Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 41 GRANOLLERS, E.C. E
PALAUTORDERA, C.F. A 61 FINSOBE, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 34 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLINARS, C.E. B 41 LLERONA, C.E. B
LA TORRETA, C.F. A 012 CANOVELLES, U.E. B
CARDEDEU, F.C. D 42 VALLES, C.AT. D
VILAMAJOR, C.F. A 23 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 2 16-10-2022
GRANOLLERS, E.C. E 11 VILAMAJOR, C.F. A
FINSOBE, C.F. A 10 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 21 PALAUTORDERA, C.F. A
LLERONA, C.E. B 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CANOVELLES, U.E. B 131 LLINARS, C.E. B
VALLES, C.AT. D 26 LA TORRETA, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 70 CARDEDEU, F.C. D
Jornada 3 23-10-2022
GRANOLLERS, E.C. E 13 FINSOBE, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 33 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
PALAUTORDERA, C.F. A 80 LLERONA, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 02 CANOVELLES, U.E. B
LLINARS, C.E. B 06 VALLES, C.AT. D
LA TORRETA, C.F. A 10 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
VILAMAJOR, C.F. A 63 CARDEDEU, F.C. D
Jornada 4 30-10-2022
FINSOBE, C.F. A 81 VILAMAJOR, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 20 GRANOLLERS, E.C. E
LLERONA, C.E. B 28 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 03 PALAUTORDERA, C.F. A
VALLES, C.AT. D 17 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 91 LLINARS, C.E. B
CARDEDEU, F.C. D 03 LA TORRETA, C.F. A
Jornada 5 06-11-2022
FINSOBE, C.F. A 62 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
GRANOLLERS, E.C. E 30 LLERONA, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 26 CANOVELLES, U.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A 130 VALLES, C.AT. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 32 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LLINARS, C.E. B 31 CARDEDEU, F.C. D
VILAMAJOR, C.F. A 41 LA TORRETA, C.F. A
Jornada 6 13-11-2022
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 61 VILAMAJOR, C.F. A
LLERONA, C.E. B 03 FINSOBE, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 51 GRANOLLERS, E.C. E
VALLES, C.AT. D 05 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 09 PALAUTORDERA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D 12 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LA TORRETA, C.F. A 40 LLINARS, C.E. B
Jornada 7 20-11-2022
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 100 LLERONA, C.E. B
FINSOBE, C.F. A 11 CANOVELLES, U.E. B
GRANOLLERS, E.C. E 23 VALLES, C.AT. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 42 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
PALAUTORDERA, C.F. A 70 CARDEDEU, F.C. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 22 LA TORRETA, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 120 LLINARS, C.E. B
Jornada 8 27-11-2022
LLERONA, C.E. B 015 VILAMAJOR, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B 20 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
VALLES, C.AT. D 21 FINSOBE, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 41 GRANOLLERS, E.C. E
CARDEDEU, F.C. D 07 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 15 PALAUTORDERA, C.F. A
LLINARS, C.E. B 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 9 11-12-2022
LLERONA, C.E. B 09 CANOVELLES, U.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 120 VALLES, C.AT. D
FINSOBE, C.F. A 30 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
GRANOLLERS, E.C. E 00 CARDEDEU, F.C. D
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 40 LA TORRETA, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 90 LLINARS, C.E. B
VILAMAJOR, C.F. A 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 10 18-12-2022
CANOVELLES, U.E. B 51 VILAMAJOR, C.F. A
VALLES, C.AT. D 14 LLERONA, C.E. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 11 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CARDEDEU, F.C. D 07 FINSOBE, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A 21 GRANOLLERS, E.C. E
LLINARS, C.E. B 06 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 14 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 11 08-01-2023
CANOVELLES, U.E. B 80 VALLES, C.AT. D
LLERONA, C.E. B 04 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 100 CARDEDEU, F.C. D
FINSOBE, C.F. A 33 LA TORRETA, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. E 40 LLINARS, C.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 50 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VILAMAJOR, C.F. A 07 PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 12 15-01-2023
VILAMAJOR, C.F. A 72 VALLES, C.AT. D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 14 CANOVELLES, U.E. B
CARDEDEU, F.C. D 02 LLERONA, C.E. B
LA TORRETA, C.F. A 02 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LLINARS, C.E. B 05 FINSOBE, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 30 GRANOLLERS, E.C. E
PALAUTORDERA, C.F. A 44 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
VALLES, C.AT. D 02 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
CANOVELLES, U.E. B 70 CARDEDEU, F.C. D
LLERONA, C.E. B 04 LA TORRETA, C.F. A
LLINARS, C.E. B 06 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
FINSOBE, C.F. A 41 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. E 08 PALAUTORDERA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 62 VILAMAJOR, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
GRANOLLERS, E.C. E 04 SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
FINSOBE, C.F. A 14 PALAUTORDERA, C.F. A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLERONA, C.E. B 32 LLINARS, C.E. B
CANOVELLES, U.E. B 120 LA TORRETA, C.F. A
VALLES, C.AT. D 20 CARDEDEU, F.C. D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A 22 VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 15 05-02-2023
VILAMAJOR, C.F. A 33 GRANOLLERS, E.C. E
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A 32 FINSOBE, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B 51 LLERONA, C.E. B
LLINARS, C.E. B - CANOVELLES, U.E. B
LA TORRETA, C.F. A 53 VALLES, C.AT. D
CARDEDEU, F.C. D - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
Jornada 16 12-02-2023
FINSOBE, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLERONA, C.E. B - PALAUTORDERA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
VALLES, C.AT. D - LLINARS, C.E. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - LA TORRETA, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 17 26-02-2023
VILAMAJOR, C.F. A - FINSOBE, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. E - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LLERONA, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VALLES, C.AT. D
LLINARS, C.E. B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LA TORRETA, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
Jornada 18 05-03-2023
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - FINSOBE, C.F. A
LLERONA, C.E. B - GRANOLLERS, E.C. E
CANOVELLES, U.E. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
VALLES, C.AT. D - PALAUTORDERA, C.F. A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
CARDEDEU, F.C. D - LLINARS, C.E. B
LA TORRETA, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 19 12-03-2023
VILAMAJOR, C.F. A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
FINSOBE, C.F. A - LLERONA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - CANOVELLES, U.E. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - VALLES, C.AT. D
PALAUTORDERA, C.F. A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - CARDEDEU, F.C. D
LLINARS, C.E. B - LA TORRETA, C.F. A
Jornada 20 19-03-2023
LLERONA, C.E. B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
CANOVELLES, U.E. B - FINSOBE, C.F. A
VALLES, C.AT. D - GRANOLLERS, E.C. E
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D - PALAUTORDERA, C.F. A
LA TORRETA, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
LLINARS, C.E. B - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 21 26-03-2023
VILAMAJOR, C.F. A - LLERONA, C.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - CANOVELLES, U.E. B
FINSOBE, C.F. A - VALLES, C.AT. D
GRANOLLERS, E.C. E - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
PALAUTORDERA, C.F. A - LA TORRETA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - LLINARS, C.E. B
Jornada 22 02-04-2023
CANOVELLES, U.E. B - LLERONA, C.E. B
VALLES, C.AT. D - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - FINSOBE, C.F. A
CARDEDEU, F.C. D - GRANOLLERS, E.C. E
LA TORRETA, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
LLINARS, C.E. B - PALAUTORDERA, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 23 16-04-2023
VILAMAJOR, C.F. A - CANOVELLES, U.E. B
LLERONA, C.E. B - VALLES, C.AT. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
FINSOBE, C.F. A - CARDEDEU, F.C. D
GRANOLLERS, E.C. E - LA TORRETA, C.F. A
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - LLINARS, C.E. B
PALAUTORDERA, C.F. A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
Jornada 24 23-04-2023
VALLES, C.AT. D - CANOVELLES, U.E. B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - LLERONA, C.E. B
CARDEDEU, F.C. D - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B
LA TORRETA, C.F. A - FINSOBE, C.F. A
LLINARS, C.E. B - GRANOLLERS, E.C. E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - VILAMAJOR, C.F. A
Jornada 25 30-04-2023
VALLES, C.AT. D - VILAMAJOR, C.F. A
CANOVELLES, U.E. B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A
LLERONA, C.E. B - CARDEDEU, F.C. D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - LA TORRETA, C.F. A
FINSOBE, C.F. A - LLINARS, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B
SANT FELIU DE CODINES, C.F. A - PALAUTORDERA, C.F. A
Jornada 26 07-05-2023
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL A - VALLES, C.AT. D
CARDEDEU, F.C. D - CANOVELLES, U.E. B
LA TORRETA, C.F. A - LLERONA, C.E. B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS B - LLINARS, C.E. B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. B - FINSOBE, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. E
VILAMAJOR, C.F. A - SANT FELIU DE CODINES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.