Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 22

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
ALZAMORA, C.F. B 34 TRINIDAD, C.D. B
VALLDOREIX, F.C. A 43 APA POBLE SEC, CE. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - Descansa
MARTINENC, F.C. D 120 LLOREDA, C.F. B
TECNOFÚTBOL C.F B 61 SANT GABRIEL, C.D. F
SANT IGNASI C.E. D 014 SANTS, U.E. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 03 HOSPITALENSE, AT.C. A
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
R
Descansa
Jornada 2 16-10-2022
ALZAMORA, C.F. B 120 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
APA POBLE SEC, CE. B 70 TRINIDAD, C.D. B
Descansa - VALLDOREIX, F.C. A
LLOREDA, C.F. B 16 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SANT GABRIEL, C.D. F 13 MARTINENC, F.C. D
SANTS, U.E. E 110 TECNOFÚTBOL C.F B
HOSPITALENSE, AT.C. A 100 SANT IGNASI C.E. D
Descansa
R
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 3 23-10-2022
ALZAMORA, C.F. B 35 APA POBLE SEC, CE. B
TRINIDAD, C.D. B - Descansa
VALLDOREIX, F.C. A 121 LLOREDA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 62 SANT GABRIEL, C.D. F
MARTINENC, F.C. D 03 SANTS, U.E. E
TECNOFÚTBOL C.F B 113 HOSPITALENSE, AT.C. A
SANT IGNASI C.E. D
R
Descansa
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C 014 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 4 30-10-2022
APA POBLE SEC, CE. B 170 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Descansa - ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. B 55 TRINIDAD, C.D. B
SANT GABRIEL, C.D. F 31 VALLDOREIX, F.C. A
SANTS, U.E. E 71 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
HOSPITALENSE, AT.C. A 22 MARTINENC, F.C. D
Descansa
R
TECNOFÚTBOL C.F B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 90 SANT IGNASI C.E. D
Jornada 5 06-11-2022
APA POBLE SEC, CE. B - Descansa
ALZAMORA, C.F. B 70 LLOREDA, C.F. B
TRINIDAD, C.D. B 31 SANT GABRIEL, C.D. F
VALLDOREIX, F.C. A 07 SANTS, U.E. E
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 03 HOSPITALENSE, AT.C. A
MARTINENC, F.C. D
R
Descansa
TECNOFÚTBOL C.F B 14 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C 06 SANT IGNASI C.E. D
Jornada 6 13-11-2022
Descansa - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
LLOREDA, C.F. B 010 APA POBLE SEC, CE. B
SANT GABRIEL, C.D. F 03 ALZAMORA, C.F. B
SANTS, U.E. E 110 TRINIDAD, C.D. B
HOSPITALENSE, AT.C. A 61 VALLDOREIX, F.C. A
Descansa
R
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 01 MARTINENC, F.C. D
SANT IGNASI C.E. D 26 TECNOFÚTBOL C.F B
Jornada 7 20-11-2022
Descansa - LLOREDA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B 70 SANT GABRIEL, C.D. F
ALZAMORA, C.F. B 015 SANTS, U.E. E
TRINIDAD, C.D. B 013 HOSPITALENSE, AT.C. A
VALLDOREIX, F.C. A
R
Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 10 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
MARTINENC, F.C. D 140 SANT IGNASI C.E. D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C 011 TECNOFÚTBOL C.F B
Jornada 8 27-11-2022
LLOREDA, C.F. B 31 LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
SANT GABRIEL, C.D. F - Descansa
SANTS, U.E. E 60 APA POBLE SEC, CE. B
HOSPITALENSE, AT.C. A 100 ALZAMORA, C.F. B
Descansa
R
TRINIDAD, C.D. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B 11 VALLDOREIX, F.C. A
SANT IGNASI C.E. D 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
TECNOFÚTBOL C.F B 06 MARTINENC, F.C. D
Jornada 9 11-12-2022
LLOREDA, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. F
Descansa - SANTS, U.E. E
APA POBLE SEC, CE. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
ALZAMORA, C.F. B
R
Descansa
TRINIDAD, C.D. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
VALLDOREIX, F.C. A - SANT IGNASI C.E. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - TECNOFÚTBOL C.F B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - MARTINENC, F.C. D
Jornada 10 18-12-2022
SANT GABRIEL, C.D. F - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
SANTS, U.E. E - LLOREDA, C.F. B
HOSPITALENSE, AT.C. A - Descansa
Descansa
R
APA POBLE SEC, CE. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - ALZAMORA, C.F. B
SANT IGNASI C.E. D - TRINIDAD, C.D. B
TECNOFÚTBOL C.F B - VALLDOREIX, F.C. A
MARTINENC, F.C. D - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 11 08-01-2023
SANT GABRIEL, C.D. F - SANTS, U.E. E
LLOREDA, C.F. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
Descansa
R
Descansa
APA POBLE SEC, CE. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
ALZAMORA, C.F. B - SANT IGNASI C.E. D
TRINIDAD, C.D. B - TECNOFÚTBOL C.F B
VALLDOREIX, F.C. A - MARTINENC, F.C. D
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 12 15-01-2023
SANTS, U.E. E - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
HOSPITALENSE, AT.C. A - SANT GABRIEL, C.D. F
Descansa
R
LLOREDA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - Descansa
SANT IGNASI C.E. D - APA POBLE SEC, CE. B
TECNOFÚTBOL C.F B - ALZAMORA, C.F. B
MARTINENC, F.C. D - TRINIDAD, C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - VALLDOREIX, F.C. A
Jornada 13 22-01-2023
SANTS, U.E. E - HOSPITALENSE, AT.C. A
SANT GABRIEL, C.D. F
R
Descansa
LLOREDA, C.F. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Descansa - SANT IGNASI C.E. D
APA POBLE SEC, CE. B - TECNOFÚTBOL C.F B
ALZAMORA, C.F. B - MARTINENC, F.C. D
TRINIDAD, C.D. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - VALLDOREIX, F.C. A
Jornada 14 29-01-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - HOSPITALENSE, AT.C. A
Descansa
R
SANTS, U.E. E
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - SANT GABRIEL, C.D. F
SANT IGNASI C.E. D - LLOREDA, C.F. B
TECNOFÚTBOL C.F B - Descansa
MARTINENC, F.C. D - APA POBLE SEC, CE. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - ALZAMORA, C.F. B
VALLDOREIX, F.C. A - TRINIDAD, C.D. B
Jornada 15 05-02-2023
HOSPITALENSE, AT.C. A
R
Descansa
SANTS, U.E. E - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
SANT GABRIEL, C.D. F - SANT IGNASI C.E. D
LLOREDA, C.F. B - TECNOFÚTBOL C.F B
Descansa - MARTINENC, F.C. D
APA POBLE SEC, CE. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
ALZAMORA, C.F. B - VALLDOREIX, F.C. A
TRINIDAD, C.D. B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
TRINIDAD, C.D. B - ALZAMORA, C.F. B
APA POBLE SEC, CE. B - VALLDOREIX, F.C. A
Descansa - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
LLOREDA, C.F. B - MARTINENC, F.C. D
SANT GABRIEL, C.D. F - TECNOFÚTBOL C.F B
SANTS, U.E. E - SANT IGNASI C.E. D
HOSPITALENSE, AT.C. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Descansa
R
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 17 26-02-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - ALZAMORA, C.F. B
TRINIDAD, C.D. B - APA POBLE SEC, CE. B
VALLDOREIX, F.C. A - Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - LLOREDA, C.F. B
MARTINENC, F.C. D - SANT GABRIEL, C.D. F
TECNOFÚTBOL C.F B - SANTS, U.E. E
SANT IGNASI C.E. D - HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
R
Descansa
Jornada 18 05-03-2023
APA POBLE SEC, CE. B - ALZAMORA, C.F. B
Descansa - TRINIDAD, C.D. B
LLOREDA, C.F. B - VALLDOREIX, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. F - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SANTS, U.E. E - MARTINENC, F.C. D
HOSPITALENSE, AT.C. A - TECNOFÚTBOL C.F B
Descansa
R
SANT IGNASI C.E. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 19 12-03-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - APA POBLE SEC, CE. B
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
TRINIDAD, C.D. B - LLOREDA, C.F. B
VALLDOREIX, F.C. A - SANT GABRIEL, C.D. F
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - SANTS, U.E. E
MARTINENC, F.C. D - HOSPITALENSE, AT.C. A
TECNOFÚTBOL C.F B
R
Descansa
SANT IGNASI C.E. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
Jornada 20 19-03-2023
Descansa - APA POBLE SEC, CE. B
LLOREDA, C.F. B - ALZAMORA, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. F - TRINIDAD, C.D. B
SANTS, U.E. E - VALLDOREIX, F.C. A
HOSPITALENSE, AT.C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Descansa
R
MARTINENC, F.C. D
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - TECNOFÚTBOL C.F B
SANT IGNASI C.E. D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 21 26-03-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - Descansa
APA POBLE SEC, CE. B - LLOREDA, C.F. B
ALZAMORA, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. F
TRINIDAD, C.D. B - SANTS, U.E. E
VALLDOREIX, F.C. A - HOSPITALENSE, AT.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
R
Descansa
MARTINENC, F.C. D - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
TECNOFÚTBOL C.F B - SANT IGNASI C.E. D
Jornada 22 02-04-2023
LLOREDA, C.F. B - Descansa
SANT GABRIEL, C.D. F - APA POBLE SEC, CE. B
SANTS, U.E. E - ALZAMORA, C.F. B
HOSPITALENSE, AT.C. A - TRINIDAD, C.D. B
Descansa
R
VALLDOREIX, F.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
SANT IGNASI C.E. D - MARTINENC, F.C. D
TECNOFÚTBOL C.F B - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 23 16-04-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - LLOREDA, C.F. B
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. F
APA POBLE SEC, CE. B - SANTS, U.E. E
ALZAMORA, C.F. B - HOSPITALENSE, AT.C. A
TRINIDAD, C.D. B
R
Descansa
VALLDOREIX, F.C. A - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - SANT IGNASI C.E. D
MARTINENC, F.C. D - TECNOFÚTBOL C.F B
Jornada 24 23-04-2023
SANT GABRIEL, C.D. F - LLOREDA, C.F. B
SANTS, U.E. E - Descansa
HOSPITALENSE, AT.C. A - APA POBLE SEC, CE. B
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. B
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - TRINIDAD, C.D. B
SANT IGNASI C.E. D - VALLDOREIX, F.C. A
TECNOFÚTBOL C.F B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
MARTINENC, F.C. D - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 25 30-04-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - SANT GABRIEL, C.D. F
LLOREDA, C.F. B - SANTS, U.E. E
Descansa - HOSPITALENSE, AT.C. A
APA POBLE SEC, CE. B
R
Descansa
ALZAMORA, C.F. B - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
TRINIDAD, C.D. B - SANT IGNASI C.E. D
VALLDOREIX, F.C. A - TECNOFÚTBOL C.F B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - MARTINENC, F.C. D
Jornada 26 07-05-2023
SANTS, U.E. E - SANT GABRIEL, C.D. F
HOSPITALENSE, AT.C. A - LLOREDA, C.F. B
Descansa
R
Descansa
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - APA POBLE SEC, CE. B
SANT IGNASI C.E. D - ALZAMORA, C.F. B
TECNOFÚTBOL C.F B - TRINIDAD, C.D. B
MARTINENC, F.C. D - VALLDOREIX, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 27 14-05-2023
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - SANTS, U.E. E
SANT GABRIEL, C.D. F - HOSPITALENSE, AT.C. A
LLOREDA, C.F. B
R
Descansa
Descansa - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
APA POBLE SEC, CE. B - SANT IGNASI C.E. D
ALZAMORA, C.F. B - TECNOFÚTBOL C.F B
TRINIDAD, C.D. B - MARTINENC, F.C. D
VALLDOREIX, F.C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
Jornada 28 21-05-2023
HOSPITALENSE, AT.C. A - SANTS, U.E. E
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. F
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - LLOREDA, C.F. B
SANT IGNASI C.E. D - Descansa
TECNOFÚTBOL C.F B - APA POBLE SEC, CE. B
MARTINENC, F.C. D - ALZAMORA, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - TRINIDAD, C.D. B
VALLDOREIX, F.C. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
Jornada 29 28-05-2023
HOSPITALENSE, AT.C. A - LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C
SANTS, U.E. E
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D. F - FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B
LLOREDA, C.F. B - SANT IGNASI C.E. D
Descansa - TECNOFÚTBOL C.F B
APA POBLE SEC, CE. B - MARTINENC, F.C. D
ALZAMORA, C.F. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F
TRINIDAD, C.D. B - VALLDOREIX, F.C. A
Jornada 30 04-06-2023
Descansa
R
HOSPITALENSE, AT.C. A
FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L'HOSPITALET B - SANTS, U.E. E
SANT IGNASI C.E. D - SANT GABRIEL, C.D. F
TECNOFÚTBOL C.F B - LLOREDA, C.F. B
MARTINENC, F.C. D - Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F - APA POBLE SEC, CE. B
VALLDOREIX, F.C. A - ALZAMORA, C.F. B
LES CORTS DE BARCELONA CLUB ESP. C - TRINIDAD, C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.