Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 45

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
CALDES MONTBUI, C.F. C 71 CARDEDEU, F.C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 20 LLERONA, C.E. A
PARETS, C.F. D 23 GRANOLLERS, E.C. D
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 82 VILAMAJOR, C.F. B
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 10 VALLES, C.AT. E
Jornada 2 16-10-2022
CARDEDEU, F.C. B 16 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LLERONA, C.E. A 16 CALDES MONTBUI, C.F. C
GRANOLLERS, E.C. D 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
VILANOVA VALLES,C.F. A 61 PARETS, C.F. D
VILAMAJOR, C.F. B - Descansa
LA LLAGOSTA, C.D. A 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
VALLES, C.AT. E
R
Descansa
Jornada 3 23-10-2022
CARDEDEU, F.C. B 22 LLERONA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 04 GRANOLLERS, E.C. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 05 VILANOVA VALLES,C.F. A
PARETS, C.F. D 71 VILAMAJOR, C.F. B
Descansa - LA LLAGOSTA, C.D. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 33 VALLES, C.AT. E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
R
Descansa
Jornada 4 30-10-2022
LLERONA, C.E. A 06 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D 40 CARDEDEU, F.C. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 100 CALDES MONTBUI, C.F. C
VILAMAJOR, C.F. B 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
LA LLAGOSTA, C.D. A 51 PARETS, C.F. D
VALLES, C.AT. E - Descansa
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
Jornada 5 06-11-2022
LLERONA, C.E. A 06 GRANOLLERS, E.C. D
CARDEDEU, F.C. B 09 VILANOVA VALLES,C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 20 VILAMAJOR, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 11 LA LLAGOSTA, C.D. A
PARETS, C.F. D 13 VALLES, C.AT. E
Descansa
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
Jornada 6 13-11-2022
GRANOLLERS, E.C. D 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A 130 LLERONA, C.E. A
VILAMAJOR, C.F. B 14 CARDEDEU, F.C. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 31 CALDES MONTBUI, C.F. C
VALLES, C.AT. E 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Descansa
R
PARETS, C.F. D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - Descansa
Jornada 7 20-11-2022
GRANOLLERS, E.C. D 21 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLERONA, C.E. A 54 VILAMAJOR, C.F. B
CARDEDEU, F.C. B 21 LA LLAGOSTA, C.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. C 24 VALLES, C.AT. E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
R
Descansa
PARETS, C.F. D 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - Descansa
Jornada 8 27-11-2022
VILANOVA VALLES,C.F. A 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B 35 GRANOLLERS, E.C. D
LA LLAGOSTA, C.D. A 90 LLERONA, C.E. A
VALLES, C.AT. E 31 CARDEDEU, F.C. B
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F. C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Descansa - PARETS, C.F. D
Jornada 9 11-12-2022
VILANOVA VALLES,C.F. A 61 VILAMAJOR, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. D 11 LA LLAGOSTA, C.D. A
LLERONA, C.E. A 16 VALLES, C.AT. E
CARDEDEU, F.C. B
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. C 52 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 22 PARETS, C.F. D
Jornada 10 18-12-2022
VILAMAJOR, C.F. B 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
LA LLAGOSTA, C.D. A 07 VILANOVA VALLES,C.F. A
VALLES, C.AT. E 30 GRANOLLERS, E.C. D
Descansa
R
LLERONA, C.E. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 60 CARDEDEU, F.C. B
Descansa - CALDES MONTBUI, C.F. C
PARETS, C.F. D 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 11 08-01-2023
VILAMAJOR, C.F. B 25 LA LLAGOSTA, C.D. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 21 VALLES, C.AT. E
GRANOLLERS, E.C. D
R
Descansa
LLERONA, C.E. A 18 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CARDEDEU, F.C. B - Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. C 02 PARETS, C.F. D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 12 15-01-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B 22 LA LLAGOSTA, C.D. A
VALLES, C.AT. E 91 VILAMAJOR, C.F. B
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F. A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A 30 GRANOLLERS, E.C. D
Descansa - LLERONA, C.E. A
PARETS, C.F. D 61 CARDEDEU, F.C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C 13 CALDES MONTBUI, C.F. C
Jornada 13 22-01-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A 22 VALLES, C.AT. E
VILAMAJOR, C.F. B
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. A 35 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
GRANOLLERS, E.C. D - Descansa
LLERONA, C.E. A 02 PARETS, C.F. D
CARDEDEU, F.C. B 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
CALDES MONTBUI, C.F. C 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
CARDEDEU, F.C. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LLERONA, C.E. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
GRANOLLERS, E.C. D - PARETS, C.F. D
VILANOVA VALLES,C.F. A - Descansa
VILAMAJOR, C.F. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LA LLAGOSTA, C.D. A
R
Descansa
VALLES, C.AT. E - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
Jornada 15 05-02-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - CARDEDEU, F.C. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - GRANOLLERS, E.C. D
PARETS, C.F. D - VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa - VILAMAJOR, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LA LLAGOSTA, C.D. A
Descansa
R
VALLES, C.AT. E
Jornada 16 12-02-2023
LLERONA, C.E. A - CARDEDEU, F.C. B
GRANOLLERS, E.C. D - CALDES MONTBUI, C.F. C
VILANOVA VALLES,C.F. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
VILAMAJOR, C.F. B - PARETS, C.F. D
LA LLAGOSTA, C.D. A - Descansa
VALLES, C.AT. E - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
Jornada 17 26-02-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - LLERONA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. B - GRANOLLERS, E.C. D
CALDES MONTBUI, C.F. C - VILANOVA VALLES,C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - VILAMAJOR, C.F. B
PARETS, C.F. D - LA LLAGOSTA, C.D. A
Descansa - VALLES, C.AT. E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
R
Descansa
Jornada 18 05-03-2023
GRANOLLERS, E.C. D - LLERONA, C.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A - CARDEDEU, F.C. B
VILAMAJOR, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
LA LLAGOSTA, C.D. A - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
VALLES, C.AT. E - PARETS, C.F. D
Descansa
R
Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
Jornada 19 12-03-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - GRANOLLERS, E.C. D
LLERONA, C.E. A - VILANOVA VALLES,C.F. A
CARDEDEU, F.C. B - VILAMAJOR, C.F. B
CALDES MONTBUI, C.F. C - LA LLAGOSTA, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - VALLES, C.AT. E
PARETS, C.F. D
R
Descansa
Descansa - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
Jornada 20 19-03-2023
VILANOVA VALLES,C.F. A - GRANOLLERS, E.C. D
VILAMAJOR, C.F. B - LLERONA, C.E. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - CARDEDEU, F.C. B
VALLES, C.AT. E - CALDES MONTBUI, C.F. C
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - PARETS, C.F. D
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
Jornada 21 26-03-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
GRANOLLERS, E.C. D - VILAMAJOR, C.F. B
LLERONA, C.E. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
CARDEDEU, F.C. B - VALLES, C.AT. E
CALDES MONTBUI, C.F. C
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
PARETS, C.F. D - Descansa
Jornada 22 02-04-2023
VILAMAJOR, C.F. B - VILANOVA VALLES,C.F. A
LA LLAGOSTA, C.D. A - GRANOLLERS, E.C. D
VALLES, C.AT. E - LLERONA, C.E. A
Descansa
R
CARDEDEU, F.C. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - CALDES MONTBUI, C.F. C
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
PARETS, C.F. D - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
Jornada 23 16-04-2023
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. B
VILANOVA VALLES,C.F. A - LA LLAGOSTA, C.D. A
GRANOLLERS, E.C. D - VALLES, C.AT. E
LLERONA, C.E. A
R
Descansa
CARDEDEU, F.C. B - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
CALDES MONTBUI, C.F. C - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - PARETS, C.F. D
Jornada 24 23-04-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A - VILAMAJOR, C.F. B
VALLES, C.AT. E - VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C. D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - LLERONA, C.E. A
Descansa - CARDEDEU, F.C. B
PARETS, C.F. D - CALDES MONTBUI, C.F. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
Jornada 25 30-04-2023
LA LLAGOSTA, C.D. A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. B - VALLES, C.AT. E
VILANOVA VALLES,C.F. A
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C. D - MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A
LLERONA, C.E. A - Descansa
CARDEDEU, F.C. B - PARETS, C.F. D
CALDES MONTBUI, C.F. C - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C
Jornada 26 07-05-2023
VALLES, C.AT. E - LA LLAGOSTA, C.D. A
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F. B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF A - VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa - GRANOLLERS, E.C. D
PARETS, C.F. D - LLERONA, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA C - CARDEDEU, F.C. B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. B - CALDES MONTBUI, C.F. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.