Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 56

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 74 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. A 36 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
MERCANTIL, C.E G 14 SABADELL F.C., C.E. F
SABADELL NORD,CF. C 11 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
LA ROMANICA, C.F. A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 ESCOLA F. SABADELL B
Jornada 2 16-10-2022
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 102 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 121 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. F 11 SABADELLENCA, UE. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 14 MERCANTIL, C.E G
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 60 SABADELL NORD,CF. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 21 LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 015 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL B 08 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 3 23-10-2022
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 06 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 33 SABADELL F.C., C.E. F
SABADELLENCA, UE. A 31 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
MERCANTIL, C.E G 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELL NORD,CF. C 08 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
LA ROMANICA, C.F. A 150 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 80 ESCOLA F. SABADELL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 4 30-10-2022
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 80 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SABADELL F.C., C.E. F 33 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 37 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 41 SABADELLENCA, UE. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 30 MERCANTIL, C.E G
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 73 SABADELL NORD,CF. C
ESCOLA F. SABADELL B 010 LA ROMANICA, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 23 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 5 06-11-2022
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 53 SABADELL F.C., C.E. F
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELLENCA, UE. A 05 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
MERCANTIL, C.E G 25 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELL NORD,CF. C 32 ESCOLA F. SABADELL B
LA ROMANICA, C.F. A 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 27 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 6 13-11-2022
SABADELL F.C., C.E. F 35 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 020 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 42 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 27 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. SABADELL B 05 MERCANTIL, C.E G
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 80 SABADELL NORD,CF. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 15 LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 7 20-11-2022
SABADELL F.C., C.E. F 151 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 28 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 92 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELLENCA, UE. A 21 ESCOLA F. SABADELL B
MERCANTIL, C.E G 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL NORD,CF. C 18 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 112 LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 8 27-11-2022
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 010 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 50 SABADELL F.C., C.E. F
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 24 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL B 04 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 02 SABADELLENCA, UE. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 80 MERCANTIL, C.E G
LA ROMANICA, C.F. A 160 SABADELL NORD,CF. C
Jornada 9 11-12-2022
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 012 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
SABADELL F.C., C.E. F 07 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 10 ESCOLA F. SABADELL B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELLENCA, UE. A 13 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
MERCANTIL, C.E G 08 LA ROMANICA, C.F. A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 61 SABADELL NORD,CF. C
Jornada 10 18-12-2022
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 42 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 150 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 02 SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. SABADELL B 06 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 60 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 111 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. A 81 SABADELLENCA, UE. A
SABADELL NORD,CF. C 00 MERCANTIL, C.E G
Jornada 11 08-01-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 54 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
SABADELL F.C., C.E. F 30 ESCOLA F. SABADELL B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 02 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 014 LA ROMANICA, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 64 SABADELL NORD,CF. C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 31 MERCANTIL, C.E G
Jornada 12 15-01-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 61 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 015 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCOLA F. SABADELL B 90 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 21 SABADELL F.C., C.E. F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
LA ROMANICA, C.F. A 120 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELL NORD,CF. C 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E G 12 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 13 22-01-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 121 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CERDANYOLA VALLES, F.C. E 10 ESCOLA F. SABADELL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A 08 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
SABADELL F.C., C.E. F 42 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 11 LA ROMANICA, C.F. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B 03 SABADELL NORD,CF. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B 71 MERCANTIL, C.E G
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 22 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 14 29-01-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 90 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
ESCOLA F. SABADELL B 012 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 130 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
LA ROMANICA, C.F. A 71 SABADELL F.C., C.E. F
SABADELL NORD,CF. C 16 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
MERCANTIL, C.E G 20 RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. A 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
Jornada 15 05-02-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - ESCOLA F. SABADELL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - LA ROMANICA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. F - SABADELL NORD,CF. C
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - MERCANTIL, C.E G
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SABADELLENCA, UE. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - SABADELLENCA, UE. A
SABADELL F.C., C.E. F - MERCANTIL, C.E G
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SABADELL NORD,CF. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - LA ROMANICA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
ESCOLA F. SABADELL B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 17 26-02-2023
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A - SABADELL F.C., C.E. F
MERCANTIL, C.E G - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL NORD,CF. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
LA ROMANICA, C.F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - ESCOLA F. SABADELL B
Jornada 18 05-03-2023
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
SABADELL F.C., C.E. F - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SABADELLENCA, UE. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - MERCANTIL, C.E G
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SABADELL NORD,CF. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 19 12-03-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - SABADELL F.C., C.E. F
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELLENCA, UE. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
MERCANTIL, C.E G - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELL NORD,CF. C - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
LA ROMANICA, C.F. A - ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
Jornada 20 19-03-2023
SABADELL F.C., C.E. F - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - MERCANTIL, C.E G
ESCOLA F. SABADELL B - SABADELL NORD,CF. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - LA ROMANICA, C.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 21 26-03-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SABADELL F.C., C.E. F
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELLENCA, UE. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
MERCANTIL, C.E G - ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL NORD,CF. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
LA ROMANICA, C.F. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 22 02-04-2023
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SABADELL F.C., C.E. F
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. SABADELL B - SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - MERCANTIL, C.E G
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - SABADELL NORD,CF. C
LA ROMANICA, C.F. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 23 16-04-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. F - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - ESCOLA F. SABADELL B
SABADELLENCA, UE. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
MERCANTIL, C.E G - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL NORD,CF. C - LA ROMANICA, C.F. A
Jornada 24 23-04-2023
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - SABADELL F.C., C.E. F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
ESCOLA F. SABADELL B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - SABADELLENCA, UE. A
LA ROMANICA, C.F. A - MERCANTIL, C.E G
SABADELL NORD,CF. C - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 25 30-04-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. F - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - ESCOLA F. SABADELL B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELLENCA, UE. A - LA ROMANICA, C.F. A
MERCANTIL, C.E G - SABADELL NORD,CF. C
Jornada 26 07-05-2023
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
ESCOLA F. SABADELL B - SABADELL F.C., C.E. F
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
LA ROMANICA, C.F. A - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELL NORD,CF. C - SABADELLENCA, UE. A
MERCANTIL, C.E G - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 27 14-05-2023
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL F.C., C.E. F - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - LA ROMANICA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - SABADELL NORD,CF. C
SABADELLENCA, UE. A - MERCANTIL, C.E G
Jornada 28 21-05-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
ESCOLA F. SABADELL B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - SABADELL F.C., C.E. F
LA ROMANICA, C.F. A - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELL NORD,CF. C - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
MERCANTIL, C.E G - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
SABADELLENCA, UE. A - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
Jornada 29 28-05-2023
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E - ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. B - ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. E - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELL F.C., C.E. F - LA ROMANICA, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A - SABADELL NORD,CF. C
RIPOLLET CLUB FUTBOL B - MERCANTIL, C.E G
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B - SABADELLENCA, UE. A
Jornada 30 04-06-2023
ESCOLA F. SABADELL B - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU D - SANT QUIRZE VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B - CERDANYOLA VALLES, F.C. E
LA ROMANICA, C.F. A - PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
SABADELL NORD,CF. C - SABADELL F.C., C.E. F
MERCANTIL, C.E G - TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A - RIPOLLET CLUB FUTBOL B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B - BASE MONTCADA CLUB FUTBOL B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.