Competició | TEMPORADA 2022-2023

infantil segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2022-2023

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-10-2022
BALAFIA, C.F.U.E. B 20 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 10 MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 08 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALCOLETGE, AE. A 22 ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 41 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B 28 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Descansa - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
SEGRE, AT. D 22 AEM, S.E. D
Jornada 2 16-10-2022
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 05 SEGRE, AT. D
MIG SEGRIA, C.E. B 21 BALAFIA, C.F.U.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 91 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F. URGELL A 31 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
PLA URGELL, C.E. B 010 ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 83 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 52 ESCOLA F. CERVERA,C B
AEM, S.E. D - Descansa
Jornada 3 23-10-2022
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 11 MIG SEGRIA, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B 18 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 14 ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 71 PLA URGELL, C.E. B
ALCOLETGE, AE. A 24 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 23 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA F. CERVERA,C B 11 AEM, S.E. D
SEGRE, AT. D - Descansa
Jornada 4 30-10-2022
MIG SEGRIA, C.E. B 22 SEGRE, AT. D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 90 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. URGELL A 31 BALAFIA, C.F.U.E. B
PLA URGELL, C.E. B 31 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 62 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 36 ALCOLETGE, AE. A
AEM, S.E. D 32 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Descansa - ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 5 06-11-2022
MIG SEGRIA, C.E. B 02 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 10 ESCOLA F. URGELL A
BALAFIA, C.F.U.E. B 42 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C 34 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ALCOLETGE, AE. A 23 AEM, S.E. D
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - Descansa
SEGRE, AT. D 90 ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 6 13-11-2022
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 30 SEGRE, AT. D
ESCOLA F. URGELL A 52 MIG SEGRIA, C.E. B
PLA URGELL, C.E. B 30 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 82 BALAFIA, C.F.U.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 20 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
AEM, S.E. D 40 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
Descansa - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA F. CERVERA,C B 34 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Jornada 7 20-11-2022
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 51 ESCOLA F. URGELL A
MIG SEGRIA, C.E. B 50 PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 18 ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
BALAFIA, C.F.U.E. B 27 ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B 06 AEM, S.E. D
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - Descansa
ALCOLETGE, AE. A 50 ESCOLA F. CERVERA,C B
SEGRE, AT. D 50 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Jornada 8 27-11-2022
ESCOLA F. URGELL A 12 SEGRE, AT. D
PLA URGELL, C.E. B 08 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A 72 MIG SEGRIA, C.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A 40 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. D 33 BALAFIA, C.F.U.E. B
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F. CERVERA,C B 16 ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B 25 ALCOLETGE, AE. A
Jornada 9 11-12-2022
ESCOLA F. URGELL A - PLA URGELL, C.E. B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
MIG SEGRIA, C.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - AEM, S.E. D
BALAFIA, C.F.U.E. B - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
SEGRE, AT. D - ALCOLETGE, AE. A
Jornada 10 18-12-2022
PLA URGELL, C.E. B - SEGRE, AT. D
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA F. URGELL A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
AEM, S.E. D - MIG SEGRIA, C.E. B
Descansa - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
Jornada 11 08-01-2023
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F. URGELL A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - AEM, S.E. D
MIG SEGRIA, C.E. B - Descansa
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ALCOLETGE, AE. A
SEGRE, AT. D - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
Jornada 12 15-01-2023
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - SEGRE, AT. D
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - PLA URGELL, C.E. B
AEM, S.E. D - ESCOLA F. URGELL A
Descansa - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F. CERVERA,C B - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ALCOLETGE, AE. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
Jornada 13 22-01-2023
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
PLA URGELL, C.E. B - AEM, S.E. D
ESCOLA F. URGELL A - Descansa
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA F. CERVERA,C B
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ALCOLETGE, AE. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
SEGRE, AT. D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
Jornada 14 29-01-2023
SEGRE, AT. D - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
AEM, S.E. D - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
Descansa - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALCOLETGE, AE. A - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - BALAFIA, C.F.U.E. B
Jornada 15 05-02-2023
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - AEM, S.E. D
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - Descansa
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ALCOLETGE, AE. A
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
BALAFIA, C.F.U.E. B - SEGRE, AT. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 12-02-2023
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - BALAFIA, C.F.U.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA F. URGELL A - ALCOLETGE, AE. A
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA F. CERVERA,C B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - Descansa
AEM, S.E. D - SEGRE, AT. D
Jornada 17 26-02-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. B - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA F. URGELL A
ALCOLETGE, AE. A - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F. CERVERA,C B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Descansa - AEM, S.E. D
Jornada 18 05-03-2023
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ALCOLETGE, AE. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
AEM, S.E. D - ESCOLA F. CERVERA,C B
Descansa - SEGRE, AT. D
Jornada 19 12-03-2023
SEGRE, AT. D - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ALCOLETGE, AE. A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - AEM, S.E. D
ESCOLA F. CERVERA,C B - Descansa
Jornada 20 19-03-2023
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
PLA URGELL, C.E. B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
AEM, S.E. D - ALCOLETGE, AE. A
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA F. CERVERA,C B - SEGRE, AT. D
Jornada 21 26-03-2023
SEGRE, AT. D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - PLA URGELL, C.E. B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - AEM, S.E. D
ALCOLETGE, AE. A - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA F. CERVERA,C B
Jornada 22 02-04-2023
ESCOLA F. URGELL A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
PLA URGELL, C.E. B - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - BALAFIA, C.F.U.E. B
AEM, S.E. D - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
Descansa - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA F. CERVERA,C B - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - SEGRE, AT. D
Jornada 23 16-04-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA F. URGELL A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - PLA URGELL, C.E. B
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
BALAFIA, C.F.U.E. B - AEM, S.E. D
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - Descansa
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ESCOLA F. CERVERA,C B
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
Jornada 24 23-04-2023
PLA URGELL, C.E. B - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - MIG SEGRIA, C.E. B
AEM, S.E. D - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
Descansa - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ALCOLETGE, AE. A - SEGRE, AT. D
Jornada 25 30-04-2023
SEGRE, AT. D - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
MIG SEGRIA, C.E. B - AEM, S.E. D
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - Descansa
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - ALCOLETGE, AE. A
Jornada 26 07-05-2023
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - PLA URGELL, C.E. B
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA F. URGELL A
AEM, S.E. D - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Descansa - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA F. CERVERA,C B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - BALAFIA, C.F.U.E. B
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - SEGRE, AT. D
Jornada 27 14-05-2023
SEGRE, AT. D - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
PLA URGELL, C.E. B - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ESCOLA F. URGELL A - AEM, S.E. D
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - Descansa
MIG SEGRIA, C.E. B - ESCOLA F. CERVERA,C B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
BALAFIA, C.F.U.E. B - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
Jornada 28 21-05-2023
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
AEM, S.E. D - PLA URGELL, C.E. B
Descansa - ESCOLA F. URGELL A
ESCOLA F. CERVERA,C B - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - MIG SEGRIA, C.E. B
ALCOLETGE, AE. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - BALAFIA, C.F.U.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - SEGRE, AT. D
Jornada 29 28-05-2023
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A - SEGRE, AT. D
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A - AEM, S.E. D
PLA URGELL, C.E. B - Descansa
ESCOLA F. URGELL A - ESCOLA F. CERVERA,C B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
MIG SEGRIA, C.E. B - ALCOLETGE, AE. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
BALAFIA, C.F.U.E. B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B
Jornada 30 04-06-2023
AEM, S.E. D - ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA A
ESCOLA F. CERVERA,C B - PLA URGELL, C.E. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B - ESCOLA F. URGELL A
ALCOLETGE, AE. A - AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C - MIG SEGRIA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
SEGRE, AT. D - BALAFIA, C.F.U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.