Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C 61 BALAGUER, C.F. D
FIF LLEIDA, C.E. B 36 PLA URGELL, C.E. C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 33 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C 22 GARDENY, U.D. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B 40 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 14 ORGANYA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. C 08 SEGRE, AT. F
AEM, S.E. F 21 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 2 16-10-2022
BALAGUER, C.F. D 21 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
PLA URGELL, C.E. C 33 ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 60 FIF LLEIDA, C.E. B
GARDENY, U.D. B 15 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C 21 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
ORGANYA, C.F. A 70 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
SEGRE, AT. F 42 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
AEM, S.E. F 91 BALAFIA, C.F.U.E. C
Jornada 3 23-10-2022
BALAGUER, C.F. D 210 PLA URGELL, C.E. C
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C 23 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. B 73 GARDENY, U.D. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 10 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C 06 ORGANYA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B 24 SEGRE, AT. F
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 01 AEM, S.E. F
BALAFIA, C.F.U.E. C 13 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 4 30-10-2022
PLA URGELL, C.E. C 51 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 21 BALAGUER, C.F. D
GARDENY, U.D. B 45 ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C 27 FIF LLEIDA, C.E. B
ORGANYA, C.F. A 72 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
SEGRE, AT. F 50 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
AEM, S.E. F 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
BALAFIA, C.F.U.E. C 32 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Jornada 5 06-11-2022
PLA URGELL, C.E. C 12 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
BALAGUER, C.F. D 83 GARDENY, U.D. B
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C 100 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
FIF LLEIDA, C.E. B 15 ORGANYA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 23 SEGRE, AT. F
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C 33 AEM, S.E. F
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B 53 BALAFIA, C.F.U.E. C
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 40 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 31 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
GARDENY, U.D. B 16 PLA URGELL, C.E. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C 13 BALAGUER, C.F. D
ORGANYA, C.F. A 41 ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
SEGRE, AT. F 75 FIF LLEIDA, C.E. B
AEM, S.E. F 26 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. C 44 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B 53 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA F. RIALP, C.E. A 121 GARDENY, U.D. B
PLA URGELL, C.E. C 41 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
BALAGUER, C.F. D 35 ORGANYA, C.F. A
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C 51 SEGRE, AT. F
FIF LLEIDA, C.E. B 10 AEM, S.E. F
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A 80 BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C 25 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B 22 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 8 27-11-2022
GARDENY, U.D. B 21 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C 24 ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ORGANYA, C.F. A 11 PLA URGELL, C.E. C
SEGRE, AT. F 10 BALAGUER, C.F. D
AEM, S.E. F 13 ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
BALAFIA, C.F.U.E. C 18 FIF LLEIDA, C.E. B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 24 ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B 90 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
Jornada 9 11-12-2022
GARDENY, U.D. B 12 ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ORGANYA, C.F. A
PLA URGELL, C.E. C 20 SEGRE, AT. F
BALAGUER, C.F. D 32 AEM, S.E. F
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - BALAFIA, C.F.U.E. C
FIF LLEIDA, C.E. B - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C 31 ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 10 18-12-2022
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
ORGANYA, C.F. A - GARDENY, U.D. B
SEGRE, AT. F - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
AEM, S.E. F - PLA URGELL, C.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. C - BALAGUER, C.F. D
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
Jornada 11 08-01-2023
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - ORGANYA, C.F. A
GARDENY, U.D. B - SEGRE, AT. F
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - AEM, S.E. F
PLA URGELL, C.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. C
BALAGUER, C.F. D - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
Jornada 12 15-01-2023
ORGANYA, C.F. A - ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
SEGRE, AT. F - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
AEM, S.E. F - GARDENY, U.D. B
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - PLA URGELL, C.E. C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - BALAGUER, C.F. D
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 13 22-01-2023
ORGANYA, C.F. A - SEGRE, AT. F
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - AEM, S.E. F
GARDENY, U.D. B - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
PLA URGELL, C.E. C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
BALAGUER, C.F. D - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - SEGRE, AT. F
AEM, S.E. F - ORGANYA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - GARDENY, U.D. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - PLA URGELL, C.E. C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - BALAGUER, C.F. D
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
Jornada 15 05-02-2023
SEGRE, AT. F - AEM, S.E. F
ORGANYA, C.F. A - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
GARDENY, U.D. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
PLA URGELL, C.E. C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
BALAGUER, C.F. D - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
BALAGUER, C.F. D - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
PLA URGELL, C.E. C - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
GARDENY, U.D. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
ORGANYA, C.F. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
SEGRE, AT. F - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - AEM, S.E. F
Jornada 17 26-02-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - BALAGUER, C.F. D
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - PLA URGELL, C.E. C
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - GARDENY, U.D. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - ORGANYA, C.F. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - SEGRE, AT. F
BALAFIA, C.F.U.E. C - AEM, S.E. F
Jornada 18 05-03-2023
PLA URGELL, C.E. C - BALAGUER, C.F. D
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
GARDENY, U.D. B - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ORGANYA, C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
SEGRE, AT. F - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
AEM, S.E. F - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - BALAFIA, C.F.U.E. C
Jornada 19 12-03-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - PLA URGELL, C.E. C
BALAGUER, C.F. D - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - GARDENY, U.D. B
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ORGANYA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - SEGRE, AT. F
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - AEM, S.E. F
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - BALAFIA, C.F.U.E. C
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - PLA URGELL, C.E. C
GARDENY, U.D. B - BALAGUER, C.F. D
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
ORGANYA, C.F. A - FIF LLEIDA, C.E. B
SEGRE, AT. F - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
AEM, S.E. F - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
BALAFIA, C.F.U.E. C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Jornada 21 26-03-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
PLA URGELL, C.E. C - GARDENY, U.D. B
BALAGUER, C.F. D - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - ORGANYA, C.F. A
FIF LLEIDA, C.E. B - SEGRE, AT. F
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - AEM, S.E. F
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - BALAFIA, C.F.U.E. C
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
Jornada 22 02-04-2023
GARDENY, U.D. B - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - PLA URGELL, C.E. C
ORGANYA, C.F. A - BALAGUER, C.F. D
SEGRE, AT. F - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
AEM, S.E. F - FIF LLEIDA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
Jornada 23 16-04-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - GARDENY, U.D. B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
PLA URGELL, C.E. C - ORGANYA, C.F. A
BALAGUER, C.F. D - SEGRE, AT. F
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - AEM, S.E. F
FIF LLEIDA, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
Jornada 24 23-04-2023
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - GARDENY, U.D. B
ORGANYA, C.F. A - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
SEGRE, AT. F - PLA URGELL, C.E. C
AEM, S.E. F - BALAGUER, C.F. D
BALAFIA, C.F.U.E. C - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - FIF LLEIDA, C.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
Jornada 25 30-04-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
GARDENY, U.D. B - ORGANYA, C.F. A
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - SEGRE, AT. F
PLA URGELL, C.E. C - AEM, S.E. F
BALAGUER, C.F. D - BALAFIA, C.F.U.E. C
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
FIF LLEIDA, C.E. B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
Jornada 26 07-05-2023
ORGANYA, C.F. A - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
SEGRE, AT. F - GARDENY, U.D. B
AEM, S.E. F - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. C - PLA URGELL, C.E. C
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - BALAGUER, C.F. D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - FIF LLEIDA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 27 14-05-2023
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ORGANYA, C.F. A
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - SEGRE, AT. F
GARDENY, U.D. B - AEM, S.E. F
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - BALAFIA, C.F.U.E. C
PLA URGELL, C.E. C - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
BALAGUER, C.F. D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
Jornada 28 21-05-2023
SEGRE, AT. F - ORGANYA, C.F. A
AEM, S.E. F - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
BALAFIA, C.F.U.E. C - GARDENY, U.D. B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - PLA URGELL, C.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - BALAGUER, C.F. D
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
FIF LLEIDA, C.E. B - ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
Jornada 29 28-05-2023
SEGRE, AT. F - ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
ORGANYA, C.F. A - AEM, S.E. F
ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C - BALAFIA, C.F.U.E. C
GARDENY, U.D. B - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA F. RIALP, C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
PLA URGELL, C.E. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C
BALAGUER, C.F. D - ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C - FIF LLEIDA, C.E. B
Jornada 30 04-06-2023
AEM, S.E. F - SEGRE, AT. F
BALAFIA, C.F.U.E. C - ORGANYA, C.F. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES C
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B - GARDENY, U.D. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA C - ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A - PLA URGELL, C.E. C
FIF LLEIDA, C.E. B - BALAGUER, C.F. D
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A - ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.