, C.P. D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 31 ESCOLA F. VILADECAVALLS B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - JUAN XXIII,C.S. B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - LA FARGA XXI, CE B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A 13 MERCANTIL, C.E E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - RUBI, U.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - RUBI, U.E. B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - MERCANTIL, C.E E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - LA FARGA XXI, CE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - JUAN XXIII,C.S. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
ESCUELA F. BONAIRE B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
SAN CRISTOBAL, C.P. D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 17 26-02-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
RUBI, U.E. B - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
MERCANTIL, C.E E - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
LA FARGA XXI, CE B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
JUAN XXIII,C.S. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - ESCUELA F. BONAIRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - SAN CRISTOBAL, C.P. D
Jornada 18 05-03-2023
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - MERCANTIL, C.E E
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - LA FARGA XXI, CE B
ESCUELA F. BONAIRE B - JUAN XXIII,C.S. B
SAN CRISTOBAL, C.P. D - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 19 12-03-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
RUBI, U.E. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
MERCANTIL, C.E E - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
LA FARGA XXI, CE B - ESCUELA F. BONAIRE B
JUAN XXIII,C.S. B - SAN CRISTOBAL, C.P. D
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
Jornada 20 19-03-2023
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - RUBI, U.E. B
ESCUELA F. BONAIRE B - MERCANTIL, C.E E
SAN CRISTOBAL, C.P. D - LA FARGA XXI, CE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - JUAN XXIII,C.S. B
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 21 26-03-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
RUBI, U.E. B - ESCUELA F. BONAIRE B
MERCANTIL, C.E E - SAN CRISTOBAL, C.P. D
LA FARGA XXI, CE B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
JUAN XXIII,C.S. B - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Jornada 22 02-04-2023
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCUELA F. BONAIRE B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
SAN CRISTOBAL, C.P. D - RUBI, U.E. B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - MERCANTIL, C.E E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - LA FARGA XXI, CE B
JUAN XXIII,C.S. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 23 16-04-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - ESCUELA F. BONAIRE B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - SAN CRISTOBAL, C.P. D
RUBI, U.E. B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
MERCANTIL, C.E E - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
LA FARGA XXI, CE B - JUAN XXIII,C.S. B
Jornada 24 23-04-2023
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
ESCUELA F. BONAIRE B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. D - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - RUBI, U.E. B
JUAN XXIII,C.S. B - MERCANTIL, C.E E
LA FARGA XXI, CE B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 25 30-04-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - ESCUELA F. BONAIRE B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - SAN CRISTOBAL, C.P. D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
RUBI, U.E. B - JUAN XXIII,C.S. B
MERCANTIL, C.E E - LA FARGA XXI, CE B
Jornada 26 07-05-2023
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
ESCUELA F. BONAIRE B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
SAN CRISTOBAL, C.P. D - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUAN XXIII,C.S. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
LA FARGA XXI, CE B - RUBI, U.E. B
MERCANTIL, C.E E - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 27 14-05-2023
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - ESCUELA F. BONAIRE B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - SAN CRISTOBAL, C.P. D
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - JUAN XXIII,C.S. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - LA FARGA XXI, CE B
RUBI, U.E. B - MERCANTIL, C.E E
Jornada 28 21-05-2023
ESCUELA F. BONAIRE B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
SAN CRISTOBAL, C.P. D - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
JUAN XXIII,C.S. B - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
LA FARGA XXI, CE B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MERCANTIL, C.E E - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
RUBI, U.E. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 29 28-05-2023
ESCUELA F. BONAIRE B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E - SAN CRISTOBAL, C.P. D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D - ESCOLA F. VILADECAVALLS B
D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A - JUAN XXIII,C.S. B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A - LA FARGA XXI, CE B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A - MERCANTIL, C.E E
CERDANYOLA VALLES, F.C. H - RUBI, U.E. B
Jornada 30 04-06-2023
SAN CRISTOBAL, C.P. D - ESCUELA F. BONAIRE B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 E - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA E
ESCOLA F. VILADECAVALLS B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
JUAN XXIII,C.S. B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E. D
LA FARGA XXI, CE B - D'ARAN CLUB ASSOCIACIÓ CULTURAL A
MERCANTIL, C.E E - EUROPA SPORTS CENTER, C.E. A
RUBI, U.E. B - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. H
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.