Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 25

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 41 SINGUERLÍN, C.F. D
VIARÓ, C.E. C - Descansa
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 017 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT ANDREU, U.E D 61 HOSPITALENSE, AT.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 32 Pª BARC. ANGUERA E
ESCOLA E.BRAFA C 09 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ALZAMORA, C.F. A 220 SANTS, U.E. D
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 13 BUFALÀ, C.F. C
Jornada 2 16-10-2022
SINGUERLÍN, C.F. D 04 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 05 VIARÓ, C.E. C
HOSPITALENSE, AT.C. C 61 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Pª BARC. ANGUERA E 22 SANT ANDREU, U.E D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SANTS, U.E. D 53 ESCOLA E.BRAFA C
BUFALÀ, C.F. C 03 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 3 23-10-2022
SINGUERLÍN, C.F. D - Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 010 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
VIARÓ, C.E. C 60 HOSPITALENSE, AT.C. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 013 Pª BARC. ANGUERA E
SANT ANDREU, U.E D 60 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 70 SANTS, U.E. D
ESCOLA E.BRAFA C 112 BUFALÀ, C.F. C
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 03 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 4 30-10-2022
Descansa - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 150 SINGUERLÍN, C.F. D
HOSPITALENSE, AT.C. C 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Pª BARC. ANGUERA E 14 VIARÓ, C.E. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 92 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
SANTS, U.E. D 012 SANT ANDREU, U.E D
BUFALÀ, C.F. C 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ALZAMORA, C.F. A 140 ESCOLA E.BRAFA C
Jornada 5 06-11-2022
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SINGUERLÍN, C.F. D 02 HOSPITALENSE, AT.C. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 012 Pª BARC. ANGUERA E
VIARÓ, C.E. C 50 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 54 SANTS, U.E. D
SANT ANDREU, U.E D 41 BUFALÀ, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 16 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 90 ESCOLA E.BRAFA C
Jornada 6 13-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 21 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
HOSPITALENSE, AT.C. C - Descansa
Pª BARC. ANGUERA E 100 SINGUERLÍN, C.F. D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SANTS, U.E. D 28 VIARÓ, C.E. C
BUFALÀ, C.F. C 51 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
ALZAMORA, C.F. A 62 SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA E.BRAFA C 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Jornada 7 20-11-2022
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C 40 HOSPITALENSE, AT.C. C
Descansa - Pª BARC. ANGUERA E
SINGUERLÍN, C.F. D 05 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 50 SANTS, U.E. D
VIARÓ, C.E. C 20 BUFALÀ, C.F. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E 015 ALZAMORA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E D 130 ESCOLA E.BRAFA C
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Jornada 8 27-11-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C 15 ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Pª BARC. ANGUERA E 10 ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - Descansa
SANTS, U.E. D 55 SINGUERLÍN, C.F. D
BUFALÀ, C.F. C 101 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ALZAMORA, C.F. A 21 VIARÓ, C.E. C
ESCOLA E.BRAFA C 57 FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D 14 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 9 11-12-2022
HOSPITALENSE, AT.C. C - Pª BARC. ANGUERA E
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Descansa - SANTS, U.E. D
SINGUERLÍN, C.F. D - BUFALÀ, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - ALZAMORA, C.F. A
VIARÓ, C.E. C - ESCOLA E.BRAFA C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 10 18-12-2022
Pª BARC. ANGUERA E - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - HOSPITALENSE, AT.C. C
SANTS, U.E. D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
BUFALÀ, C.F. C - Descansa
ALZAMORA, C.F. A - SINGUERLÍN, C.F. D
ESCOLA E.BRAFA C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - VIARÓ, C.E. C
SANT ANDREU, U.E D - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Jornada 11 08-01-2023
Pª BARC. ANGUERA E - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
HOSPITALENSE, AT.C. C - SANTS, U.E. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - BUFALÀ, C.F. C
Descansa - ALZAMORA, C.F. A
SINGUERLÍN, C.F. D - ESCOLA E.BRAFA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
VIARÓ, C.E. C - SANT ANDREU, U.E D
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Jornada 12 15-01-2023
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
SANTS, U.E. D - Pª BARC. ANGUERA E
BUFALÀ, C.F. C - HOSPITALENSE, AT.C. C
ALZAMORA, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
ESCOLA E.BRAFA C - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - SINGUERLÍN, C.F. D
SANT ANDREU, U.E D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - VIARÓ, C.E. C
Jornada 13 22-01-2023
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - SANTS, U.E. D
Pª BARC. ANGUERA E - BUFALÀ, C.F. C
HOSPITALENSE, AT.C. C - ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - ESCOLA E.BRAFA C
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
SINGUERLÍN, C.F. D - SANT ANDREU, U.E D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - VIARÓ, C.E. C
Jornada 14 29-01-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - SANTS, U.E. D
BUFALÀ, C.F. C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ALZAMORA, C.F. A - Pª BARC. ANGUERA E
ESCOLA E.BRAFA C - HOSPITALENSE, AT.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANT ANDREU, U.E D - Descansa
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - SINGUERLÍN, C.F. D
VIARÓ, C.E. C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Jornada 15 05-02-2023
SANTS, U.E. D - BUFALÀ, C.F. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - ALZAMORA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA E - ESCOLA E.BRAFA C
HOSPITALENSE, AT.C. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - SANT ANDREU, U.E D
Descansa - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
SINGUERLÍN, C.F. D - VIARÓ, C.E. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
SINGUERLÍN, C.F. D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Descansa - VIARÓ, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
HOSPITALENSE, AT.C. C - SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. ANGUERA E - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - ESCOLA E.BRAFA C
SANTS, U.E. D - ALZAMORA, C.F. A
BUFALÀ, C.F. C - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 17 26-02-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - SINGUERLÍN, C.F. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - Descansa
VIARÓ, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - HOSPITALENSE, AT.C. C
SANT ANDREU, U.E D - Pª BARC. ANGUERA E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA E.BRAFA C - SANTS, U.E. D
ALZAMORA, C.F. A - BUFALÀ, C.F. C
Jornada 18 05-03-2023
Descansa - SINGUERLÍN, C.F. D
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
HOSPITALENSE, AT.C. C - VIARÓ, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA E - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - SANT ANDREU, U.E D
SANTS, U.E. D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
BUFALÀ, C.F. C - ESCOLA E.BRAFA C
ALZAMORA, C.F. A - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 19 12-03-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - Descansa
SINGUERLÍN, C.F. D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - HOSPITALENSE, AT.C. C
VIARÓ, C.E. C - Pª BARC. ANGUERA E
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
SANT ANDREU, U.E D - SANTS, U.E. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - BUFALÀ, C.F. C
ESCOLA E.BRAFA C - ALZAMORA, C.F. A
Jornada 20 19-03-2023
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. C - SINGUERLÍN, C.F. D
Pª BARC. ANGUERA E - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - VIARÓ, C.E. C
SANTS, U.E. D - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
BUFALÀ, C.F. C - SANT ANDREU, U.E D
ALZAMORA, C.F. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ESCOLA E.BRAFA C - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 21 26-03-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Descansa - HOSPITALENSE, AT.C. C
SINGUERLÍN, C.F. D - Pª BARC. ANGUERA E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
VIARÓ, C.E. C - SANTS, U.E. D
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - BUFALÀ, C.F. C
SANT ANDREU, U.E D - ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ESCOLA E.BRAFA C
Jornada 22 02-04-2023
HOSPITALENSE, AT.C. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
Pª BARC. ANGUERA E - Descansa
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - SINGUERLÍN, C.F. D
SANTS, U.E. D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
BUFALÀ, C.F. C - VIARÓ, C.E. C
ALZAMORA, C.F. A - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
ESCOLA E.BRAFA C - SANT ANDREU, U.E D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 23 16-04-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - HOSPITALENSE, AT.C. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - Pª BARC. ANGUERA E
Descansa - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
SINGUERLÍN, C.F. D - SANTS, U.E. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - BUFALÀ, C.F. C
VIARÓ, C.E. C - ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - ESCOLA E.BRAFA C
SANT ANDREU, U.E D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Jornada 24 23-04-2023
Pª BARC. ANGUERA E - HOSPITALENSE, AT.C. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
SANTS, U.E. D - Descansa
BUFALÀ, C.F. C - SINGUERLÍN, C.F. D
ALZAMORA, C.F. A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
ESCOLA E.BRAFA C - VIARÓ, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
SANT ANDREU, U.E D - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 25 30-04-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - Pª BARC. ANGUERA E
HOSPITALENSE, AT.C. C - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - SANTS, U.E. D
Descansa - BUFALÀ, C.F. C
SINGUERLÍN, C.F. D - ALZAMORA, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - ESCOLA E.BRAFA C
VIARÓ, C.E. C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - SANT ANDREU, U.E D
Jornada 26 07-05-2023
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - Pª BARC. ANGUERA E
SANTS, U.E. D - HOSPITALENSE, AT.C. C
BUFALÀ, C.F. C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
ALZAMORA, C.F. A - Descansa
ESCOLA E.BRAFA C - SINGUERLÍN, C.F. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SANT ANDREU, U.E D - VIARÓ, C.E. C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 27 14-05-2023
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
Pª BARC. ANGUERA E - SANTS, U.E. D
HOSPITALENSE, AT.C. C - BUFALÀ, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - ALZAMORA, C.F. A
Descansa - ESCOLA E.BRAFA C
SINGUERLÍN, C.F. D - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - SANT ANDREU, U.E D
VIARÓ, C.E. C - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
Jornada 28 21-05-2023
SANTS, U.E. D - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
BUFALÀ, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA E
ALZAMORA, C.F. A - HOSPITALENSE, AT.C. C
ESCOLA E.BRAFA C - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - Descansa
SANT ANDREU, U.E D - SINGUERLÍN, C.F. D
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
VIARÓ, C.E. C - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
Jornada 29 28-05-2023
SANTS, U.E. D - ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B - BUFALÀ, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA E - ALZAMORA, C.F. A
HOSPITALENSE, AT.C. C - ESCOLA E.BRAFA C
ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D
Descansa - SANT ANDREU, U.E D
SINGUERLÍN, C.F. D - FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B - VIARÓ, C.E. C
Jornada 30 04-06-2023
BUFALÀ, C.F. C - SANTS, U.E. D
ALZAMORA, C.F. A - UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. B
ESCOLA E.BRAFA C - Pª BARC. ANGUERA E
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA D - HOSPITALENSE, AT.C. C
SANT ANDREU, U.E D - ESCOLA DE FUTBOL STOITCHKOV-RACING SARRIÀ C
FUNDACIÓ ACADEMIA F. L'HOSPITALET E - Descansa
VIARÓ, C.E. C - SINGUERLÍN, C.F. D
ESCOLA FUTBOL ALMOGÀVERS A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.