Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
MANRESA, C.E. D 11 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
JOANENC, F.C. D 90 OAR VIC B
PIRINAICA, F.C. B 31 PRADENC,F.C. B
RIUDEPERES C.F. AT. B 22 TONA, U.E. B
NAVAS,C.E. B 13 RODA DE TER, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. C 14 MOIA, C.E. A
GURB, U.E. A 52 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
Descansa - SANTA EUGENIA, J.E. A
Jornada 2 16-10-2022
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - Descansa
OAR VIC B 52 MANRESA, C.E. D
PRADENC,F.C. B 05 JOANENC, F.C. D
TONA, U.E. B 33 PIRINAICA, F.C. B
RODA DE TER, C.E. A 32 RIUDEPERES C.F. AT. B
MOIA, C.E. A 32 NAVAS,C.E. B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 51 FRUITOSENC, F.C. C
SANTA EUGENIA, J.E. A 02 GURB, U.E. A
Jornada 3 23-10-2022
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 13 OAR VIC B
MANRESA, C.E. D 02 PRADENC,F.C. B
JOANENC, F.C. D 70 TONA, U.E. B
PIRINAICA, F.C. B 43 RODA DE TER, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. B 13 MOIA, C.E. A
NAVAS,C.E. B 17 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
FRUITOSENC, F.C. C 17 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa - GURB, U.E. A
Jornada 4 30-10-2022
OAR VIC B - Descansa
PRADENC,F.C. B 10 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
TONA, U.E. B 50 MANRESA, C.E. D
RODA DE TER, C.E. A 06 JOANENC, F.C. D
MOIA, C.E. A 75 PIRINAICA, F.C. B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 43 RIUDEPERES C.F. AT. B
SANTA EUGENIA, J.E. A 50 NAVAS,C.E. B
GURB, U.E. A 30 FRUITOSENC, F.C. C
Jornada 5 06-11-2022
OAR VIC B 01 PRADENC,F.C. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 30 TONA, U.E. B
MANRESA, C.E. D 11 RODA DE TER, C.E. A
JOANENC, F.C. D 40 MOIA, C.E. A
PIRINAICA, F.C. B 05 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. B 33 SANTA EUGENIA, J.E. A
NAVAS,C.E. B 16 GURB, U.E. A
Descansa - FRUITOSENC, F.C. C
Jornada 6 13-11-2022
PRADENC,F.C. B - Descansa
TONA, U.E. B 12 OAR VIC B
RODA DE TER, C.E. A 02 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
MOIA, C.E. A 40 MANRESA, C.E. D
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 13 JOANENC, F.C. D
SANTA EUGENIA, J.E. A 33 PIRINAICA, F.C. B
GURB, U.E. A 60 RIUDEPERES C.F. AT. B
FRUITOSENC, F.C. C 14 NAVAS,C.E. B
Jornada 7 20-11-2022
PRADENC,F.C. B 40 TONA, U.E. B
OAR VIC B 23 RODA DE TER, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 42 MOIA, C.E. A
MANRESA, C.E. D 25 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
JOANENC, F.C. D 41 SANTA EUGENIA, J.E. A
PIRINAICA, F.C. B 03 GURB, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. B 11 FRUITOSENC, F.C. C
Descansa - NAVAS,C.E. B
Jornada 8 27-11-2022
TONA, U.E. B - Descansa
RODA DE TER, C.E. A 21 PRADENC,F.C. B
MOIA, C.E. A 33 OAR VIC B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
SANTA EUGENIA, J.E. A 80 MANRESA, C.E. D
GURB, U.E. A 22 JOANENC, F.C. D
FRUITOSENC, F.C. C 22 PIRINAICA, F.C. B
NAVAS,C.E. B 32 RIUDEPERES C.F. AT. B
Jornada 9 11-12-2022
TONA, U.E. B 33 RODA DE TER, C.E. A
PRADENC,F.C. B 21 MOIA, C.E. A
OAR VIC B 46 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 12 SANTA EUGENIA, J.E. A
MANRESA, C.E. D 01 GURB, U.E. A
JOANENC, F.C. D 100 FRUITOSENC, F.C. C
PIRINAICA, F.C. B 15 NAVAS,C.E. B
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT. B
Jornada 10 18-12-2022
RODA DE TER, C.E. A - Descansa
MOIA, C.E. A 60 TONA, U.E. B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 53 PRADENC,F.C. B
SANTA EUGENIA, J.E. A 71 OAR VIC B
GURB, U.E. A 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
FRUITOSENC, F.C. C 13 MANRESA, C.E. D
NAVAS,C.E. B 24 JOANENC, F.C. D
RIUDEPERES C.F. AT. B 53 PIRINAICA, F.C. B
Jornada 11 08-01-2023
RODA DE TER, C.E. A 65 MOIA, C.E. A
TONA, U.E. B 05 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
PRADENC,F.C. B 22 SANTA EUGENIA, J.E. A
OAR VIC B 05 GURB, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 62 FRUITOSENC, F.C. C
MANRESA, C.E. D 30 NAVAS,C.E. B
JOANENC, F.C. D 70 RIUDEPERES C.F. AT. B
Descansa - PIRINAICA, F.C. B
Jornada 12 15-01-2023
MOIA, C.E. A - Descansa
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A 52 RODA DE TER, C.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 20 TONA, U.E. B
GURB, U.E. A 20 PRADENC,F.C. B
FRUITOSENC, F.C. C 23 OAR VIC B
NAVAS,C.E. B 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
RIUDEPERES C.F. AT. B 42 MANRESA, C.E. D
PIRINAICA, F.C. B 09 JOANENC, F.C. D
Jornada 13 22-01-2023
MOIA, C.E. A 23 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 12 SANTA EUGENIA, J.E. A
TONA, U.E. B 09 GURB, U.E. A
PRADENC,F.C. B 52 FRUITOSENC, F.C. C
OAR VIC B 30 NAVAS,C.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D 10 RIUDEPERES C.F. AT. B
MANRESA, C.E. D 42 PIRINAICA, F.C. B
Descansa - JOANENC, F.C. D
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 31 MOIA, C.E. A
GURB, U.E. A 80 RODA DE TER, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. C - TONA, U.E. B
NAVAS,C.E. B - PRADENC,F.C. B
RIUDEPERES C.F. AT. B 11 OAR VIC B
PIRINAICA, F.C. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
JOANENC, F.C. D 61 MANRESA, C.E. D
Jornada 15 05-02-2023
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
MOIA, C.E. A - GURB, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A - FRUITOSENC, F.C. C
TONA, U.E. B - NAVAS,C.E. B
PRADENC,F.C. B - RIUDEPERES C.F. AT. B
OAR VIC B - PIRINAICA, F.C. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - JOANENC, F.C. D
MANRESA, C.E. D - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - MANRESA, C.E. D
OAR VIC B - JOANENC, F.C. D
PRADENC,F.C. B - PIRINAICA, F.C. B
TONA, U.E. B - RIUDEPERES C.F. AT. B
RODA DE TER, C.E. A - NAVAS,C.E. B
MOIA, C.E. A - FRUITOSENC, F.C. C
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - GURB, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
MANRESA, C.E. D - OAR VIC B
JOANENC, F.C. D - PRADENC,F.C. B
PIRINAICA, F.C. B - TONA, U.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. B - RODA DE TER, C.E. A
NAVAS,C.E. B - MOIA, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. C - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
GURB, U.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
Jornada 18 05-03-2023
OAR VIC B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
PRADENC,F.C. B - MANRESA, C.E. D
TONA, U.E. B - JOANENC, F.C. D
RODA DE TER, C.E. A - PIRINAICA, F.C. B
MOIA, C.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - NAVAS,C.E. B
SANTA EUGENIA, J.E. A - FRUITOSENC, F.C. C
GURB, U.E. A - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - OAR VIC B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - PRADENC,F.C. B
MANRESA, C.E. D - TONA, U.E. B
JOANENC, F.C. D - RODA DE TER, C.E. A
PIRINAICA, F.C. B - MOIA, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
NAVAS,C.E. B - SANTA EUGENIA, J.E. A
FRUITOSENC, F.C. C - GURB, U.E. A
Jornada 20 19-03-2023
PRADENC,F.C. B - OAR VIC B
TONA, U.E. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
RODA DE TER, C.E. A - MANRESA, C.E. D
MOIA, C.E. A - JOANENC, F.C. D
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - PIRINAICA, F.C. B
SANTA EUGENIA, J.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. B
GURB, U.E. A - NAVAS,C.E. B
FRUITOSENC, F.C. C - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - PRADENC,F.C. B
OAR VIC B - TONA, U.E. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - RODA DE TER, C.E. A
MANRESA, C.E. D - MOIA, C.E. A
JOANENC, F.C. D - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
PIRINAICA, F.C. B - SANTA EUGENIA, J.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. B - GURB, U.E. A
NAVAS,C.E. B - FRUITOSENC, F.C. C
Jornada 22 02-04-2023
TONA, U.E. B - PRADENC,F.C. B
RODA DE TER, C.E. A - OAR VIC B
MOIA, C.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - MANRESA, C.E. D
SANTA EUGENIA, J.E. A - JOANENC, F.C. D
GURB, U.E. A - PIRINAICA, F.C. B
FRUITOSENC, F.C. C - RIUDEPERES C.F. AT. B
NAVAS,C.E. B - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - TONA, U.E. B
PRADENC,F.C. B - RODA DE TER, C.E. A
OAR VIC B - MOIA, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
MANRESA, C.E. D - SANTA EUGENIA, J.E. A
JOANENC, F.C. D - GURB, U.E. A
PIRINAICA, F.C. B - FRUITOSENC, F.C. C
RIUDEPERES C.F. AT. B - NAVAS,C.E. B
Jornada 24 23-04-2023
RODA DE TER, C.E. A - TONA, U.E. B
MOIA, C.E. A - PRADENC,F.C. B
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - OAR VIC B
SANTA EUGENIA, J.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
GURB, U.E. A - MANRESA, C.E. D
FRUITOSENC, F.C. C - JOANENC, F.C. D
NAVAS,C.E. B - PIRINAICA, F.C. B
RIUDEPERES C.F. AT. B - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - RODA DE TER, C.E. A
TONA, U.E. B - MOIA, C.E. A
PRADENC,F.C. B - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
OAR VIC B - SANTA EUGENIA, J.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - GURB, U.E. A
MANRESA, C.E. D - FRUITOSENC, F.C. C
JOANENC, F.C. D - NAVAS,C.E. B
PIRINAICA, F.C. B - RIUDEPERES C.F. AT. B
Jornada 26 07-05-2023
MOIA, C.E. A - RODA DE TER, C.E. A
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - TONA, U.E. B
SANTA EUGENIA, J.E. A - PRADENC,F.C. B
GURB, U.E. A - OAR VIC B
FRUITOSENC, F.C. C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
NAVAS,C.E. B - MANRESA, C.E. D
RIUDEPERES C.F. AT. B - JOANENC, F.C. D
PIRINAICA, F.C. B - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - MOIA, C.E. A
RODA DE TER, C.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
TONA, U.E. B - SANTA EUGENIA, J.E. A
PRADENC,F.C. B - GURB, U.E. A
OAR VIC B - FRUITOSENC, F.C. C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - NAVAS,C.E. B
MANRESA, C.E. D - RIUDEPERES C.F. AT. B
JOANENC, F.C. D - PIRINAICA, F.C. B
Jornada 28 21-05-2023
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - MOIA, C.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - RODA DE TER, C.E. A
GURB, U.E. A - TONA, U.E. B
FRUITOSENC, F.C. C - PRADENC,F.C. B
NAVAS,C.E. B - OAR VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
PIRINAICA, F.C. B - MANRESA, C.E. D
JOANENC, F.C. D - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A - Descansa
MOIA, C.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
RODA DE TER, C.E. A - GURB, U.E. A
TONA, U.E. B - FRUITOSENC, F.C. C
PRADENC,F.C. B - NAVAS,C.E. B
OAR VIC B - RIUDEPERES C.F. AT. B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D - PIRINAICA, F.C. B
MANRESA, C.E. D - JOANENC, F.C. D
Jornada 30 04-06-2023
SANTA EUGENIA, J.E. A - SANT JULIA DE VILATORTA, C.F. A
GURB, U.E. A - MOIA, C.E. A
FRUITOSENC, F.C. C - RODA DE TER, C.E. A
NAVAS,C.E. B - TONA, U.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. B - PRADENC,F.C. B
PIRINAICA, F.C. B - OAR VIC B
JOANENC, F.C. D - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC D
Descansa - MANRESA, C.E. D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.