Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 48

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ESCOLA F. GAVA, C. G 12 BARCELONA, F.C. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 02 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 72 ESPLUGUENC, C.F.A. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 30 CAN VIDALET, C.F. C
ALMEDA, C.D. B 011 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARIANAO POBLET UD B 11 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 151 SANT ILDEFONS, U.E. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 11 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Jornada 2 16-10-2022
BARCELONA, F.C. D 40 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 21 ESCOLA F. GAVA, C. G
ESPLUGUENC, C.F.A. C 14 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
CAN VIDALET, C.F. C 22 CASTELLDEFELS, U.E. E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 01 ALMEDA, C.D. B
SANT ILDEFONS, U.E. D 14 MARIANAO POBLET UD B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 06 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 3 23-10-2022
BARCELONA, F.C. D 31 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ESCOLA F. GAVA, C. G 33 ESPLUGUENC, C.F.A. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 60 CAN VIDALET, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. E 03 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ALMEDA, C.D. B 03 SANT ILDEFONS, U.E. D
MARIANAO POBLET UD B 21 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 61 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 4 30-10-2022
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 30 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ESPLUGUENC, C.F.A. C 05 BARCELONA, F.C. D
CAN VIDALET, C.F. C 17 ESCOLA F. GAVA, C. G
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 10 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 03 CASTELLDEFELS, U.E. E
SANT ILDEFONS, U.E. D 211 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 51 ALMEDA, C.D. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 40 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 5 06-11-2022
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 31 ESPLUGUENC, C.F.A. C
BARCELONA, F.C. D 50 CAN VIDALET, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. G 03 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 80 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CASTELLDEFELS, U.E. E 30 SANT ILDEFONS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 41 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ALMEDA, C.D. B 014 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 41 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 6 13-11-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. C 35 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
CAN VIDALET, C.F. C 07 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 06 BARCELONA, F.C. D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 07 ESCOLA F. GAVA, C. G
SANT ILDEFONS, U.E. D 06 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 34 CASTELLDEFELS, U.E. E
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
MARIANAO POBLET UD B 21 ALMEDA, C.D. B
Jornada 7 20-11-2022
ESPLUGUENC, C.F.A. C 41 CAN VIDALET, C.F. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
BARCELONA, F.C. D 61 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ESCOLA F. GAVA, C. G 90 SANT ILDEFONS, U.E. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 11 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
CASTELLDEFELS, U.E. E 13 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 32 MARIANAO POBLET UD B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 50 ALMEDA, C.D. B
Jornada 8 27-11-2022
CAN VIDALET, C.F. C 02 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 21 ESPLUGUENC, C.F.A. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 210 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
BARCELONA, F.C. D 70 SANT ILDEFONS, U.E. D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 31 ESCOLA F. GAVA, C. G
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 21 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
MARIANAO POBLET UD B 04 CASTELLDEFELS, U.E. E
ALMEDA, C.D. B 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 9 11-12-2022
CAN VIDALET, C.F. C 03 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. C 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 110 SANT ILDEFONS, U.E. D
BARCELONA, F.C. D 51 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. GAVA, C. G 11 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 50 MARIANAO POBLET UD B
CASTELLDEFELS, U.E. E 130 ALMEDA, C.D. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 10 18-12-2022
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 10 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 05 CAN VIDALET, C.F. C
SANT ILDEFONS, U.E. D 33 ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 15 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 12 BARCELONA, F.C. D
MARIANAO POBLET UD B 03 ESCOLA F. GAVA, C. G
ALMEDA, C.D. B 011 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 21 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 11 08-01-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 41 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
CAN VIDALET, C.F. C 21 SANT ILDEFONS, U.E. D
ESPLUGUENC, C.F.A. C 30 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 51 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
BARCELONA, F.C. D 81 MARIANAO POBLET UD B
ESCOLA F. GAVA, C. G 120 ALMEDA, C.D. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 41 CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 12 15-01-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 12 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANT ILDEFONS, U.E. D 08 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 40 CAN VIDALET, C.F. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 72 ESPLUGUENC, C.F.A. C
MARIANAO POBLET UD B 14 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ALMEDA, C.D. B 015 BARCELONA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 25 ESCOLA F. GAVA, C. G
CASTELLDEFELS, U.E. E 41 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
Jornada 13 22-01-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 64 SANT ILDEFONS, U.E. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 23 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
CAN VIDALET, C.F. C 06 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESPLUGUENC, C.F.A. C 44 MARIANAO POBLET UD B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 140 ALMEDA, C.D. B
BARCELONA, F.C. D 50 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
ESCOLA F. GAVA, C. G 23 CASTELLDEFELS, U.E. E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 11 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
Jornada 14 29-01-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 60 SANT ILDEFONS, U.E. D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 50 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 42 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
MARIANAO POBLET UD B 22 CAN VIDALET, C.F. C
ALMEDA, C.D. B 06 ESPLUGUENC, C.F.A. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 03 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. E 02 BARCELONA, F.C. D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 11 ESCOLA F. GAVA, C. G
Jornada 15 05-02-2023
SANT ILDEFONS, U.E. D 13 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 28 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 21 MARIANAO POBLET UD B
CAN VIDALET, C.F. C 30 ALMEDA, C.D. B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 21 CASTELLDEFELS, U.E. E
BARCELONA, F.C. D 21 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. GAVA, C. G 30 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BARCELONA, F.C. D 41 ESCOLA F. GAVA, C. G
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 32 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
ESPLUGUENC, C.F.A. C 12 CASTELLDEFELS, U.E. E
CAN VIDALET, C.F. C 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 90 ALMEDA, C.D. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 02 MARIANAO POBLET UD B
SANT ILDEFONS, U.E. D 06 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 32 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 17 26-02-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 06 BARCELONA, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. G 11 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 61 ESPLUGUENC, C.F.A. C
CASTELLDEFELS, U.E. E 31 CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 41 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ALMEDA, C.D. B 212 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
MARIANAO POBLET UD B 51 SANT ILDEFONS, U.E. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 43 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
Jornada 18 05-03-2023
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 14 BARCELONA, F.C. D
ESPLUGUENC, C.F.A. C 12 ESCOLA F. GAVA, C. G
CAN VIDALET, C.F. C 06 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 37 CASTELLDEFELS, U.E. E
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
SANT ILDEFONS, U.E. D 42 ALMEDA, C.D. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 32 MARIANAO POBLET UD B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 22 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 19 12-03-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
BARCELONA, F.C. D 40 ESPLUGUENC, C.F.A. C
ESCOLA F. GAVA, C. G 60 CAN VIDALET, C.F. C
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 80 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
CASTELLDEFELS, U.E. E 110 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 01 SANT ILDEFONS, U.E. D
ALMEDA, C.D. B 04 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
MARIANAO POBLET UD B 18 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
Jornada 20 19-03-2023
ESPLUGUENC, C.F.A. C 09 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
CAN VIDALET, C.F. C 17 BARCELONA, F.C. D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D 22 ESCOLA F. GAVA, C. G
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D 15 ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
SANT ILDEFONS, U.E. D 25 CASTELLDEFELS, U.E. E
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B 36 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 50 ALMEDA, C.D. B
MARIANAO POBLET UD B 01 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 21 26-03-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 20 ESPLUGUENC, C.F.A. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 70 CAN VIDALET, C.F. C
BARCELONA, F.C. D 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. G 51 Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B 110 SANT ILDEFONS, U.E. D
CASTELLDEFELS, U.E. E - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G 32 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ALMEDA, C.D. B 15 MARIANAO POBLET UD B
Jornada 22 02-04-2023
CAN VIDALET, C.F. C - ESPLUGUENC, C.F.A. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - BARCELONA, F.C. D
SANT ILDEFONS, U.E. D - ESCOLA F. GAVA, C. G
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 40 CASTELLDEFELS, U.E. E
MARIANAO POBLET UD B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
ALMEDA, C.D. B 23 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 23 16-04-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - CAN VIDALET, C.F. C
ESPLUGUENC, C.F.A. C - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANT ILDEFONS, U.E. D - BARCELONA, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. G - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CASTELLDEFELS, U.E. E - MARIANAO POBLET UD B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - ALMEDA, C.D. B
Jornada 24 23-04-2023
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - CAN VIDALET, C.F. C
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - ESPLUGUENC, C.F.A. C
SANT ILDEFONS, U.E. D - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - BARCELONA, F.C. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - ESCOLA F. GAVA, C. G
MARIANAO POBLET UD B - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
ALMEDA, C.D. B - CASTELLDEFELS, U.E. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 25 30-04-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
CAN VIDALET, C.F. C - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
ESPLUGUENC, C.F.A. C - SANT ILDEFONS, U.E. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
BARCELONA, F.C. D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
ESCOLA F. GAVA, C. G - MARIANAO POBLET UD B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B - ALMEDA, C.D. B
CASTELLDEFELS, U.E. E - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
Jornada 26 07-05-2023
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
SANT ILDEFONS, U.E. D - CAN VIDALET, C.F. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - ESPLUGUENC, C.F.A. C
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
MARIANAO POBLET UD B - BARCELONA, F.C. D
ALMEDA, C.D. B - ESCOLA F. GAVA, C. G
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
CASTELLDEFELS, U.E. E - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 27 14-05-2023
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - SANT ILDEFONS, U.E. D
CAN VIDALET, C.F. C - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
ESPLUGUENC, C.F.A. C - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - MARIANAO POBLET UD B
BARCELONA, F.C. D - ALMEDA, C.D. B
ESCOLA F. GAVA, C. G - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B - CASTELLDEFELS, U.E. E
Jornada 28 21-05-2023
SANT ILDEFONS, U.E. D - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - CAN VIDALET, C.F. C
MARIANAO POBLET UD B - ESPLUGUENC, C.F.A. C
ALMEDA, C.D. B - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - BARCELONA, F.C. D
CASTELLDEFELS, U.E. E - ESCOLA F. GAVA, C. G
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Jornada 29 28-05-2023
SANT ILDEFONS, U.E. D - SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D - SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D - COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A
CAN VIDALET, C.F. C - MARIANAO POBLET UD B
ESPLUGUENC, C.F.A. C - ALMEDA, C.D. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G
BARCELONA, F.C. D - CASTELLDEFELS, U.E. E
ESCOLA F. GAVA, C. G - ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B
Jornada 30 04-06-2023
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL B - SANT ILDEFONS, U.E. D
COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A - Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT D
MARIANAO POBLET UD B - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. D
ALMEDA, C.D. B - CAN VIDALET, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA G - ESPLUGUENC, C.F.A. C
CASTELLDEFELS, U.E. E - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB B - BARCELONA, F.C. D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D - ESCOLA F. GAVA, C. G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.