Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 30 CAN BUXERES, F.C. D
CARMELO, C.D. B 25 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. G 41 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANTS, U.E. C 110 MARTINENC, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. D 08 Pª BARC. ANGUERA D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 100 VIARÓ, C.E. B
MONTAÑESA, C.F. D 016 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Descansa - IMPERIO , C.F. C
Jornada 2 16-10-2022
CAN BUXERES, F.C. D - Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 012 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Pª BARC. BARCINO, CE C 120 CARMELO, C.D. B
MARTINENC, F.C. C 60 SANT GABRIEL, C.D. G
Pª BARC. ANGUERA D 21 SANTS, U.E. C
VIARÓ, C.E. B 53 APA POBLE SEC, CE. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 08 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
IMPERIO , C.F. C 72 MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 3 23-10-2022
CAN BUXERES, F.C. D 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 21 Pª BARC. BARCINO, CE C
CARMELO, C.D. B 021 MARTINENC, F.C. C
SANT GABRIEL, C.D. G 13 Pª BARC. ANGUERA D
SANTS, U.E. C 41 VIARÓ, C.E. B
APA POBLE SEC, CE. D 11 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 200 IMPERIO , C.F. C
Descansa - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 4 30-10-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 31 CAN BUXERES, F.C. D
MARTINENC, F.C. C 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Pª BARC. ANGUERA D 90 CARMELO, C.D. B
VIARÓ, C.E. B 27 SANT GABRIEL, C.D. G
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 00 SANTS, U.E. C
IMPERIO , C.F. C 012 APA POBLE SEC, CE. D
MONTAÑESA, C.F. D 111 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 5 06-11-2022
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 52 Pª BARC. BARCINO, CE C
CAN BUXERES, F.C. D 07 MARTINENC, F.C. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 41 Pª BARC. ANGUERA D
CARMELO, C.D. B 110 VIARÓ, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. G 22 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SANTS, U.E. C 71 IMPERIO , C.F. C
APA POBLE SEC, CE. D 40 MONTAÑESA, C.F. D
Descansa - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 6 13-11-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C - Descansa
MARTINENC, F.C. C 40 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. ANGUERA D 30 CAN BUXERES, F.C. D
VIARÓ, C.E. B 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 90 CARMELO, C.D. B
IMPERIO , C.F. C 16 SANT GABRIEL, C.D. G
MONTAÑESA, C.F. D 010 SANTS, U.E. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 151 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 7 20-11-2022
Pª BARC. BARCINO, CE C 24 MARTINENC, F.C. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 34 Pª BARC. ANGUERA D
CAN BUXERES, F.C. D 80 VIARÓ, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E 31 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
CARMELO, C.D. B 32 IMPERIO , C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. G 110 MONTAÑESA, C.F. D
SANTS, U.E. C 08 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Descansa - APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 8 27-11-2022
MARTINENC, F.C. C - Descansa
Pª BARC. ANGUERA D 62 Pª BARC. BARCINO, CE C
VIARÓ, C.E. B 09 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A 20 CAN BUXERES, F.C. D
IMPERIO , C.F. C 021 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
MONTAÑESA, C.F. D 03 CARMELO, C.D. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 90 SANT GABRIEL, C.D. G
APA POBLE SEC, CE. D 08 SANTS, U.E. C
Jornada 9 11-12-2022
MARTINENC, F.C. C 40 Pª BARC. ANGUERA D
Pª BARC. BARCINO, CE C 13 VIARÓ, C.E. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 23 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
CAN BUXERES, F.C. D - IMPERIO , C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - MONTAÑESA, C.F. D
CARMELO, C.D. B 014 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SANT GABRIEL, C.D. G 51 APA POBLE SEC, CE. D
Descansa - SANTS, U.E. C
Jornada 10 18-12-2022
Pª BARC. ANGUERA D - Descansa
VIARÓ, C.E. B - MARTINENC, F.C. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - Pª BARC. BARCINO, CE C
IMPERIO , C.F. C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MONTAÑESA, C.F. D - CAN BUXERES, F.C. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
APA POBLE SEC, CE. D - CARMELO, C.D. B
SANTS, U.E. C - SANT GABRIEL, C.D. G
Jornada 11 08-01-2023
Pª BARC. ANGUERA D - VIARÓ, C.E. B
MARTINENC, F.C. C - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. BARCINO, CE C - IMPERIO , C.F. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - MONTAÑESA, C.F. D
CAN BUXERES, F.C. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - APA POBLE SEC, CE. D
CARMELO, C.D. B - SANTS, U.E. C
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. G
Jornada 12 15-01-2023
VIARÓ, C.E. B - Descansa
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - Pª BARC. ANGUERA D
IMPERIO , C.F. C - MARTINENC, F.C. C
MONTAÑESA, C.F. D - Pª BARC. BARCINO, CE C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
APA POBLE SEC, CE. D - CAN BUXERES, F.C. D
SANTS, U.E. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANT GABRIEL, C.D. G - CARMELO, C.D. B
Jornada 13 22-01-2023
VIARÓ, C.E. B - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
Pª BARC. ANGUERA D - IMPERIO , C.F. C
MARTINENC, F.C. C - MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. BARCINO, CE C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - APA POBLE SEC, CE. D
CAN BUXERES, F.C. D - SANTS, U.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - SANT GABRIEL, C.D. G
Descansa - CARMELO, C.D. B
Jornada 14 29-01-2023
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
IMPERIO , C.F. C - VIARÓ, C.E. B
MONTAÑESA, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - MARTINENC, F.C. C
APA POBLE SEC, CE. D - Pª BARC. BARCINO, CE C
SANTS, U.E. C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. G - CAN BUXERES, F.C. D
CARMELO, C.D. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Jornada 15 05-02-2023
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - IMPERIO , C.F. C
VIARÓ, C.E. B - MONTAÑESA, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
MARTINENC, F.C. C - APA POBLE SEC, CE. D
Pª BARC. BARCINO, CE C - SANTS, U.E. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SANT GABRIEL, C.D. G
CAN BUXERES, F.C. D - CARMELO, C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
CAN BUXERES, F.C. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - CARMELO, C.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE C - SANT GABRIEL, C.D. G
MARTINENC, F.C. C - SANTS, U.E. C
Pª BARC. ANGUERA D - APA POBLE SEC, CE. D
VIARÓ, C.E. B - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - MONTAÑESA, C.F. D
IMPERIO , C.F. C - Descansa
Jornada 17 26-02-2023
Descansa - CAN BUXERES, F.C. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CARMELO, C.D. B - Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT GABRIEL, C.D. G - MARTINENC, F.C. C
SANTS, U.E. C - Pª BARC. ANGUERA D
APA POBLE SEC, CE. D - VIARÓ, C.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
MONTAÑESA, C.F. D - IMPERIO , C.F. C
Jornada 18 05-03-2023
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - CAN BUXERES, F.C. D
Pª BARC. BARCINO, CE C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
MARTINENC, F.C. C - CARMELO, C.D. B
Pª BARC. ANGUERA D - SANT GABRIEL, C.D. G
VIARÓ, C.E. B - SANTS, U.E. C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - APA POBLE SEC, CE. D
IMPERIO , C.F. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
MONTAÑESA, C.F. D - Descansa
Jornada 19 12-03-2023
Descansa - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CAN BUXERES, F.C. D - Pª BARC. BARCINO, CE C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - MARTINENC, F.C. C
CARMELO, C.D. B - Pª BARC. ANGUERA D
SANT GABRIEL, C.D. G - VIARÓ, C.E. B
SANTS, U.E. C - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
APA POBLE SEC, CE. D - IMPERIO , C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - MONTAÑESA, C.F. D
Jornada 20 19-03-2023
Pª BARC. BARCINO, CE C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. C - CAN BUXERES, F.C. D
Pª BARC. ANGUERA D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
VIARÓ, C.E. B - CARMELO, C.D. B
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - SANT GABRIEL, C.D. G
IMPERIO , C.F. C - SANTS, U.E. C
MONTAÑESA, C.F. D - APA POBLE SEC, CE. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - Descansa
Jornada 21 26-03-2023
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - MARTINENC, F.C. C
CAN BUXERES, F.C. D - Pª BARC. ANGUERA D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - VIARÓ, C.E. B
CARMELO, C.D. B - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
SANT GABRIEL, C.D. G - IMPERIO , C.F. C
SANTS, U.E. C - MONTAÑESA, C.F. D
APA POBLE SEC, CE. D - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 22 02-04-2023
MARTINENC, F.C. C - Pª BARC. BARCINO, CE C
Pª BARC. ANGUERA D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
VIARÓ, C.E. B - CAN BUXERES, F.C. D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
IMPERIO , C.F. C - CARMELO, C.D. B
MONTAÑESA, C.F. D - SANT GABRIEL, C.D. G
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - SANTS, U.E. C
APA POBLE SEC, CE. D - Descansa
Jornada 23 16-04-2023
Descansa - MARTINENC, F.C. C
Pª BARC. BARCINO, CE C - Pª BARC. ANGUERA D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - VIARÓ, C.E. B
CAN BUXERES, F.C. D - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - IMPERIO , C.F. C
CARMELO, C.D. B - MONTAÑESA, C.F. D
SANT GABRIEL, C.D. G - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SANTS, U.E. C - APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 24 23-04-2023
Pª BARC. ANGUERA D - MARTINENC, F.C. C
VIARÓ, C.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE C
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
IMPERIO , C.F. C - CAN BUXERES, F.C. D
MONTAÑESA, C.F. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - CARMELO, C.D. B
APA POBLE SEC, CE. D - SANT GABRIEL, C.D. G
SANTS, U.E. C - Descansa
Jornada 25 30-04-2023
Descansa - Pª BARC. ANGUERA D
MARTINENC, F.C. C - VIARÓ, C.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE C - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - IMPERIO , C.F. C
CAN BUXERES, F.C. D - MONTAÑESA, C.F. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
CARMELO, C.D. B - APA POBLE SEC, CE. D
SANT GABRIEL, C.D. G - SANTS, U.E. C
Jornada 26 07-05-2023
VIARÓ, C.E. B - Pª BARC. ANGUERA D
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - MARTINENC, F.C. C
IMPERIO , C.F. C - Pª BARC. BARCINO, CE C
MONTAÑESA, C.F. D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - CAN BUXERES, F.C. D
APA POBLE SEC, CE. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
SANTS, U.E. C - CARMELO, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. G - Descansa
Jornada 27 14-05-2023
Descansa - VIARÓ, C.E. B
Pª BARC. ANGUERA D - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
MARTINENC, F.C. C - IMPERIO , C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE C - MONTAÑESA, C.F. D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
CAN BUXERES, F.C. D - APA POBLE SEC, CE. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - SANTS, U.E. C
CARMELO, C.D. B - SANT GABRIEL, C.D. G
Jornada 28 21-05-2023
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - VIARÓ, C.E. B
IMPERIO , C.F. C - Pª BARC. ANGUERA D
MONTAÑESA, C.F. D - MARTINENC, F.C. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - Pª BARC. BARCINO, CE C
APA POBLE SEC, CE. D - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANTS, U.E. C - CAN BUXERES, F.C. D
SANT GABRIEL, C.D. G - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
CARMELO, C.D. B - Descansa
Jornada 29 28-05-2023
BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A - Descansa
VIARÓ, C.E. B - IMPERIO , C.F. C
Pª BARC. ANGUERA D - MONTAÑESA, C.F. D
MARTINENC, F.C. C - PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Pª BARC. BARCINO, CE C - APA POBLE SEC, CE. D
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SANTS, U.E. C
CAN BUXERES, F.C. D - SANT GABRIEL, C.D. G
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E - CARMELO, C.D. B
Jornada 30 04-06-2023
IMPERIO , C.F. C - BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA A
MONTAÑESA, C.F. D - VIARÓ, C.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C - Pª BARC. ANGUERA D
APA POBLE SEC, CE. D - MARTINENC, F.C. C
SANTS, U.E. C - Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT GABRIEL, C.D. G - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CARMELO, C.D. B - CAN BUXERES, F.C. D
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.