Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 36

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
MARC BARTRA 2020, C.F. A 21 BLANCA SUBUR, C.F. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 61 LA GRANADA, C.F. A
HORTONENC, F.C. A 06 SANT SADURNI, U.E. B
IGUALADA, C.F. F 21 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 16 RIBES, C.D. C
CUBELLES, C.F. C 13 GELIDA, C.F. A
VILANOVA GELTRU C.F. C 14 SITGES, U.E. B
Jornada 2 16-10-2022
BLANCA SUBUR, C.F. C 33 VILANOVA GELTRU C.F. C
LA GRANADA, C.F. A 00 MARC BARTRA 2020, C.F. A
HORTONENC, F.C. A 08 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 21 SANT SADURNI, U.E. B
RIBES, C.D. C 16 IGUALADA, C.F. F
GELIDA, C.F. A 52 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SITGES, U.E. B 121 CUBELLES, C.F. C
Jornada 3 23-10-2022
BLANCA SUBUR, C.F. C 50 LA GRANADA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 70 HORTONENC, F.C. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 32 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SANT SADURNI, U.E. B 21 RIBES, C.D. C
IGUALADA, C.F. F 20 GELIDA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 018 SITGES, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C 53 CUBELLES, C.F. C
Jornada 4 30-10-2022
LA GRANADA, C.F. A 010 VILANOVA GELTRU C.F. C
HORTONENC, F.C. A 05 BLANCA SUBUR, C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 11 MARC BARTRA 2020, C.F. A
RIBES, C.D. C 14 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
GELIDA, C.F. A 12 SANT SADURNI, U.E. B
SITGES, U.E. B 40 IGUALADA, C.F. F
CUBELLES, C.F. C 43 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Jornada 5 06-11-2022
LA GRANADA, C.F. A 51 HORTONENC, F.C. A
BLANCA SUBUR, C.F. C 01 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 01 RIBES, C.D. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 40 GELIDA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B 04 SITGES, U.E. B
IGUALADA, C.F. F 131 CUBELLES, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. C 131 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Jornada 6 13-11-2022
HORTONENC, F.C. A 015 VILANOVA GELTRU C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 60 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. C 03 BLANCA SUBUR, C.F. C
GELIDA, C.F. A 04 MARC BARTRA 2020, C.F. A
SITGES, U.E. B 20 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. C 10 SANT SADURNI, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 114 IGUALADA, C.F. F
Jornada 7 20-11-2022
HORTONENC, F.C. A 06 SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
LA GRANADA, C.F. A 11 RIBES, C.D. C
BLANCA SUBUR, C.F. C 41 GELIDA, C.F. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A 07 SITGES, U.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 01 CUBELLES, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. B 90 BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
VILANOVA GELTRU C.F. C 41 IGUALADA, C.F. F
Jornada 8 27-11-2022
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A 02 VILANOVA GELTRU C.F. C
RIBES, C.D. C 41 HORTONENC, F.C. A
GELIDA, C.F. A 12 LA GRANADA, C.F. A
SITGES, U.E. B 10 BLANCA SUBUR, C.F. C
CUBELLES, C.F. C 12 MARC BARTRA 2020, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B 011 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. F 21 SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 9 11-12-2022
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - RIBES, C.D. C
HORTONENC, F.C. A - GELIDA, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A - SITGES, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C - CUBELLES, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - IGUALADA, C.F. F
VILANOVA GELTRU C.F. C - SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 10 18-12-2022
RIBES, C.D. C - VILANOVA GELTRU C.F. C
GELIDA, C.F. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SITGES, U.E. B - HORTONENC, F.C. A
CUBELLES, C.F. C - LA GRANADA, C.F. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - BLANCA SUBUR, C.F. C
IGUALADA, C.F. F - MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 11 08-01-2023
RIBES, C.D. C - GELIDA, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - SITGES, U.E. B
HORTONENC, F.C. A - CUBELLES, C.F. C
LA GRANADA, C.F. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
BLANCA SUBUR, C.F. C - IGUALADA, C.F. F
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. B
VILANOVA GELTRU C.F. C - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 12 15-01-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C - GELIDA, C.F. A
SITGES, U.E. B - RIBES, C.D. C
CUBELLES, C.F. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - HORTONENC, F.C. A
IGUALADA, C.F. F - LA GRANADA, C.F. A
SANT SADURNI, U.E. B - BLANCA SUBUR, C.F. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Jornada 13 22-01-2023
GELIDA, C.F. A - SITGES, U.E. B
RIBES, C.D. C - CUBELLES, C.F. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
HORTONENC, F.C. A - IGUALADA, C.F. F
LA GRANADA, C.F. A - SANT SADURNI, U.E. B
BLANCA SUBUR, C.F. C - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. C

SEGONA VOLTA

Jornada 14 29-01-2023
BLANCA SUBUR, C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT SADURNI, U.E. B - HORTONENC, F.C. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - IGUALADA, C.F. F
RIBES, C.D. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
GELIDA, C.F. A - CUBELLES, C.F. C
SITGES, U.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 15 05-02-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C - BLANCA SUBUR, C.F. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - LA GRANADA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - HORTONENC, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
IGUALADA, C.F. F - RIBES, C.D. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - GELIDA, C.F. A
CUBELLES, C.F. C - SITGES, U.E. B
Jornada 16 12-02-2023
LA GRANADA, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
HORTONENC, F.C. A - MARC BARTRA 2020, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
RIBES, C.D. C - SANT SADURNI, U.E. B
GELIDA, C.F. A - IGUALADA, C.F. F
SITGES, U.E. B - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
CUBELLES, C.F. C - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 17 26-02-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C - LA GRANADA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - HORTONENC, F.C. A
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - RIBES, C.D. C
SANT SADURNI, U.E. B - GELIDA, C.F. A
IGUALADA, C.F. F - SITGES, U.E. B
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - CUBELLES, C.F. C
Jornada 18 05-03-2023
HORTONENC, F.C. A - LA GRANADA, C.F. A
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
RIBES, C.D. C - MARC BARTRA 2020, C.F. A
GELIDA, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SITGES, U.E. B - SANT SADURNI, U.E. B
CUBELLES, C.F. C - IGUALADA, C.F. F
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 19 12-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C - HORTONENC, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - RIBES, C.D. C
MARC BARTRA 2020, C.F. A - GELIDA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - SITGES, U.E. B
SANT SADURNI, U.E. B - CUBELLES, C.F. C
IGUALADA, C.F. F - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
Jornada 20 19-03-2023
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - HORTONENC, F.C. A
RIBES, C.D. C - LA GRANADA, C.F. A
GELIDA, C.F. A - BLANCA SUBUR, C.F. C
SITGES, U.E. B - MARC BARTRA 2020, C.F. A
CUBELLES, C.F. C - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - SANT SADURNI, U.E. B
IGUALADA, C.F. F - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 21 26-03-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
HORTONENC, F.C. A - RIBES, C.D. C
LA GRANADA, C.F. A - GELIDA, C.F. A
BLANCA SUBUR, C.F. C - SITGES, U.E. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A - CUBELLES, C.F. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
SANT SADURNI, U.E. B - IGUALADA, C.F. F
Jornada 22 02-04-2023
RIBES, C.D. C - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
GELIDA, C.F. A - HORTONENC, F.C. A
SITGES, U.E. B - LA GRANADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. C - BLANCA SUBUR, C.F. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - MARC BARTRA 2020, C.F. A
IGUALADA, C.F. F - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SANT SADURNI, U.E. B - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 23 16-04-2023
VILANOVA GELTRU C.F. C - RIBES, C.D. C
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - GELIDA, C.F. A
HORTONENC, F.C. A - SITGES, U.E. B
LA GRANADA, C.F. A - CUBELLES, C.F. C
BLANCA SUBUR, C.F. C - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
MARC BARTRA 2020, C.F. A - IGUALADA, C.F. F
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - SANT SADURNI, U.E. B
Jornada 24 23-04-2023
GELIDA, C.F. A - RIBES, C.D. C
SITGES, U.E. B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
CUBELLES, C.F. C - HORTONENC, F.C. A
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - LA GRANADA, C.F. A
IGUALADA, C.F. F - BLANCA SUBUR, C.F. C
SANT SADURNI, U.E. B - MARC BARTRA 2020, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - VILANOVA GELTRU C.F. C
Jornada 25 30-04-2023
GELIDA, C.F. A - VILANOVA GELTRU C.F. C
RIBES, C.D. C - SITGES, U.E. B
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A - CUBELLES, C.F. C
HORTONENC, F.C. A - BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B
LA GRANADA, C.F. A - IGUALADA, C.F. F
BLANCA SUBUR, C.F. C - SANT SADURNI, U.E. B
MARC BARTRA 2020, C.F. A - SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 26 07-05-2023
SITGES, U.E. B - GELIDA, C.F. A
CUBELLES, C.F. C - RIBES, C.D. C
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU FUTBOL B - SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB ESP. A
IGUALADA, C.F. F - HORTONENC, F.C. A
SANT SADURNI, U.E. B - LA GRANADA, C.F. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A - BLANCA SUBUR, C.F. C
VILANOVA GELTRU C.F. C - MARC BARTRA 2020, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.